داوید سیلوا خرید خوب برای آرسنال!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,295 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داوید سیلوا خرید خوب برای آرسنال!!!

این روزها داوید سیلوا بیشتر روی نیمکت مینشند ویا حتی اگر فیکس باشد تعویض میشه!! این فرصت مناسب و بزرگی است که آرسنال این هافبک کارآمد را به اشبرتون گراوو   بکشاند...سبک بازی خاص او که در ادامه خواهم گفت به کار آرسنال خواهد آمداین روزها داوید سیلوا بیشتر روی نیمکت
مینشند ویا حتی اگر فیکس باشد تعویض میشه!! این فرصت مناسب و بزرگی است که
آرسنال این هافبک کارآمد را به اشبرتون گراوو   بکشاند...سبک بازی خاص او که در ادامه خواهم گفت به کار آرسنال خواهد آمد.....

 توانایی بازی در جناحین و جمع کردن تیم در مواقع حساس از جمله مهم ترین مزیت های این هافبک اسپانیایی هست که این روز ها منچینی قدر وی را نمیداند!!ا


پاس  های ریزی که در آرسنال بازیکنان به هم رد و بدل میکنند گه گاه لو میره!! اما باحضور داوید سیلوا که تو این موارد بسیار باهوش عمل میکنه به کار آرسنال میاد

اما یک نکته که در ذوق میزنه دستمزد بالای هفتگی 250 هزار دلاری داوید است!!که با این سیستم که ونگر تو باشگاه را انداخته بعید میدانم که این بازیکن را جذب کنیم!!!


امیدوارم هرچه زود تر ونگر دست به اسلاحاتی بگیرد من به شخصه خسته شدم!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

TORRES در 27/10/1390 | 19:47 گفت:

خیلی رووو دارید
داوید سیلوا سیتیو ول کنه بیاد ارسنال
باز حداقل بگید چلسی یه چیزی. فوتبال بچه بازی نیست که بیاد قاطی بچه مچه هااا

علی صادقزاده در 25/10/1390 | 20:06 گفت:

حالت خوبه ؟؟؟ داوید سیلوا ؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:44 گفت:

آقا بازیکنی که نمیاد مثلا کلاس میزاره بزنین تو دهنش!!!
برین دنبال بازیکن های مطرح که مث نیمار!!!مهم نیست که بیان یا نه مهم اینه که با گردن کلفتی تمام پیشنهادهای کلفت کلفت بدیم بهشون که وسوسه بشن و بیان!!!بعد میفهمند ک ضررهم نکردن!!!!
این ونگر میمیره و چکپیونز لیگ نمیبره آخر!!:((

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:23 گفت:

استاد مصدومه که بازی نمیکنه یکم تحقیق میکردی قبلش خوب بودا !!!

محمودرضا معینی در 24/10/1390 | 21:40 گفت:

خوب معلومه بازیکنه خوبیه! ولی نمیاد و همچنین فک کنم قیمتش الان 2-3برابر گوتزه و هازارد باشه! ولی واقعا آرزوی هر تیمی که یکی مث سیلوا تو تیمش باشه! اینجا همون بحث معروف بازیکن ستاره است که اگه تیم به بن بست خورد یه تنه از این بن بست بیاردش بیرون!و ما الان این نوع بازیکن نداریم ! حتی الان ستاره تیممون رابین این توانایی رو نداره! به نظر من هانری با این سنش هنوز هم این توانایی رو داره!

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:20 گفت:

این بلاگای تخمی تخیلی رو تحریم کنین نظر ندین !

نیما در 24/10/1390 | 21:10 گفت:

چی باعث شد که دوتا فرض محال بکنی؟1-من سیتی سیلوارو بفروشه.2-ارسنال یه بازیکن گرونی بخره که تو جام باشگاهها هم نتونه ازش استفاده کنه
ولی بازیکن خیلی خوبیه.به نظرم خیلی کمک میکنه .چون جای تئو هم میتونه بازیکنه و میشه استراحت داد.

aso در 24/10/1390 | 21:08 گفت:

منم کریستیانو رونالدو رو پیشنهاد میدم!
اینروزا هواداران رئال از دست اون عصبانی هستن، رونالدو هم عصبانیه!
بازیکن خوبیه هم میتونه تو خط حمله بازی کنه هم تو خط هافبک نکته جالب اینجاست که میتونه هم چپ بازی کنه هم راست. بازیکن فوق العاده ایه!!!
آخه برادر من کی گفته هر وقت یه بازیکن سه بازی رو نیمکت بود یعنی میخواد بره!
چرا فکر کردی اونا هم مثل بازیکنای بی غیرت ما به خاطر دو بازی نیمکت نشینی با مربی دعوا میکنن!
تازه شم ، مطمئن باش یکی مثل سیلوا عمرا بیاد آرسنال ، اینا پول و جام میخوان، که خوشبختانه الان 6 ساله جام نداریم، واسه خرید یه بازیکن دفاع چپ الان داریم یه بازیکن از عمان میگیرم، چرا چون ارزون و دم دسته!!
نمیخوام تو ذوق کسی بزنم ولی امسال به بدترین سال برای ما تبدیل میشه، ونگر هیچ تغییر تو سیاست مسخرش ایجاد نکرده که هیچ، بدترش هم کرده، الان همش دم از خرید بازیکنای ناراضی تیما اونم به صورت قرضی میزنه!!!

aso در 24/10/1390 | 21:07 گفت:

منم کریستیانو رونالدو رو پیشنهاد میدم!
اینروزا هواداران رئال از دست اون عصبانی هستن، رونالدو هم عصبانیه!
بازیکن خوبیه هم میتونه تو خط حمله بازی کنه هم تو خط هافبک نکته جالب اینجاست که میتونه هم چپ بازی کنه هم راست. بازیکن فوق العاده ایه!!!
آخه برادر من کی گفته هر وقت یه بازیکن سه بازی رو نیمکت بود یعنی میخواد بره!
چرا فکر کردی اونا هم مثل بازیکنای بی غیرت ما به خاطر دو بازی نیمکت نشینی با مربی دعوا میکنن!
تازه شم ، مطمئن باش یکی مثل سیلوا عمرا بیاد آرسنال ، اینا پول و جام میخوان، که خوشبختانه الان 6 ساله جام نداریم، واسه خرید یه بازیکن دفاع چپ الان داریم یه بازیکن از عمان میگیرم، چرا چون ارزون و دم دسته!!
نمیخوام تو ذوق کسی بزنم ولی امسال به بدترین سال برای ما تبدیل میشه، ونگر هیچ تغییر تو سیاست مسخرش ایجاد نکرده که هیچ، بدترش هم کرده، الان همش دم از خرید بازیکنای ناراضی تیما اونم به صورت قرضی میزنه!!!

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:05 گفت:

اه
این پستای تخیلی چیه دیگه ؟!
سیلوا که همش فیکسه !
تاره الآن بازی نمیکنه چون 4 هفته مصدومه.
سیلوا بهترین بازیکن مانچینیه ، بده ب ما !؟؟؟lol

محمد اصغری در 24/10/1390 | 21:01 گفت:

بابا اولا این تازه اومده السیتی فکر نکنم بفروشنش.
دوما تو قاموش ونگر و مدیران بووووووووووق این جور خرید ها نمی گنجه

در نتیجه ما عمرا شاهد یه خرید خوب تو ژانویه هستیم.