با این روش 4 گل زدن به میلان ممکن است!!+ کمی شانس

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

با این روش 4 گل زدن به میلان ممکن است!!+ کمی شانس

در ابتدا بگم که پست های من بیهود حذف میشن و دوستان میگن چون دنبال بالابردن آمار بازدید بلاگ هستی پاک میشه!!! نمیدونم این حرف رو کی از خودش در آورده اما قسم میخورم من به دنبال چنین چیزی نیستم!! چون چیزی و حقوقی به من تعلق نمیگیره!!
بعد از این این حرف دوست دارم از این جو خارج بشیم.

تحلیل و نظری که برای بازی با میلان دارم رو به اطلاعتان برسانم!!

اگر آرسنال ترکیبی از آرسنال بازی با تاتنهام هاتسپر و لیورپول باشد میتواند نتیجه ای دراماتیک رقم بزند!!

در خبر ها شنیده بودم که ونگر گفته با 6 مهاجم بازی خواهیم کرد!! چنین چیزی امکان ندارد یا چون آرسنال 6 مهاجم ندارد در واقع 6 مهاجم تمام عیار ندارد!! ونپرسی+والکات+جروینیو+؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درسته شاید قصد داشته باشه که از 3 هافبک در حالت تمام حجومی پشت این 3 مهاجم استفاده کند!!
مثلا آرسنال با این ترکیب به میدان برود:

.....................................................چزنی.................................................
                
                   ورمائلن.....................کوشیلنی.....................جورو(سانیا)

                                  ..................سانگ......................                   بنایون..................روسیچکی.......................چمبرلین

                جروینیو.....................ونپرسی.........................والکات

قبل از این که این ترکیب رو مورد نقد قرار بدم دوست دارم نظر شما دوستان عزیز را در این باره بدانم!!

خب اگر آرسنال با این ترکیب به میدان برود به طور فیکس یک ریسک بسیار بزرگ انجام داده است و امکان هر اتفاقی ممکن است!!!

اما اگر آرسنال در نیمه اول با 4 مدافع بازی کند و سانیا را به جای جورو و گیبس را به جای چمبرلین به کار ببرد بهتر است در این صورت آرسنال اگر نیمه اول را1-0 یا 2-0 ببرد بهترین کار برای نیمه دومش اش بیرون کشیدن گیبس و آوردن چمبرلین است و اگر ونگر از ابتدا به جورو بازی ندهد و سانیا را به بازی بگیرد برای آرسنال در نیمه دوم کاربرد بهتری خواهد داشت!!


با همه این ها آرسنال اگر بتواند نیمه اول را 1-0 یا2-0 مخصوصا با گل های دقایق پایانی در نیمه اول ببرد بسیار امید و انگیزه خواهد داشت که در نیمه دوم با به کار گرفت ترکیب بالا میلان را شکست دهد!!
امیدوارم این پست من بی دلیل حذف نشود!! (با تشکر از مدیریت سایت)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 16/12/1390 | 17:27 گفت:

معین بده ما هم ببینیم

moeinem در 16/12/1390 | 13:09 گفت:

آقا رضا من یه فیلمی دیده بودم که در مورد طرفداران وستهام بود.خیلی فیلم قشنگی بود و فک کنم حریف اصلیشون ولورهمپتون بود که میرفتن به ورزشگاه های همدیگه فقط واسه کتک کاری.احتمالا شما اون فیلم رو ندیدین؟که میگین دوس دارم بازی ولوز رو تو امیرتس(به قول حامدخان اشبرتون)ببینین؟
چون رقیب اصلیه آرسنال تاتنهام هیتسپوره!!!!!!!!!

moeinem در 16/12/1390 | 12:59 گفت:

آقا رضا من یه فیلمی دیده بودم که در مورد طرفداران وستهام بود.خیلی فیلم قشنگی بود و فک کنم حریف اصلیشون ولورهمپتون بود که میرفتن به ورزشگاه های همدیگه فقط واسه کتک کاری.احتمالا شما اون فیلم رو ندیدین؟که میگین دوس دارم بازی ولوز رو تو امیرتس(به قول حامدخان اشبرتون)ببینین؟
چون رقیب اصلیه آرسنال تاتنهام هیتسپوره!!!!!!!!!

شایان در 15/12/1390 | 23:58 گفت:

ولورهمتون یک تیم جذابه!! دوسش دارم!! کوین دویول .. الوکوبی.. جانسون.. سیلوان ایبانکس بلیک و...

