آنها در حسرت اند!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,617 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

آنها در حسرت اند!


بی شک هواداران یک باشگاه توقعاتشان ماورای توقعات خوده مدیریت و شرایط باشگاه است!ما هواداران در پی آن هستیم که آرسنال جام ببرد..نگید نه که جوک گفتید!


اما ...اما به قول شخص آرسن ونگر:بیایید واقع بین باشیم!!


واقعا این جمله ونگر سرتاسر معناست!!بله بیایید واقع بین باشیم!!


 


تمام چند خط قبل پیش کشی بود بر نقد شرایط کنونی 3 باشگاه چلسی..لیورپول و آرسنال


چلسی:از نظر من تازه به دوران رسیده ها!


چلسی تیمیست که با توجه به سرمایه های آبراموویچ نتایج بسیار بدی گرفته است! اوج فوتبال آنها با مورینیو بود و بس! البتهنتایج سایر مربیان این تیم در 15 سال اخیر را هم نباید نادیده گرفت!آنها الان حسرت آرسنال بودن را میخورند!حسرت داشتن یک استادیوم جدید که البته در حال ساخت آن هستند اما خوب خودتان قضاوت کنید با این همه سوپر استار ماتا+تورس+... این نتایجه شونه!! وای به حال روزی که برن تو قرض و قوله ساخت ورزشگاه!! بله آنها در حسرت اند!! حسرت ثبات آرسنال!! حسرت بودن 10 تا 15 سال پیاپی در چمپیونزلیگ!! بله این چیزی که آرسنال دارد اما چلسی ندارد!!


لیورپول:تیمی که امسال ولخرجی های زیادی کرد!چارلی آدام از بلکپول.. استوارت داوننینگ از استون ویلا و فصل قبل سوارز و کارول مجموعا رقمی معادل 100 میلیون یورو!! بودجه که آرسنال در دو فصل قبل شاید با کمتر از 35% آن تیم خود را بسته است!! اما این خرید های لیورپول ره به کجا برد؟؟؟ شکست از ویگان... نوریچ و .. در آنفیلد!! بله آنها کارلینگ را بردند اما به زحمت در 120 دقیقه مقابل کاردیف! بله لیورپول هم با آن همه سابقه حسرت بودن در رتبه سوم یا حتی چهارم را دارند!!! 


این حسرت ها زمانی به اوج میرسد که آرسنال یک مکانیزم خاص رو تو تیم پیاده کرده!!


آرسنال:  تیمی که با انگیزه و پر از جوانان سرشار از انگیزه بسته شده است!! تیمی که چندین سال پیش یک جوان هلندی را با رقمی کمتر از 3 میلیون یورو خریداری کرد اما هم اکنون این ستاره مشتریان 63 میلیون یورو ای دارد!!! رابین ونپرسی! بله امثال رابین ها کم نبودند!! در کنار این ها ساخت یک ورزشگاه و حضور پیاپی در چمپیونزلیگ هم فوق العاده میباشد!! درسته من قبلا انتقاد هایی از سیاست های باشگاه داشتم ... این انتقاد های من مربوط میشه به همون زیاده خواهی هواداران .. اما وقتی به ثول آقا ونگر واقع بینانه نگاه میکنم میبینیم که ما هیچ چیز کم نداریم و هر فصل با معرفی 2.3 ستاره جوان به جهان فوتبال یک مکانزیم قوی را پیاده کردیم که تمام آن مدیون ونگر کبیر هستیم!! 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 9/1/1391 | 20:49 گفت:

همین چلسی تورس با اون قیمت خرید ولی الان در حد شاماخم نیست تازه به شاماخ بد بخت بازی نمیدن اصلا...آرسنال الگوی جزیرس...

ایمان کریمی در 9/1/1391 | 13:34 گفت:

داداش ما قبولت داریم!
فقط رو اعدادت بیشتر وقت بزار!

