و حکایت ما هم این گونه است!!!

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
سلام به همه.یه طرفدار بارسلونا که ازدیدن همچین مطالب مقرضانه و بی منطقی دلگیر شدم.
کل بازدید: 3,975 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

و حکایت ما هم این گونه است!!!

لابد حکایت تقدیر اینگونه نوشته شده...از تقدیر فراری نیست.


میگویند طرفداران بارسلونا چهارسال است زیاد شدند.ولی کاش روزی را برای خودشون مجسم میکردن که آرسنال تیم محبوبشون قدرت اول اروپا شده و آن ها که سال ها برای دیدن تیم محبوبشون در این روز ها خون دل خوردند به تازه طرفدار آرسنال شدن محکوم میشدن.کاش حال اون روز خود را فقط برای ثانیه هایی مجسم میکردند.
میگویند پلاتینی رسما اعلام کرده ازبارسلونا حمایت میکند و نمیگویند اگر واقعا چنین بود او انقدر احمق و نادان نبود که حرف دلش را به همین راحتی در رسانه ها به زبان بیاورد.
میگویند بارسلونا برای جذب بازیکن سیاست درستی اعمال نمیکند.ولی نمیگویند حرف از بازیکنی است که سال 2003 با 500 هزار یورو به آرسنال پیوست و بعد از 8 سال و انجام بهترین بازی ها و شکستن رکورد پاس گل در لیگ های اروپایی و گل زدن با پای شکسته به تیم سابق خود با 58 برابر قیمت اولیه به تیم سابقش برگشت و آن ها باز هم از فابرگاس و بارسلونا بیشتر توقع دارند.
میگویند 5 پنالتی و باز هم تکرار میکنند 5 پنالتی و تا قیامت هم دلیل و برهان ببینند و بشنوند از حرف خود برنمیگردند.در برابر چنین اعتقاداتی فقط باید کوتاه امد.دلیل و استدلال این روزها خریدار ندارد...
میگویند آرسنال به خاطر اخراج فان پرسی حذف و شد و نمیگویند اگر گل سالم مسی در بازی رفت مردود نمیشد کار اصلا به اخراج فان پرسی نمیکشید.
میگویند رئال به خاطر اخراج پپه حذف شد و نمیگویند چه بازیکن هایی که نباید در آن چند ال کلاسیکو از رئال اخراج میشدند و نشدند.
میگویند رئال به خاطر اخراج پپه حذف شد و نمیگویند چگونه 150 میلیون یورو در طی چند ثانیه محو شدند تا گل صعود به ثمر بشیند.
میگویند بارسلونا با داوری به فینال رفت و نمیگویند گل منچستر در همان فینال آفساید واضح بود و اگر قرار بر قهرمان کردن بارسلونا بود مردود کردن آن گل خیلی راحت تر میبود.
میگویند تیم محبوب خود را مظلوم نشون میدهی و با وقاحت تمام اسم از مقدسات دینی می آورند یا بهتر بگویم رگ غیرت را فشار میدهند و تحریک میکنند و نمیگویند دیر هنگامی بازیکنان این تیم امروز به عقیده آنان ظالم در حالی زمین بازی را ترک می کردند که همسران بازیکنان در بازداشت نیروهای امنیتی به سر میبردند.
و میگویند و میگویند و میگویند...و ما همچنان باید زخم زبان و نیش و کنایه را به جان بخریم.بهای موفقیت همیشه نفرت و انزوا بوده و شاید هم نابودی بوده است.سزار بعد از گفتن اینکه آمدم.دیدم و فتح کردم دشمنان کوچک و حقیرش با ضربات چاقو به استقبالش رفتند.شاید تقدیر اینگونه است که فاتح بزرگ قصه ما هم در نهایت توسط دشنان کوچک و رذل خود شکست خورده و کشته شود.ملالی هم نیست اگر دیروز این دشمنان پست و حقیر کاسیوس و بروتوس بودند و امروز رئال و منچستر و بایرن و میلان و امثالهم که امروز برای شکست فاتح بزرگ صف کشیده اند.
کاش سهراب نمیگفت دل خوش سیری چند.کاش میسرود انصاف سیری چند؟؟؟.نمیدانم شاید سهراب هم نمیدانست دل خوش در سایه انصاف رخ مینماید...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali&MT در 28/8/1390 | 12:45 گفت:

اگه دروغ گفته بود علي اقا اين همه جوابشو نميدادي ... واست مهم نبود عكسشو ثابت كني ... كتاب بنويس موفق ميشي لحن شيوايي داري

Ali&MT در 28/8/1390 | 12:41 گفت:

اوكي ما الان متحول شديم ... باريك به بارسلونا ... خوشحال شدي الان؟؟؟؟؟ حالا برو كانون يه تيم ديگه رو متحول كن .....

محمد اصغری در 28/8/1390 | 11:49 گفت:

شررت کم....................................................خوش گلدی...........

محمد اصغری در 28/8/1390 | 11:49 گفت:

شررت کم....................................................خوش گلدی...........

امیرحسین در 28/8/1390 | 02:20 گفت:

خداحافظ همگی من دیگه حرفی نمیزنم حتی اگر باز هم دروغ و تهمتی از طرف شخصی بهم نسبت داده بشه.طبیعتا در غیاب من حرف هایی هم که پشت سرم در موردم زده میشه از صحت و اعتبار ساقط هست.
موفق باشید...

امیرحسین در 28/8/1390 | 02:19 گفت:

آقای محمد رستگار حتی اگر هم اینطور باشه که شما میگی بازم میشه بارسا رو به خاطر اینکه قبلا به قول خودت تیم کارگری(و تاکیدا مردمی) بوده و جلوی امپراطوری کثافت جنایتکاری مثل فرانکو(متحد هیتلر و موسولینی) ایستادگی میکرد دوست داشت...و نه صرفا به خاطر تعدادی جام و چند عنوان و لقب بی ارزش بیشتر.

امیرحسین در 28/8/1390 | 02:15 گفت:

علی آقا آدرس اون سایت منچستری رو حتما بذار...نذاری نامردی.
حمید توپچی یقین بدون بارسا وقتی برای چهارمی لالیگا هم میجنگید(مدت کوتاهی از اوج فاصله داشت)از نظر هوادار جزو سه تیم پرطرفدار دنیا بود.حالا میخوای باور کن یا نکن.

امیرحسین در 28/8/1390 | 02:11 گفت:

وقتی کسی نمیتونه با بحث منطقی طرف مقابل رو قانع کنه بهترین راه همینه که اون رو خراب کنه.اینکه به باور خام خودش از طرف مقابل چیزی( به دروغ) رو کنه تا طرف مقابل خجالت بکشه و خودش ادامه نده.من با خیلی ها سر مسئل فوتبالی بحث کردم و خب میدونم وفتی کسی جوابی نداشته باشه به همچین کارهایی متوسل میشه.بنابراین وقتی این دروغ ها رو دیدم ناراحت شدم ولی تعجب نکردم.در هر حال بهترین راه برای اینکه از جواب منطقی دادن طفره بری و البته جلوی دوستان کنف نشی همین کاریه که ایشون انجام داد.
ولی باز هم امیدوارم کسی اینجا از من دلگیر نشه.اصلا نمیخواستم کسی ازم ناراحت بشه ولی این بحثی که ایشون راه انداخت واقعا ناجوانمردانه بود و نمیتونستم سکوت کنم.