دانیال در 15/12/1390 | 22:45 گفت:

Saeed Milani: دابل لایک

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 22:37 گفت:

حالا چرا ولورهمپتون؟آقا رضا

Saeed Milani در 15/12/1390 | 22:36 گفت:

هرکسی اخبار سایت گل و ورزش 3 رو بخواد بخونه میتونه بره اونجا بخونه ، به نظر من هم منطقیه که اینجا کپی پیست نشه ، اینجا بلاگه یعنی از خودت بنویس حتی اگر خیلی ضعیف باشه بازم قابل احترامه. من نمی دونم بعضی از دوستان چرا جنجال به پا می کنن الکی و جو سایت رو به هم می ریزن؟! بیاید دست به دست هم بدیم و اعتبار سایتمون رو افزایش بدیم.

شایان در 15/12/1390 | 22:28 گفت:

آره!! آرسنال سابقه نداشت که تو این 4.5 سال انقد که من تو صدر موندم تو صدر بمونه!!!

شایان در 15/12/1390 | 22:28 گفت:

آره!! آرسنال سابقه نداشت که تو این 4.5 سال انقد که من تو صدر موندم تو صدر بمونه!!!

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:26 گفت:

راستی از صدر اومدی پایین

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:23 گفت:

راستی از صدر اومدی پایین

علی ارشدی در 15/12/1390 | 22:23 گفت:

آقایون من درس دارم کار و زندگی دارم باید برم!

یه امشبو تحمل کنین تا من ببینم چه خبره اینجا!

دانیال در 15/12/1390 | 22:20 گفت:

بچه ها یه زره ملاحضه هم رو بکنید نا سللامتی همگی آرسنالیما.

شایان در 15/12/1390 | 22:19 گفت:

این پست من استعداد حذف شدن داره!!! اما اگه حذف بشه!!!... من میدونم...

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:19 گفت:

راستی از صدر اومدی پایین

شایان در 15/12/1390 | 22:19 گفت:

این پست من استعداد حذف شدن داره!!! اما اگه حذف بشه!!!... من میدونم...

دانیال در 15/12/1390 | 22:19 گفت:

این ترکیب یکمی رو یایی ولی به چیزی که خیلی امید دارم صعوده حتی با ترکیب 1-5-4

به امید حداقل له کردن میلان

شایان در 15/12/1390 | 22:19 گفت:

این پست من استعداد حذف شدن داره!!! اما اگه حذف بشه!!!...

علی ارشدی در 15/12/1390 | 22:18 گفت:

من که سر در نمیارم! چی چی رو شما هم مثل همونایی؟

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 22:17 گفت:

بیخیال شما هم مثل همونایی، شب همه به خیر، ایشالا موفق باشید

شایان در 15/12/1390 | 22:15 گفت:

خونمون تو کافه سرخا!! پلاک 10

علی ارشدی در 15/12/1390 | 22:14 گفت:

مهران جان من هنوز نمی دونم چی نوشته بودی اولی اگه کپی بوده که حذفش درست بوده اگه خبر بوده(اومدن روبن) تکراری بودهhttp://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=149&PostID=2740
اگرم نظر شخصی بوده که تو همون پست بالایی میذاشتی دومی رو هم هنوز نمی تونم قضاوت کنم

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 22:13 گفت:

منظورم شما آقا علی ارشدی و حمید فرازی بود

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:13 گفت:

اوه اوه،بابا تمدن!!!!!راستی دقیقا کجای سایت خونتونه؟

شایان در 15/12/1390 | 22:13 گفت:

مهران بیا خودم مشکلو حل میکنم

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 22:11 گفت:

من چی کار دارم به شما و آقا حمید، شما دو تا بیشتر از هر کسی تو این سایت بودید، طرف من هر کسی به غیر از شما دو تاست که حق حذف پست داره، واقعاً نمی دونم چی بگم، پستم هم در مورد وضعیت روبن و تلاش ون پرسی برای جذب بازیکن برای آرسنال بود. اگه الانم دارم به سایت سر می زنم فقط برای پیگیر کردن بحث الانه، این سایت به هیچ وجه به من نیاز نداره ولی اگه آدمایی مثل من که اینجوری باهاشون برخورد میشه زیاد بشه دیگه باید قید اینجا رو زد، پست دوم هم انتقاد خیلی مودبانه درباره حذف پست اولم بود، بازم می گم واقعاً متأسفم

شایان در 15/12/1390 | 22:08 گفت:

پ ن پ باور کردم؟؟ من از سال 86 تو این سایت زندگی میکنم اگه بندازنم بیرون تمدن این سایت میره زیر سوال!! D: D:

milad foadiyan در 15/12/1390 | 22:08 گفت:

اقایون گل من فقط وفقط به خاطر جو فوق العاده و دوستانه ای که سایت داشت(چیزی فراتر از فوتبال)اومدم تو این سایت ولی نمیدونم چرا جو انقدر بد شده .اینطوری فک میکنم که جو سایت مثه اتیش زیر خاکستر و هر لحظه ممکنه دعوایی رخ بده.مثه این که همه ی ما یادمون رفته واسه چی اینجا جم شدیم واسه ارسنال نه این که کوچکترین بهونه ای به دست بیاریمو با هم برخوردای بد داشته باشیم
به خدا شخص علی ارشدی و... با کسی مشکل ندارن.منم با یه سری چیزا شاید مشکل داشته باشم ولی این دوستان در حدی زحمت میکشن که به خودم اجازه نمیدم یه سری انتقادارو مطرح کنم
ببخشید که طولانی شذ.قصد نصیحتم نداشتم چون کوچیک تر از این حرفا هستم که بخام شما بزرگانو نصیحت کنم فقط یه صحبت دوستانه بود با دوستای گلم.

شایان در 15/12/1390 | 22:07 گفت:

آرسن ونگر گفت: ما در دو بازی گذشته 7 گل زده ایم!! چرا نتوانیم 4 گل به میلان بزنیم؟؟!!!

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:06 گفت:

شوخی کردم بابا ناراحت نشو،اگه تو نباشی پس کی این دعواهارو راه بندازه؟

شایان در 15/12/1390 | 22:05 گفت:

آقا اینجا جای این حرفا نیست!! لطفا آروم باشین

شایان در 15/12/1390 | 22:04 گفت:

آقا اینجا جای این حرفا نیست!! لطفا آروم باشین

علی ارشدی در 15/12/1390 | 22:03 گفت:

گفت فعلا گوشی نداره :( اگه خواستی بیا مسنجر
یه لحظه اومدن که حوصله نمی خواد! اگه اومدی منم اد کن

میر حسین در 15/12/1390 | 22:03 گفت:

بنایون و روسیچکی که نمیرسن به بازی

شایان در 15/12/1390 | 22:02 گفت:

بابا مگه من این جنگ و دعوا هارو راه میندازم؟؟؟

علی ارشدی در 15/12/1390 | 22:02 گفت:

معین بهش گفتم

moeinem در 15/12/1390 | 22:01 گفت:

رضا جان تو که از خداته که آمار بازدیدت بیاد بالا پسر:)
علی جان به حمید بگو بخاطر من روشن کنه.حال اومدن به مسنجر رو ندارم.

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 22:00 گفت:

ببین رضا به نظر من اگه تورو از سایت بندازیم بیرون 95 درصد مشکلات حل میشه،دقت کردی همه بحثا از تو پست تو شروع میشه؟

شایان در 15/12/1390 | 21:59 گفت:

علی آقا جمع کن !!! پست مارو کردی چت روم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا یعنی چی؟؟؟؟؟؟

یکی پست بذار من از صدر بیام پایین!!

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:58 گفت:

خب مهران جان حمید پستشو پاک کرد الان باور می کنی که اون فکری که تو کردی کاملا غلط بوده؟

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:56 گفت:

آرمان مدیر اصلیه
یوسف هم کمکش می کنه

ناظر هم فقط من نیستم مشکل همینه که نمی دونم دیگه کی می تونه پستا رو پاک کنه

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:56 گفت:

بیا مسنجر خودت بهش بگو خب! من بهش میگم اما فقط پیشنهاد میدم اگه روشن نکرد من مسئولیت قبول نمی کنم :)

moeinem در 15/12/1390 | 21:55 گفت:

مگه چن تا مدیر داریم؟

moeinem در 15/12/1390 | 21:54 گفت:

علی به حمید بگو گوشیشو روشن کنه بچه بازیا چیه؟مثلا ما با هم رفیقیما

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:53 گفت:

بله من سعی می کنم با بقیه مدیرا صحبت کنم ببینم کلا اوضاع چطوره؟ خود منم هنوز نمی دونم اینجا دقیقا چه خبر شده؟

شایان در 15/12/1390 | 21:53 گفت:

بابا خب همینه دیگه بعد میاید یقه منو میگیرید میگید چرا آمارت بالاس!!!

پست های من آدرنالین خون بچه هارو میبره بالا!!! D: D: D:

moeinem در 15/12/1390 | 21:53 گفت:

علی جان شوخی کردم دادا حرفت سنده.میدونم که هر پستی که پاک میشه تقصیر شما نیس دادا.ولی این فکر نزاد پرستی رو من ایجاد کردم شرمنده ی همگی.

