پودولسکی= سیاست آرسنال برای نگه داشتن رابین ونپرسی

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,584 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکی= سیاست آرسنال برای نگه داشتن رابین ونپرسی

آرسنال با خرید پودو.لسکی چند هدف بزرگ را جستجو میکند که به نظر من این اهداف هم بسیار صحیح است!چند هدف که نظر شخصی من هست رو برای شما به ترتیب بیان خواهم کرد:

1-آرسنال با خرید پودولسکی قصد دارد تا در طی 1 یا 2 فصل آینده آرشاوین را به فروش برساند که این کار بسیار بسیار هدف مثبتی برای آرسنال خواهد بود زیرا در حال حاضر آرشاوین30 سال سن را رد کرده است و پیشنهاد های 10 تا 15 میلیون یوروای از آنجی مخاچ کالا روسیه و خوده زنیت دارد و آرسنال قصد دارد این بازیکن را به فروش برساند و یک نیرو تازه نفس با سنی کمتر(پودولسکی) را به ترکیب تیم اضافه کند که این بازیکن هم با همان رقم 10 تا14 میلیون یورو برای آرسنال در دسترس است! و هدف و حرکت بسیار مثبتی برای آرسنال خواهد بود.

2-آرسنال بزرگترین هدف اش برای خرید پودولسکی نگه داشتن رابین ونپرسی است!! درواقع مهم ترین هدف آرسنال را میتوان راضی نگه داشتن ونپرسی دانست... نکته بسیار بسیار مهم که میتوان به آن اشاره کرد آن است که آرسنال پیش از پنجره نقل و انتقالات در راستای خرید پودولسکی حرکت کرده و این هدف آرسنال را میتوان به سیاست و تیزهوشی و مدیریت ونگر دانست زیرا آرسنال با این کار قصد دارد که به ونپرسی نشان دهد که ما قصد ساختن تیمی بزرگ تر داریم و منتظر نمیمانیم تا ستاره ها از ذست بروند بعد ما به بازار نقل و انتقالات برویم.
که این سیاست آرسنال 70% مسیر ماندن ونپرسی را هموار کرده است.


تهیه و تنظیم:رضاشرافتیان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 20/12/1390 | 23:32 گفت:

مرسی رضا جان.لوکاس لعنتی بیا دیگه

شایان در 20/12/1390 | 20:39 گفت:

یک مورد دیگه: ونپرسی خط و نشان نکشیده که بازیکن بخرید! نکته مهم اینجاس که آرسنال میخواد نشون بده که تیم خوبی میخواد بسازه! و بیتوجه به رابین نیست.

شایان در 20/12/1390 | 20:37 گفت:

آقا علی جمشیدی تو قاموس من نیست که نظرات رو پاک کنم!! من حتی کسی که بهم بدترین حرف هارو بزنه بهش احترام میذارم و حتی کسی که بهم احترام بذاره هم احترام میذارم و در هر حال به یک دید به هر دو حالت نگاه میکنم

mostafa در 20/12/1390 | 19:47 گفت:

پودلسکی خیلی میتونه بهتر از الیور گیروید و خیلی های دیگه باشه حالا هدف های دیگه از خرید این بازیکن بکنار میتونه تاثیر گذار باشه چون امتحانشو پس داده احساس میکنم گیروید اگه بیاد ارسنال به عاقبت شاماخ دچار بشه

hamed در 20/12/1390 | 19:41 گفت:

امیدوارم همینجور که میگی باشه...

جواد تی تی در 20/12/1390 | 18:35 گفت:

اگر ونگر تیمی در حد قهرمانی لیگ برتر سال دیگه بسازه و دستمزد رابین رو هم مقداری زیاد کنند 100 درصد میمونه در غیر این صورت 100 درصد میره !

Gunner در 20/12/1390 | 18:10 گفت:

جالب بود

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:35 گفت:

دقیقا این حرف ماه ها قبله که من گفتم...
کاپیتان رفتنی نیست مگه اینکه ونگر............!!!!!!!!!زبونم لال

علی ارشدی در 20/12/1390 | 17:21 گفت:

نه بابا اصلا بحث عذر خواهی کردن نیست شما نظرتو گفتی منم نظرمو گفتم عذر خواهی نداره که :)

ali jamshidi در 20/12/1390 | 17:20 گفت:

من کلاًم عذرت خواهی کردم دیگه. ببخشید

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 17:18 گفت:

مرسی رضا عالی بود کاملا درسته این دو هدف اصلی باشگاه هستش البته واسه درست کردن آرسنال برای بردن لیگ قهرمانان اروپا باید 2الی 3 بازیکن خوب در حد پودولسکی بگیره.

