دوستان خیلی عذر میخوام.. اهل کوفه نباشید

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,974 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوستان خیلی عذر میخوام.. اهل کوفه نباشید

هرکس میگه آرسنالی هستم اولین چیزی که میاد تو ذهنم میگم: این میفهمه فوتبال چیه!!!!  توهین نکنم به دیگر هواداران!! اما دوستان اگر باهم در این سایت مهربانانه تر برخورد کنیم بهتره!!!!!!!!!!!چرا؟؟؟؟ چرا بعضی از دوستان در نظرات بلاگ ها میان میگن کاش فلانی رو مسدود کنن که دیگه نتونه نظر بده!!!دوستان گلم!! بخدا زشته یه منچستری بیاد تو سایت میگه اینا با خودشون مشکل دارن!!


به خرید ها گیر ندیم!!! بازیکن  اگر افغانی هم باشه ونگر حتما یک چیز در درون وجود او دیده!!


در پایان بگم که باهم مهربون تر باشیم !!!    دنیا 2 روزه!! امروزش آرسنال ... فرداشم آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

TORRES در 27/10/1390 | 19:53 گفت:

بهتون حق میدم
20 ساله رنگ قهرمانیو ندیدید واسه خودتون خیال بافی میکنید.
شما ها تلاش کنید پنجمیتونو حفظ کنید
جزء 3 تا تیم پیشکشتون

mostafa در 25/10/1390 | 16:15 گفت:

اقا حالا زامبروتا هم افغانیه . این مصطفی امینی هم ریشه افغانی داره تو درتمونده

رضا در 25/10/1390 | 15:53 گفت:

فقط یاد اوری کردم که سطح فوتبال افغانستان انقدر پایین نیست که شما فکر میکنید !!
تیم ما در مدت کمی خود را به قدرت اول جنوب اسیا تبدیل کرده و مطمن باشید از افغانستان در سالهای اینده بیشتر خواهید شنید!!!

رضا در 25/10/1390 | 15:43 گفت:

سعید جان واقعا اگه اون داور یک طرفه قضاوت نمیکرد ما قهرمان بودیم اسم اون بازیکن هم یوسف مشرقی بود به علاوه ان یک بازیکن هم از تیم اس اسی وایز المان که فکر کنم تیم بوندسلیگا ۳ هست داریم سنجر احمدی هم اسمش هست!

hosein در 25/10/1390 | 14:31 گفت:

منچستر قشنگ بازی میکنه؟!! بارسلون رو بگی یه چیزی. ولی منچستر؟!!! من زیبایی تو بازی این تیم نمیبینم. تیم ما متفاوت بازی میکنه. متفاوت کار میکنه. منم عاشق همین تفاوتش هستم.

peyman007 در 25/10/1390 | 14:04 گفت:

اگه به بازی قشنگه منچستر و بارسا هم بازی قشنگ میکنن ولی چون رقیب مان ما از انها خوشمان نمیاید میگیم فقط ما بازی قشنگ میکنیم.تا کی میخاییم در مقابل تیم هایه قئی ببازیم و بگیم بازی مون قشنگه. وافع بین باشیم بهتره.
خدا یکی یار یکی تیم یکی آرررررررررسنال یکی

Saeed Milani در 25/10/1390 | 14:00 گفت:

سلام آقا رضای گل از افغانستان ، من بازی تیم ملی کشورتون در مقابل هندوستان و تو فینال زنده نگاه کردم ، و واقعا لذت بردم از پیشرفت تیم ملی افغانستان در این مدت کوتاهی که از تشکیلش میگذره. مخصوصا بازی شماره 8 که اسمش الآن یادم نیست ، همونی که تو آمریکا زندگی میکنه. واقعا اگه داور به نفع هند نمی گرفت و دروازه بان شما بی علت اخراج نمی شد ، می شد روی برد تیمتون حساب کرد.
خوشحالم که اینجا هستی در بین ما آرسنالیها. همه ما از هر قومیت و نژاد و رنگ و زبانی که هستیم تنها یک هدف مشترک داریم و یک عشق ابدی ، اون هم فوتبال و آرسنال هست.
شما ه م به دل نگیر اگه حرفی یا حدیثی بوده ، همینکه شما به عنوان یک افغانی طرفدار آرسنال و یک فارسی زبان اینجحا هستی برای ما مایه مباهاته.
به امید اینکه دیگه در هیچ گوشه ای از دنیا شاهد جنگ و خونریزی نباشیم بخصوص افغانستان عزیز.

