بهترين وبدترين با آرسنال

نویسنده: مهناز پرتوی

وبلاگ من
نویسنده: مهناز پرتوی
از سال2006-2005 عاشق ارسنال وتيري هنري ام .... وسال آخر رشته ي حقوق...
کل بازدید: 7,150 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترين وبدترين با آرسنال

به عنوان اولين كامنت بلاگ كه تو اين سايت مينويسم"خواستم شروعي داشته باشم با خاطره اي شيرين وتلخ"از بازيهاي آرسنال كه در جريان هواداري اين تيم بزرگ شاهدش بوده ايد...


من شخصا خاطره هاي خيلي شيريني ازارسنال دارم اما اگه بخوام از بين اونا يكي رو انتخاب كنم برميگردد به همين چند ماه پيش "بازي آرسنال بارسا "گل ارشاوين چنان منو به وجد آورد كه تا چند روز قلب درد گرفته بودم....نوبتي ام كه باشه نوبت خاطره ي بد"سالش دقيق يادم نيست اما فينال كارلينگ كاپ"آرسنال چلسي كه يه مختصر دعوا هم شد"بدترين خاطره ي منه .فكر كنيد اگه نباخته بوديم اين آنري بود كه قبل از رفتنش جام بالا سرش ميگرفت و چه با شكوه....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/9/1390 | 10:23 گفت:

بدترین خاطره شکست هایی که از بارسا خوردیم مخصوصا فینال اروپا و وداع پیرس بود بهترینش برد چلسی با گل مشهوری که هانری رو ضربه ایستگاهی زد.

حمید فرازی در 8/9/1390 | 10:03 گفت:

بهترین برد پارسال مقابل بارسا بود.بدترین هم هشتایی شدن

حسین ملازینل در 8/9/1390 | 09:14 گفت:

سلام.بهترین بردمون به نظر من برد بازی رفت لیگ قهرمانان مقابل بارسا که آرشاوین گل دوم رو زد و بدترینش هم بازی همین فصل با منچستر که هشتایی شدیم...

Gooner در 7/9/1390 | 23:38 گفت:

بهترین برد میلان در سن سیرو
بدترین شکست مقابل بیرمنگام در فینال جام اتحادیه

sam baygan در 7/9/1390 | 23:24 گفت:

تبریک مهناز خانم ولی چرا اینقد دیر؟!
بهترینا=برد رئال-بردی که شهرام گفت-برد بارسا
بدترینا=ماشالا مگه کمه! باخت چن هفته قبل و دوسال قبل اروپا به یونایتد-فینال پارسال و ...

reza در 7/9/1390 | 22:31 گفت:

بهترین برد بارسا
بدترین باخت به بارسا تو بازی برگشت

(Hooman sam (Dark metal در 7/9/1390 | 22:30 گفت:

آره منم با گل آرشاوین اینقد انرژی گرفتم که تا یه ربع بالا پایین می پریدم!!!

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 22:17 گفت:

من شخصا سعی بر این دارم که خاطرات بد رو بازگو نکنم،و خاطره خوبمم بر میگرده به همون برد که آرشا و ون پرسی گل زدن که کلی حال کردم

توپچی جنوب در 7/9/1390 | 22:03 گفت:

به به مهناز خانوم خوش اومدی حالا شذین 2تا!!!!!!!!!!!
شکست بارسلون و شکست منچستر که 1بر صفر عقب بودیم بعدش با گل رابین مساوی کردیم و با ضربه سر تی تی جون بردیمشون خیلی این 2تا برد به من چسبید!!!!!!!!!
تلخ ترین فینال لیگ اروپا با داور لونای لعنتی و همین باخت اخیر به شانچستر کثیف!!!!!!!
سیم کارتم رو عوض کردم و یک ماه خودم رو تبعید کردم !!!!

HAMED toopchi در 7/9/1390 | 22:02 گفت:

به به. به سلامتي ديدي به همين راحتي بود!
شيرينترينها= برد 3-1 مقابل چلسي فصل قبل و قهرماني 2004.

تلخترينها هم بازي مقابل ليدز 2003( وحشتناك بود) و 4-4 مقابل نيوكاسل. اينا واسه من از فينال 2006 و بازي با منچستر هم تلخ تر بودن مخصوصا ليدز كه آنري اون توپ كوفتي رو دقيقه نود به تير دروازه زد و 1-0 باختيم. ما با مساوي قهرمان ميشديم!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 21:31 گفت:

اولا که خیلی خوش اومدی به جمع وبلاگ نویسان
دوما خاطره خوب من بردمون برابر بارسلوناست و همین فصل که چلسی رو له کردیم
سوما خاطره تلخ شکستمون تو فینال لیگ قهرمانان تا صبح نتونستم بخوابم