آرسنال : منچستر

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,672 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال : منچستر

ابتدائا :
آقایون شرمنده!
متاسفانه دیروز لبتابم دست پسر داییم بود ،نامردم اومده بود تو سایت و به اسم من چند تا فوش بد به ونگر داده بود!
آخه مرتیکه نفهم منچستریه و به شدت از ونگر بدش میاد!!
در هر حال من عذر میخوام.
فقط اینم بگم من تا آخر عمرم آرسنالی میمونم، و به قول انگلیسیا، آدم میتونه زنشو عوض کنه اما نمیتونه تیمشو عوض کنه!
به نظر شما دوستان با توجه به شرایط فعلی تیم، مقابل منچستر میتونیم کاری بکینم یا اینکه دوباره باید منتظر یه شکست تحقیر آمیز دیگه از منچستر باشیم!
واقعا شرایط افتضاحه به تمام معناست، و از بازی با استون ویلا تا الان 6 بازی انجام دادبم که کلا 9 گل زدیم و 7 گل خوریدم!!!
دو برد ، دو باخت و یک مساوی و یک برد دیگه هم تو جام حذفی داشتیم،
شاید تو نگاه اول بگیم که خیلی هم بد نیست ، ولی وقتی به بردایی که به زور داشتیم و باخت مقابل تیمایی که همیشه 3،4 تا بهشون میزدیم اونموقع هستش که به اوضاع پی میبریم.
من به شخصه با این وضع دفاع و هافبک هیچ امیدی به تساوی مقابل منچستر ندارم، و فقط امیدوارم دوباره گل بارون نشیم.
  
تنها امید من تو این بازی هانری هستش، چون تنها کسی که واقعا بلده به منچستر گل بزنه اونه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید سجاد حسینی در 26/10/1390 | 20:00 گفت:

مطمئنباشید مییازیم

aso در 26/10/1390 | 17:16 گفت:

شاهن فدوی :
داداش مرتیکه دو برابر خودمه چجوری بزنمش!
تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که دیگه عمرا لبتاب بدم دستش! باور کن اگه همینم بکنم یه شاهکاره!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 17:13 گفت:

داداش پسر داییم که پسرداییمه داداشمم اگه خدای نکرده به ارسنال یا ونگر یا بازیکنای تیم حتی جورو فوش بده تا جون داره میزنمش

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:17 گفت:

منم با علی جمشیدی موافقم

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:07 گفت:

mibazim be man u vali be khoda man u ham tim nist ma khaili bad bakhtim

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:06 گفت:

agha hamid to dige chera !!!!!!!!!

aso در 26/10/1390 | 14:24 گفت:

اشتباه از خودم نبود!
نباید لبتاب بهش میدادم!

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 14:02 گفت:

درکت میکنم اسو جان اخه منم یه همچین پسر خاله ای دارم که چنیدین بار این بلا رو سر من اورده و من مجبور شدم از همه عذر خواهی کنم!!!!!!!!!!!
منچستر رو به سختی میبریم!!

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:41 گفت:

فقط باید دعا کنیم مصدوم هامون زود برگردن.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:12 گفت:

به امید خدا میبریم.ما همیشه آرسنالیم و هیچ وقت برای تیمای دیگه حریف کوچیکی نیستیم

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 12:44 گفت:

آرسنال یقینا میبره

سروش در 26/10/1390 | 11:51 گفت:

انشا الله میبازیم.تا بازیکن بخریم.
اگه بازیکن نخریم فرضا از یونایتد ببریم به امثال سوانسی میبازیم.
البته شک دارم بازیکن کلاس A جهاننی بخریم.امثال بنایون رو جذب میکنه تا دل هوادار رو بدست بیاره.
( پولو مفت هدر میده میگه پول نداریم )

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:39 گفت:

عاشق این بودم تورس بیاد ارسنال. 6 سال پیش. دوست داشتم. واقعاً دوست داشتم آگوئرو و سیلوا و یحیی توره بیان ارسنال. 3 4 سال پیش. به خدا مدیرای آرسنال کاش به جای استعداد یابی برن pes یا fifa بازی کنن تا بفهمن کیا استعداد دارن.

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:36 گفت:

من که پشت تیمم می مونم. امیدوارم انتقام سختی بگیریم. اگه نمی تونیم انتقام بگیریم کاش بدجور باز ببازیم. حداقل می بینن تیم نیستیم بازیکن می خرن. مساوی کنیم می گنن خوبیم و اینا...

امیررضا در 26/10/1390 | 11:05 گفت:

شک نکن میبریم..نا امید نباشین..ما این بازی انگیزههای زیادی داریم..برای حفظ ایرو باید همه با غیرت بازی کنن...خدا کنه بازی پخش بشه

رضا در 26/10/1390 | 10:41 گفت:

دوست عزیز هرگز نا امید نباش !!!!

saeed در 26/10/1390 | 10:39 گفت:

می بازیم ولی نه تحقیر آمیز به لطف ونگر جون

davood در 26/10/1390 | 10:38 گفت:

فانپرسی ویلشر سانیا ژسنی سانگ ارتتا ولکات کاشیلنی هانری و ... همه خوبن و نبودشون به تیم لطمه میزنه اما ورمایلن کسی هست که اگه نباشه تیم نابود میشه 2 تا بازیه نیست تیم 5 تا گل خورده بنظره من ورمایلن به شدت بهترین بازیکن تیمه و اگه جلو منچستر نباشه تیم به فنا میره ولی اگه باشه هر چیزی ممکنه
راستی یادتون باشه پارسال شرایط از این هم بدتر بود ولی منچستر رو با یه بازی منطقی و حساب شده بردیم
در کل شانس منچستر برای پیروزی بیشتره ولی من امیدوارم مخصوصا اگه ورمیناتور باشه

farshad khadem در 26/10/1390 | 10:22 گفت:

قوی باش مرد . اَرسنالی واقعی تواین روزهای سخت روحیشو از دست نمیده پشته تیمت باش ارسنال از این روزها زیاد دیده ممکنه از اسب بیوفته ولی از اصل نه