دیدگاهی از بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,706 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیدگاهی از بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر

10 بازی بین 20 تیم در روزهای شنبه و یکشنبه(امروز و فردا) برگزار خواهد شد.
اوج لیگ برتر در سه نقطه!!!

در بالا ترین نقطه بین سیتی و یونایتد و نبرد قهرمانی بین این دو تیم!

نقطه میانی بین آرسنال و چلسی و نیوکاسل برای تصاحب رتبه چهارمی!

و گرم ترین یا داغ ترین نقطه جایی که 5 تیم فانوس به دست کویینز پارک و بلکبرن و ولورهمتون و بولتون و ویگان حضور دارند و این جا جایی است که سه تیم از این 5 تیم به چمپیونشیپ سقوط خواهند کرد!!

برویم بر سر بررسی تک تک بازی های امروز و فردا!!

امروز ساعت18:30

نیوکاسل-ولورهمتون

جدال حساس برای شاگردان میک مک کارتی!! نه نه مک کارتی اخراج شد از ولورهمتون در این بازی ولورهمتون بازی بسیار سختی را در پیش دارد!!
به دلیل آنکه نیوکاسل تیم متحول شده سخت به دنبال رتبه چهارمی یا حتی پنجمی است!!
نیوکاسل در صورت پیروزی 45 امتیازی میشود و در صورت پیروز نشدن آرسنال و چلسی میتواند خود را در رتبه چهارم ببیند!!!!!
و ولورهمتون هم در صورت کسب تساوی یا حتی دریافت گل کم میتواند با تفاضل بهتر یک تا 2 پله صعود کند!!


کویینز پارک رنجرز-فولام

بازی حصاص برای شاگردان مارک هیوز!! بازی ایی که اگر در آن پیروز نشود هفته های پیش رو به دردسر خواهد خورد!! چون هم اکنون با 21 امتیاز در رده شانزدهم هست و 2 تیم  بلکبرن و ولورهمتون هم 21 امتیازی و در تعقیب خود میبیند!! از طرفی بازی های شاگردان هیوز در هفته های آتی نسبت به ولورهمتون دشوار تر خواهد بود!!! و شاگردان مارتین یول هم در منطقه امنی از جدول حضور دارند و نه به سقوط و نه به صعود به لیگ های اروپایی نزدیک اند!!


وستبروم-ساندرلند

جدالی برای کسب رده های بهتر برای هر دو تیم!!وستبروم در صورت پیروزی خود را به یک امتیازی ساندرلند میرساند!!


ویگان-استون ویلا

بازی سخت و نفس گیر برای شاگردان روبرتو مارتینز!! مقابل شاگردان الکس مک لیش!!
ویگان در صورت پیروزی در این بازی و شکست حریفان خودش را میتواند 4 پله به بالا بکشد!! که البته کار دشواری است اما کسب یک امتیاز هم بسیار به ویگان کمک خواهد کرد!!و استون ویلا هم باید تلاش کند که با پیروزی در این بازی خودش را از محدوده فانوش به دست ها دور کند!!

لیورپول-اورتون

دربی مرسیساید!!!بین دو تیم لیورپول و اورتون!! لیورپول امیدوار است با پیروزی در این بازی خودش را به جمع تیم هایی که در کورس رتبه چهارمی هستند نزدیک کند!!و اورتون هم از آنطرف در فکر رتبه ایی بهتر است!!
لیورپول هم اکنون 39 امتیازی است و درصورت پیروزی خود را 42 امتیازی و در یک قدمی آرسنال خواهد دید!!

چلسی-بولتون

بازی سخت و دشوار برای هر دوتیم!! و یک جورایی یکی از حساس ترین نتایج این هفته است!! بولتون که متحول شده و چند هفته قبل مقابل لیورپول به پیروزی رسید و بازی خوبی مقابل یونایتد داشت!
از طرفی چلسی بعد از باخت چند شب پیشش در چمپیونز لیگ و زمان کمی که برای ریکاوری داشته است آنها را بسیاز ضعیف کرده است!!
از طرفی بولتون امیدوار است با کسب تساوی شرایط خودش در ته جدول را بهبود بخشد!!ساعت21

منچستر سیتی-بلکبرن

امیدواری برای کویینز پارک رنجرز و سایر تیم های ته جدولی  برای بازی دشوار بلکبرن مقابل من سیتی!!
شاگردان منچو!! مربی سیتی امیدوارند با بازگشت توز 3 امتیازی امروز را دشت کنند و پیش از بازی نوریچ-یونایتد اختلاف خود را با این تیم به عدد5 برسانند!!! و از طرفی هم برد پر گل سیتی برای خودشاند و تیم های فانوس به دست بسیار خوشحال کننده خواهد بود!!