hosein در 25/10/1390 | 13:38 گفت:

ببینم مثل چلسی لیگ رو ببریم واقعا حال میکنی رفیق؟!! من یکی که حال نمیکنم. من الان از بازی تیمم لذت میبرم. حالا زیر تاتنهام یا بالای تاتنهام یا هر تیم دیگه.

در مورد اون داستان ایران و ...
من اگه ببینم یکی ( یا یه گروهی ) خوب کار کرده ( یا داره خوب کار میکنه )، کلی خدمات داشته و ... قطعا بهش فرصت میدم. البته مثال مناسبی نزدی رفیق. کشورداری با باشگاه داری خیلی فرق داره.

اگه یه زمانی فوتبال پاک اجرا بشه، که تیمایی مثل من سیتی و پاریسن ژرمن و رئال و ... یه شبه 200 میلیون خرج نکنن، تیمایی مثل بارسا پیر بازیکن رو درنیارن که بخرنش ... اون موقع بهت میگم که همین تیم چطوری بازیکناش رو حفط میکنه و چطوری همه رو میگذاره جیب بقلش. بابا وجدان داشته باشید. یه بار دیگه هم اینو گفتم، پارسال عالی بودیم. بد آوردیم. تو 1 هفته از 3 تا جام کنار رفتیم که همتون قبول دارید حذف جلو بارسا مزخرفترین حالت ممکن بود. وگرنه با 1-2 تا جام پارسال، اون 3 تا بازیکن هم می موندن و امسال کاملا مدعی بودیم. من 1 بازی و 2 بازی رو نگاه نمیکنم رفیق. من روند این 2 سال باشگاه رو میبینم که جز 2 مقطع زمانی عالی بوده. یکی از اون مقاطع که بد بودیم ( و بد هم آوردیم ) پارسال همون 1 هفته بود. یکی دیگشم اول این فصل. اولی جبران ناپذیر بود. دومی جبران شد و بهتر هم خواهد شد. امسال هر غلطی هم بکنیم بی جام میمونیم. من جام حذفی رو اصلا جام نمیدونم عزیزم ... یا حتی کارلینگ کاپ رو. اینا در حد تمرین و بازی تمرینی برای جوونها خوبه. فقط لیگ جزیره و جام باشگاه ها من رو راضی میکنه. اگه الا بدست آوردیم که دمشون گرم. بدست نیاوردیم، گور بابای جام تو این فوتبال کثیف و هردنبیل!! مهم اینه که تیمم متفاوته و متفاوت بازی میکنه.

روند تیم برای بدست آوردن جام برای سال بعد عالیه. فقط حفظ بازیکن و جذب یکی دو مهره نیازه که ونگر اینو از من و شما بهتر میدونه!!

و در مورد منچستریها .... سایت ایرانیشونو میگی دیگه ایشالله. وگرنه خارج ایران اینقدر صبر و درک دارن که بفهمن یه افت موضعی بوده و به زودی باز شاخ میشن. نظرات سایت ایرانیشونم بدرد خودشون میخوره. بهتره تو سایت استقلال پرسپولیس نظر بدن!!! چون 3 صوته اجرا هم میشه و کل تیم رو از مدیرعامل و مربی بگیر تا .... توپ جمع کن، عوض میکنن!!

علی ارشدی در 25/10/1390 | 13:33 گفت:

آقا رضا درود بر تو خیلی میهن پرستی درود بر تو خوشم میاد از این آدمای میهن پرست که تن به ننگ زیر یوغ اجنبی بودن نمی دن

Hossein Y در 25/10/1390 | 12:57 گفت:

تا حالا ونگر تو اين بازيكنا چي ديده كه 100 ساله هيچ قهرمانين نداريم؟؟؟

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:37 گفت:

اگه میشد حرفاتو کپی میکردم و یه پستش میکردم!!!

