چقدر شمار بلاگ های بی محتوا زیاد شده!!بلاگ یا باگ؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,337 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چقدر شمار بلاگ های بی محتوا زیاد شده!!بلاگ یا باگ؟

استلاحی در صنعت بازی است به نام باگ که در بیشتر بازی های کمپانی راک استار وجود دارد!! مخصوصا سری جی تی ای!!
این باگ ها  تصاویر بازی رو به طور تخیلی به هم میزند!!

حالا یک سوال؟؟

ما اینجا بلاگ مینویسیم یا باگ!!!؟؟حالا من در این سایت میبینم روزی ده ها بلاگ بی محتوا دیده میشه!!

آقا بیایید انتقاد پذیر بشیم!! خوده منم جدیدا بلاگ هام بی محتوا شده اگر صفحه های قدیمی بلاگ های منو ببینید به مراتب بلاگ های پر معنا تری منوشتم!!اما از تمام این حرف ها که بگذریم بلاگ های خوب و درواقع پست های خوب کم شده!!

ای کاش به جای این که به فکر این باشیم که لیست ارسال مطالبمون بره بالا و در کل آمار عددی خوبی داشته باشیم یک مقدار تفکر کنیم بعذ این تفکرات را روی کیبورد تایپ کنیم!!

منظور منم به شخص خاصی نیست!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 2/12/1390 | 00:56 گفت:

انقدر بعضیا چرت و پرت که ادم کلا نا امید میشه کامپیوترو خاموش می کنم میم پی یه کار دیگه

شایان در 1/12/1390 | 23:59 گفت:

عجب سوتی ایی!!!!خب این سوتی برای این بود که من عجله داشتم ایده مو بریزم رو کیبورد مث همه بچه های سایت استلاح!!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:33 گفت:

در کل ، حرفت حقه !! ولی من موندم چه طوری تونستی " اصطلاح " رو اونجوری بنویسی !؟!!؟ D: D:
اولش فکر کردم نوشتی "اسکیلاچی" :))))))

مریم ت در 1/12/1390 | 22:33 گفت:

مثلا من تا حالا کم نوشتم چون وقت ندارم بخدا اخه پشت کنکوریم

امين رستگار در 1/12/1390 | 20:07 گفت:

با حرفات کاملا موافقم,غیر از اون قسمتی که گفتی بازیهای راک استار باگ دارنD:
چون اون باگ ها بیشتر تو بازیهای بتسدا پیدا میشن تا راک استارXD:

farhad bj در 1/12/1390 | 19:03 گفت:

dostan tond tond blag mizaran aslan nemizaran belage gabli khonde she!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 18:55 گفت:

امیدوارم بالاخره این مساله هم حل بشه و دوستان رعایت کنن.واقعا تنها چیزیه که رو اعصاب من راه میره

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:54 گفت:

خوبه حرفات ولی کو گوش شنوا؟

♥Arsenal♥ در 1/12/1390 | 18:38 گفت:

کسی نیست به خودمو خودت بگه

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 18:30 گفت:

حقیقته با هات موافقم!!!!!!!