دنباله بیانیه شب قبل!!هواداران واقعی بخوانند!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,257 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دنباله بیانیه شب قبل!!هواداران واقعی بخوانند!!!

من در بیانیه دیشب در چند قسمت چند جمله نوشتم که گویا دوست گل آرسنالی منظورمو جور دیگر متوجه شدند!!
 در گام اول دوستانی که بیانیه دیشب را مطالعه نکردند به لینک زیر رجوع کنند:


http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2353&BlogId=17


در اول بیانیه دیشب گفته بودم آقای ونگر تجربه برای چه زمانی؟؟

در توصیف این متن باید بگم که من شخص ونگر را مقصر نمدانم و همانطور که در موضوع بلاگم نوشته شده و در بلاگ هایی که قبلا گذاشته بودم همواره از ونگر حمایت کرده ام و هم اکنون هم میگم که بهترین مربی دنیا از نظر دانش فنی شخص ونگر است که توانسته با چند جوان تیمش را تا حدی روپا نگه دارد!!

انتقاد اصلی من از آرسن ونگر حمایت بی معنا و سکوت ایی است که در قبال مدیران آرسنال دارد!!
خیلی از مربی های به ظاهر بزرگ دنیا که اسم نمیبرم همواره در اتاق کنفرانس مدیریت را مقصر ناکامی ها میدانند و حتی اگر مستقیما شخص مدیر و کادر مدیریت باشگاه را تقصیر کار معرفی نکند طوری وانمود میکنه که همه متوجه میشوند مدیریت تقصیر کار است!!

نکته اساسی همین نوشته بالاست و سکوت ایی است که همواره ونگر در قبال مدیریت باشگاه آرسنال دارد!! هم اکنون بازیکنان جوان بزرگی در سطح دنیا هستند که ونگر علاقه مند به جذب آنهاست اما ارقام طوری است که مدیریت اجازه این انتقال را نمیدهد!!!
نکته مهمی که  در بیانیه دیشب گفته بودم:


یک فرضیه!!! اعداد احتمالی

دقیقا در نوشته بالا متوجه میشوید که من اعداد احتمالی نوشته بودم و عده ای از آرسنالی های گل و عزیزم از من انتقاد کرده بودند!!

حقیقتا در آن ارقام هیچ شک و تردیدی نیست و فقط تاریخ ساخت امارات اشتباه است!! اما درآمد سالیانه آرسنال در 90% صحیح است!!

به علاوه آنها میشود به درآمدی که از راه پشت پرده نصیب تیمها میشود که آرسنال هم از آن بی نصیب نیست اشاره کرد!!!و آخرین نکته این بود که

بلاگ دیشب:
و
سال به سال روبه عقب حرکت میکنیم!! سال آینده برای پنجم شدن و لیگ اروپا
رفتن و سال به سال ضعیف شدن و ونگر با سیاست و دیسپلین کاری اش فقط کاری
مکنه که ما 10 سال دیگه به ماندن آرسنال در لیگ برتر هم راضی
میمانیم!!!!!!!!

و این مورد هم شخص ونگر نشان میدهد که فقط از مدیران حمایت میکند!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/11/1390 | 21:00 گفت:

اقای ایمانی مطمئن باش همین طوره من حمید رو می شناسم و بهت اطمینان می دم که حرفش درسته

مهران کاظمی در 29/11/1390 | 20:35 گفت:

بله گفتن که باعث اختلاف میشه، بله این تیم کاملاً پتانسیل قهرمانی داره، شک نکن

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 20:25 گفت:

انشالله همین جور که میگی باشه حمید جان.

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:24 گفت:

جواد جان خودمم متوجه شدم ولی نخواستم توجه کسیو بهش جلب کنم.قبلا هم گفتم بعضی موقع به دلیل کمبود وقت مجبورم ده انگشتی و سریع تایپ کنم که این مشکلاتو در پی داره.حالا شما به بزرگی خودت ببخش و زیاد تو فکر این چیزا نرو :دی

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:22 گفت:

غلامحسین عزیز من این مدت ندیدم توهین بشه.درسته قبلا توهیناتی یمشد ولی این مدت هرکس نظرشو گفت و خیلیا نتونستن نظر بقیه رو قبول کنن ولی توهینی ندیدم یا بهتر بگم خیلی کم تر شد.مطمئن باش هرچیزی تا بخواد جا بیفته باید یه کم بی فرهنگی هم دشاته باشه که متاسفانه مشکل ما همینه ولی الان بهتر شده و نمیشه گفت باید منتظر باشیم تا یه روز هرکس ظرفیتش بالا بره.

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:18 گفت:

فکر می کنم حمید میخواسته بگه کی به جای "ی" ، "س" تایپ شده و اشتباه تایپی بوده چون "ی" و "س" رو کیبورد کنار همن

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 20:09 گفت:

درسته اگه بحث فنی باشه!اما خوب متاسفانه همیشه به توهین ختم میشه!خودمون این قضیه رو بهتر میدونیم!!!تا زمانی که هممون از جمله خودم به این ظرفیت برسیم حالا حالا ها کار داریم.فعلا به امید پیروزی ارسنال تو بازی امشب!!!

