کاریکاتور

نویسنده: سینا سالک

وبلاگ من
نویسنده: سینا سالک
سلام اسم من سینا هستش 20 سالمه و از زمانی که یادم میاد یعنی از 6 سالگی عاشق آرسنال و رئال مادرید بودم و هستم
کل بازدید: 2,343 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاریکاتور

حقارت منچستر تو اروپا و سایت گل هم معلوم شد .سلام خدمت همه آرسنالی های عزیز
بعد از تساوی مسخره منچستر جلوی چلسی سایت گل یک کاریکاتور جالب از فرگوسن و هاوارد وب گذاشته که هاوارد وب تو این کاریکاتور نقش سوپر من رو بازی میکنه فرگوسن هم فکر کنم نقش لوئیس لین رو بازی می کنه که سوپرمن همیشه نجاتش می داد . با اینکه از چلسی بدم میاد ولی از منچستر به شدت متنفرم و دوست داشتم بازی رو ببازه که نشد .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:55 گفت:

زیبا ست کاریکاتورت ولی عکس اواتارت رو عوض کن این مال سایت رئال مادرید سینا جان

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:51 گفت:

عکستو عوض کن !
*****************
آقا آرمان عکسش چشه؟؟؟ *سوال* *گیج* *سر در گم*

ناصر در 18/11/1390 | 22:01 گفت:

آخ آخ چقدر قشنگ کشیده-دمش گرم-کاریکاتوریستش حرف دل ما رو زده.

آرمان امیراحمدی در 18/11/1390 | 21:15 گفت:

عکستو عوض کن !

حمید فرازی در 18/11/1390 | 00:10 گفت:

دیگه اینقدر از این سایت بدم میاد که با این چیزا فایده نداره.همین وب دو صحنه مشکوکو واسه منچستر نگرفت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:01 گفت:

حمید جان حرفت درسته ولی عجالتا این دفعه کاریکاتورشون خوب بود
منم به شدت از من یو بدم میاد و باخت این تیم خوشحالم میکنه حتی اگه به ضرر ما باشه
سینا خان شما هم عکس بهتری نداشتی بذاری؟ یک سینای دیگه هم داریم که عکسش نصریه منم خودم اسم دومم سینا ست ولی اینکارا رو نمی کنم :)))))))

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:50 گفت:

به قول خواجه علی ارشدی "سایت گل میتونه بره بمیره"

احسان در 17/11/1390 | 23:45 گفت:

منم بشدت از منچستر متنفرم بخصوص چند تا بازیکن عقده ایش مث اوراو رونی و نانی

داوری در همه فصلی به نفع من یو هست شاید اینجوری احترام فرگاوسن ! رو نگه میدارن!!!!

در ضمن بازی مساوی شد به نفع ما شد ما که دیگه از خیر قهرمانی و نایب قهرمانی گذشتیم لااقل بهتره سیتی قهرمان بشه

امشبم خدا کنه تاتی ببازه که بتونیم در ادامه فصل اونا رو هم بگیریم چون افت داره برا ارسنال پایین تر از این تاتیا قرار بگیره

لیورپولو میشه در ادامه گرفت ولی تاتی سخته!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

درسته.منم طرفدار ريالم ولي اينجا مال آرسنالياست.

farhad bj در 17/11/1390 | 23:33 گفت:

in axetam avaz kon !!!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:28 گفت:

دو پنالتي کرد تو پاچه چلسي

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 23:26 گفت:

مگه وب تو این بازی چی کار کرده؟

محسن آزاده در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

الیته فکر می کنم ما آرسنال ها همه یه جورایی از یونایتد خیلی متنفریم ( اینو تو پستی که چند وقت پیش گذاشتم کاملا مطمئن شدم ) ، اما این از معدود دفعاتی بود که من از این که داور به یونایتد کمک می کرد خوشحال شدم ، چون الان ما واسه چهارم شدن تمام امیدومون با ناکامی چلسیه !!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

هر چند به نفع ما بود.ولي ناداوري قبول نيست

farshad khadem در 17/11/1390 | 23:18 گفت:

سینا جون کاریکاتور جالبی هست کنایه از کمک وب داور بازی به من یونایتد که توانست مساوی کنه ولی اگر چلسی می باخت بنفع ما بود همانطور که اگر امشب لیورپول ببازه بسود ماست