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:35 گفت:

ای بابا مث اینکه من اینجا نبودم دوباره دعوا شده :)
ولی من با علی آقا موافقم!!قهرمانی مال ما بوده و من یوتد و لیورپول!!!!!!!!چلسی و تاتنهام و استون ویلا و ایکس وایگرگ که هر10سال 1بار میومدن قهرمان میشدن!!!!!
مشکل چیه مشکل کیه؟؟؟؟
تیم نیاز به شک داره!!!اینطور که ما داریم پیش میریم از 2سال دیگه شیث رضایی هم نمیاد اینجا بازیکنه!!!!
ما باید تکون بخوریم!!!!
تکون بجنبیم!!!!که به این راحتی بارسا نیاد بگه منم آره هستم!!!یادتون باشه یه زمانی برگکمپ 10تای مسی بازی میکرد!!
تکنیک ، سرعت ، قدرت بدنی،دقت ، هوش و کلی استعداد دیگه داشت!!!!!!!!!!!!!
آخخخخخخخخخخخخخخخ

رضا در 25/10/1390 | 10:42 گفت:

ما ازپس انگلیس و شوروی سابق بر امدیم این لعنتی ها را هم بزودی از کشور خود بیرون میکنیم!!!!
دراکولا های غربی لعنتی!!

ali در 25/10/1390 | 10:37 گفت:

تو رو خدا اینطور نگو رضا جان.
خدایی نگاه کن همین امریکا از عراق رفت چه خبر شده
هر روز یه طرف شهر دار منفجر میشه و مردمشون میترکن.
ولی خدایی حالا خوب شما از خارجی ها گله دارید ، ما چی بگیم که خودی ها ما رو کشتن؟
ای کاش کرزای رئیس جمهور ما بود.البته عبدالله ، عبدالله بهتر بود. این کرزای تقلب کرد.
درست میگم آقا رضا یا نه؟؟
زنده باد افغانستان یار دیرینه ی ما

رضا در 25/10/1390 | 10:34 گفت:

جواب تان را گرفتید اقا علی!

رضا در 25/10/1390 | 10:25 گفت:

علی اقا !!
لعنت بر این امریکایی ها هر چی میکشیم از دست این چشم ابی های اشغاله!!!!
در حملات انتحاری یک بار من زخمی شدم!!!
همش زیر سر این چشم ابی هاست

رضا در 25/10/1390 | 10:23 گفت:

اقای ارمان!!!!
ما در مدت دو ماه از رتبه ۱۹۵ ام فیفا صعود کردیم به رتبه ۱۵۲ رنکینگ فیفا ما در مسابقات جنوب اسیا بازی فوق العاده درخشانی انجام دادیم و دوم شدیم ان هم در حالی که امکانات کافی هم نداریم از خیلی کشور ها سطح فوتبال ما بالاتره دوست عزیز!!!
پس حق ندارید بگید سطح پایین فوتبال افغانستان اگه سطحی وجود داشته!!!!

ali در 25/10/1390 | 10:15 گفت:

خداوکیلی بچه افغانستان هستی رضا!؟
خوش به حالتون آمریکا اومد اونجا ، دیگه کشورتون آباده.خدایی حال نمی کنید با این آمریکایی ها.
اگه تونستی یه دوتا عکس با این رفقای آمریکا ما بگیر :)

رضا در 25/10/1390 | 09:51 گفت:

یعنی قبل از تیم ملی ایران ما تیم فوتبال داشتم بخاطر جنگ های ۳۰ ساله افغانستان نتوانستیم پیشرفت کنیم!
وگرنه حالا افغانستان یک قطب فوتبالی در اسیا بود!

رضا در 25/10/1390 | 09:47 گفت:

افغانستان در رنکینگ فیفا ۱۵۲ ام است
اولین بازی تیم ملی فوتبال ایران هم با افغانستان بوده!!
شنا میتوانید تحقیق کنید!!!