شایان در 9/1/1391 | 10:19 گفت:

درباره قیمت رابین بگم که این رو واقعا احتمالی گفتم!! حالا اصلا میگیم 30 میلیون یورو!! کمه؟؟ قیمت یک بازیکن 10 برابر بشه؟؟ هم ازش استفاده بهینه را بردی هم قیمتش!! .... فرگوسن بود میگفت ونگر یک دلال و قاچاقچی انسان است؟!!! البته این پیرمرد اسکاتلندی از این حرفا زیاد میزنه!! مخصوصا قبل از بازی هاش با آرسنال!!

شایان در 9/1/1391 | 10:08 گفت:

آقا ایمان حق با توست من خودمم به اعدادی که مینویسم اعتماد کامل ندارم!!D: D: اعداد احتمالیه!!

شایان در 9/1/1391 | 10:07 گفت:

آقا ایمان حق با توست من خودمم به اعدادی که مینویسم اعتماد کامل ندارم!!D: D: اعداد احتمالیه!!

(Hooman sam (Dark metal در 9/1/1391 | 09:49 گفت:

مرسی عالی بود....
خودم رو وارد بحث نمیکنم چون باید برم بیرون ... اما خیلی حرفا واسه گفتن داشتم ، که خدا کنه این پست تا شب به لطف دوستان ((هرساعت یک پست))ی نره تو history !!!!اینجور پستی نباید بخاطر پست بی مفهوم بعضیا بره تو خاطره ها...
LIKE LIKE

ایمان کریمی در 9/1/1391 | 08:27 گفت:

مقاله هات عالین چون خودت مینویسی
اما بهتره برای اعداد و ارقامی که میزاری بیشتر تحقیق کنی!

شایان در 9/1/1391 | 01:02 گفت:

آقا ایمان کریمی .. تیم های زیادی هستند از جمله رئال و بارسا و سیتی که قادر اند بیش از 50 میلیون یورو برای رابین پرداخت کنند!!

مریم تجدد در 8/1/1391 | 22:59 گفت:

باهال بود

El Pistolero در 8/1/1391 | 22:57 گفت:

تنها نکته ی منفی مدیرا هستن که قرارداد های ترکمن چای با اماراتی ها امضا کردن

ایمان کریمی در 8/1/1391 | 21:47 گفت:

آقا رضا کلا این عددهایی که میگی 10 15 درصدشون درسته!
برای فنپرسی بهترین پیشنهاد 35 میلیون یورو بوده

علی ارشدی در 8/1/1391 | 18:38 گفت:

ای تف ای تف! چرا هر وقت من هستم سایت خلوته پرنده هم پر نمی زنه تا من میرم قضای حاجت کنم(3 ساعت) بحثا شروع میشه؟؟؟؟؟ ای تف

محسن آزاده در 8/1/1391 | 17:39 گفت:

دستت درد نکنه رضا جان . . . تا حدود زیادی با مطلبت موافقم ، فقط به نظر من چلسی و لیورپول رو یه کم زیادی کوبیدیشون!!!

مصطفی کاظمی در 8/1/1391 | 17:13 گفت:

اون موقع به این دلیل خوب بود که مورینیو رو عقل خرید میکرد.

شایان در 8/1/1391 | 16:51 گفت:

آقا مهران من دعوا ندارم!! البته سرما خوردم و یک مقدار رو سیستم اعصابم راه میره... ببخشید اگه زیاده روی کردم!
در کل چلسی تیمی بود که زمان مورینیو خوب بود.. و بس... زمان گذشت و گذشت انگار از عقل آبرامو هم کم شد!!

شایان در 8/1/1391 | 16:49 گفت:

آقا مهران من دعوا ندارم!! البته سرما خوردم و یک مقدار رو سیستم اعصابم راه میره... ببخشید اگه زیاده روی کردم!
در کل چلسی تیمی بود که زمان مورینیو خوب بود.. و بس... زمان گذشت و گذشت انگار از عقل آبرامو هم کم شد!!