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:37 گفت:

هدف باشگاه الان فقط اینه که تراز مالی باشگاه + باشه تا آقایون ضرر نکنن حالا چی به سره آرسنال میاد؟ اصلا مهم نیست

حمید فرازی در 29/11/1390 | 18:20 گفت:

کس گفته باعث اختلاف میشه؟ نه اتفاقا من به شخصه خیلی دوست دارم از این بحثا و تباذل نظرات درس ایت باب بشه به شرطی که هر هرکس طرفیت شنیدن نظرات بقیه رو داشته باشه و تنها جنبه مثبت باخت ما به میلان این بود که هم کاربران جدیدی به جمع ما اضافه شدن و هم دوستان قدیمیو زیارت کردیم و همیشه گفتم خیلی خوبه بحثای فنی در سایت انجام بشه.

مهران تیم پتانسیل جام گرفتن نداره یه واقعیته.تیم ما برنامه ریزی خاصی نکرده و قطعا هدفش جام گرفتن نیست و شاید بیشتر منتظر حوادته

محتشم تمیزی در 29/11/1390 | 17:35 گفت:

خب رضا هم راست میگه دیگه گ...دن مارو با این نتایج

مهران کاظمی در 29/11/1390 | 17:34 گفت:

درسته دیگه راست می گه بنده خدا
بچه ها بحث جام آوردن نیست که، بحث اینه که این تیم پتانسیل جام آوردن داره ولی انگیزشو نداره، این انگیزه که من تا الان یه 30 40 باری در موردش صحبت کردم با رفتن ونگر به شدت به تیم بر می گرده، چون یه شوک اساسی سنگین به تیم وارد می شه که حتی مرده رو هم زنده می کنه چه برسه به تیم بزرگی مثل آرسنال.
آقا رضا حرفت درسته، این حرفا هم اصلاً باعث اختلاف نمی شه تا وقتی که لحن همین جوری دوستانه باشه و به توهین به هم یا ونگر کشیده نشه، پس خواهشاً کسی نگه این نظرات باعث اختلاف می شه
اگه کسی با این چیزی که من نوشتم مخالفه بگه

دانیال در 29/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید
like

علی ارشدی در 29/11/1390 | 16:18 گفت:

فعلا نظری ندارم همین جوری نوشتم که یک اثری از خودم به جا گذاشته باشم :))

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 15:24 گفت:

این ژورو دوباره مصاحبه کرده!

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 15:19 گفت:

امیدوارم یه شیخ خرپول تیمو بخره.

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 15:19 گفت:

رضا جان شما که تو پروفایلت اعلام کردی که اگه تیم تا 600 سال دیگه هم جام نگیره برات مهم نیست پس خواهشا یه کاری نکن که بین ما دوستداران و هواداران ارسنال اختلاف بیفته!!!!

اميرحسين اباذري در 29/11/1390 | 15:16 گفت:

ابراموويچ مالك باشگاه چلسي 150ميليون پوند به ويلاس بواس براي خريد بازيكن تو نقلو انتقالات زمستاني داد؛اگه مالك هاي ما اينجوري بودن چه غمي داشتيم

حمید فرازی در 29/11/1390 | 15:00 گفت:

اول اینکه در مورد پست دیشبت رضا جان من منظوری نداشتم که نمیدونم چرا اینقدر بهت برخورد که البته اگه کسی هزاربارم اشتباه کنه من بهش میگم چون اینجا جمع شدیم که تبادل نظر کنیم و اطلاعات خودمونو اقزایش بدیم و من به شخصه بارها اشتباه کردم که دوستان بهم تذکر دادن و دلیلی برای ناراحتی وجود نداره.

اما در مورد مقالت من از نظر فنی هم به ونگر منتقدم اگر چه از نظر دانش فنی در مرتبه بالایی قرارداره ولی انتقاد نکردن وقتی معنا پیدا میکنه که شخص هیچ اشتباهی نداشته باشه و مطمئنا وقتی ما میایم در یه مسابقه مثل میلان 4 گل دریافت میکنیم قطعا از نظر فنی خوب کار نکردیم و همه میدونیم اختلاف فنی ما با میلان 4 گل نیست.پس من از بعضی جهات از نظر فنی هم منتقدم ولی در مورد مسائل دیگه بارها این بحث مطرح شده که دیگه دلیلی نمیبینم مظرمو بگم چون ظاهرا به بعضیا برمیخوره.

در مورد سقوط آرسنال هم مطمئن باش آرسنال تیم کوچیکی نیست که بخواد به سرنوشت بقیه دچار بشه.واقعا ما همچین دورانی رو نداشتیم؟ درست یادم نیست ولی چند ماه یکی از دوستان که اگه اشتباه نکنم شهرام یا کس دیگه ای بود یه مقاله از زبون یه هوادار خیلی قدیمی آرسنال گذاشت که خاطرات تلخی از گذشته رو نقل کرده بود که دورانی خیلی بدتر از وضع کنونی داشتیم و بعد از مدتی دوباره بلند شدیم