خیانت

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,675 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خیانت

چه کسی خائن بود؟!!!


تو این چند ساله، بازیکنان زیادی آرسنالو ترک کردن(تقریبا از سال 2005 به بعد دو بار تیم عوص شده!)
به نظر شما چه کسی بزرگترین خائن چه کسی بود.
البته من اسم ، آنری ، ویرا و فابرگاس رو هم در حالی آوردم که به نظر من اونا به تیم خیانت نکردن،ولی بهر حال این یه نظر سنجیه و باید اسمشون میبود!
1 - آنری
2 - فابرگاس
3 - نصری
4 - آدبایور
5 - ریس
6 - اشلی کول
7 - ویرا
8 - گائل کلیچی
9 - کلوتوره
10 - فلامینی
11 - گالاس
12 - بازیکنایی که رفتن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 21:23 گفت:

منم با sam موافقم. دید یه بازیکن حرفه ای که چند سال بیشتر قرار نیست تو اوج بمونه، با دید من و تو طرفدار فرق داره. واسه ما نهایتش شادی و اعصاب خوردی بعد از برد و باخت های تیمه که میمونه، اما واسه ی اون خیلی بیشتر از این حرفاست. درامد بیشتر، جام و افتخارات بیشتر، و خیلی پارامترای دیگه تاثیر دارن. من به شخصه از فابرگاس متنفرم، چون تیم محبوبم رو ول کرد و به تیمی که در حد انزجار ازش متنفرم رفت، اما خداییش، پیش ژاوی و اینیستا و مسی بازی کنه بیشتر پیشرفت می کنه یا کنار بازیکنای آرسنال؟ الان اونجا بهتر تغذیش می کنن و بهتر بازی می کنه، پاس هاش بیشتر به مقصد میرسن و ... توی آرسنال مجبور بود جور بازیکنای دیگه رو هم بکشه و اشتباهات بازیکنای کنارش رو هم پوشش بده که برا همین مجبور بود بیشتر درگیر بشه و مصدومیت هاش هم بیشتر بود. اینا همه عواملین که یه بازیکن رو مجبور به ترک تیم میکنن.
آدبایور به تیمی رفت که سیر صعودی داشت، اما آرسنال چند وقته سیر قهقرایی داره، و اصلا هم نمی خوان این وضعیت رو تغییر بدن؛ چرا این تیم باید برای یه بازیکن جذابیت داشته باشه؟
اینا خائن نیستن، خائن کرونکه و ونگر و ... افرادی هستن که این وضعیت رو ایجاد کردن یا دارن از این روند حمایت می کنن.
خود تو آسو جان، الان موقعیت ادامه تحصیل تو آمریکا با فاند خوب واست جور بشه نمیری؟ اونوقت تو خائنی یا اونایی که شرایط کشورت رو به این روز دراوردن؟

sam baygan در 2/9/1390 | 23:13 گفت:

آسو جان نظرتو خوندم ولی چون الان بازی داره وقت نیست جواب بدم امیدوارم ببخشی منو داداش
به امید پیروزی.

sam baygan در 2/9/1390 | 23:10 گفت:

آسو جان نظرتو خوندم ولی چون الان بازی داره وقت نیست جواب بدم امیدوارم ببخشی منو داداش
به امید پیروزی.

aso در 2/9/1390 | 22:46 گفت:

sam عزیز من با اونجایی که میگی باشگاه خودش داره کاری میکنه که بازیکنا تصمیم به رفتن میگیرن موافقم،اما در مورد دستمزد بیشتری که بازیکنا در تیمای دیگه میگرن اصلا موافق نیستم.
مثلا شما همین آدبایور رو فرض کنید، فرضا آدبایور تو آرسنال ماهیانه 80 هزار دلار میگرفت، بعد میره به سیتی و سیتی ماهیانه 120هزار دلار بهش میده، اما بعد یه سال مثل خیلی از بازیکنایی که از آرسنال رفتن افت میکنه، در نتیجه ارزش خودشو از دست میده و سیتی اونو میفروشه به یه تیم دیگه، که با توجه به وضعیت آمادگیش دستمزدش کمتر میشه، فرضا به 60 هزار دلار میرسه
در حالی که اگه تو آرسنال میموند و به همون 80هزار تا قانع بود، از نظر مالی به نفعش میشد!
در مورد جام گرفتن هم ، که فعلا سیتی نتونسته از گروهش تو جام باشگاهها بالا بره ، چه برسه به قهرمانی!
الانم میگم که تنها بازیکنی که رفتنش ، به نفعش بود، کول بود چون هم از نظر مالی شرایطش بهتر شد هم از نظر جام گرفتن.
البته اینم باید بگم که کول تو چلسی ، اگه اشتباه نکم 3 تا قهرمانی لیگ با دو تا حذفی گرفت که تقریبا برابر با تعداد قهرمانیاش تو آرسنال بود.