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:52 گفت:

من فکر میکنم تصمیم عالی ایه،چون ما از همه سایتا به آرسنال نزدیکتریم

شایان در 15/12/1390 | 21:51 گفت:

علی جان اگه بحث پاک شدن کپی هاست که باید بگم خوب اون پست ونتستیک من که کپی نبود!!!!!!!!

moeinem در 15/12/1390 | 21:51 گفت:

رضا آمار بازدیدت میره بالا بشین حال کن دیگه.
پس کی میخواد اخبار ارسنال رو بنویسه؟

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:51 گفت:

بیا مسنجر تا بفهمی آقا معین

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:50 گفت:

رضا،تو که بدت نمیاد؟خودمونیم خوش به حالت شده ها

moeinem در 15/12/1390 | 21:50 گفت:

علی حمید که گوشیش خاموشه خودشم گفت دیگه نمیاد چطور بهت همچین چیزی رو گفته؟

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:49 گفت:

آقا معین من امروز حتی یه دونه پست رو هم پاک نکردم اما ظاهرا تصمیم جدید اینه که کلا از سایتای فارسی زبان کپی نشه

شایان در 15/12/1390 | 21:47 گفت:

آقا مگه اینجا چت رومه؟؟؟؟

moeinem در 15/12/1390 | 21:47 گفت:

منم فک کردم که علی نزاد پرسته ولی فهمیدم که اشتباه میکردم.علی گل پسره.خاک تو سر من که بچه ها رو به جون هم انداختم.خاک تو سر من.مهران جان مرتضی جان هر پستی که پاک میشه تقصیر علی نیست که.

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:45 گفت:

مهران جان حمید الان به من گفت برای اینکه به تو پابت کنه فکرت اشتباهه حاضره خودش پستشو پاک کنه فقط به من بگو چی نوشته بودی دقیقا؟

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:45 گفت:

مهران عزیز من که نمیدونم قضیه رو نمیدونم ولی اگه این دلیلیه که تو میگی به نظر من کار درستی کردن،هیچوقت اون قضیه 9دلیل معروف یادم نمیره کلا نیم ساعت نموند

moeinem در 15/12/1390 | 21:44 گفت:

علی بگو کپی کردن از سایت های موازی و فارسی زبان حرامه حراممممممممممممممممم.
مگه خودت نگفتی که خبر گرفتن از سایت گل و ورزش3 هیچ مشکلی نداره؟چرا پاکش کردی؟آها گفته بودی پست های بچه ها رو بجز همشهریات پاک میکنی یادم رفت:)

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:42 گفت:

هی وای من...
چه فکری :(

بابا چرا شما یه دفعه اینطوری شدین؟ من پست تو رو اصلا ندیدم پس قضاوت نمی کنم کاش یه طوری به دستم برسونی چیزی که نوشته بودی رو

شایان در 15/12/1390 | 21:42 گفت:

آخه من چی کار کنم؟؟ وقتی پست میدم هیچکس پست نمیده اینه که پست من صدر وامیسته و کمه کمش 500 تا بیننده داره!!

من هم مثل بعضی از آقایون برم نظرات رو پاک کنم و اونایی که تشکر کردن رو بذارم بمونه مسلما الکی و پوشالی محبوب میشم!!!!!

پس هرکس که بهم حتی بد دهنی کنه بهش احترام میذارم!!!

هر آدم موفقی دشمنان خاصی واسه خودش داره!!

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:41 گفت:

ببین رضا من فکر میکنم بهتره آرسنال اصلا به ساختار تیمیش دست نزنه،یعنی همون 4-3-3 ولی شروع بازی رو با فشار زیاد شروع کنه تا اگه بشه قبل از دقیقه 10 یه گل بزنه

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 21:38 گفت:

نه خیر آقای ارشدی، قضیه این نیست، پست دوم من از خودم بود، قضیه اینه که آقایون فکر کردن پاک کردن پست جایی برای عرض اندام و قدرت نماییه، توهینی از این بزرگ تر تا الان تو اینترنت به شخصیت من نشده بود فقط به خاطر اینکه آقایون می خوان پست خداحافظی یه نفر همچنان تو سایت بمونه

شایان در 15/12/1390 | 21:36 گفت:

این ترکیب که گذاشتم یک ریسک بزرگه!! اگه این ریسک انجام بشه ممکنه 4-0 بشه!! شاید!! شایدم 4 تا دیگه خوردیم

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:34 گفت:

امیر جان تا جایی که من می دونم کلا کپی کردن از سایتای فارسی زبان ممنوعه

علی ارشدی در 15/12/1390 | 21:34 گفت:

امیر جان تا جایی که من می دونم کلا کپی کردن از سایتای فارسی زبان ممنوعه

امیررضا در 15/12/1390 | 21:31 گفت:

علی من مصاحبه ی الگری گذاشته بودم

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:27 گفت:

چون ازین به بعد مشکلات بیشتر شده،راستی یه نفر 5 رو میکشه نمیگیرینش وقتی نفر ششم رو کشت میگیرنش اونوقت اون برگرده بگه که من 5نفر رو کشتم نگرفتینم چرا الان گرفتین،درسته؟

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:23 گفت:

من این همه خبر گذاشتم.این اولین باره که همش حذفش میکنن

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:22 گفت:

من این همه خبر گذاشتم.این اولین باره که همش حذفش میکنن

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:17 گفت:

خب مرتضی جان این خبر از سایته گله که،مگه قرار نشد از سایتای دیگه چیزی کپی نشه؟

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:16 گفت:

به هر حال من پستمو تو قسمت نظرات گذاشتم ولی میدونم از اینجا هم پاکش میکنن

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:13 گفت:

مرتضی عزیز شاید مشکلی پیش اومده یا یه دلیل خاصی داشته،وگرنه با کسی پدر کشتگی ندارن که

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:11 گفت:

از سر لج هم شده پستمو اینجا تو نظرات میزامپیش بازی: آرسنال- میلان؛ ماموریت غیرممکن توپچی ها

شاگردان ونگر اگر بتوانند به دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یابند، کار خارق العاده ای را انجام خواهند داد


ترکیب احتمالی

آرسنال

Szczesney
Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs
Rosicky, Song,
Walcott, Gervinho, Chamberlain
Van Persie
میلان

Abbiati
Abate, Mexes, Silva, Antonini
Van Bommel
Muntari, Nocerino, Emanuelson
Ibrahimovic, Robinho

آرسن ونگر مربی باتجربه آرسنال در جریان دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل میلان با مصدومان متعددی مواجه است .میکل آرتتا ستاره اسپانیایی این تیم در جریان دیدار شنبه شب توپچی ها مقابل لیورپول از ناحیه فک مصدوم و به بیمارستان منتقل شد و جانشین او، ابو دیابی هم در جریان همان بازی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد. آرون رمزی هم هنوز از ناحیه قوزک پا احساس ناراحتی می کند و بعید به نظر می رسد که به این بازی برسد. یوسی بنایون هم همچنان از ناحیه همسترینگ مصدوم است.

گیبس هم در جریان بازی تیمش مقابل لیورپول دچار مصدومیت شد و ممکن است در صورت غیبت او کارل جنکینسون جایش را در زمین مسابقه پر کند . این مصدومیتها ممکن است باعث شود تا الکس اوکسالده چمبرلاین یا ژروینیو در کنار یوهان ژورو در ترکیب توپچی ها به میدان بروند.

در دیگر سوی میدان هم ماسیمیلیانو الگری مربی میلان، الکساندر پاتو را به خاطر مصدومیت در دیدار با یووه از دست داده و کلارنس سیدورف و کوین پرینس بواتنگ هم از دیدار رفت این دو تیم به بعد درترکیب روسونری قرار نگرفته اند. متئو فلامینی، بازیکن سابق آرسنال به تمرینات میلان بازگشته ولی ممکن است در این بازی حضور نیابد.

ماکسی لوپس هم که در بازی این هفته میلان مقابل پالرمو غایب بود و ماسیمو آمبروزینی هم به دلیل محرومیت دراین بازی حضور نخواهد داشت. اوربی امانوئلسون و لوکا آنتونینی آماده اند تا برای تیمشان به میدان بروند.
الان 13 بازی است که آرسنال در امیریتس شکست نخورده
•شش تا از 19 برد خانگی آرسنال در رقابتهای اروپایی با 4 گل یا بیش از 4 گل بوده است
•آرسنال در دو بازی خانگی اخیرش به 7 گل مقابل بلکبرن و 5گل مقابل تاتنهام دست یافته و روبین فان پرسی در 11 بازی اخیر درتمامی رقابتها 10 گل برای تیمش به ثمر رسانده ( تصویر سمت راست)
•تیم شمال لندنی در 27 دیدارش در لیگ برتر این فصل به 55 گل دست یافته که دو گل بیش از رکورد تیم شکست ناپذیر آرسنال درفصل 4-2003 زده
•میلان در هر یک از 4 فصل اخیر رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، دراین مرحله از گردونه رقابتها کنار رفته.
•روسونری در آخرین بازی اش در لیگ ایتالیا موفق شد تا در دیدار شنبه شب با نتیجه 0-4 پالرمو را شکست دهد و زلاتان دراین بازی هت تریک کرد. نتیجه ای مشابه با نتیجه بازی رفت دو تیم آرسنال و میلان
•میلان در فصل 4-2003 میلادی با برد 1-4 مقابل دپورتیوو لاکرونیابه مرحله یک چهارم پایانی این رقابتها راه یافت.
•البته هیچ تیمی در تاریخ رقابتهای حذفی لیگ قهرمانان اروپا موفق نشده تا 4 گل خورده در یک بازی را در دیداری دیگر جبران کرده و به دور بعد راه یابد.
•بازی ورزشگاه امیریتس، سیصدو پنجاهمین بازی برگزار شده دراین ورزشگاه در رقابتهای اروپایی خواهد بود.
•دراین بازی توماس روسیچکی، الکس سانس و ژورو هریک درشرایطی گام به میدان می گذارند که با دریافت یک کارت زرد دیگر با محرومیت مواجه می شوند و درسوی دیگر میدان هم مارک فان بومل شرایط مشابهی دارد

