کاربرد پودولسکی در آرسنال

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاربرد پودولسکی در آرسنال

این بازیکن آلمانی که این روزها همه خبر از پیوستنش به آرسنال میدهند میتواند کاربرد بسیار مثبتی در آرسنال داشته باشد!!دو پست که برای بازی پودولسکی تعریف شده است.. شامل هافبک تهاجمی چپ و مهاجم کاذب است!

در این ترکیب که بر فرض فقط پودولسکی به آرسنال پیوسته یک کاربرد او  را مورد تحلیل قرار میدهم:

........................................................چزنی..................................................

              سانتوس...........ورمائلن...........مرتساکر..............سانیا

                                       ویلشیر............سانگ
 
                                                .....آرتتا.....

 پودولسکی...........................ونپرسی.................................والکات

در این حالت پودولسکی نقشش یک هافیک چپ تهاجمی است و عمده مسئولیت وی فرار از چپ است و پاس های در عمقی که به وی میرسد اما به هر حال از نظر من این ترکیب و این پست پودولسکی کار آمد تر خواهد بود!!

اما حالت بعدی میتوان به این ترکیب اشاره کرد و با توجه به ناراحتی های سانگ و احتمال جدایی وی این ترکیب قابل پیش بینی است:


...................................................چزنی.....................................................

          سانتوس............ورمائلن..........مرتساکر..............سانیا
                          
                                       ویلشیر...........آرتتا
                                
جروینیو...................                                                ...................والکات
                               ..............پودولسکی............. 
 
                                              ونپرسی

در این حالت یک بالانس در خط حمله آرسنال دیده میشود که این ترکیب هم زیبایی های خاص خودش را دارد!!
از چپ جروینیو .و از راست والکات و پشت سر ونپرسی پودولسکی و شوت های سنگین وی!!

در هر حال پودولسکی که در اوج پختگی قرار دارد کمک شایان توجه ای با آرسنال خواهد کرد و این خرید را میتوان مدیون تیز هوشی های شخص ونگر دانست!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی در 20/12/1390 | 08:45 گفت:

امروز سی ان ان خبر رو تایید کرد و به صورت زیر نویس نوشت انی انتقال رو

شایان در 20/12/1390 | 00:38 گفت:

آرسنال برای فصل بعد اهداف بزرگی خواهد داشت!! این رو تو آخرین کنفرانس ونگر شنیدم!! ضمننا آقا ونگر گفت: منچستر سیتی نمیتونه رابین رو به خدمت بگیره

سعيد غلامي در 20/12/1390 | 00:25 گفت:

IN ARSENE WE TRUST

kimia ketabchi در 19/12/1390 | 23:17 گفت:

با اینکه هنوز مقامات دو باشگاه خبر این انتقال را کاملا اعلام ننموده اند.هوادران ارسنال از شادی در پوست خود نمیگنجند.

به گزارش fcbayern.ir و به نقل از sport 1 طرفداران ارسنال که از این اتقال بسیار خوشحالنددر سایت اجتماعی هواداران این باشگاه از اکنون به تن پودولسکی پیراهن ارسنالیها را پوشانیده اند البته به عکس این بازیکن.

این مورد یاداور زمانی است که طرفداران بارسلون این کار را برای فابرگاس انجام داده بودند حالا این واکنش به عکس برای هوادران توپچی ها در حال انجام شدن می باشد.

به گفته اکثر رسانه ها ومدیا های انگلیسی والمانی این انتقال با 13 ملیون یورو انجام پذیرفته وتنها اعلام قطعی ان از سوی مقامات دو باشگاه باقی مانده است.یک نکته جالب راجع به این انتقال این است باشگاه بایرن مونیخ هم از این ماجرا یک سود1.1 ملیون یورویی دریافت خواهد کردزیرا انان هم در این انتقال سهمی دارند .

HAMED toopchi در 19/12/1390 | 22:31 گفت:

استاد اسدي!

mohammad ali در 19/12/1390 | 21:51 گفت:

lol
ولکات فیکس گوتزه ذخیره ؟!
هازارد ذخیره ؟! من بهتون پیشنهاد میکنم دیگه ترکیب نچینید

moeinem در 19/12/1390 | 21:13 گفت:

ژسنی

سانتوس---ورمایلن----کشیلنی----سانیا

سانگ---جکی ویلشر

چمبو----------روسیچکی------------والکات

پودولسکی ------------ فانپرسی
ذخیره ها:جروین .گوتزه.هازارد

مرتضی در 19/12/1390 | 20:01 گفت:

چزنی

ریچاردسون سامبا ورمالن سانیا
استورات داونینگ آرتتا گیبسون روسیچکی


گراهام ون پرسیاین ترکیب مورد علاقه منه

mohammad ali در 19/12/1390 | 20:00 گفت:

اه بابا ول کن دیگه بازیکن انگلیسیو
مارو نمودی اه

مرتضی در 19/12/1390 | 19:58 گفت:

خب خوبه که ترکیب نیمکت رو هم بگید نظرتون راجع به نیمکت چیه .

1 ، 2 ، ...... ااااا چرا فقط 2 تا بازیکن انگلیسی داریم ............

mohammad ali در 19/12/1390 | 19:49 گفت:

چاکریم

شاهين در 19/12/1390 | 19:49 گفت:

Like : سجاد تی تی

گوتزه یا اریکسون ....