رضا در 25/10/1390 | 09:40 گفت:

امیدوارم که از اینکه مثال دادید افغانی منظور بدی نداشته باشید!!!
چون من افغانی هستم!!!!
همین چند هفته پیش تیم فوتبال افغانستان در مسابقات جنوب اسیا دوم شد تیم ما نظر به سه چهار سال گذشته پیشرفت زیادی داشته سه چهار سال بعد از افغانستان بیشتر خواهید شنید پس چرا مثال دادید اگه بازیکن افغانی
امیدوارم که قصد توهین نداشته باشید دوست عزیز!!!

ali در 25/10/1390 | 08:59 گفت:

اگه یه بار به هوادارا راست گفتن ، حتما من هم خبر کن.

ali در 25/10/1390 | 08:58 گفت:


ما اگه سالی قهرمانی بدست نیاوردیم باید ناراحت باشیم نه اینکه بگیم خدا رو شکر که بالای تیم تاتنهام هستیم.یعنی واقعا بنازم ونگر چکار کرده با شما!!!!!یه کاری کرده که به دسته 2 هم راضی شدید!؟!
منم از همین جا میگم تا آخر پای ارسنال هستم و خواهم بودو اجازه نمیدم بعضی ها از نام ارسنال سو استفاده کنن.
حال از کسایی بهم میخوره که ما رو بی شعوره به حساب میارن.همش تیم ما شد دروغ

ali در 25/10/1390 | 08:54 گفت:

بله تا پای جون پای ونگر وامیستم به شخصه. چون از وقتی آرسنال رو شناختم با ونگرش بوده. با همین طرز تفکر عاشقش شدم. امسالم دیگه قسم اصلیم رو خوردم. دقیقا 1 هفته بعد رفتن فابرگاس و نصری و ... تا ابد عاشق آرسنال، ونگر و این طرز بازی میمونم. بقیه بیان بگن من ببوام (Babooo)!!:-) به درک
************************************************
تا پای مرگ پاش وایسا کسی جلوت رو نگرفته.
دوست عزیز فقط یه سوالی که قبلا از بچه ها پرسیدم از شما هم میپرسم.
شما هر کس در ارس حکومت ایران قرار بگیر و ایران رو به بدترین و ضع شکل اداره کنه باز ازش حمایت میکنید!؟!؟.
باز تا پای جون ازش حمایت میکنید!؟!و هر سال بعد از اینکه اوضاع بدتر شد قسم اصلی تون رو میخورید!؟!؟وتا ابد عاشق اون عوضی میشید!؟!حال مردم کشورهای دیگه هم میخوان به ما بخندن!؟!؟!برای من مهم اینه که تیمم شخصیت داره. با هر عوضی بازی ای کار خودشو جلو نمیبره، سلامت کامل داره. از نظر مالی، سبک کاری و... . من به شخصه به نتایج و جام فکر نمیکنم. ایشالله جام هم میبریم. ولی نبریم هم فدای سرمون. حالا هوادارای تیمای دیگه هرچی میخوان بگن، بگن.
***********************************************************
تیم شخصیت داشت.دیگه تیم شخصیت داره نابود میشه.
8تا خوردن از منچستر یعنی نابودی ارسنال.باخت از تاتنهام بعد از 15 سال یعنی نابودی.
سلامت یعنی چی!؟!سلامت کامل یعنی چی؟؟!مثلا الان سیتی و چلسی سرما خوردن!؟؟یا دارن با سرماخوردگی ادامه کار میدن؟!؟بعد ما داریم با سلامت کامل ادامه میدیم.
جام نبریم فدای سرمون!؟!؟دوست عزیز فکر میکنی چند نفر با این طرز فکر شما همسو باشن!؟!
فکر کنم اون کشیکایی که این تیم ها رو ساختن قصدشون چیز دیگه ای بود!؟!قصدشون این نبود که شما عاشق یه پیرمرد بشید!؟
جام نبریم یعنی نابودی.میشم یه تیم مثل استون ویلا یا تاتنهام چند سال پیش.بعد این چیزا اصلا مهم نیست!؟!
ولی شما ... اگه جامم ببریم، خدا شاهده، این خط ------ اینم نشون X باز به ونگر گیر خواهید داد. میگی نه؟! خواهیم دید. درد ما اینه که میخوایم مثل بارسا باشیم در حالی که حواسمون نیست چه تیم کثیفیه ... میخوایم مثل سیتی باشیم ... راستی چرا؟!! چون زیادی خرج میکنه؟!! یا میخوایم مثل منچستر یونایتد باشیم ... درحالی که ... آرسنال و خوش شانسی؟!!! چییی مییگییی؟!!!
***************************************************
شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟!؟هر موقع تونست جام ببره بعد بیا این حرفها رو بزن.هنوز زود برای این حرفها.
اما من میتونم این رو به راحتی برای شما تضمین بدم که اگه ارسنال امسال 8 هم بشه باز شما میاید میگید که بازم دست ونگر درد نکنه که هشتممون کرد.!!!!این یعنی چی!؟!؟هرسال میگم بازم دمش گرم که 4هممون کرد!؟؟!غلط کرده تیم رو چهار کرد؟!!
من خواهش میکنم شما یه سری به سایت منچستر بزنید.شما که دیگه بدتر از منچستری ها نیستید ، اکثر منچستری ها ، منچستر رو بخاطر فرگوسن دوست دارن و طرفدار شدن ، حالا برو ببین در موردش چی میگن.
ببین چطور بعد از باخت میکبوننش.
میدونی چرا ، چون اونها حتی به سال یه جام هم راضی نیستن.مثل شما فکر نمی کنن.که بگن ونگر عاشق قیافت شدم ، پس هر کاری کنی من پشتت و قسم اصلیم رو خوردم.هر تیم شخصیت خودش رو داره و اصلا کسی نگفت ما میخوایم ارسنال رو به سیتی یا یونایتد تبدیل کنیم.ارسنال باید بازسازی بشه ، وبشه ارسنال واقعی که خیلی ها بخاطر خود تیم نه یک شخص عاشقش شدن.
تاتنهام این فصل بالاتر از ماست، دمش گرم. خداییش دمش گرم. اما 10 فصله که زیر ما بودن. تو این 10 فصل میگفتی دم تیم گرم که بالای تاتنهامه؟! ... یا باز گیر میدادی بهش؟! پس اگه رقابت ما با هاتسپرز مهم نیست واسه چی چوب میکنی میزنی تو سر باشگاه؟! بابا یارو این فصل شاخ شده در حد قهرمانی ... ما هم این فصل وحشتناک افت داشتیم، خصوصا اول فصل. کو تا 1-2 سال بعد. حرف 1 بازی و 2 بازی و 1 فصل و 2 فصل نیست که. حرف یه عمر باشگاه داریه.
**********************************************************
اره دمش گرم تاتنهام.دوست عزیز بازم میگم شما ارسنال رو با یه تیم مثل استون ویلا اشتباه گرفتید.اصلا شما پست های بنده رو توی پست بلاگ های قبلی خوندید یا همین طور اومدید وارد بحث شدید!!؟!
مگه ما نیوکاسل هستیم که افتخار کنیم که 10 سال بالای تیمی مثل تاتنهام بودیم.توی 10 سال تاتنهام اصلا تیم بود!؟!داشت سقوط میکرد.حالا چی شده که من باید به این افتخار کنم.آقا مشکل شما اینه که این ونگر توقعاتتون رو پایین اورده ، حتی با یه چهارم شدن به راحتی ارضا میشید.این مشکل ارسنال.

farshad khadem در 25/10/1390 | 07:13 گفت:

قربون اَقارضای گل کارت درسته به تو میگن نمونه یه توپچی مشت اَرسنال تنها تو بمان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:42 گفت:

معلوم نیست.بیاتوپست بالا

arash در 25/10/1390 | 02:38 گفت:

کشوری کی شروع میشه؟
وضع فیفات چطوره؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:36 گفت:

نه دربی نبوده خلاصه رفتیم مسابقات کشوری

arash در 25/10/1390 | 02:33 گفت:

پس دربی بوده

arash در 25/10/1390 | 02:32 گفت:

پس تونستی جای دی یانگو بگیری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:32 گفت:

امیدشهرداری بندرعباس

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:31 گفت:

رفتم توهواسربزنم سردربازنشون خوردبه سینم ازتوهواباکمرافتادپایین منم محکم خوردم بهش اصلاچشمشوبازنمیکردبردنش بیمارستان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:29 گفت:

ونگربی کمربندهمینه همینه.ای باباونگریه کمربندبرای خودش نمیخره شلوارشوبابندمیبنده توقع داری بازیکن بخره

arash در 25/10/1390 | 02:29 گفت:

کجا رو بردید؟
کسی رو که مصدوم نکردی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:27 گفت:

آره قهرمان شدیم توپنالتی بردیم.

arash در 25/10/1390 | 02:24 گفت:

پس مثل من شب زنده داری راستی جامو بردی؟

hosein در 25/10/1390 | 02:24 گفت:

در پاسخ به Ali...

بله تا پای جون پای ونگر وامیستم به شخصه. چون از وقتی آرسنال رو شناختم با ونگرش بوده. با همین طرز تفکر عاشقش شدم. امسالم دیگه قسم اصلیم رو خوردم. دقیقا 1 هفته بعد رفتن فابرگاس و نصری و ... تا ابد عاشق آرسنال، ونگر و این طرز بازی میمونم. بقیه بیان بگن من ببوام (Babooo)!!:-) به درک. برای من مهم اینه که تیمم شخصیت داره. با هر عوضی بازی ای کار خودشو جلو نمیبره، سلامت کامل داره. از نظر مالی، سبک کاری و... . من به شخصه به نتایج و جام فکر نمیکنم. ایشالله جام هم میبریم. ولی نبریم هم فدای سرمون. حالا هوادارای تیمای دیگه هرچی میخوان بگن، بگن.

ولی شما ... اگه جامم ببریم، خدا شاهده، این خط ------ اینم نشون X باز به ونگر گیر خواهید داد. میگی نه؟! خواهیم دید. درد ما اینه که میخوایم مثل بارسا باشیم در حالی که حواسمون نیست چه تیم کثیفیه ... میخوایم مثل سیتی باشیم ... راستی چرا؟!! چون زیادی خرج میکنه؟!! یا میخوایم مثل منچستر یونایتد باشیم ... درحالی که ... آرسنال و خوش شانسی؟!!! چییی مییگییی؟!!!

تاتنهام این فصل بالاتر از ماست، دمش گرم. خداییش دمش گرم. اما 10 فصله که زیر ما بودن. تو این 10 فصل میگفتی دم تیم گرم که بالای تاتنهامه؟! ... یا باز گیر میدادی بهش؟! پس اگه رقابت ما با هاتسپرز مهم نیست واسه چی چوب میکنی میزنی تو سر باشگاه؟! بابا یارو این فصل شاخ شده در حد قهرمانی ... ما هم این فصل وحشتناک افت داشتیم، خصوصا اول فصل. کو تا 1-2 سال بعد. حرف 1 بازی و 2 بازی و 1 فصل و 2 فصل نیست که. حرف یه عمر باشگاه داریه.

