بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

بعد از برد دیشب لیورپول هم اکنون آرسنال یک پله سقوط کرده است و در رده ششم به سر میبرد!!

ورزشگاه ریباک

داور:کریس فویاما از طرفی چلسی مقابل سوانزی متوقف شد و این نتیجه سبب میشود آرسنال در صورت پیروزی امیدوار باقی میماند که در هفته های پیش رو خود را به چلسی برساند.

ترکیب احتمالی دو تیم:

بولتون واندررز:

دروازه بان:بوگدان

مدافعان:استایسون+زت نایت+ویتر+ریکتس

هافبک ها:ایگلس+پتروو+رئو کوکر+موامبا

مهاجمان:دایویس+دیوید ان گوگ

غائبان بولتون واندررز:لیی+هولدن+داویس

آرسنال:

دروازه بان:...............................چزنی..........................................


مدافعان :ورمائلن........+مرتساکر.........+کوشیلنی.........+سانیا


                                       سانگ......رمسی

هافبک ها:     والکات..............+آرتتا.............+چمبرلین


                                      رابین ونپرسی


دیدگاه:این بازی مثل یک پل برای آرسنال است!!!

در صورتی که از این پل به سلامت گذر کند میتواند به چهارم شدن امیدوار باشد!!
امشب شبی است که آرسنال باید ببره(چون چلسی امتیاز از دست داده است) اما همیشه آرسنال این روزها امتیاز کامل را دشت نکرده طی این چند فصل اخیر!!! اما امیدوارم امشب شرایط به نفع اش تمام شود!!

حضور رئو کوکر و ان گوگ در بولتون برای آرسنال دردسر ساز است و در مقابل بازگشت باکاری سانیا مثل یک استامینوفن موقتا شاید بحران دفاعی آرسنال را سرو سامان بدهد.آمار و ارقام جالب برانگیز!!!


آمار نشان دهنده آن است آرسنال 9 بازی از 10 بازی اخیرش با بولتون را برده است!!

یک آمار جالب تر:

بواتون از 6 بازی اخییرش: 3 برد+1 مساوی+2باخت کسب کرده و در مقابل...

آرسنال از شیش بازی اخیرش:2برد!!+1تساوی+3باخت!! کسب کرده است!!

اگر الان هفته ششم بود و این نتایج 2 تیم بود الان آرسنال پایین تر از بولتون قرار داشت!!

thanks...direct by reza
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 03:37 گفت:

مرسی مسعود جان دیدم وفقط اعصابم دست این رمزی و ولکات خرد شد همین!!!!!!!!!!!

hamed در 13/11/1390 | 01:23 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 23:15 گفت:

اقا شهرام این سایت هم هست.اگه نشون بده میتونید نگاه کنید.اخه بعضی وقتا نشون نمیده www.stream2watch.me

احسان در 12/11/1390 | 23:10 گفت:

بچه ها راه فردا میزاره بازی رو ؟؟

sepehr najafian در 12/11/1390 | 22:16 گفت:

راستي چرا ايوان کلاسنيچ تو ترکيب بولتون نيست؟خيلي بازيکنه خوبيه.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:56 گفت:

سجاد تو هم مرس خیلی دوستون دارم امید وارم جبران کنم.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:54 گفت:

دروووووووووووووووووووووود و برتو ای امیر رضا خان گل امیدوارم بتونم جبران کنم.

محمد رستگار در 12/11/1390 | 21:53 گفت:

پل رو موافقم.

sepehr najafian در 12/11/1390 | 21:40 گفت:

هولدن که قايبه.ولي بايد مراقب مارک ديويس بود.

علی ارشدی در 12/11/1390 | 21:36 گفت:

باید ببریم وگرنه...

امیررضا در 12/11/1390 | 21:15 گفت:

شهرام جان این سایت بازی ارسنال-بولتون پخش میکنه.:.. http://www.hahasport.com برو تو سایت..بالای سایت گزینه football بزن..بعد لیست بازی ها میاد بازی ارسنال-بولتون انتخاب کن...فکر کنم فقط 1 لینک داره

سجاد کریمی در 12/11/1390 | 21:13 گفت:

http://www.firstrow.tv/

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 20:12 گفت:

مرسی رضا جان بچه ها کسی لینک بازی رو نداره که از اینترنت هم بشه نیگاه کرد ؟

شایان در 12/11/1390 | 20:05 گفت:

هفته پیش بولتون3-1 لیورپول را شکست داد!!!!!!!! نمیشه این تیمو دست کم گرفت!!!!!!!

محسن آزاده در 12/11/1390 | 19:22 گفت:

ممنون رضا جان
واقعا هیچ بازیکن خطرناکی ندارن که بتونه آزارمون بده ، اگه خودمون باشیم ایشالا بردیمشون !!!

حمید فرازی در 12/11/1390 | 19:05 گفت:

مرسی آمار خوی بود.این کریس فوی هم زیاد ازش خاطره خوبی ندارم

علیرضا در 12/11/1390 | 18:55 گفت:

مرسی......آمارت خیلی جالب بود............