امیرحسین در 28/8/1390 | 02:06 گفت:

من فقط میدونم این ایمیل رو دو هفته نیست که درست کردم و توی این مدت هم یقین دارم و انقدر حواس دارم که بدونم توی یه سایت منچستری با یه آرسنالی بی منطق دروغگو بحث نکردم.
واقعا بعضی ها رو خیلی راحت میشه شناخت.وقتی گفتی ایمیلتو رو چک کردم فهمیدم یه دروغگوی بزرگ و متقلبی.فقط برات متاسفم...
البته حرفام فقط در مورد این شخصه وگرنه در مورد این سایت و بقیه کاربرا همون عقیده قبلی رو دارم.اینکه خیلی محترم و متشخص هستن.حتی برای این شخص هم احترام قائلم ولی خب ظاهرا بعضیا احترام دیدن رو دوست ندارن.
من این ای دی رو دو هفته نیست ساختم.اونوقت چحوری یه نفر میتونه ادعا کنه چک کرده با ای یه شخص دیگه که توی سایت منچستر باهاش بحث کرده و یکی بوده؟؟؟احمقانه هست...
من فقط امیدوارم اگر شهامت و صداقتش رو داری راستشو بگی که کی این بحث کذایی که ادعا میکنی بین من و شما اتفاق افتاده؟؟؟تاریخ دقیقش کی بوده؟؟

امیرحسین در 28/8/1390 | 01:58 گفت:

چرا مزخرف میگی شما؟؟؟اصلا متوجه حرفت نمیشم.ایمیلی که من برای پروفایلم گذاشتم رو دو هفته نیست که ساختمش.برای اینکه توی دهن دروغگویی مثل جنابعالی هم بزنم ایمیلمو رو اینجا میذارم و خطرش رو هم به جون میخرم.amir1899_fcb@yahoo.com
واقعا چقدر یه نفر میتونه حقیر باشه که این چرندیات و مزخرفات رو به کسی نسبت بده.کاش اقرار به نادانی و کم آوردن خودت میکردی تا با این دروغ ها و مزخرفات بخوای طرف مقابل رو که با بحث فنی و فوتبالی نتوستی قانعش کنی محکوم کنس.واقعا از اعماق وجودم برات متاسفم...

ali در 28/8/1390 | 01:12 گفت:

عزیز من نشون به این نشون که شما اونجا با من که بحث کردی ، آخرش اومدی آدرس ایمیلت رو دادی.
بنده هم ایمیلتون رو با ایمیل الانتون که توی پروفایلتون هست چک کردم.دیدم دقیقا همون آقایی هستی که اونجا بودی.
حالا فهمیدی؟
اینقدر هم الکی شلوغش نکن.
من شما اشغال ها رو خوب میشناسم. من دارم دروغ میگم یا تو؟؟!!؟برو بابا دیگه ، سنگ بود تا حال آب شده بود.
بی خود سعی نکن خودتو بزنی به اون راه.حالا تو دیگه نمیدونی من کدوم سایت رو میگم؟میخوای بریم از مدیر همون سایت بپرسیم؟!!! اونجا هم داشتی دقیقا همین شعر و ورهاتو میگفتی.
چطور ممکن مطالبتون عینهو هم باشه و ایمیل ها تون هم یکی باشه ، اما شما اونی نباشی که بنده توی سایت منچستر باهاش بحث کردم!؟؟!؟!؟!؟!
شما کارتون همین میرید توی سایت های دیگه ، میخواید جنجال به پا کنید؟؟!!
بنده هم اون روزی که توی سایت منچستر داشتم جوابتو میدادم ، به این خاطر بود که اومده بودی اونجا هم جو رو خراب کنی.

علی آقاشاهی در 28/8/1390 | 01:07 گفت:

dustaye arsenaliye aziz khahesh mikonam bikhodi asabe khodetuno khurd nakonid har kasi ejazeye tarafdari az teamesho dare che ba mantegh che bi mantegh vali mohem ine ke ye chizaei az tarikh pak nemishe

good luck

Gooner در 28/8/1390 | 00:55 گفت:

الان ینی شما کلا اومدی یه یوزر ساختی که بیای اینا رو بنویسی و رسالت خودتو در باب تیم محبوبت به انجام برسونی؟

علی ارشدی در 28/8/1390 | 00:43 گفت:

یارو چرا دست برنمیداری؟ برو گمشو بیرون

امیرحسین در 28/8/1390 | 00:18 گفت:

اگر اینطوری بود چرات همون اول نگفتی؟؟؟خودتم میدونی داری جو میدی.