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:21 گفت:

آرش بچه کجای؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:19 گفت:

1هفته دیگه جام ملتهای آفریقاست بایدببینیم شاماخ وژروینیوچکارمیکنن

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:17 گفت:

سلام آرش جان گفتم یه حالی عوض شه.ماکه شبامیایم اینجا.

arash در 25/10/1390 | 02:13 گفت:

سلام اقا رضا چه خبر یاد بچگی افتادی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 02:10 گفت:

کارتون سفرهای کلیمانجارویادتونه؟خیلی قشنگ بود

آرمان امیراحمدی در 25/10/1390 | 01:58 گفت:

منطوری نداشت از عبارت " افغانی باشه "

منظور سطح پایین ( اگه سطحی باشه ) فوتبال افغانستان بوده 100%

که خوب من غکر نمیکنم عمانی ها خیلی بهتر باشه اوضاشون !

arash در 25/10/1390 | 01:33 گفت:

مگه کسی به افغانی ها حرفی زده؟

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 01:26 گفت:

افغانی ها مگه چشنن؟؟؟؟؟؟؟

ali در 25/10/1390 | 00:33 گفت:

دوست عزیز کدوم ناراحتی!؟؟!مگه ما بچه ایم که ناراحت بشیم ؟!؟!ماشالله همتون هیچی که نباشه متولد 71 هستید یعنی الان 20 سالتون هست ، زشت براتون که بیاید بگید من ناراحت شدم.من به شخص اگه کسی بهم فحش هم بدم ناراحت نمیشم ، اما ساکت هم نمی شینم.
تو رو خدا باز بحث رو با دوتا صلوات و قربونت برم سر و تهش رو هم نیارید.بذارید این مشکل ونگر رو حلش کنیم.همین چیزا هست که باعث اختلاف نظر میشه ، چرار فراری هستید از اینکه بخواید در مورد ونگر حرف بزنید!؟!؟مگه ونگر کیه؟؟؟!
که هر بار بحثش پیش رو میاد اینطور می کنید؟!؟!؟
بابا بخدا اگه هوادارای تیم های دیگه بیان ببینم ما هنوز پشت سر تاتنهام هستیم و دارم میایم به این سایت سر میزنیم و میگم ما هنوز پشت ونگر هستیم برامون زشته.
شما برید سایت منچستر ببینید هوادارهای منچستر اخیرا بخاطر نتیجه های ضعیف فرگوسن چی در موردش میگن!؟!
در صورتی که همین پارسال فرگوسن یه جام دیگه هم براشون به ارمغان اورد.
بابا به خدا زشت نیست.زشت اینه که هنوز بعد از هشت سال نمیدونی که مربی تیم با مدیران دستش توی یه کاسه هست یا نه
زشت اینه که هنوز ما نمیدونیم دنبال کدوم بازیکنیم.زشت اینه که ما هنوز خبر نداریم بودجه برای خرید بازیکن چقدر هست.
زشت اینه که هشت سال تیم جام نیاورده
اینا زشت هستن ، نه اینکه ما بیاییم بحث کنیم بگیم که چرا تییمون به این وضع افتاده؟مسببش کی هست؟!آیا ونگر همه نقش داره یانه!؟؟؟ بابا بخدا این بحث ها اصلا زشتی نداره.
من دیدم کسانی که میان به سایت سر میزنن و نظرات رو میخونن ، میگن بابا اینا دیگه کی هستن هنوز دارن ونگر رو میپرستن.
این زشته
تو رو خدا اگه وقت کردید یه سری به سایت منچستری ها بعد از باخت بزنید ، ببینید چی میگن در مورد فرگوسن

مصطفی در 25/10/1390 | 00:09 گفت:

خدایا شکرت که چند نفری مثل شما هستن خسته شدم از این همه غر زدن مثل پیر مردا همش غر...........

محسن آزاده در 24/10/1390 | 23:57 گفت:

خدا رو شکر همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد :دی
آقا بفرست صلواتو . . .

محمود در 24/10/1390 | 23:52 گفت:

درود بر همه کسانی که روحیه آرسنالی دارند یعنی با خودی ها مهربون هستند و به بقیه هم احترام می گذارند.

mohammad ali در 24/10/1390 | 23:45 گفت:

:)))))))

شایان در 24/10/1390 | 23:45 گفت:

علی جون بخدا من حرفی ندارم ... نظر همه واسم قابل احترامه ... نباید دشمنانون رو شاد کنیم

علی ارشدی در 24/10/1390 | 23:43 گفت:

احسنت باور کن من تو پست قبلی فقط چیزی که تو گلوم بغض شده بود رو گفتم