البته این چند هدف نبود رضا .2 هدف بود اگه بیشتر از 3تا بنویسی میشه چند تا ((((:

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 17:18 گفت:

مرسی رضا عالی بود کاملا درسته این دو هدف اصلی باشگاه هستش البته واسه درست کردن آرسنال برای بردن لیگ قهرمانان اروپا باید 2الی 3 بازیکن خوب در حد پودولسکی بگیره.

البته این چند هدف نبود رضا .2 هدف بود اگه بیشتر از 3تا بنویسی میشه چند تا ((((:

علی ارشدی در 20/12/1390 | 17:13 گفت:

علی حرفت درسته میدونم چی میگی فقط یه مشکلی هست! الان رو هوم پیج سایت فقط یه پست دیگه راجع به پولدی هست که به این ماجرا خیلی ربط نداره :( ضمنا داره میره تو هیستوری و نمیشه بحث طولانی توش کرد

احسان در 20/12/1390 | 17:13 گفت:

به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی

منم میگم از سیاست های ونگر بوده

ali jamshidi در 20/12/1390 | 17:06 گفت:

آقا دمت گرم. خوبه ادامه بده.
من معذرت می خوام.
بی زحمت کامنت های منو پاک کن.

ali jamshidi در 20/12/1390 | 17:05 گفت:

علی جان شما یه نگاه به پست قبلی ایشون بنداز. یا به کل پست های این 2 روز. 90% در مورد پودلسکیه. من می گم اگه واقعاً بحث سر نظر دادن یه جائی که بحث پودلسکی میشه بهترین جا هست همگی بریم تو همون پست نظر بدیم. فارغ از اینکه بازدید کی بیشتر میشه. اگه واقعاً بحث سر اینه که بحث فنی انجام بدیم. شما ببین تو این چند روز چند تا پست داده شد؟ خوب متمرکز پروی بحث همگی نظرمون رو بدیم تا بحث جدید امکان ارائه شدن داشته باشه.

علی ارشدی در 20/12/1390 | 17:01 گفت:

علی پروفایل بنده خدا رو ببین خب!

ali jamshidi در 20/12/1390 | 16:57 گفت:

رضا می تونم بپرسم چند سالته؟

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:56 گفت:

آخه علی! چرا؟ ببین به نظر من اینکه رضا اومده نظرشو گفته خیلی خوبه نیومده بنویسه پودولسکی به آرسنال پیوست یا مثلا از اینا

نه این خیلی هم خوبه یعنی خیلی به مفهوم بلاگ نزدیکتره

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:54 گفت:

نه بابا تکراری؟ فکر نکنم!

رضا مرسی نکته های مهمی رو اشاره کردی دومی مخصوصا
خدا کنه برای نگه داشتن رابین دو تا بازیکن دیگه هم بخرن

Lotfali khan zand در 20/12/1390 | 16:52 گفت:

منم نگفتم که از جایی کپی کردین آقا رضا، من معذرت میخام. منظورم همین حرف علی جمشیدیه.

ali jamshidi در 20/12/1390 | 16:40 گفت:

دستت درد نکنه رضا جان. ولی هی وای من بازم پودولسکی.
اولاً رابین همچین شخصیتی که بخواد خط بده و شرایط بذاره نیست. ثانیاً ایران نیست که بگه بازیکن بیارید تا بمونم. دیگه هیچ کسی به اندازه فابرگاس و نصری اینو نمی خواستن ولی ونگر انجام نداد. فن پرسی هم اونا رو دیده بعید می دونم اینقدر کم هوش باشه که بخواد این کار رو کنه.
میشه بحث پودلسکی رو تموم کنیم؟؟؟

شایان در 20/12/1390 | 16:06 گفت:

آقا سجاد چی تکراریه؟ این مطلب رو نه از جایی کپی کردم و نه از رو دست کسی نوشتم!‏

Lotfali khan zand در 20/12/1390 | 15:58 گفت:

اینا که تکراریه