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:08 گفت:

مصطفی جان چی داره آروم میشه.پست منو 5بار حذف کردن.هیچ توهینیم توش نبود.واقعا براشون متاسفم

Morteza Bauer در 15/12/1390 | 21:07 گفت:

این مدیرای سایت چیکار میکنن.چرا هرچی پست میزاریم پاک میکنن واقعا متاسفم براشون.واقعا هم حق با مهرانه.من پیش بازی آرسنال و میلان رو 5بار تو پست گذاشتم پاکش کردن واقعا بارشون متاسفم که هر روز داره از بیننده های این سایت کم میشه.

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 21:07 گفت:

مهران جان به جای مطرح کردن تو محافل عمومی به بزرگای سایت ایمیل بزن جوابتو بگیر،به خدا تازه داره جو آروم میشه،جان من دوباره شروع نکنید

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 20:58 گفت:

مثل اینکه آقایون دارن پست پاک می کنن، واقعاً متأسفم برای همه این کسایی که حق پاک کردن پست دارن، یه مطلب طویل در این باره بعد از پاک کردن پستم نوشتم که اونم پاک کردن، فکر کنم منم دیگه به این سایت سر نزنم، واقعاً توهین بزرگی به خودم دیدم بعد از اینکه حتی پستام یک دقیقه هم تو سایت نموندن، همین جوری ادامه بدید و کم کم هواداران آرسنال رو از خودتون دلسرد کنید، این سایت باید درست کار کنه، وضعیت واقعاً خرابه، یه فکری کنید آقایون به جای پاک کردن پست، خداحافظ همگی

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 20:23 گفت:

رضا جون اول مرسی از پستت..
خیلی خوب تو پست گذاشتن پیشرفت کردی و من پستات رو دوست دارم....

در مورد ترکیب هم اگه 4 دفاع 3هافبک و 3فروارد بازی کنیم خوبه و هفبکهامون هم باید دوندگی زیادی داشته باشن هم تو حمله باشن و هم دفاع اینجوری امکان صعود هستش.

علی ارشدی در 15/12/1390 | 19:46 گفت:

امیر رضا@ من که پستتو ندیدم داداش ولی اگه مصاحبه ونگره که خود سایت اونو گذاشته پس دلیلی نیست دوباره بذاریش

حمید پیرنیا در 15/12/1390 | 19:43 گفت:

با هر ترکیبی که بازی کنیم مهم گل زودهنگامه اگه تو 20 دقیقه اول یکی بزنیم شانس داریم

محمد جویبار در 15/12/1390 | 19:35 گفت:

بازی با 6 مهاجم از مهالاته،حتی سه مهاجم و سه هافک تمام تهاجمی.
مطمئنا ارسنال ترکیبی خواهد داشن مثل بقیه بازی ها با این تفاوت که از ابتدا حمله میکنه.ونگر هرگز همچین ریسکی نمیکنه که با شش مهاجم بازی کنه.
در ضمن مطمئنم با این که گذاشتن به بازیکن برای گرفتن بازیکن حریف در تمام بازی دیگه در فوتبال دنیا منسوخ شده ولی ونگر همچین کاری میکنه.زلاتان بازیکن هدف ومحور تیم میلانه،زلاتان با قدرت حمل توپی که داره توپو نگه میداره تا بازیکنای دیگه حرکت کنن وفکر کنم تنها بازیکنیه که قدرت،تکنیک وتا حدودی سرعت داره.