امیرحسین در 28/8/1390 | 00:12 گفت:

من میخواستم دیگه حرفی نزنم ولی متاسفانه دیگه یه عده یه سری چرندیاتی رو از حد میگذرونن و راحت تهمت میزنن.آقای علی خان چرا الکی جو میدی؟؟؟؟شما کجا تو سایت منچستر با من بحث کردی؟؟؟؟چرا رسما دیگه داری دروغ میگی؟؟؟؟؟سایت منچستر اصلا کدوم هست؟؟؟؟چون یه جا توی یه سایت با یه بنده خدایی که احتمالا اسمش امیرحسین بوده بحث کردی(و احتمالا بدجوری ازش خوردی)حالا داری حرصتو سر من خالی میکنی؟؟؟؟پسر خوب من اگر توی یه جای بی طرف بخوام باهات بحث کنم که...
از همه به خاطر لحنم معذرت ولی بعضیا دیگه بعضی مسائل رو از حد میگذرونن.

محمد در 27/8/1390 | 23:02 گفت:

لعنت خدا به رءال و بارسا هر دو که گند زدن به فوتبال

ali در 27/8/1390 | 22:46 گفت:

راستی یادم رفت اینو بگم ، اون موقع که توی سایت منچستر باهات بحث میکردم ، اینقدر خودتو به موش مردگی نمیزدی.
حداقل اونجا مثل یه مرد وایمیستادی و حرفتو میزدی ، اینقدر هم مظلوم نمایی نمیکردی.
آدم عکس آواتارتو می بینه دلش برات میسوزه.
برو خدا خیرت بده.برو خدا روزی تو جای دیگه بده.

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:39 گفت:

اکثر بچه های اینجا ازجمله خودم اولین تیمشون آرسنال بوده و هست و خواهد بود!!!اما بعضی ها.......
آره قبول دارم که گل من یوتد آفساید بود قبلا هم بهت گفتم غیر شما این منچستر هم هست که تو لیگ قهرمانان برش داره!!
آقا چرت و پرت نگو باشه؟همش 4-5ساله اینهمه هوادار پیدا کرده بارسا!!نه اینکه نداشته "داشته ولی نه اینقدر!!!هوادارای بارسا اکثرا جز خائن ها هستند و بس!!!

ali در 27/8/1390 | 22:28 گفت:

دوست عزیز میدونی چرا با تو بحث نمیکنم چون قبلا توی سایت منچستر یونایتد باهات بحث کردم.شاید شما یادت نباشه.
شما کارت همین آقا امیر حسین ، میری سایت های دیگه و کامنت میذاری و میخوای جو اون سایت رو بهم بزنی.
نمیدونم منو یادت میاد یا نه؟!
ولی من یکی تو رو خوب میشناسم؟میدونم چه جونوری هستی.
حالا فهمیدی چرا مسخرت میکنم وجوابتو درست نمیدم!؟!

sam baygan در 27/8/1390 | 22:12 گفت:

اصلا حوصله نداشتم مطلبتو بخونم اناردون،برو پیش رفقات با هم انار بفروشین،اینجا اناراتون خریدار نداره!

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:04 گفت:

*دیر هنگامی بازیکنان این تیم امروز به عقیده آنان ظالم در حالی زمین بازی را ترک می کردند که همسران بازیکنان در بازداشت نیروهای امنیتی به سر میبردند.*

لطفا ژست چریکی نیاین.این جریان ها سالهاست که تموم شده.بارسای دوست داشتنی تیمی که مال کارگرها بود و جلوی امپراطوری رئال وامیستاد (همون دعوای سوسیالیستای باسک و کاتالان با فرانکو) امروز خودش تبدیل شده به یه ابرقدرت مالی و هیچ نشانی از سوسیالیسم و ... نداره.واسه خودش یه نظام سرمایه داریه

محمد اصغری در 27/8/1390 | 18:32 گفت:

دوستان ارسنال واقعا خسته نباشید. تو پست های قبلی اینقدر گفتیم تحریم....تحریم
بازم می بینیم وقتی یه قریبه میاد پست میذاره همه نظر میدن
من خود وقتی این پست رو دیدم خواستم نظر بدم اما گفتم بی اعتنایی بهترین راهه.
دوبار که جوابشو ندیدن خودش روش کم میشه.

