این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,126 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

اصلا دوست نداشتم کار به اینجا بکشه!!
حقیقتا این سایت و مطالبی که در آن درج میشه برای من و شما نیست که احساس تملک بر آن را داشته باشیم!!اصلا بحث  شوخی دوستان نیست!! البته خب من تشخیص میدم کی جدی میگه و کی شوخی!!
بله دوست خوبم علی ارشدی تیکه هایی میومد که خودش هم میدونه باهم چت میکنیم و مشکلی نداریم!!

عده ایی اعتراض کرد که من کاری کردم که او آقایی که اومده بود و بعد بازی پرسپولیس گفته بود یه امشبو پرسپولیس رو عشقه دیگه تو سایت نیومد!!
اون آقا اصلا تعداد بلاگ هاش 2 رقمی نبود!!
و من کاری نکردم که از این سایت بره!!!
خودتون قضاوت کنید!! آیا کار اون آقا درست بود؟؟
مثل این میمونه که من طرفدار سرسخت تیم محمدان بنگلادش باشم بعد بیام تو  سایت کانون هواداران میلان تو اران بنویسم یه امشبو محمدانو عشقه!!!

در کل من مشکلی با اون آقا ندارم!!

و..

ماجرای بعدی دوستان زیادی بودند که در بلاگ هاشون از من حمایت کردم و صمیمانه دستانشونو میفشارم!!

حقیتا بلاگ نویسی یک فلسفه مابعدالطبیعه را یدک میکشه!!!!

به هر حال من به بلاگ نویسی ادامه میدم چون میدونم این بلاگ های من یکی از پایه های این سایته!!

امیدوارم بعضی از دوستان آرسنالی مشکلشون با خودشون  رو حل کنند بعد بیان در بلاگ های من و بقیه کامنت بذارن!!

مهم اینه که یک روز طلسم میشکنه!!
و امیدوارم تا آن روز خدا به من اجازه بده!!

بازهم از همه دوستانی که صمیمانه از من حمایت کردند تشکر میکنم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 18:41 گفت:

خوشحالم که به بلاگ نویسی ادامه میدی رضا ..........

مرداب به رود گفت : چه کردی که زلالی؟
گفت: گذشتم

Saeed Milani در 6/12/1390 | 13:56 گفت:

امیدوارم مثل گذشته پست های پرباری ازت شاهد باشیم نه فقط صرفا جهت بالا بردن آمار بازدید

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

خوش برگشتی.دلخوری ها را بذارین کنار خواهشا

فرهاد در 6/12/1390 | 09:38 گفت:

خوشحالم که برگشتی

ali jamshidi در 6/12/1390 | 08:01 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!
*****************************************************
موافق


نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید
************************
موافق

در کل با قسمت اول صحبت شما موافقم. اینجا محوریت آرسنال هستش. تو این شکی نیست.
قسمت دوم صحبت شما: مگه یارکشیه؟ بعدشم خیلی ها هستن خیلی زودتر از یه عده تو کانون بودن ولی پست نمی ذارن پس تعداد پست ارجعیتی ایجاد نمی کنه. گاهی وقت ها یه نظر یا کامنت خیلی پر بار تر از پست های ماست. با این قسمت حال نکردم واقعاً.
در کل خوش برگشتی

Gunner در 6/12/1390 | 07:46 گفت:

کاملا با رضا موافقم اقا ما خودمون کم مشکل داریم که میاید میگید پرسپولیسو عشقه دمت گرم اقا رضا تعداد پستهای بیهوده تون رو هم کم کنید من خودم به شخصه استعدادشو ندارم و فقط نظر میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 05:44 گفت:

بازم میگم این سایت ارث بابای منه شک دارین ازآرمان بپرسین

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:06 گفت:

حمایت.....

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:05 گفت:

راستی تو که قهر کرده بودی؟؟؟

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:04 گفت:بابا اینجا وبلاگ های ما رو نشون میده و هرکس هر چی دوست داره میگه تو وبلاگش!!!

آرمان امیراحمدی در 6/12/1390 | 01:58 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!

arash در 6/12/1390 | 01:49 گفت:

تو کار خودتو بکن به کسی هم کار نباش
بعضی ها فکر میکنن اینجا مال باباشونه همش ایراد میگیرن

علی ارشدی در 6/12/1390 | 00:55 گفت:

این که ارث پدری کسی نیست رو خوب گفتی
اگر من یا حمید فرازی یا سعید میلانی یا ... چیزی میگیم تذکر میدیم و... دلیل بر این نیست که احساس تملکی نسبت به سایت داریم بلکه همه اش از روی دلسوزی و در راستای بهبود وضعیت اینجاست

در مورد بلاگ نویسی هم خوشحالم که نظرت عوض شد
نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 00:43 گفت:

ارث پدریه منه بچه ها

حمید فرازی در 6/12/1390 | 00:28 گفت:

رضا جان خوشحالم که تجدید نظر کردی و میخوای به بلاگ نویسی ادامه بدی و قطعا محوریت این سایت همینه.امیدوارم در آینده نزدیک این کار با این پیشرفت خیلی خبوش به آیده ال همه برسه و شاهد پست ها و بلاگ های پربار باشیم

شایان در 6/12/1390 | 00:20 گفت:

بلاگ نویسی که نون و آّب نمیشه!! فقط در راه کمک به ارتقا سایت آرسنال

محسن آزاده در 6/12/1390 | 00:13 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینقدر عصبانی؟!؟!؟!؟!
در هر حال امیدوارم به پست گذاشتنت ادامه بدی و تو این راه موفق باشی !!!