یک عذر خواهی..بابت گفتن افغانی بودن بازیکن

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,104 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک عذر خواهی..بابت گفتن افغانی بودن بازیکن

منظوری از بابت گفتن این که اگر بازیکن هم افغانی باشه مورد توجه ونگر قرار بگیره حتما ونگر یک چیز در او دیده نداشتم!!! اصلا میگم یک ایرانی... یا یک کره ایی!! یا ... یک تیرنیداد توباگویی!!!(خدا کنه دیگه کسی اینجا نباشه که بچه تیرنیداد توباگو باشه بیاد بگه ناراحت شدم!!! در کل عذر میخواممنظوری از بابت گفتن این که اگر بازیکن
هم افغانی باشه مورد توجه ونگر قرار بگیره حتما ونگر یک چیز در او دیده
نداشتم!!! اصلا میگم یک ایرانی... یا یک کره ایی!! یا ... یک تیرنیداد
توباگویی!!!(خدا کنه دیگه کسی اینجا نباشه که بچه تیرنیداد توباگو باشه
بیاد بگه ناراحت شدم!!! در کل عذر میخوام
چند وقت پیش با دوستان رفتیم فوتبال یک تیم اومد افغانی بودن خدا وکیلی نفسمون رو بریدن!!!همش پاس کاری!! بارسایی بازی میکردن!!! یک روز میاد که فوتبال افغانستان از ایران میزنه جلو!!!


در کل ساری بای افغانیون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 26/10/1390 | 09:17 گفت:

ديگه نه...

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 22:09 گفت:

فوتبال یا فوتسال؟؟؟؟کدوم استانی؟؟؟

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:58 گفت:

آقا رضا شرافتیان :پایه هستی یه مسابقه با هم بزاریم

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:56 گفت:

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:56 گفت:

آقا رضا شرفیا

رضا در 25/10/1390 | 19:06 گفت:

الان دارم هنرنمایی های تی تی را نگاه میکنم!!!!
حسرت میخورم که چرا مسی باید سه باز بهترین بشه اونوقت هنری نشه!!!
اعجوبه ای بوده تی تی!!!!

رضا در 25/10/1390 | 18:55 گفت:

نتیجه نهایی!
نیوکسل ۱ رنجرز ۰
نتیجه بد برای ما!!!
نیوکسل هم امتیاز شد با ما بالاتر از لیورپول

رضا در 25/10/1390 | 18:52 گفت:

دقیقه ۹۰ همون نتیجه

رضا در 25/10/1390 | 18:50 گفت:

کرول داره هنرنمایی میکنه!!!
بسیار دروازه بان خوبی است!!

رضا در 25/10/1390 | 18:49 گفت:

نیوکسل ۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۸۸

رضا در 25/10/1390 | 18:46 گفت:

نیوکسل۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۸۵

رضا در 25/10/1390 | 18:39 گفت:

نیوکسل ۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۷۸

ali jamshidi در 25/10/1390 | 18:28 گفت:

یونتوس با گل ووچینیچ از کالیاری جلو هست. مهاجم خوبیه. نیوکاسل تا دقیقه 65 با گل لئون بست از QPR جلو هست.

ali jamshidi در 25/10/1390 | 18:10 گفت:

آقا کارت درسته داداش. بزرگیه خودت رو نشون دادی

رضا در 25/10/1390 | 17:44 گفت:

مشکلی نیست !!!!!
بهتره این بحث را فراموش کنید!!!!
به فکر بازی امشب باشید!!!
نیوکاسل هم یک بر صفر از پارک رنجرز تا دقیقه ۴۴ جلوست!!!

مهران کاظمی در 25/10/1390 | 17:12 گفت:

دمت گرم

mohammad ali در 25/10/1390 | 17:07 گفت:

گند زدی میخوای با خاطره گفتن جبران کنی ؟ شوخی میکنم. افغانی های سایت هم به دل نگیرن. همه میدونن تو ایران اوضاع چطوره...

mostafaa در 25/10/1390 | 17:06 گفت:

متاسفانه و متاسفانه 90 ما ایرانی ها تفکرات نژاد پرستانه داریم و این تفکران هم علیه هم زبون ها و هم مذهب های خوب و درستکار افغانستانی هست.من از جانب خودم شرمنده ی این موضوع هستم و از کاربرای افغانی عذر خواهی می کنم.
در ضمن شما باید می گفتی آرسنالی بازی می کردنو نه بارسایی.چون بارسا تازه سه ساله داره این سبکی بازی می کنه ولی شما کلیپ های گل های آرسنال تو سال 2004 به بعد رو بببین همش ترکیبیه

aso در 25/10/1390 | 16:44 گفت:

رضا جان اولا آفرین به تو که حداقل خودت به اشتباه خودت پی بردی و اومدی عذر خواهی کردی.
ولی در کل متاسفانه این یه فرهنگ خیلی بدیه که ما ایرانی های داریم که سایر ملت های دیگه به چشم ما،ملتهایی عقب افتاده هستن، نمونش طرز فکر اکثر ما ایرانی ها در مورد اعراب است.
اگه یه ذره واقع بین بودیم، میفهمیدیم که الان ما چقدر از دنیا عقب افتادیم و هر سال به جای پیشرفت،پسرفت داریم!

حمیدرضا در 25/10/1390 | 16:22 گفت:

نه اینو نمی پذیرم

علی ارشدی در 25/10/1390 | 15:57 گفت:

LIKE

arash در 25/10/1390 | 15:52 گفت:

آفرین