آقایون در جریان بازی تاتنهام-بولتون امشب چه گذشت؟؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,032 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آقایون در جریان بازی تاتنهام-بولتون امشب چه گذشت؟؟

در صفحه توئیتر وان در وارت نوشته ما برای موامبا دعا میکنیم!!


سایت اسکای نوشته دقیقه 41 اکسیزن کم آورده!!!

اینها واقعیت داره!!!؟؟؟؟

موامبا هافبک جوان بولتون فوت کرده؟؟؟

لطفا این پست رو پاک نکنید!!

 

دوستان هرکس از ماجرا خبر دارد لطفا سریع تر اطلاع رسانی کند!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 28/12/1390 | 08:11 گفت:

خداییش گناه داره... خدا شفاش بده ایشالا...
unlike unlike

سید امین هاشمی در 28/12/1390 | 02:37 گفت:

رضا جان تو هم با این خبرت! خدا شفا بده انشا الله.گناه داره.اونی که بخواد بمیره نمیمیره اونوقت این بیچاره. خدایا شفاش بده

ehs در 28/12/1390 | 02:23 گفت:

گه تو ايران بود فردا بايد ميرفتن تشعع جنازش
خدا كنه هر چه زودتر بهبود پيدا كن

sepehr najafian در 28/12/1390 | 01:53 گفت:

ما بد کسي رو نميخوايم.حالش خوب ميشه

farhood در 28/12/1390 | 01:42 گفت:

سایت گل – دنیای فوتبال به اتفاقاتی که برای فابریس موامبا روی داده واکنش نشان داده است. موامبا در جریان بازی بولتون و تاتنهام در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی انگلیس غش کرد و تنفسش قطع شد و هاوارد وب، داور بازی هم دیدار را نیمه‌کاره گذاشت.

موامبا بلافاصله تحت احیای قلبی – ریوی (CPR) قرار گرفت و سپس با آمبولانس به بیمارستان برده شد.

اکنون فوتبالیست‌های نزدیک به موامبا برای او پیام‌هایی در توییتر و وبلاگ‌هایشان گذاشته‌اند؛ پیام‌هایی به این ترتیب:«موامبا، لطفا، خواهش می‌کنم خوب شو داداش! خیلی دوستت دارم داداش. هر کسی باید بدونه موامبا بهترین آدمیه که باهاش مواجه میشه!» - جاستین هویت


«وب شو فابریس موامبا. برات دعا می‌کنم.» - ریو فردیناند

«فابریس، برات دعا می‌کنم.» - فیل نویل

«همه برای فابریس موامبا دعا کنید!» - جاش مک‌ایکران

«فابریس، تمام فکرم پیش توئه.» - گری نویل

«هر چی هست رو کنار بذارین و برای موامبا دعا کنین.» - مایکل وون

«فکرمون پیش خانواده فابریس‌ه. ما همه امیدواریم حالش خوب شه.» - جرمین جناس

«برای همه اونا که می‌پرسن. من هم بیشتر از شما خبر ندارم. ما با اضطراب منتظر خبرها از طرف هم‌تیمی‌هاش هستیم. ولی فاب مبارزه! امیدوارم خوب شه. به فکر خودش و خانواده‌اش هستم.» - استوارت هولدن

«بازی رو تماشا نمی‌کردم ولی امیدوارم فابریس موامبا حالش خوب شه.» - تام کلورلی

«به فابریس موامبا فکر می‌کنم. امیدوارم بتونه دوام بیاره.» - دارن بنت

«امروز اعضای فوتبال تو سراسر دنیا با هم برای موامبا دعا می‌کنن. هر چیز دیگه‌ای رو بذارین کنار. براش دعا کنین.» - تیم کیهیل

«خیلی بهت‌زده شدم که دیدم فابریس موامبا رو از زمین با برانکارد بردن بیرون. خدایا، خواهش می‌کنم خوبش کن. دعای خیرم با اون و با خانواده‌اشه.» - شی گیون

farhood در 28/12/1390 | 01:41 گفت:

سایت گل – فابریس موامبا در جریان بازی بولتون و تاتنهام در مرحله ششم جام حذفی انگلیس به زمین افتاد و غش کرد.

این هافبک در دقیقه 41 و در شرایطی که بازی یک بر یک مساوی بود با شرایطی نگران‌کننده بدون برخورد به زمین افتاد. پزشکان بلافاصله با تنفس مصنوعی سعی کردند او را به هوش بیاورند. آنها از الکتروشوک هم برای تنظیم ضربان قلبش استفاده کردند.

این بازیکن 23 ساله با برانکارد به بیرون برده شد و هاوارد وب، داور دیدار بازی را به حالت تعلیق درآورد. سپس ادامه بازی لغو شد و بازی به روز دیگری موکول شد.

بازیکنانی که دور موامبا را گرفته بودند به‌شدت ناراحت بودند و فیل گارتساید، رییس باشگاه بولتون از روی سکوها به کنار میدان آمد.

باشگاه بولتون اعلام کرده موامبا به بیمارستان برده شده ولی هیچ اطلاع دیگری در این باره نمی‌دهد.

sepehr najafian در 28/12/1390 | 01:40 گفت:

موامبا بازيکن بولتون دچار ايست قلبي شده.وسط بازي با تاتي

علی ارشدی در 28/12/1390 | 01:38 گفت:

چی؟ یکی کامل توضیح بده

sepehr najafian در 28/12/1390 | 01:35 گفت:

مثل اين که نفسش برگشته

مصطفی کاظمی در 28/12/1390 | 01:09 گفت:

برو گل.