حمید فرازی در 8/1/1391 | 16:07 گفت:

در کل بحث خوبی بود و با اون کامنت آخرت موافقم ولی مطمئنا با کمی صبر جام هم خواهیم آورد و به شخصه به سیستم سالم تیم افتخار میکنم.

حمید فرازی در 8/1/1391 | 16:05 گفت:

من وضعیت درآمدزایی اینا رو برابر میدونم؟؟؟ کی من همچین حرفی زدم؟ همینطور که خودت گفتی شرایط این تیما با هم فرق داره و من از سیستم سالم منچستر در بازار حرف زدم که شما میگی بدهکارن . قطعا دلیل این ثباتشون همین موضوع هست و البته منچستر درآمدزایی خوبی هم نسبت به سایر تیم های انگلیسی داشته که این درآمدزایی ربطی به وام هاشون نداره.

آبراموویچ هم یک تاجره و قطعا عاشق چشم و ابروی چلسی نیست و در صورت ضرر ممکنه تیمو بفروشه و چندین احتمال دیگه.
صحبت کامنت آخر من در مورد بازار نقل و انتقالات بود که گفتم یمشه با پول کم تر هم خرید با کیفیتی داشت و این کار تیمی مثل چلسی که اگه یه خرید نجومی در فصل اول خوب نبود فورا یه جایگزین دیگه رو واسش انتخاب میکنن نمیپسندم و خیلی از ستاره های آرسنال با همین صبر کردن به اینجا رسیدن.و البته با اون دو خط آخر صحبتات موافقم

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 15:43 گفت:

خیلی دوست دارم این بحث رو ادامه بدم ولی باید برم، ببخشید حمید جان، ولی به عنوان آخرین حرف من خودم واقعاً اگه قرار باشه بین جام نیاوردن و اینکه باشگاه مال یه نفر خاص باشه یکی رو انتخاب کنم جام نیاوردن رو انتخاب می کنم، به شدت طرفدار شرایط فعلی آرسنالم

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 15:30 گفت:

خوب مشکل اینجاست که تو وضعیت درآمد زایی چلسی رو با آرسنال برابر می دونی، اونا اگه درآمد هم نداشته باشن آبراموویچ از جیب خودش پول میده، کاری که همه تیمایی مثل چلسی می کنن، حالا تو میگی چلسی تو بحران مالیه، خوب چون ضررشون بیشتر از سودشونه، منچسترم همینجوریه، اینا همیشه بده کارن، وام میگیرن تا قسط وام قبلیشونو بدن، تازه تیمایی مثل چلسی اگه دیدن دیگه نمیتونن وام بگیرن خود صاحباشون از جیب پول میدن، هیچ وقت اینجور تیما گدا نمیشن، منچستر هم الان از همه تیما بیشتر بده کاره، میتونی تحقیق کنی، ولی چون اعتبار داره هر سال وام میگیره تا قرضاشو بده، همیشه پول داره ولی پولش مال خودش نیست، تو بازار همه همینجورین، اعتبار مهمه نه حساب بانکی، هرچی ثروت مند تر بده کار تر، منظورم شرکت ها و بنگاه های اقتصادی هست نه اشخاص، اما آرسنال تو این بحران مالی اومده کار دیگه ای کرده که به نظرم درسته، به جای اینکه هی وام بگیره خودشو بدهکار کنه سعی داره همون وام های قبلیشو صاف کنه تا بده کار نباشه، سیستم آرسنال با خیلی از تیمای دنیا فرق می کنه، اینو که خودتم میدونی

حمید فرازی در 8/1/1391 | 15:14 گفت:

بله خوب جواب میده که الان به طور مستقیم میگن مشکل مالی پیدا کردیم.خوب جواب میده که تیم ولخرجی مثل میدلزبرو باید دسته یک باشه.قطعا چلسی هم با این وضعیت آینده درخشانی نخواهد داشت و کافیه یه نگاه به سیستم سالم تیمی مثل منچستر در بازار کنیم که سال هاست ثبات دارن و ما هم سیستم سالمی داریم با این تفاوت که بدهی کلانی در این چندسال داشتیم و بازگشت به شرایط خوب گذشته مقداری صبر میطلبه.اگه قرار باشه هر فصل یه بازیکن نجومی بخریم و بعد اگه بد باشه به جاش یکی دیگه بخریم که بعداز چندسال باید کاسه گدایی به دست بگیرم و هم نشین تیم های دسته یک بشیم

hamed در 8/1/1391 | 15:11 گفت:

عشق است آرسنال...

