آرسنال : منچستر

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,824 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال : منچستر

ابتدائا :
آقایون شرمنده!
متاسفانه دیروز لبتابم دست پسر داییم بود ،نامردم اومده بود تو سایت و به اسم من چند تا فوش بد به ونگر داده بود!
آخه مرتیکه نفهم منچستریه و به شدت از ونگر بدش میاد!!
در هر حال من عذر میخوام.
فقط اینم بگم من تا آخر عمرم آرسنالی میمونم، و به قول انگلیسیا، آدم میتونه زنشو عوض کنه اما نمیتونه تیمشو عوض کنه!
به نظر شما دوستان با توجه به شرایط فعلی تیم، مقابل منچستر میتونیم کاری بکینم یا اینکه دوباره باید منتظر یه شکست تحقیر آمیز دیگه از منچستر باشیم!
واقعا شرایط افتضاحه به تمام معناست، و از بازی با استون ویلا تا الان 6 بازی انجام دادبم که کلا 9 گل زدیم و 7 گل خوریدم!!!
دو برد ، دو باخت و یک مساوی و یک برد دیگه هم تو جام حذفی داشتیم،
شاید تو نگاه اول بگیم که خیلی هم بد نیست ، ولی وقتی به بردایی که به زور داشتیم و باخت مقابل تیمایی که همیشه 3،4 تا بهشون میزدیم اونموقع هستش که به اوضاع پی میبریم.
من به شخصه با این وضع دفاع و هافبک هیچ امیدی به تساوی مقابل منچستر ندارم، و فقط امیدوارم دوباره گل بارون نشیم.
  
تنها امید من تو این بازی هانری هستش، چون تنها کسی که واقعا بلده به منچستر گل بزنه اونه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید سجاد حسینی در 26/10/1390 | 20:00 گفت:

مطمئنباشید مییازیم

aso در 26/10/1390 | 17:16 گفت:

شاهن فدوی :
داداش مرتیکه دو برابر خودمه چجوری بزنمش!
تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که دیگه عمرا لبتاب بدم دستش! باور کن اگه همینم بکنم یه شاهکاره!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 17:13 گفت:

داداش پسر داییم که پسرداییمه داداشمم اگه خدای نکرده به ارسنال یا ونگر یا بازیکنای تیم حتی جورو فوش بده تا جون داره میزنمش

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:17 گفت:

منم با علی جمشیدی موافقم

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:07 گفت:

mibazim be man u vali be khoda man u ham tim nist ma khaili bad bakhtim

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:06 گفت:

agha hamid to dige chera !!!!!!!!!

aso در 26/10/1390 | 14:24 گفت:

اشتباه از خودم نبود!
نباید لبتاب بهش میدادم!

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 14:02 گفت:

درکت میکنم اسو جان اخه منم یه همچین پسر خاله ای دارم که چنیدین بار این بلا رو سر من اورده و من مجبور شدم از همه عذر خواهی کنم!!!!!!!!!!!
منچستر رو به سختی میبریم!!

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:41 گفت:

فقط باید دعا کنیم مصدوم هامون زود برگردن.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:12 گفت:

به امید خدا میبریم.ما همیشه آرسنالیم و هیچ وقت برای تیمای دیگه حریف کوچیکی نیستیم

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 12:44 گفت:

آرسنال یقینا میبره

سروش در 26/10/1390 | 11:51 گفت:

انشا الله میبازیم.تا بازیکن بخریم.
اگه بازیکن نخریم فرضا از یونایتد ببریم به امثال سوانسی میبازیم.
البته شک دارم بازیکن کلاس A جهاننی بخریم.امثال بنایون رو جذب میکنه تا دل هوادار رو بدست بیاره.
( پولو مفت هدر میده میگه پول نداریم )

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:39 گفت:

عاشق این بودم تورس بیاد ارسنال. 6 سال پیش. دوست داشتم. واقعاً دوست داشتم آگوئرو و سیلوا و یحیی توره بیان ارسنال. 3 4 سال پیش. به خدا مدیرای آرسنال کاش به جای استعداد یابی برن pes یا fifa بازی کنن تا بفهمن کیا استعداد دارن.

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:36 گفت:

من که پشت تیمم می مونم. امیدوارم انتقام سختی بگیریم. اگه نمی تونیم انتقام بگیریم کاش بدجور باز ببازیم. حداقل می بینن تیم نیستیم بازیکن می خرن. مساوی کنیم می گنن خوبیم و اینا...

امیررضا در 26/10/1390 | 11:05 گفت:

شک نکن میبریم..نا امید نباشین..ما این بازی انگیزههای زیادی داریم..برای حفظ ایرو باید همه با غیرت بازی کنن...خدا کنه بازی پخش بشه

رضا در 26/10/1390 | 10:41 گفت:

دوست عزیز هرگز نا امید نباش !!!!

saeed در 26/10/1390 | 10:39 گفت:

می بازیم ولی نه تحقیر آمیز به لطف ونگر جون

davood در 26/10/1390 | 10:38 گفت:

فانپرسی ویلشر سانیا ژسنی سانگ ارتتا ولکات کاشیلنی هانری و ... همه خوبن و نبودشون به تیم لطمه میزنه اما ورمایلن کسی هست که اگه نباشه تیم نابود میشه 2 تا بازیه نیست تیم 5 تا گل خورده بنظره من ورمایلن به شدت بهترین بازیکن تیمه و اگه جلو منچستر نباشه تیم به فنا میره ولی اگه باشه هر چیزی ممکنه
راستی یادتون باشه پارسال شرایط از این هم بدتر بود ولی منچستر رو با یه بازی منطقی و حساب شده بردیم
در کل شانس منچستر برای پیروزی بیشتره ولی من امیدوارم مخصوصا اگه ورمیناتور باشه

farshad khadem در 26/10/1390 | 10:22 گفت:

قوی باش مرد . اَرسنالی واقعی تواین روزهای سخت روحیشو از دست نمیده پشته تیمت باش ارسنال از این روزها زیاد دیده ممکنه از اسب بیوفته ولی از اصل نه