ونگر چش شده؟

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,831 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر چش شده؟

این روزا ونگر یه سره داره قر میزنه!!


آقا یکی بگه این ونگر چش شده؟

چرا همش داره قر میزنه، نمیدونم یه بازی میگه داور عامل باخت یه بازی میگه بدشانس بودیم،یه بازی میگه به اشتباهات دفاع باختیم
 امروزم که ترکیب داور و دفاعو عامل باخت تیم دونسته!!!!


واقعا چش شده،چرا داره به همه چی گیر میده؟
من که اصلا از این جور ونگر خوشم نمیاد!!

واقعا که!!!!


آخرم ببخشید که یه پست مسخره گذاشتم!
دلیل شخصی داشتم!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 27/10/1390 | 16:14 گفت:

یه آزمایش علمی جالب هست که میخام نظرتونو راجع بهش بگین:
اگه یه قورباغه رو بندازی تو آب 100 درجه، به خاطر گرمای زیادش فوری میپره بیرون و خودش رو نجات میده، اما اگه توی آب ولرم بزاریش و یواش یواش آب رو گرم کنی که به 100 درجه برسه، دمای بدن قورباغه هم همراه با اون کم کم زیاد میشه. جالب اینه که خودش چیزی رو حس نمیکه تا اینکه بمیره. آروم آروم به سمت مرگ میره و احساس بدبختی و مرگ نمیکنه.
دیدم وضع اون قورباغه خیلی هم از شرایط الان آرسنال دور نیست. حداقل با رفتن این مربی بسیار بزرگ که تمام تیمای دنیا دنبالشن و خدا خودش مونده که چطور اونو آفریده و می ترسه یه روز ازش پیشی بگیره و اگه یه مثنوی هم راجع بهش بنویسن بازم کمه، به جای سقوط و مرگ تدریجی بی بازگشت، با یه افت شدید مواجه میشیم ( بر اساس گفته های شما، وگرنه بالشخصه به این قضیه اعتقادی ندارم) و جلوی این روند خطرناکو میگیریم.
بابا صبر یه فصل، دو فصل، پنج فصل؛ بابا بسه دیگه. تیممون شده آکادمی فوتبال سیتی و بارسلون

میلاد کشوری در 27/10/1390 | 15:08 گفت:

آقا اصلن ونگر رفت ما میشیم 17 ام. از این بدتر که چیزی نیست؟ حداقلش تکلیف همه معلوم میشه. هوادارا تحریم میکنن. سهام به شدت افت میکنه و یه عرب پولدار میاد از این فرصت استفاده می کنه و باشگاه رو میخره.
تا کی ما میخوایم پله پله افت کنیم؟ بگیم نه این شرایط خوبه. اگه این نبود الان اینم نبودیم؟ بابا ما آرسنالیم. اسم تیم هنوز که هنوزه از تاتنهام و چلسی و منسیتی بالاتره. چرا به مقام پنجم شیشم این فصل باید راضی باشیم؟ واقعا فکر میکنین با این وضع اوضاع بهتر میشه؟ فنپرسی آخر فصل می مونه؟ همین الان هم که اینجا هستیم خیر سر رابینه نه ونگر. سال بعد میخوایم به کجا برسیم.
حدودا 11 سال پیش بود، بارسلونا تو اوج بحران بود، بازیکناشون می رفتن. می دونین چی شد؟ طرفدارا تیمو تحریم کردن و سر بازیا نیومدن. همین کارشون منجر شد به تغییر ریاست باشگاه (که متاسفانه تو انگلیس سیستم فرق داره) و تغییر مربی و ... و تیم اینی شد که الان میبینین.
این یه روی سکه است. روی دیگش اینه که همه ی این نتایج رو قبول کنین و قربون صدقش برین. آخرش به کجا میره رو نمیدونم. خودتون حدس بزنین.

ali در 27/10/1390 | 13:30 گفت:

بابا برو جمعش کن.من که اصلا کاری برام داره جواب امثال تو رو بدم.
فکر کردی الان آخر منطق هستی و اومدی دهن همه ما رو سرویس کردی!؟!
بابا برو تو خیلی چیز تر از اونی هستی که فکر میکردم.
فکر کردی مثلا الان هم ما در جواب دادن به تو بچه کم اوردیم.
بتو هیچ ربطی نداره من چطور ارسنالی شدم.
تو اگه مرد بود توی این دو روز بحث میکردی آقای افراطی.
فکر کردی من بیکارم هی بیشنم پست های 10 خطی برای امثال تو بدم که هیچ توی کلشون نمیره.برو خدا روزیت رو جای دیگه بده.
از میلاد و دوستان خواهش میکنم جواب این آقا افراطی رو ندن چون این آقا اگه احترامی برای ما قائل بود میومد توی همون سحفه وادامه بحث رو میداد نه اینکه بعد از دو روز بیاد و بگه جواب سوال رو بدید.فکر کردی کی هستی!؟!
بنده خدا خودتم بکشی جوابت رو نمیدم.
اینم هم میدونن که من همیشه شروع کننده بحث ها بود و از بحث فراری نیستم ولی بخاطر اینکه شعور نداری و نمی فهمی که نباید پابرهنه بپری وسط بحث جوابت رو نمیدم.فکر کردی کی هستی؟!فکر تو میتونی بیای به من بگی جواب بده و من مثل مطیع ها جواب بدم.
بابا برو جمعش کن.
تواصلا چند سالته بچه!؟؟!
طفرهههههههههههههههههههههههههههه مووووووووووووووووووووووقووووووووووووووووف
الان بیان باز بذار و بگو پلیز
یعنی این که بچه نگاه کنید من میخوام بحث کنم ولی این آقا میخواد در بره.
بنده خدا من اگه میخواستم در برم ، دو روز تمام از کار و زندگیم نمی زدم بشینم اینجا بحث کنم بعد یه آدمی تازه به دوران رسیده ای مثل شما میخواد بعد از دو روز با حالت امر و دستور به من بگه جواب
طفره نره.جواب منو بده.
آخ که چقدر ترسیدم از جواب دادن به تو.
میترسم جواب بدم ، همینجا جلوی بچه ها منو محکوم کنی و آبروم رو ببری.
خیلی میترسم از اینکه بخوام جواب این سال کلیشه ای شما رو بدم.
میترسم یه چیزی بگم بعد شما علیه استفاده کنی.
نیست که خیلی منطقی و باهوشی ازت میترسم بخاطر همین جوابت رو نمیدم.
من همین الان هم که دارم این جواب رو میدم سرتاپام داره از ترس می لرزه که الان چی میخوای بگی در جوابم.

حمیدرضا در 27/10/1390 | 13:16 گفت:

دیگه اسم ونگرو نیارید که حالم ازش بهم میخوره پست آشغال . اگه منچستر رو ببره تازه اسمشو میارم ولی هنوزم ازش دلخورم. حسین آقا تو هم اگه مثل من با باخت های تیم گریه میکردی میفهمیدی که ونگر چه گندی زده. تو پست پیشین هم گفتم که 8سال عاشق آرسنال نشدم که حالا ببینم داره نابود میشه.

hosein در 27/10/1390 | 13:04 گفت:

جواب plz ...!!!

آقایون منتقد ... یه سوال. Maybe تکراری!!! دقیقا واسه چی طرفدار این تیم شدی؟!! و کی؟!! کی و واسه چی طرفدار شدی و آرسنال الان چیه اون موقع رو نداره که اینقدر بهش گیر میدین؟!! من جواب منتقدین رو که الان کاملا معلوم شده کیا هستن نمیدونم. عذرخواهی میکنم اگه تکراری. منت بر سر بنده بگذارید یا جواب بدید، یا لینک پستی رو بگذاریک که قبلا جواب دادید و یا کلا دیگه گیر ندید به تیم!!!

سوال: چرا و کی طرفدار آرسنال شدی؟! در اون تیم چی دیدی که این تیم الان ندارش؟!! بگو تا برات بگم عزیزم. لطفا طفره نرید و جواب دقیق بدید.

خود من... فینال 2005 بود. تا اون موقع طرفدار یووه بودم. ولی وقتی دیدم یه تیم 10 نفره تا دقیقه 72 جلو اون همه ستارۀ بارسا 1-0 جلو بوده، با خودم گفتم این تیم شخصیت داره و طرفدار شدم. تا امروز هم روز به روز به این شخصیت در نظر من اضافه شده.(نظر منه!!! گیر نده plz) :-)

حالا شما بگو ...
هواداران 2 آتیشه موندن ونگر هم بگن بد نیست. فکر کنم به 2 تا دیدگاه متفاوت برسیم. بسم الله ...

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 12:08 گفت:

باشه چشم ولی از اتوبوس پیاده نمیشیم!!:)

محسن شعبانی در 27/10/1390 | 10:27 گفت:

این فصلو بیخیال شین

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 01:40 گفت:

آقا ونگر آدم وقتی فشار رو هر آدمی میاد هرچیزی میگه بازم خداروشکر فحاشی نکرده:)

محسن آزاده در 27/10/1390 | 00:19 گفت:

میلاد جان در جواب باید خدمتتون عرض کنم که برای این که آدم یه کاری مثل ونگر رو بکنه ، الزاما نیازی نیست که فرشته باشه ، چرا که همه مردم تو دنیا اعتقادشون این نیست که دنیا جنگله و فقط باید همدیگرو بخورن تا زنده بمونن و فقط نفع و سود خودشون مهمه ، بعضیا هستن که به کاری که می کنن ایمان و عشق دارن و بنابر این همه چیز رو با پول مقایسه نمی کنن و فقط به خاطر پول کار نمی کنن، مثل خود ما ها که بدون هیچ چشم داشتی اومدیم تو سایت عشقمون آرسنال و بدون این که کسی به ما پولی بده وقتمون رو گذاشتیم و با هم بحث می کنیم ، ضمن این که ونگر پروژه ای رو در باشگاه شروع کرده که نسبت به اون احساس مسئولیت می کنه و مثل هر آدم با انصافی وظیفه ی خودش می دونه که همون طور که تو دوران خوب باشگاه با تیم بوده تیمو تو بحرانم رها نکنه و یک کم از اعتباری که تو همین آرسنال بدست آورده رو واسه همین باشگاه خرج کنه!
در ضمن من حتی یه جورایی فکر می کنم شما عثمانوف رو یه فرشته به حساب می آرین که با یه کیسه پول از آسمون اومده و می خواد به تیم خدمت کنه و شیاطین ( ونگر و کرونکه ) در مقابل اون ایستادن ، باور کنید همه چیز به وعده دادن نیست ، خوب این هم میتونه یه ترفند از سمت عثمانوف بوده باشه تا همه رو قانع کنه که بتونه سهامشو بیشتر کنه ، جداقل شما رو که قانع کرده !

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 00:15 گفت:

دیگه همین کم مونده بود ونگر بدبخت به سهم بردن از فروش بازیکنم متهم بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بر فرض محال اگه ونگر از این قضایا سودم می بره بازم به اندازه اون پولی که رئال می خواست بهش بده نمی شه، 45 میلیون، دقیقاً نمی دونم برای 4 سال یا 5 سال، می شه سالی 9 تا 11 میلیون

میلاد کشوری در 26/10/1390 | 23:56 گفت:

به نظر شما ونگر فرشتست؟ که بخواد اعتبار و آبروشو روی ارسنال بزاره در حالی که حقوق ظاهریش هم کمتر از خیلی مربیای دیگست؟ که همه ناکامی های آرسنال رو به پای اون بزارن و ازش متنفر شن؟ که وقتی میتونه بره تیمی مثل رئال، و با بهترین بازیکنای جهان قهرمان بشه و بیشتر حقوق بگیره، نره؟ که فردا پس فردا روسای باشگاه به خاطر نتایج ضعیف بندازنش بیرون؟
فکر می کنید کلا یه همچین آدمی پیدا میشه که ونگر بخواد از اون دسته باشه؟
نه، من فکر نمی کنم. توی این چند سال با وجود نتایج ضعیف، ونگر سر جاش بوده و کرونکه هم به عنوان اصلی ترین سهامدار ازش همیشه تعریف کرده. از اون طرف ونگر هم طرف اونو داشته؛ از مدیریت اعلام رضایت کرده و دشمن سرسخت عثمانوف رقیب اونه. این به نظر شما چه جیزی رو می رسونه؟ در جواب دوست عزیزی که می گفت بهش پول نمیدن، مگه همین عثمانوف نگفته بود که اگه من بیام بازیکنای کلاس بالا می خریم، چرا ونگر باهاش مخالفت کرد و گفت اگه اون بیاد تو راس، من واینمیسم. کی بدش میاد از بازیکن خوب؟
ظاهرا یه همکاری پشت پرده بین ونگر و کرونکه وجود داره. آرسنال در چند سال اخیر به خاطر فروش بازیکن تراز مالی خوبی داشته و سود زیادی نصیب سهامدار اصلی شده، هرچند که به قیمت نابودی ارسنال این اتفاق افتاده. به نظر شما این وسط ونگر در عوض افتخار و آبرو و حقوق بیشتر تیمای دیگه، چی گیرش اومده؟ خیلی ساده لوحانست اگه بگیم که عشق به آرسنال باعث این فداکاری بوده.

علی ارشدی در 26/10/1390 | 23:51 گفت:

بابا ونگر اگه از داوری گفته درست گفته سیتی ویلا و... اونا پنالتی نبودن یعنی؟ خب دارن حق تیمو میخورن باید بگه اینا رو

ضمنا فقط به داوری گیر داده و تیم خودش

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:46 گفت:

مورینیو؟ خیلی شوخی جالبی بود.من شخصیت مورینیو رو دوس دارم اما دانش مربی گریش خیلی متوسطه.به هر حال بعد از هر باختی باید یه توجیه داشته باشن که ونگرم اینو گفته.مگه فرگی کم از داوری انتقاد کرده؟

مهران کاظمی در 26/10/1390 | 22:52 گفت:

خوب دیگه تیمش می بازه در حالی که اول گل می زنه، دیگه اینو همه می دونن ونگر خیلی آدم احساسیه و روان شناس خوبی هم اصلاً نیست، باید یه کلاس رفتار در لحظات بحرانی پیش مورینیو بره

محسن آزاده در 26/10/1390 | 22:34 گفت:

نمی خوام ازش دفاع کنم ولی قبول کنیم که حداقل تو چند بازی اخیر اینا هم تاثیر زیادی داشتن !