محمودرضا معینی در 15/12/1390 | 19:31 گفت:

با توجه به مصدومیت آرتتا و نرسیدنش به این بازی ،دست ونگر برای چیدن ترکیب خوب بسته تر شده ولی نمی دونم یه حسی بهم می گه فردا با ترکیبی که می فرسته تو زمین ،من یکی رو که متعجب می کنه

sepehr najafian در 15/12/1390 | 19:31 گفت:

من براي خودم فتوا دادم که حلاله

Kane در 15/12/1390 | 19:25 گفت:

دوستان من نمیخام موج منفی بدم اما اگه همه بازیکنا + ونگر در بهترین فرمشون باشن به زور بتونیم 1-0 2-0 یا 2-1 ببریم!

قبول کنین ما بدست جورو و ونگر حذف شدیم!

شایان در 15/12/1390 | 18:39 گفت:

خدمت اقا ی محمد حسینی : اقای جمشیدی نظرشو نو فرمودند بنابراین من ناراحت نمیشم نظرشون محترمه و قبلا مشابه اینو زیاد فرمودند. ولی به امار بازدید مزایایی تعلغ نمیگیرد... بنابراین به ترکیب نظر بدهید نه این حواشی

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 18:16 گفت:

سپهر، مگه فيس بوك حرام نيست!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gunner در 15/12/1390 | 18:11 گفت:

به نظر من ترکیب مهم نیست این بازیکنا هستن که باید خوب باشن

sepehr najafian در 15/12/1390 | 18:10 گفت:

3-4-4 بهترينه.راستي امروز تو فيسبوک ول ميچرخيدم که زهرا همون دختري که بيخودي اومده بود اينجا رو پيدا کردم.

محمد حسینی در 15/12/1390 | 18:10 گفت:

به علی جمشیدی:شما ناراحتی نیا پستای رضا رو بخون چرا ناراحتی ایجاد می کنی؟

ali jamshidi در 15/12/1390 | 18:07 گفت:

چون تکراری بود

(Hooman sam (Dark metal در 15/12/1390 | 18:06 گفت:

بیشترین روشی که همیشه دوسش داشتم 3-4-3
آخرت ترکیبه...
اگه هافبک ها خوب بازی کنن هم میتونن گل بزنن هم خوب به دفاع کمک کنن...
این همیشه روش مورد علاقه من بوده،حتی تو فوتسال و منچ و مارپله!!!

امیررضا در 15/12/1390 | 18:05 گفت:

اقا ارمان میشه بگی چرا پستم حذف میکنی؟؟؟

محمد حسینی در 15/12/1390 | 18:04 گفت:

ونگر و سه دفاع؟
4دفاع داریم
هافبکا روسیچکی سانگ چمبرلین
مهاجماتم قبوله!

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 17:54 گفت:

دعوام كردن حامد !

حاکم 26 در 15/12/1390 | 17:52 گفت:

خوبه ولی بنایونو بازی نمیده. راستی مگه بلاگ ها رتبه بندی داره؟ یعنی امتیازی مقامی چیزی میدن بر اساس تعداد بازدید ها؟ جان من یکی بگه. اگه باشه باید حذف شه ... که چی؟

حاکم 26 در 15/12/1390 | 17:48 گفت:

حامد عکسای اکانتد عجب جیگرایین!!!
راستی کم به یوهان گیر دادی تو این چند وقت D:

vahid در 15/12/1390 | 17:47 گفت:

سلام رضا جان این اتفاق هم واسه من چند بار رخ داده نمی دونم چرا ولی به امید برد قاطع مقابل میلان

ali jamshidi در 15/12/1390 | 17:47 گفت:

100% کمه 3 هزار میلیارد% مطمئنم دنبال بازیدی زیادی.
شک ندارم این احساسو داری. چون دونه دونه بازدیدهاتو می شماری. بازدید زیاد ملاک نیست. پرباری بلاگ ملاکه. سعید میلانی علی ارشدی حمید فرازی سالی ماهی بلاگ میذارن آدم حال می کنه. شما روزی 2 3 تا. به قول حامد عمه فرنگیس منم روزی 4 پست بذاره همون روز اول 40000 تائی میشه. وقتی خود شما در این مورد صحبت می کنید حتماً همین موضوع تو ذهن تون می گذره.
من نظرمو گفتم مرگ من قهر مهر نکنید. اولش گفتی منم نظر خودمو گفتم. ممکنه من اشتباه کنم

ali jamshidi در 15/12/1390 | 17:10 گفت:

با این ترکیب عمراً به جائی برسیم.
در مورد مطلب اولت اگه جنبه اش رو داری یه چیزی بگم دوستانه

(Hooman sam (Dark metal در 15/12/1390 | 17:04 گفت:

فقط ژورو نباشه دیگه هرکی میخواد باشه باشه...!!!
ژور نه تکنیک داره نه حفظ توپ خوبی داره و نه.... و نه..... و نه....
من که دعا میکنم خدا سربلندمون کنه تو این بازی سخت...