علیرضا در 27/8/1390 | 18:04 گفت:

ببین کوچولو..........جمع کن از اینجا برو.............
الآن بچه ها دارن خیلی خوب باهات رفتار میکنن..........
دفعه بعدی اون رگ تعصب آرسنالی باد میکنه واست بد میشه.........
از ما خداحافظ............

ali در 27/8/1390 | 16:57 گفت:

علی آقا توی پست قبلی هم همش با مسخره کردن و این مسائل حرف زدی.ولی خب باعث خوشحالیه منه این موضوع.همین یعنی اینکه حرفام تا حدی جنابعالی رو قانع کرده.همیشه وقتی کسی قانع میشه ولی نمیخواد اعتراف کنه با مسخره کردن یا عوض کردن بحث از زیر بار حقیقت سنگین فرار میکنه.در هر حال به خاطر مسخره کردن هات هم ازت ممنون.
ضمنا با اینکه اینجا هم برخورد های غیر منطقی و حتی توهین به خودم یا بارسا رو تا حدی شاهد بودم اما انقدر منصف هستم که اعتراف کنم نسبت به خیلی از جاهای دیگه رفتار بهتر و متمدنانه تری رو شاهد بودم.از همه ممنونم...

نقل و قول :
باشه تو درست میگی.منطق توی حرفهات موج میزنه.میترسم اسیر این موج حرفهات بشم.پس خداحافظ شما

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 16:46 گفت:

بيا اين جورو رو هم ميديمتون. واسه هميشه دست از سر آرسنال مادر مرده بردارين! چكارمون دارين

مهدی بحری در 27/8/1390 | 16:39 گفت:

بابا اصلا خود تحریم رو هم ننویسید

علی ارشدی در 27/8/1390 | 15:45 گفت:

بابا این از اون دشت مش هم بدتره شیزوفرنی حاد داره عمو جمع کن برو با زبون خوش این دفعه دومه که دارم تذکر میدم دفعه بعدی معلوم نیست همین قدر مودب باشم

علی ارشدی در 27/8/1390 | 15:42 گفت:

تحریم

امیرحسین در 27/8/1390 | 15:41 گفت:

آقا نیما درسته اگر یه پنالتی برا چلسی اعلام میشد بارسا احتمالا حذف میشد(نه صد درصد)ولی حالا من از جنابعالی میپرسم تنها بازی و تنها جایی که یه پنالتی برای یه تیمی اعلام نشد و باعث حذف اون تیم شد همون بازی بارسا چلسی بود؟؟؟هرروز این همه پنالتی برا تیم ها گرفته نمیشهس اون جاها هم داور از تیم حریف حمایت میکنه؟؟؟
در مورد فینال پاریس فقط یه جمله میگم که مطمئنم اگر انصاف داشته باشی دیگه کلا اسم اون فینال رو نمیاری...سر صحنه خطای لمن روی اتوئو توپ بلافاصله به ژولی رسید و اون گلش کرد.داور با توقف بازی یه گل صد درصد سالم بارسا رو مردود کرد.قطعا اگر اون گل قبول میشد نیازی به گل بعدی اتوئو که به طرز فاجعه بار و خنده داری توی اینجا(فقط و فقط و فقط توی همین سایت)میبینم ازش بعنوان گل آفساید یاد میشه نمیشد.
در مورد اخارج فن پرسی هم به اندازه کافی صحبت کردم.توی اون صحنه داور ((نقض رایج قانون داوری)) رو انجام نداد.به قانونی عمل کرد که معمولا نادیده گرفته میشه و اعتراضی هم در پی نداره.حالا هی فلسفه بباف.
علی آقا توی پست قبلی هم همش با مسخره کردن و این مسائل حرف زدی.ولی خب باعث خوشحالیه منه این موضوع.همین یعنی اینکه حرفام تا حدی جنابعالی رو قانع کرده.همیشه وقتی کسی قانع میشه ولی نمیخواد اعتراف کنه با مسخره کردن یا عوض کردن بحث از زیر بار حقیقت سنگین فرار میکنه.در هر حال به خاطر مسخره کردن هات هم ازت ممنون.
ضمنا با اینکه اینجا هم برخورد های غیر منطقی و حتی توهین به خودم یا بارسا رو تا حدی شاهد بودم اما انقدر منصف هستم که اعتراف کنم نسبت به خیلی از جاهای دیگه رفتار بهتر و متمدنانه تری رو شاهد بودم.از همه ممنونم...

