برد سیتی با مولتی چسبندگی!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,983 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

برد سیتی با مولتی چسبندگی!!

بعد از برد احتمالی مقابل سیتی ونگر در اتاق کنفرانس: دیدید پول عنوان و قهرمانی نمی آورد؟؟
بله رئیس راست میگه البته فعلا نگفته اما میگه اگه ببریم! چون خوده منچینی هم گفته اگه مقابل آرسنال شکست بخوریم همه چیز برای قهرمانی مان تمام میشود!


برد مقابل سیتی شخصا به من خیلی بیشتر از یک برد میچسبد! شکست دادن تیمی که فلسفه این روزهاش فقط دلار های نفتی هست و بس!! تییمی که فکر میکرد با پول میتونه لیگ رو بگیره... درسته حس نفرت به یونایتد دارم اما سیاست های چند فصل اخیر یونایتد را کمی تا قسمتی به آرسنال میبینم البته نه خیلی.. چون خرید های گران کم نداشتند!


سیتی خیلی شبیه به استیل آذین پارساله!  تیمی که فقط با مهجم بسته شد! محسن خلیلی..و سیاوش اکبرپور و... خیلی ها که فقط خریده شدند به عنوان نام روزنامه ای!! البته نمیخوام به آنها توهین کنم! و در حد و حدود آن هم نیستم اما به هرحال وجود 4 مهاجم درجه یک که هرکدام کمه کم 30 میلیون یورو قیمت دارند کم نیست: توز+اگرو+بالوتلی+جکو که در خصوص این آخری بگم که صد بار گفتما اینم بار صدو یکم که تونی پولیس مربی استوک گفت: افتخار میکنم به تیمی باختیم که یک بازیکن گران قیمتش روی نیمکت نشسته است!! و تیم ما با رقمی معادل همان بازیکن بسته شده است!!


به راستی باعث سرافکندگی است که تیمی با این همه ستاره حتی به یک جام دست پیدا نکنه!! بله من یک استقلالی هستم و باید بگم استقلال این فصل با این همه ستاره بد نتیجه گرفت!! اما این دید از زاویه پرسپولیسیشه!! اما  از دید واقع بینانه اش اینه که ترافیک مصدومان استقلال را کله کرد اما با این وجود بازهم به یک جام دست یافت!!


اما.. اما سیتی با این کهکشان: سیلوا.. اگرو... توره... هارت... و . . و .. .و نتوست یک جام هم بگیرد!! البته صحبت در این مورد را باید گذاشت برای فردای بازی دو تیم سیتی و یونایتد که همه چیز قطعی میشه!!


با این وجو بازهم به آرسنال افتخار میکنم که با کمترین مهره سرش رو مثل یک مرد بالا گرفته!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 20/1/1391 | 21:09 گفت:

كاملا با حرفهاي مهران كاظمي موافقم!!
نمونش چلسي!كه بالاخره سياستهاش جواب داد!
يا حتي رئال!!

Vishka در 20/1/1391 | 16:32 گفت:

خب به سلامتی و میمنتی و به خوبی و خوشی امشب آرسنال میبره و اصلا برام مهم نیست که چه تیمی قهرمان شه ما باید خودمونا ببینیم قهرمان شدن یا نشدن تیم های دیگه شرایط تیم ما را عوض نمیکنه .

علی ارشدی در 20/1/1391 | 13:43 گفت:

آقا ببخشید تو کامنت قبلی منظورم بچه ها بود(ای خدا چرا جدیدا اینقدر سوتی میدم؟)

مهران کاظمی@ می دونم رفیق من این سوالو کلی پرسیدم راستش خیلی وقت بود می خواستم بپرسمش ولی نمیشد :دی

سید امین هاشمی در 20/1/1391 | 13:11 گفت:

به امید پیروزی

abolfazl در 20/1/1391 | 11:57 گفت:

من نوکر توام با این جمله بالات که ماله اکانتت هست.هر تپش قلبم

مهناز پرتوی در 20/1/1391 | 11:50 گفت:

یونایتد تلفیقی شده از جوون ها و با تجربه ها در حالی که ما فقط قسمت اول داریم...سیتی هم هنوز خیلی کار داره تا جا بیفته...

