ساندرلند-آرسنال..ترکیب احتمالی..دیدگاه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 408,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ساندرلند-آرسنال..ترکیب احتمالی..دیدگاه

  آیا این هفته آرسنال چلسی را خواهد گرفت؟؟    


   
                        ساندرلند                           vs                            آ


ورود مارتین اونیل به جای استیو بروس شوک روحی بزرگی برای ساندرلند بود!!
نتایج را نگاه کنید!!5برد!!در6بازی که اونیل مربی ساندرلند بوده!!
این نتایج نشون ومیده تغییر سرمربی شوک بزرگی است!!و مثبت!!

ترکیب احتمالی دوتیم:

ساندرلند:


دروازه بان:  .........................................میگنولت.......................................

مدافعان:      ریچاردسون................ترنر...........باردزلی...................اوشی

هافبک ها:                                     لارسون....گاردنر
             
                           سسگنون..................کولدبک....................مک کلین    

مهاجم:                                              فریزرکمپل         


آرسنال:


دروازه بان:.......................................چزنی..............................................    

مدافعان:   گیبس................ورمائلن.......کوشیلنی....................سانیا

هافبک ها:                              سانگ....کوکلین
                     
                چمبرلین........................آرتتا.......................والکات 

مهاجم:                               رابین ونپرسی  


غائبان دوتیم:

ساندرلند:لی کاترمول...بنتنر...وائوهان...براون...برامبل...کیاگلون
آرسنال:ویلشیر..دیابی..جنکینسون

عجیبه یک بازی آرسنال نسبت به حریفش کمتر محروم داره!!

دیدگاه:

بازی بسیار سختی برای آرسنال خواهد بود!!بازی های خوب مک کلین و سسگنون برای ساندرلند به این امر دامن میزند!!

حضور مارتین اونیل مربی موفق ساندرلند هم از دیگر نکاتی است که کار را برای آرسنال سخت میکند.

اما از طرف دیگر تیم ما با وجود ونپرسی این روزها آ ماده میتونه نتیجه را به سود خود برگرداند اما دیگر نکته مهم این است که آرسنال باید بهبازیکنان اصلی خود برای بازی چهارشنبه باید استراحت بده!!

امیدوارم با پیروزی آرسنال و توقف چلسی خود را به رتبه چهارم رسانده و با روحیه باز به مصاف میلان برویم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 22/11/1390 | 13:01 گفت:

امیدوارم ببریم
و روســــــــــــــــــــــیچکی تو زمین باشه

mohsen در 22/11/1390 | 06:16 گفت:

ars 3 sun1

رضا عالم در 22/11/1390 | 02:04 گفت:

با علی ارشدی موافقم، از اون بازی هاست که اگه نبردیم زیاد نباید دوباره پرجم ونگر به درد نمیخوره دست بگبریم، بازی سختیه...
ضمنا حق با حمید هست، خیلیبعیده از سانگ و کوکولین به صورت همزمان تو هافبک استفاده کنه ...
امیدوارم رمزی را بشونه رو نیمکت و از روزیسکی استفاده کنه !
ضمنا از اونجایی که گیبز بعیده بازی کنه،
کاش برای دفاع راست هم مثل بازی قبل از کوکولین یا یناریس استفاده کنه، بازی قبلی این کوکولین عااااااااااااالی بود ...

محسن آزاده در 22/11/1390 | 01:54 گفت:

نکنت = نکته
;)

محسن آزاده در 22/11/1390 | 01:53 گفت:

یه نکنت ای که میشه باعث برتریه ما نسبت به ساندلند تو این بازی باشه اینه که اونا وسط هفته یه بازیه سخت و 120 دقیقه ای با بورو داشتن و ما نسبت به اونا استراحت بیشتری کردیم !
ایشالا می بریم :)

علی ارشدی در 22/11/1390 | 01:17 گفت:

راستی تو مصدومین سانتوسو ننوشتی

علی ارشدی در 22/11/1390 | 01:16 گفت:

میشه به برد امیدوار بود ولی باید احتمال نتیجه ی غیر برد رو هم در نظر بگیریم

حمید فرازی در 22/11/1390 | 01:13 گفت:

مرسی.قطعا بازی سختیه و ساندرلند همیشه واسه ما گربه سیاه بوده ولی امیدوارم بازیو ببریم.
در مرود ترکیب پیشبینی شدت هم بعیده گیبز از ابتدا بازی کنه هرچند که من دوست دارم هرچه سریعتر در ترکیب اصلی ببینمش.در میانه زمین هم به جز بازی امسال با شرزبوری در جام حذفی یادم نمیاد ونگر از دو هافبک دفاعی استفاده کرده باشه و احتمالا به جای کوکوئلین باید شاهد حضور روسیچکی با رمسی باشیم