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 15:08 گفت:

حمید من اولش گفتم اونا مسلماً حسرت داشتنه مربی مثل ونگر رو می خورن ولی چون پول دارن مثل ما نمی رن استعداد یابی یا مثلاً یه فصل صبر کنن تا کوسیلنی بیاد رو فرم، اونا پول دارن کیهیل رو راحت می خرن اگه بد کار کرد سال بعد یکی بهتر می خرن، اصلاً به نظر من روش جوانمردانه ای نیست ولی خوب میبینی که جواب میده، حالا هم اگه که میبینی تو این فصل این همه بازیکن خریدن ولی جواب نداده چون کم طاقته آبراموویچ، اگه به بواس وقت میداد جواب می گرفت احتمالاً فصل بعد

رضاشاماخ چوک بندر در 8/1/1391 | 15:05 گفت:

وقتی آبراموویچ اومدبه من گفت فقط 1/90000000000000پولتوقرض بده میخوام چلسی روبخرم بهش گفتم ول کن بچه بیایه مغازه بهت بدم بروکارکن گفت نه میخوام چلسی بخرم بهش گفتم حداقل بروبایرن مونیخوبخر گریه کردکه چلسی رومیخوام هرکاری کردم كلج کردآخرم ازم گرفت. الانم بهم گفت پشیمانه حالامیخوام براش یه بقالی بزنم

حمید فرازی در 8/1/1391 | 14:55 گفت:

@ رضا من خبرگزاری این تیمو به خرفای عادل معتبرتر میدونم و چلسی فعلا قرار نیست ورزشگاهی بسازه.

خب این فقط یه مثال و از نظر من نیمه خالی لیوان بود مهران.
مجموع رقم قرارداد ورمائلن و کوشیلنی 16 میلون پوند هست و مجموع رقم قرارداد لوئیز و کیهیل بیش از 30 میلیون پوند هست.حالا به نظرت کدوم زوج بهترن؟ یا رقم قرارداد سانیا و بوسینگوا رو مقایسه کن.اصلا همون تورس واقعا خرید خوبی بود؟ قطعا از این معمله ضرر کردن و وقتی میتونیم با پول کم تر خرید بهتری کنیم نیازی نیست از این پولا خرج کنیم.پارک هم فقط یه خرید تشریفاتی بود و حداقل ضرر نکردیم

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 14:46 گفت:

دعوا که نداریم آقا رضا، پول آرسنال با چلسی قابل مقایسه نیست برای همین اونا تورس رو می خرن ما پارک رو می خریم

شایان در 8/1/1391 | 14:42 گفت:

حمید فرازی ... چند وقت پیش بود که فردوسی پور تو گزارش یکی از بازی های چلسی میگفت که چلسی در حال ساخت یک استادیوم جدیده!! حالا این حرفو اگه خیابانی میزد میگفتیم ... اما عادل حرف هاش رد خور نداره

شایان در 8/1/1391 | 14:39 گفت:

در ضمن آقا مهران شما به ارقام یک نگاه بنداز!! رقم خرید پارک و رقم خرید تورس!!

