آرسنال نوریچ

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,937 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال نوریچ

آرسنال نوریچ


بازی ارسنال و نوریچ ساعت 16:15 دقیقه هست که باز هم سایت arsenal.ir سایت 15:15 رو نوشته که غلط هست نمی دونم کی میخواند این ساعت رو درست کنند.................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali&MT در 28/8/1390 | 16:32 گفت:

يكي خورديم

Ali&MT در 28/8/1390 | 16:25 گفت:

دقت كرديد بازي پرسپوليس هماهنگه با ارسنال كلا؟

Ali&MT در 28/8/1390 | 15:07 گفت:

اره بازم اشتباه ساعتش ... ما بريم يه ساعت ديگه بيايم ... استرس نداره كه خدا بخواد ميبره ارسنال

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 14:42 گفت:

انشاالله 3.0میبریم یکی فانپرسی 2تاشاماخ اگه بهش بازی بدن

sepehr najafian در 28/8/1390 | 14:13 گفت:

آره فرض کن منچستر به سوانسی ببازه.

محمد يزداني در 28/8/1390 | 14:05 گفت:

به اميد خدا امروز بازي رو با 3 گل برنده ميشيم و تيماي بالاتر از ما هم نتيجه اي ميگيرن كه بيشتر باب دل ما باشه.

sepehr najafian در 28/8/1390 | 13:26 گفت:

بازی تو امارات نیست.چرا سایت زده امارات.

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 13:24 گفت:

من خیلی استرس دارم .الان کانال ابوظبی داره ورزشگاه رونشون میده پخش مستقیم بیرون ورزشگاه شلوغه 40دقیقه قبل ازبازی اتوبوس ارسنالیهامیاد درضمن من دوتاکانال دارم که بازی روپخش میکنن.ابوظبی اسپورت 3وcanal+gol.عاشق همتونم