حمید رضا قزوینیان در 15/12/1390 | 16:54 گفت:

همین الان ونگر تو مصاحبش گفت دیابی،یوسی و آرتتااااااااااااااا نیستند.....آخه چرا میکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
** Arteta, Benayoun, Diaby ruled out

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 16:54 گفت:

راس ميگه، چرا پست امير پاك شدف من كلي نظر كارشناسي دادم تو اون پست!!!!!!!!!!!

امیررضا در 15/12/1390 | 16:51 گفت:

اقا علی پستس که نوشتم ارسن ونگر گفته شاید با 6مهاجم بازی کنم....5بار نوشتم پاک شده از پستا

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 16:47 گفت:

1-3-6 بايد بازي كنيم، آخه از قديم گفتن آب كه از سر گذشت، قورباغه آواز دهل ميخونه!

Farhad Rahbari در 15/12/1390 | 16:44 گفت:

فقط 4-2-4 جواب میده

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 16:37 گفت:

مرسی رضا جان.ترکیب خوبیه.فقط نبود سانتوس و مرتساکر به ضررمون شد

mohsen در 15/12/1390 | 16:34 گفت:

من اگه بودم4-2-3-1 میزاشتم.
بعد از دفاع ( البته در مورد دفاع باهات بحث دارم ) بنایون روسیچکی . بعد از اونا جروینیو - چمبا - والکات .. آخرم ون پرسی

amirreza در 15/12/1390 | 16:22 گفت:

اگه آرتتا برسه که خوب بود.کاشکی حداقل دیابی بود.....

amirreza در 15/12/1390 | 16:21 گفت:

من فک کنم دقیقا همین ترکیبو بزاره از اول.فقط بنلیون شاید نرسه احتمالا جاش شاماخو بزاره.جروینو و والکاته 1 خط بیاره عقب ترر

محمودرضا معینی در 15/12/1390 | 16:19 گفت:

البته اگه به بازی برسه!!!!!

محمودرضا معینی در 15/12/1390 | 16:18 گفت:

به نظر من حضور آرتتا به جای روسیچکی و روسیچکی به جای بنایون بهتره چون اینطوری بار دفاعی رو هم افزایش میدیم و هم بار تهاجمی رو در صورتی که روسیچکی و بنایون بیشتر تهاجمی هستن بنابراین کار دفاعی خط هافبک به تنهایی به دوش سانگ میوفته که سانگ هم میل تهاجمی زیادی داره بنابراین عملا هافکی در دفاع وجود نخواهد داشت و این فضای زیادی به خط هافبک میلان میده ولی در صورت بازی کردن آرتتا وظایف بین او و سانگ تقسیم بهتری خواهد شد،

ناصر در 15/12/1390 | 15:57 گفت:

از اونجایی که میلان باز بازی میکنه.احتمال 4 تا گل خوردن دیگه توی این سیستم زیاده.
مشکل این سیستم کناره هاست

علی ارشدی در 15/12/1390 | 15:44 گفت:

ترکیب جالبیه خود ونگر هم گفته بود شاید 6 تا مهاجم بذارم تو زمین البته این طوری از نظر دفاعی میریم رو هوا کلا یا 5 تا میزنیم یا 5 تا می خوریم

hesam در 15/12/1390 | 15:40 گفت:

با اين تركيب 6تا ميزنيم9 تا ميخوريم!امكان نداره ونگر انقدر جو گير عمل كنه,فك كنم 3 تا دفاع بزاره,3تا رو خط وسط زمين,روسيچكي و رابين و چمبو با ژروينيو هم جلو.

شایان در 15/12/1390 | 15:38 گفت:

کل بازدید بلاگ : 41000 نفر D: D: الان بهم پولی میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط برای این که آرسنالی هارو خوشحال کنم و دید آنها رو نسبت به آرسنال باز کنم مطلب میدم!! و صرفا هیچ!!!!

شایان در 15/12/1390 | 15:38 گفت:

کل بازدید بلاگ : 41000 نفر D: D: الان بهم پولی میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط برای این که آرسنالی هارو خوشحال کنم و دید آنها رو نسبت به آرسنال باز کنم مطلب میدم!! و صرفا هیچ!!!!

شایان در 15/12/1390 | 15:27 گفت:

نظرات درباره ترکیب بالا؟؟؟