طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,344 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

دیشب خوابی دیدم که تا الان دارم اون خوابو واسه خودم تجزیه و تحلیل میکنم!! آیا این واقعیت میتونه داشته باشه یا نه!! آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!

واقعا تعجب آور ترین خوابه خدا کنه که به واقعیت برسه!!!

دیشب خواب دیدم آرسنال طلسم بی جامی را امسال میشکونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 همه میگفتن وای آرسنال بعد از 8 سال که جام نمیگرفت جام باشگاه های اروپا رو برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا مو به تنم سیخ میشه!!!!

حتی تو اخبار ورزشی هم دیدم تو خواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک گل آرسنال را ونپرسی زد!!! تو خواب آدم همه چیزو یادش نمیمونه الانم هرچی فکر میکنم آرسنال چه تیمی رو برد یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!

اما اگر یک لحظه هم از خوابم بیاییم بیرون و یک لحظه به اون خواب از دید واقعیت نگاه کنیم باید بگیم چی میشه!!!!

منطق هم میگه منچستر یونایتد و سیتی که حذف شدند!!! و بارسلونا را هم برده ایم پس برد رئال سخت نیست!!!

پس چندان دور از دسترس نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا ما در فینال مونیخ هستیمم!!!!!!!!! پس این خواب منو نگه دارید!!!

خواب هایی که میبینم خیلی به واقعیت پیوسته نمونه اش برد پارسال مقابل بارسا!!! و قهرمانی اسپانیا تو جامجهانی!!!!!!!!!!!

امیدوارم دوستان این بلاگ منو به لودگی نگیرن...خیلی عذر میخوام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:12 گفت:

عجب خوابی منم دوست دارم خابت درست از اب در بیاد مرسی به خوابت پسر

میثم در 26/11/1390 | 18:28 گفت:

خواب دیدم خواب دیدم قلبمو بی تاب دیدم...............
خدا از زبونت بشنوه و ارسنال آز خوابت یاد بگیره
من بازی فیفا ها رو زیاد بازی میکنم و خدا رو شکر اونجا عقده بی جامی رو حسابی جبران کردم

احسان در 26/11/1390 | 14:46 گفت:

در ضمن علاقه مندان به تی تی هانری

روزنامه ایران ورزشی امروز پوسترشو چاپ کرده سریع برین بگیرین


پوستر هانری تو این مدت کم تو ارسنال کم گیر میاد

احسان در 26/11/1390 | 14:45 گفت:

اگه خوابات قبلا تعبیر میشده احتمال تعبیر این یکی هم زیاده !!!

حمید جون شبکه خبر که لیگ انگلیسو میگه بعدم لیگ قهرمانان رو فک کنم شبکه 3 هم بگه

محمد اصغری در 26/11/1390 | 13:57 گفت:

از لحاظ منطقی هم این امر شدنیه.
به امید اون روز زیبا

Hossein.A در 26/11/1390 | 12:13 گفت:

از قدیم میگن خواب زن چپه!!!!

ali در 26/11/1390 | 11:25 گفت:

مواتنگ

حامد مبينى در 26/11/1390 | 11:14 گفت:

همه جوانبا شب قبل بررسی کردی و خوابیدی؟؟؟...فیلمی ندیدی از قهرمانی آرسنال؟؟؟؟...پیتزا میتزایی نخوردی سنگین باشه؟؟؟؟؟....:دی
واااااااااااااااااای اگه حذفی و لیگ قهرمانان را با هم ببریم.....خدا از دهنم بشنوه :))...ایشااالا گوش تاتنهامیا کر میبریم :دی

reza در 26/11/1390 | 00:36 گفت:

راست میگه ارمان کابوس بوده شاید امسال حذفی یه چیزی بشیم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 00:31 گفت:

اخبار ورزشی خبرای تیمای انگلسیو نمیگه :دی
امیدوارم خوابت درست باشه.البته این دوتا خواب آخریتو من تو بیداری حدس زده بودم.تازه اول جام هم گفتم هلند و اسپانیا میرن فینال :)))))

آرمان امیراحمدی در 26/11/1390 | 00:27 گفت:

حاجی کایوس دیدی ؟!

amir mohebbi در 26/11/1390 | 00:25 گفت:

اگه آرسنال امسال جام بگیره نثل معجزه است

من حاضرم همین الان آرسنال تو لیگ جهارم بشه، لیگ تموم شه این همه استرس نداشته باشیم

جام پیشکش

سید امین هاشمی در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

خوابتو بخورم من،چه خوابی بود رضا.جای من خالی مثلا اگه آنری بود،وای جامی میبرد بالا.. خدا جون ما به جام کوچولو هم... هرچی شد شد،فقط 1جام ونگر دس بگیره پیر شد بخدا

mohsen abbasi در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

من فکر کنم 6 سال جام نگرفتیم نه 8سال بعد اگه 6 باشه تعبیر خوابت مله دو سال دیگست

خدا کنه اشتباه کنم ولی دو سال دیگه هم

hesam در 25/11/1390 | 23:52 گفت:

فردا اگه ببريم من قول يک جام رو امسال ميدم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

بارسلونا0-0 لورکوزن
ليون0-0 آپول

شایان در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

یعنی میشه؟؟!!!!!!!

محمد حسینی در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

Khoda az khabet beshnave

علی ارشدی در 25/11/1390 | 23:43 گفت:

انشالله که رویای صادقه بوده :)

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:42 گفت:

ولي خدا کنه بشکنه.بيرمنگام جام برد ما نبرديم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:39 گفت:

به يوزارسيف ميگم بياد خوابتو تعبير کنه