یکشنبه(فردا)

ساعت17

نوریچ سیتی-منچستریونایتد

جدال تمام اسکاتلندی و دوئل پل لمبرت اسکاتلندی و الکس فرگوسن اسکاتلندی!!
نوریچ سیتی بباوجود این که تازه این فصل به لیگ برتر صعود کرده نتایج بسیار بسیار خوبی گرفته که تمام این نتایج خوب را مدیون پل لمبرت اسکاتلندی است!!
هم اکنون نوریچ سیتی با35 امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد که بسیار بسیار رتبه خوبی برای قناری ها است!!
و در مقابل یونایتد سعی بر آن دارد که با پیروز در این بازی اختلاف 2 امتیازی خود با سیتی را حفظ کند!!


آرسنال-تاتنهام هاتسپر

فوول دربی مچ!! دربی حساس آرسنال و تاتنهام!!
بازی حساس و نفس گیر برای آرسنال!!
حیاتی ترین 3 امتیاز فصل!
آرسنال در صورت پیروزی خود رابه هفت امتیازی تاتنهام میرساند و رتبه خود در رده چهارم را حفظ خواهد کرد!! و در صورت شکست شاید 2 پله سقوط کند!!
تاتنهام هم به فکر دبل مقابل آرسنال است و حفظ رتبه سومی اش!!

(در ساعت های بعدی یک بلاگ درباره این بازی خواهم گذاشت)


ساعت18:30

استوک-سوانسی

حمله استوک به سوانسی برای کسب رتبه این تیم!!
شاگردان برندان راجرز مثل شاگردان پل لمرت نتایج خوبی کسب کرده اند  و هم اکنون با 30 امتیاز رتبه یازدهم لیگ برتر را برای خود کرده اند که رتبه بسیار خوبی است!!
شاگردان راجرز توانسته بودند چند هفته پیش تا دقیقه90 با حساب 1-0 از چلسی پیش افتاده بودند اما گل دقایق آخر ماتا کار را به تساوی کشاند!!


direct by reza
good louk

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 19:15 گفت:

مرسی رضا عالی بود خوشم اومد

ایشالله فردا میبریم تا علی جمشیدی کلی پول نهار ضرر کنه(علامت خنده از روی بد جنسی) ها ها ها

علی ارشدی در 6/12/1390 | 19:05 گفت:

رضا عالی بود
گفتی گود لاک یاد علی آقاشاهی افتادم همیشه ته کامنتاش می نوشت گود لاک

اسم کامل چمپیون شیپ هم اِن پاور چمپیون شیپه

شایان در 6/12/1390 | 18:35 گفت:

احمد جون حمید آقا درست میفرمان!! به لیگ پایین تر لیگ برتر ان پاور چمپیونشیپ میگن که بیشتر به همون چمپیونشیپ معروفه!!
او اوروپاییه چمپیونزلیگه!!

حمید فرازی در 6/12/1390 | 18:22 گفت:

احمد جان اتفاقا میرن چمپیون شیپ.اون که شما میگی چمپیونز لیگ هست.به لیگ دسته یک انگلستان چمپیون شیپ میگن.

احمد ولی خلف در 6/12/1390 | 17:36 گفت:

از کی 3 تیم اخر لیگ میرن چمپیونشیپ(لیگ قهرمانان) آقا رضا

دانیال در 6/12/1390 | 16:12 گفت:

خدا کنه ببریم که هم جهارمی تثبیت شه و هم به تاتنهام نزدیک شیم

ali jamshidi در 6/12/1390 | 15:43 گفت:

دستت درد نکنه واقعاً زحمت کشیدی.
دعا کنید آرسنال بازی فرادا رو بزنه.
من اگه ببریم 4شنبه کل شرکت ناهار دعوت کردم.

حمید فرازی در 6/12/1390 | 14:58 گفت:

مرسی تحلیل خوبی بود.امیدوارم بتونیم در این مسابقه پیروز بشیم.
در مورد 5 تیم پایین جدول امیدوارم تیم باسابقه و بازیکن سازی مثل بولتون سقوط نکنه.واقعا این تیم خدمات بزرگی به لیگ برتر ارائه کرده و همیشه خروجی های خوبی داشته.

شایان در 6/12/1390 | 13:52 گفت:

اشتباه !! good luck

شایان در 6/12/1390 | 13:52 گفت:

اشتباه !! good luck