حمید فرازی در 8/1/1391 | 14:39 گفت:

و البته تیمی مثل چلسی با این تعویض های مکرر و بی مورد مربیاش قطعا حالا حالاها به ثبات نمیرسه

حمید فرازی در 8/1/1391 | 14:38 گفت:

قطعا آرسنال شرایطش بهتر از این دو باشگاه هست و البته مهران جان همین چلسی هم از این جنبه باهات موافقم که نمونه موفق وردو پول به یه باشگاه بود اما از این جنبه که میگی از نظر مالی مشکلی ندارن مخالفم.حدود یک ماه پیش در سایت رسمی چلسی اعضای هیئت مدیره این باشگاه اعلام کردن باشگاه مشکل مالی پیدا کرده و شرایطشون یه کم بحرانی هست و البته اینکه رضا اشاره کرد چلسی داره ورزشگاه جدید میسازه نمیدونم اینو از کجا آورده :) چندوقت پیش قرار بود اونا استمفوردبریج رو بخرن تا ملک اصلیش چلسی باشه ولی موفق به این کار نشدن فعلا هدفشون اینه که همین ورزشگاه رو بخرن و با توجه به قدیمی بودنش قطعا هزینه زیادی بابت بازسازیش پرداخت خواهند کرد پس مشکلات مالی اونا هم در راه هست.

@ رضا نه درست نمیگی.دوسال پیش چلسی تلاش کرد استیو راولی مدیر تیم استعدادیابی آرسنالو به خدمت بگیره که موفق نشد ولی واقعا ما یک سری برتری هایی داریم که این تیما حسرتشو میخورن

شایان در 8/1/1391 | 14:37 گفت:

آقا مهران میشه بگی الان چلسی چی کار کرده که انق ازش دفاع میکنی؟؟؟ بابا داشتن ماتا+دروگبا+تری+و تورس و... و خوردن 5 گل تو زمین خودشون از جوانان آرسنال کم نیست!!! ببین یه چیز بگم! اونا اگه تیم بودند و ثبات مدیریت داشتند به ویاس بواس اعتماد نمیکردند حالا هم که اعتماد کردن باید بهش فرصت کافی رو میدادند!! کمه کمش 1 سال و نیم تا بتونه ترکیب ایده آل شو پیاد کنه!!

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 14:33 گفت:

خوب خود آرسنالم خیلی بازیکن خریده که ارزش نداشته نمونه آخرش پارک
تورس هم با توجه با سابقش خرید اشتباهی نبود، از بدشانسیشون این در اومده وگرنه اگه نصف بازی های لیورپولشم می کرد عالی بود
من نمی خوام از چلسی دفاع کنم ولی به نظرم اینکه فکر کنیم همه به آرسنال حسرت می خورن اشتباهه، چون تا وقتی جام نگیری و سروری نکنی کسی حسرتت رو نمی خوره، البته مسلماً حسرت مدیریت باشگاهمون رو می خورن، سالای 2003 2004 2005 2006 حسرت آرسنال رو همه می خوردن شدید ولی الان ...

شایان در 8/1/1391 | 14:29 گفت:

گه میدونستم انقد استقبال داره این مطلب یکی دو ماه پیش مینوشتم!! از اون موقع تا الان تو فکرم بود هی مزه مزه میکردم ببینم آیا بده یا خوبه!! در مورد نظر مهران کاظمی هم بگم که چلسی واقعا حسرت آرسنال بودن رو میخوره اگه حسرت نمیخورد مربی آکادمی آرسنال که الان اسمش رو یادم نیست با ارقام نجومی نمیاورد تیمش!! بچه ها درست میگم؟؟

توپچی جنوب در 8/1/1391 | 14:12 گفت:

درسته واقعا اون ها حسرت ارسنال و مربی با دانش همچون ونگر رو میخورن

خوب نوشتی پسر دمت گرم

مصطفی کاظمی در 8/1/1391 | 14:01 گفت:

اتفاقا به نظر من اصلا بلد نیست از پولش استفاده کنه،خرید تورس درحالی که تو لیورپول کابوس هوادارا شده بود،یا ساده از دست دادن آنلکا،هرچند سنش بالا بود ولی از تورسی که 365 روز 1 گل میزنه موثرتر بود،با همون پول میتونست کاوانی یا لواندوسکی رو بخره.