ali در 27/8/1390 | 15:26 گفت:

+

محمد جواد در 27/8/1390 | 14:53 گفت:

تحریم کنید

محمد جواد در 27/8/1390 | 14:52 گفت:

تحریم کنید

ali در 27/8/1390 | 14:13 گفت:

آخ بیشتر از این نگو که جیگرمو سوزندی.بابا باشه دلمون برات سوخته ، تو وتیمت اصلا بچه یتیم هستید.
اصلا بارسا خدا ، طرفداراشم بنده خدا و ما هم شیطان.
فقط اینو بگم که ما مقابل شما سجده نمیکنیم.
از نظر خودت الان یه متنی نوشتی که دیگه همه ی ما رو تکون دادی و الان میایم از تیم شما دفاع میکنیم ، و حسمون نسبت به شما تغییر میکنه.
چرا مظلوم نمایی میکنی؟!!مثل یک مرد وایسا و بگو اره ، تیم ما ، ارسنال و چلسی و رئال رو با داوری برد.این بچه بازی ها چیه در میاری ، مثلا الان شما میخوای ما رو احساساتی کنی.!؟!؟!
فکر کردی تو الان شدی گالیله و ما هم شدیم مردم اون زمان که از درک واقیعت ها عاجزیم.بابا تو دیگه خیلی توی فیلم هستی ، بشین یه داستان یا یه رمان بنویس ، جدی میگم ذهنت برای این چرت و پرتا خوبه.
به قول خودت الان دلایلی اوردی که دیگه دهن ما بسته شده.الان با این حرفهایی که شما زدی ، فک بالاییم رو به فک پایین چسبوندی و اصلا من دیگه نمیتونم جواب شما رو بدم.
بشین یه وبلاگ درست کن و این شعر و ورهاتو توش بذار ، شاید اونجا یه دوتا عینهو خودت پیدا شد که باهات هم نظر باشه ، ولی بازم بنده بعید میدونم.
الان باز میاد یه پست بلاگ دیگه درست میکنه و برامون روضه میخون :))

nima در 27/8/1390 | 14:12 گفت:

vase eshtebahat typei az havadaraye arsenal mazerat mikham akhre man pingilish(parsi_english) adat daram

علی ارشدی در 27/8/1390 | 14:05 گفت:

تحریم کنید

nima در 27/8/1390 | 14:04 گفت:

هه.عمو تو فکر کردی خیلی با منطقی.اون فارگاسی که میگی از هیچ به اینجا رسید.اگه بازیکن بود نگهش میداشتین. مربیتون بهش گفته بود اون هیچی نمیشه
آفساید مسی!! خوب پس برو با دقت بازی رفت نگاه کن ببین اون 2باری که بازیکن آرسنال با دروازه بانتون تک به تک شد و به اشتباه آفساید گرفت. بازی برگشت نگاه کن که دقیقه 37 اگه اشتباه نکنم آبیدال میزنه تو صورت ون پرسی که کسی که از فوتبالم سر در نیاره میفهمه اون حرکت اخراج 100*100 داره.
در مورد اون پنج پنالتی که اگه به نظر سما یکیشم پنالتی بود بازم حذف شده بودین.
اخراج فن پرسی هم که خودت دیدی. اگه میخوای از فینال 2006 و گل آفسایدم بگم.اگه هم یادت نمیاد کلیچشو واست بفرستم