لطفا جلوی این پست بلاگ های احمقانه را بگیرید!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,342 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا جلوی این پست بلاگ های احمقانه را بگیرید!!!

اینجا خونه خاله نیست!!!!

کانون هواداران آرسناله!!!!!

برد پرسپولیس روو تبریک میگم!!

اما اینجا کانون هواداران  آرسناله!!!

برای گذاشتن کامنت جامعه های مجازی مثل فیس بوک و توئیتر اختراع شده!!من خودم یک استقلالی به تمام معنا هستم و این موضوع را کتمان نمیکنم!! اما خب دلیل نمیشه هر تیمی که میبره بیای اینجا کامنت بذاری!!!!!!!

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=70&PostID=2058


این لینک رو ببینید!!!!!!!

از اون درباره من اش تا....سرتاسر پر از اشکاله!!!

واقعا جای تاسف داره!! این حرف هارو برای حسودی نمیزنم!!!

واقعا تبریک میگم!!! بردن پرسپولیس تکراری شده بود!!!!!!!!

اما ما ایی که چهار دربی قبل رو بردیم نیومدیم اینجا بلاگ بذاریم!!!!!!

واقعا موناسفم!!! ایشااله روزی به درک و فهم دست پیدا میکنید!!!

شب به خیر!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farhad bj در 14/11/1390 | 15:24 گفت:

EEEE 3-2 SHO0D man tzae fahmidam akhe negah nemikonam dge 3,4sale inja vali jash nista faht baes mishe dostan beham bioftan

میثم در 14/11/1390 | 12:56 گفت:

ای بابا کی بازی های مسخره ایران رو نگاه میکنه که دیگه شما به هم پریدین

مهران کاظمی در 14/11/1390 | 12:28 گفت:

بابا چه اشکالی داره، حالا یکی اومده یه پست غیر متعارف گذاشته به جایی بر نمی خوره که، شما هم سخت می گیرینا،
Take it easy guys

aso در 14/11/1390 | 10:43 گفت:

خداییش کار مسخره ای بود!
واقعا که...
از فردا تراکترویام میان اینجا و میگن یه امشبو به عشق تراختور!!
آقا چه وضعشه، منی که اصلا فوتبال ایرانو نگا نمیکنم،و هیچ علاقه ای به فوتبال مسخره ایران ندارم، دوستم ندارم تو اینجا پست براش بزارن.
امیدوارم هر چه زودتر اون پست مسخره حذف شه.♥Arsenal♥ در 14/11/1390 | 05:07 گفت:

بابا پست تیم های دیگه رو نیارین اینجا .....
اقلا یه جک بگو حال کنیم.....

منم طرفدار شاهینم هر وقت برد باید بیام پست بزارم؟؟؟؟

محسن آزاده در 14/11/1390 | 03:04 گفت:

ای بابا . . . هر چند وقت یه بار انگار یه دفه زلزله میاد تو سایتمون ؟!؟! باز چرا این جوری به جون هم افتادین ؟!؟! البته میدونم چرا . . . دلیلش یه پست غیر حرفه ای و نابه جا بوده که فکر می کنم آرمان با حذف کردن سریع اون پست می تونست جلوی این اتفاقا رو بگیره که این کارو نکرد ؟!؟!!؟!؟
حالا بیایم دیگه این ماجرا رو ادامه ندیم . . .

hamidarsenal در 14/11/1390 | 02:03 گفت:

از این به بعد منم هر وقت فولاد خوزستان برد یه وبلاگ میزارم

محمدرضاجاشي در 14/11/1390 | 01:32 گفت:

کاشکی یاد بگیریم همه جا نظر ندیم

hesam در 14/11/1390 | 00:14 گفت:

ديگه پرسپوليسين ديگه!!!

علی ارشدی در 14/11/1390 | 00:14 گفت:

کلا تعداد پست های الکی و بدون محتوا زیاد شده

فرهاد جون خیلی خوب گفتی

مرتضی هادیان در 13/11/1390 | 23:58 گفت:

با حرف فرهاد و شهرام کاملاً موافقم...

javad sbo در 13/11/1390 | 23:57 گفت:

همچین پستهایی یه سرگرمیه. مردیم از مساوی و باخت ارسنال

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 23:48 گفت:

واقعا که موتاسفم بچه ها یادتون باشه اینجا کانون هواداران ارسنال بزرگ و مقدسه و حرف زدن در مورد تیم هایی که ربطی به ارسنال و لیگ اروپا ندارن اضافیه و جای تاسف خوردن داره.

فرهاد در 13/11/1390 | 23:32 گفت:

کلا تعداد پست های الکی و بدون محتوا زیاد شده

morteza در 13/11/1390 | 23:26 گفت:

اینجا کانون هواداران آرسنال یعنی هدف ما فقط آرسنال(همه یک هدف) .اگه قراره اینجا بحث پرسپولیس و استقلال هم باشه
خب بزاریم کانون هواداران پرسپولیسی آرسنال و کانون هواداران استقلالی آرسنال

محمد اصغری در 13/11/1390 | 23:23 گفت:

درسته که می گی این حرف هارو برای حسودی نمیزنم ولی احساس می کنم لحن صحبتت کینه توزانه است.
به هر حال اشتباهی پیش اومده که با لحن مودبانه و محترمانه تری هم میشد این قضیه رو تذکر داد
در ضمن تذکر این قضیه هم اینقدر مهم نبود که لازم باشه یه کامنت براش گذاشت . می تونستی برای تذکر یه پست تو اون کامنت بزاری.
به هر حال لحنت خیلی مناسب نبود.

sepehr najafian در 13/11/1390 | 23:18 گفت:

آخه يه پست غير آرسنالي مشکلي ايجاد نميکنه سخت نگيريد

شایان در 13/11/1390 | 23:16 گفت:

آرمان کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