سعيد توپچي در 8/1/1391 | 13:57 گفت:

ايول که گل گفتي
درود بر ونگر کبير

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 13:53 گفت:

نه آقا مصطفی من منظورم این نبود که اونا حسرت تاریخچه ما رو نمی خورن، منظورم این بود که الان در این زمان چلسی به غیر از همین تاریخچه تو چیز دیگه حسرت نمی خوره، چون بلده چه طور از پولش استفاده کنه هروقت مشکل داشته باشه با پول حل میکنه مثل همین قضیه آوردن گواردیولا، البته حسرت داشتن آرسن ونگر رو که همه عالم میخورن

محسن در 8/1/1391 | 13:47 گفت:

در کنار اینا باید جامم باشه تا یه کم فشار انتقادات کم شه

مصطفی کاظمی در 8/1/1391 | 13:44 گفت:

برخلاف نظر مهران به نظر من اونا حسرت تاریخچه آرسنال و اسطوره هاش تو همه زمینه ها رو میخورن،چیزی که با پول نمیشه خرید،رضا دمت گرم.

علی ارشدی در 8/1/1391 | 13:34 گفت:

مرسی رضا مرسی
واقعا لیورپول داغونه داغونه =))

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 13:27 گفت:

و البته ممنون

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 13:27 گفت:

البته من با این که آبراموویچ نا موفق بوده مخالفم، چلسی فقط تو گرفتن جام لیگ قهرمانان ناموفق بوده خوب آرسنال هم هنوز نداره، فکر نمی کنم در حال حاضر چلسی به آرسنال حسرت بخوره، درسته الان مشکل دارن ولی فکر نکنم به خاطر دو سه تا بازی حسرت ما رو بخورن، چلسی اگه پول کم بیاره آبراموویچ از بیرون پول میاره، آبراموویچ کسی هست که با کمک اون کشور روسیه تونست بحران اقتصادیشو رد کنه، تو ثروت آبراموویچ یه لحظه شک نکنید، الان 6 7 ساله که آرسنال 5 6 تا برد بیشتر جلوی چلسی نداشته، به نظر من چلسی نمونه موفق ورود پول و ثروت به یه باشگاه هست، حتی هواداراشم مثل هوادارای لیورپول معترض نیستن،
اما در مورد لیورپول واقعاً موافقم این تیم خیلی حسرت آرسنال رو می خوره، حتی تو گزارش گزارشگر های خودمون که طرفدار لیورپول هستن مثل فردوسی پور، مزدک میرزایی و جاودانی میشه فهمید چه قدر از آرسنال بدشون میاد و چه قدر دوست داشتن اونا هم مثل آرسنال و منچستر یه مربی بزرگ داشتن

مجتبی عابدی در 8/1/1391 | 12:57 گفت:

ممنون رضا جان . مطالب خیلی جالبی بود .

JUGGLER 98 در 8/1/1391 | 12:53 گفت:

مرسی جالب بود

♥Arsenal♥ در 8/1/1391 | 12:48 گفت:

در کل پربار بود ممنون از خودت بابت پستت :دی

دانیال در 8/1/1391 | 12:46 گفت:

هم با خودت کاملا موافقم هم با نظرات بچه ها!! Double Like

♥Arsenal♥ در 8/1/1391 | 12:36 گفت:

همین مشکله دیگه یه عده جوون به اوج خودشون میرسند و وقتی میخوان پا به سوی قهرمانی بزارند میبینند 4تا کم تجربه تر از خودشون دور و برشونه و میرن از تیم.

یه نکته جالب توجه آرسنال همیشه لیگ رو خوب شروع میکرد و تلخ تموم میکرد ولی امسال بد شروع کرد و داره خوب تموم میکنه...

انشالا فصل بد قهرمانیم ، در مورد جمله اولتم بگم که قهرمانی برام اهمیت زیادی نداره....

sepehr najafian در 8/1/1391 | 12:31 گفت:

ايوول.من 99/99999999999999 درصد باهات موافقم