مهران کاظمی در 20/1/1391 | 03:13 گفت:

منم منظورم این نبود که از سیاست سیتی خوسم میاد علی، فقط گفتم افتخار کردن ما به آرسنال دلیلش جام نیاوردن سیتی نیست

علی ارشدی در 20/1/1391 | 02:41 گفت:

مهران درست میگی سیتی اگه همین طور ادامه بده تو خرج کردن بالاخره جام می بره
از بچه یک سوال می پرسم:
ما چی می خوایم از فوتبال؟ آیا دوست داریم آرسنال هم با سبک سیتی بیاد تو بازار نقل و انتقالات؟ من شخصا ترجیح میدم سقوط کنیم اما نشیم مثل سیتی :)

مهران کاظمی در 20/1/1391 | 01:49 گفت:

حالا اومدیمو خدایی نکرده فردا سیتی برد و یونایتد رو هم تو خونشون شکست داد، اونوقت چی؟ (((:
دلارهای نفتی افتخار و هویت نمیاره ولی جام میاره، حالا امسال نه سال دیگه، بالاخره یه روزی مورینیو میشه مربیشون و جام ها رو درو می کنن، این که ما به تیممون افتخار می کنیم یه بحث جداست.
اگه آرسنال بازی رو فردا برد که من یه جورایی مطمئنم می بره بازم دلیل نمیشه که سیتی برای همیشه جام نیاره، چلسی هم یکی دو سال اول همین جوری بود.

سعيد توپچي در 20/1/1391 | 01:33 گفت:

مرسي. قشنگ گفتي
و اما درباره اشاره دوستان به استقلال و ...
آقايون محترم. اگر صفحه اول سايتو ديده باشين که لينک اين مطلب در آنجا قرار دارد! سرتيترش نوشته:
دل نوشته‌هاي آرسناليها . دروغ که نمي‌گم. آقاي شرافتيان هم حرفاي دلشو به اين قشنگي زده. اين کجاش مشکل داره؟
اصلا مگه منو شما بايد درباره حرفهاي دل ايشون تصميم بگيريم!
داريم تمرين دموکراسي مي‌کنيم. خواهشا خرابش نکنين

♥Arsenal♥ در 20/1/1391 | 01:29 گفت:

آقا بس کنید این فقط یه مثاله یا بهتر بگم یه تمثیله و مشکلی نداره....

بهتره دیگه ادامه داده نشه.......

صلـــــــــــــوات

شایان در 20/1/1391 | 01:25 گفت:

دوست ندارم بحث لیگ ایران راه بیوفته... فقط درباره سیتی و نتایجش و مقایسه ورودی و خروجی هاش با یونایتد و آرسنال رو بحث کنیم بهتره چون درباره لیگ ایران حرف بزنیم آخرش به هیچ جا نمیرسیم!!

MohamadAmin در 20/1/1391 | 01:24 گفت:

رئیس به خاطر مدرک تحصیلیش که اقتصاد هست همیشه اقتصادی عمل میکنه البته امیدوارم تو این فصل یکم دست تو جیبش کنه!!!

شایان در 20/1/1391 | 01:23 گفت:

هومن من یه استقلالی هستم... یک هوادار افراطی نیستم!! من بیشتر سعی میکنم واقعیت هارو ببینم!! چشممو نمیبندم رو به واقعیت ها..

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 01:16 گفت:

منظورم آخه بود...
ایشالا میبریم...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 01:15 گفت:

منظورم آخه بود...
ایشالا میبریم...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 01:14 گفت:

همش خوب بود جز استقلالش!!!
خه چجوری روت میشه درباره استقلال حرف بزنی؟؟؟
اصلا چجوری روت میشه درباره لیگ ایران حرف بزن؟؟حتی به عنوان مثال!!
like like

♥Arsenal♥ در 20/1/1391 | 01:11 گفت:

ای بابا باز پای فوتبال ایران باز شد الان یه دعوا میشه:دی


من که منظورتو درست نفهمیدم....!

البته منم خوشحال میشم سیتی نتونه جام ببره که فکر کنم منظورت همین بوده باشه:دی