arman omidian در 2/9/1390 | 22:24 گفت:

کول:دوستمون خوب حرفی زد.یعنی کل اینا یه طرف...این خوشگله یه طرف دیگه!!!!
فابرگاس:واقعا رقابت سختی داشت با کول که در صدر خائنان قرار بگیره!!!ولی با تفاضل رتبه دوم خائنترین رو گرفت اما رتبه اول پست ترین و چاچول بازترین و عوضیترین رو با اختلاف امتیاز فاحش گرفت!!!

arman omidian در 2/9/1390 | 22:24 گفت:

کول:دوستمون خوب حرفی زد.یعنی کل اینا یه طرف...این خوشگله یه طرف دیگه!!!!
فابرگاس:واقعا رقابت سختی داشت با کول که در صدر خائنان قرار بگیره!!!ولی با تفاضل رتبه دوم خائنترین رو گرفت اما رتبه اول پست ترین و چاچول بازترین و عوضیترین رو با اختلاف امتیاز فاحش گرفت!!!

arman omidian در 2/9/1390 | 22:23 گفت:

کول:دوستمون خوب حرفی زد.یعنی کل اینا یه طرف...این خوشگله یه طرف دیگه!!!!
فابرگاس:واقعا رقابت سختی داشت با کول که در صدر خائنان قرار بگیره!!!ولی با تفاضل رتبه دوم خائنترین رو گرفت اما رتبه اول پست ترین و چاچول بازترین و عوضیترین رو با اختلاف امتیاز فاحش گرفت!!!

علیرضا در 2/9/1390 | 22:16 گفت:

آدبایور...نصری.....کول.......کلیچی.......

sam baygan در 2/9/1390 | 22:15 گفت:

فبول کن علی اقا که یه باشگاهی که چن سال داره درجا میزنه و با سیاستهاش داره عملا خودشو نابود میکنه،باید این عواقبم تحمل کنه.تو خودتو بذار جای همون ادم خیانت کار،7 سال تو یه باشگاهی یه دسته سبزیم بهت نمیرسه بعد میری تو یه باشگاهی که دو تا بازی توش میکنی دو تا جام میگیری.خب داداش من اینا همش فرقه دیگه.حالا کول-و من قبول دارم ولی سسک-و نه،ادبایورو نه چون دیگه باشگاه نمیخواستتش،حال نصری.باشگاهی که از وضعیت اقتصادی عالیش حرف میزنه ولی حاضر نمیشه دستمزد بهترین بازیکن خودشو بالا ببره،حالا بی جامیرم بذار کنارش،چطور میتونه از بازیکناش انتظار تعصب و صبر داشته باشه؟تو باشی چیکار میکنی؟

aso در 2/9/1390 | 21:48 گفت:

sam عزیز ، نمیدونم منظور شما از حرفه ای تصمیم گرفتن چیه(البته به جز تصمیم آنری که به نظر من کاملا کار به جایی انجام داد)
به نظر شما بازیکنی مثله نضری که تو آرسنال فیکس بازی میکرد،رفتنش به سیتی، حرفه ای بود؟ (الان تو سیتی نهایتا یه نیمه بازی میکنه)
یا فلامینی، اونم حرفه ای تصمیم گرفت.
هلب چی؟
آدبایور؟
ریس؟
کلوتوره؟
کلیچی؟
گالاس؟
و
.
.
.

تنها بازیکنی که میشه گفت رفتنش به نفعش بود، کول بود.ولی ...

aso در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

شهرام عمویی جان، من خودمم با اینکه اونا تو لیست باشن راضی نبودم، ولی بهر حال این یه نظر سنجی و مجبور بودم اونا رو هم تو لیست بیارم.
خوشبختانه نه آنری نه ویرا از نظر هیچکی خائن نبودن و هنوزم در نظر ما اسطوره هستن.