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 19:26 گفت:

آفرین محمد علی: به جای آرتتا باید گوتزه باشه

محمد جویبار در 19/12/1390 | 18:11 گفت:

این رئیس مثل اینکه داره رویه اش رو تغییر میده و بعد از این همه سال جذب بازیکنان افریقایی و مخصوصا فرانسوی داره میره سراغ انگلیسی ها و المانی ها .
با خرید پودولسکی،مرته ساکر و همچنین تمایلی که به جذب گوتسه داره اینو نشون میده.

reza در 19/12/1390 | 17:55 گفت:

اصلا ترکیب دومی دوست ندارم . الانم تقریبا ترکیبمون همینه . بازی با یک مهاجم جالب نیست و فقط کافی اونو خفه کنند بعدش تمام کار میافته رئپو دوش هافبک ها

علی ارشدی در 19/12/1390 | 17:33 گفت:

آخ آخ مرتضی راست میگی!

من تو ترکیبم به جای آرتتا روسیچکیو میذارم :دی


بچه ها شانچسترم دیشب باخته هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اونم تو خونه خودش!

مرتضی در 19/12/1390 | 17:29 گفت:

پس روسیچکی کو

علی ارشدی در 19/12/1390 | 17:25 گفت:

متاسفانه ترکیب خیلی ضایع اومد رو سایت!!!! من مثل رضا خوشگل چینده بودمش :)

علی ارشدی در 19/12/1390 | 17:25 گفت:

عزیزم من سالم هستم چرا الکی جو میدی؟

اولا سانگ نمیره!
دوما چمبو همین الانش هم از جروین بهتره ترکیب دومت غلطه کلا! به نظر من البته

من این جوری می چینم


ژسنی
سانتوس...............ورما........................کوشیل...........باک

سانگ

ویلشر..............آرتتا

چمبرلین........................................................وولکات

رابین
پولدی

البته اینا بدون فرض خرید کردنمونه

مجید در 19/12/1390 | 16:49 گفت:

سانگ میخاد کجا بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

ستار وشنی در 19/12/1390 | 15:28 گفت:

................................چزنی............................... سانتوس............ورمائلن..........مرتساکر..............سانیا .........ویلشیر...............سونگ...............آرتتا........... .......پودولسکی...........ونپرسی..................والکات....

mohammad ali در 19/12/1390 | 15:09 گفت:

mohammad ali در 19/12/1390 | 15:07 گفت:

البته منظورم از جمله ی سوم به بعد جروینیوه

mohammad ali در 19/12/1390 | 15:06 گفت:

من میگم آرتتا تو هافبک تهاجمی چیکار میکنه ؟!
اون که فقط پاس به عقب میده...
بابا کجاش خوبه ؟! بازی با میلان ریده بود تو اعصابم
نه دونده نه با غیرت نه با تکنیک
نقطه قوتش بهم میگی کجاست ؟!!!!!!!!!
و در ضمن سونگ میمونه صد در صد

شایان در 19/12/1390 | 15:02 گفت:

تازگی ها علی ارشدی اینجا ها پیداش نمیشه!! گرخیده!! D: D:

شایان در 19/12/1390 | 15:02 گفت:

تازگی ها علی ارشدی اینجا ها پیداش نمیشه!! گرخیده!! D: D:

شایان در 19/12/1390 | 15:02 گفت:

تازگی ها علی ارشدی اینجا ها پیداش نمیشه!! گرخیده!! D: D:

شایان در 19/12/1390 | 14:54 گفت:

آره محمد علی من خرید های آرسنال به غیر از پودولسکی رو در نظز نگرفتم!!

این ترکیب ترکیبیه که ونگر برای آرسنال این فصل چیده(ترکیب اول) اما من کمی ادیت اش کردم!

در ضمن جروینیو هم بازیکن قابلیه!!

به قول ونگر: اگر الان این بازیکن در یونایتد توپ میزد همه میگفتن که بازیکن بزرگیه اما چون الان تو آرسناله همه میگن خوب نیست!( این جمله را 2 سال پیش درباره سانگ گفته بود)

mohammad ali در 19/12/1390 | 14:50 گفت:

این چه ترکیبیه
آرتتا آخه جاش اونجاست ؟! جروینیو بازیکنه ؟!
چمبرلین و پودولسکی و رابین باید عناصر هجومی باشند.ویلشر هافبک مرکزیه پستش . سانگ دفاعی. یه هافبک هجومی ناب میخوایم
مثل گوتزه

شایان در 19/12/1390 | 14:42 گفت:

و حتی میشه چمبرلین با والکات تو بالانس باشه!! یک بازی این یک بازی اون فیکس باشه

شایان در 19/12/1390 | 14:41 گفت:

چمبرلین تا فیکس شدن فاصله های زیادی داره!! چون در ترکیب اول حتی جروینیو را نیمکت نشین کردیم!! به نظر من چمبر باید 2 فصل تو نوبت بمونه ... این فصل و فصل بعد

Bijan در 19/12/1390 | 14:39 گفت:

چمبرلین کو ؟