اما بازیکنی که از همه بیشتر رای آورد ،نضری با 18 رای
رتبه دومم اشلی کول، با 16 رای!!!(به نظر من که کول از همه بازیکنایی که تا حالا دیدم کثافت تر بوده، نامردی اون از نامردی فیگو هم بدتر بود!)

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:35 گفت:

سام؟ حرفه ای تصمیم گرفتن یعنی چی؟

sam baygan در 2/9/1390 | 20:43 گفت:

خیانت چیه؟همشون حرفه ای تصمیم گرفتن.

علی شهروز در 2/9/1390 | 20:32 گفت:

آدبایور اشلی کول نصری و کلیشی

mahdi jannati در 2/9/1390 | 20:10 گفت:

nasri,ashli k0l,clichy.

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:09 گفت:

اصلا نباید انری و کاپیتان پت رو تو لیستی که سر تیترش خائن باشه قرار میدادی این یک انتقاد از asoجان امیدوارم انتقاد پذیر باشی..

خائن ترین (اشلی کوله )بدون یک ذره شک و تردی در مورد بقیه فلامینی اشتباه کرد عاقل نبود!!!
ادبایور هم زمانی که تو ارسنال هم بود من زیاد قبولش نداشتم از 10 تا توپ 2تاش رو گل میکرد و به نظرم لطف کرد که از ارسنال رفت
نصری پول پرست هم نیازی به گفتن من نداره
فابرگاس هم ترجیح میدم چیزی در موردش نگم!!!!!!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 19:57 گفت:

فلامینی-آدبایور-نصری هر سه شون خیانت کردن البته کول هم بود هر 4تا شون

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 19:57 گفت:

بجه کسی سایتی سراغ نداره که بازی رو بخش میکنه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 19:53 گفت:

چه خواب قشنگی بود.من نبودم تو عروسی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 19:44 گفت:

بچه هامن خواب دیدم عروسیه توشهرمون برگکمپ هم اومده

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 19:43 گفت:

نصری فابرگاس کلیچی.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 19:40 گفت:

کول فابرگاس نصری

Rézà در 2/9/1390 | 19:31 گفت:

نصری/آدبایور/کشلی/فلامینی

Gooner در 2/9/1390 | 19:15 گفت:

کل لیست یه طرف.. اشلی کول یه طرف

حمید فرازی در 2/9/1390 | 19:12 گفت:

نصری کول و آدبایور

Ali&MT در 2/9/1390 | 19:07 گفت:

اشلي كول و نصري و فابرگاس

sepehr najafian در 2/9/1390 | 18:47 گفت:

nasri va cole

aso در 2/9/1390 | 18:41 گفت:

reza kazemi جان، اشلی کول و آدبایور که هستن!
ولی راست میگی هلب رو یادم رفت،ببخشید.
حالا شما دوستان خودتون هلب رو به لیست اضافه کنید

hamidarsenal در 2/9/1390 | 18:40 گفت:

اشلی؛آدبایور؛نصری خائنند
تازه ویرا و آنری اصلا خائن نیستند

رضا کاظمی در 2/9/1390 | 18:36 گفت:

اشلی کول،آبایور،نصری؛هلب رو یادت رفت ولی خدایش حیف شد

mostafaa در 2/9/1390 | 18:32 گفت:

هرکسی تو اوج جوونی و بازیش به خاطر پول یا جام و بر خلاف میل رئیس رفته خائنه
دیگه خودتون می تونید تشخیص بدید کی ها خائنن

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 18:27 گفت:

خائن ترين=نصري
احمق ترين=فلاميني
منفور ترين=ادبايور
انري سالار ترين

محتشم تمیزی در 2/9/1390 | 18:14 گفت:

فابرگاس-نصری-ادبایور-کول-

فتاح وستا در 2/9/1390 | 18:12 گفت:

;اشلی کول-نصری- فابرگاس-ادبایور

محمد اصغری در 2/9/1390 | 17:58 گفت:

اشلی کول-نصری- فابرگاس-ادبایور

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 17:43 گفت:

نصری/کول

arash در 2/9/1390 | 17:40 گفت:

2-3-4-6-10