برد های در ظاهر شیرین.. اما در باطن تلخ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 441,051 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

برد های در ظاهر شیرین.. اما در باطن تلخ

بردن تیم پر مهره و گران من سیتی بسیار دلچسب است اما از زاویه دیگر حصرت یک سال دیگر بی جام ماندن!!نمیدونم شاید این جملاتم حرف ها و انتقاداتی را به دنبال داشته باشه اما خب حرف دلمه و دنبال بالا بردن آمار بازدید بلاگ هم نیستم.


خب به نظر میرسه یک سال دیگه هم بی جام سپری کنیم! در واقع قطعی شده... اما خب درسته ما فرصت سوم شدن و حتی دوم شدن را هم داریم اما افسوس امتیازاتی که از کف دادیم را میخورم... باخت های الکی مقابل تیم های کوچیک.... خیلی وقت پیش ها شنیدم از یکی علت این که یونایتد قهرمان لیگ برتر میشه اینه که تیم های کوچیک رو خوب میبره... اون موقع این حرف رو دقیقا درک نمیکردم میگفتم خب تیم های کوچیک که تو کورس قهرمانی نیستند چطور با اونا بازی کنی و ببری قهرمان میشی!! اما... اما...  الان درک میکنم این حرف  رو... راست هم میگفت... نقطه ضعف اصلی آرسنال اینه که تیم های کوچیک رو مقابلشون ضعف داره ... درواقع دست کم گرفتن آنها کار دستش میده... نمونه اش کوئینزپارک رنجرز... ما مقابل آنها مقرور بودیم و باختیم.. اما در مقابل یونایتد که چند امتیاز از سیتی جلو بود  با نهایت کیفیت مقابل وزیران بازی کرد و پیروز شد
!! در واقع ما اول فصل امتیاز های بدی را از دست دادیم مقابل بلکبرن 4 گل دریافت کردیم و ... این هاست که سبب میشه یک تیم قهرمان نشه!! آرسنال در بازی با بزرگان بد نتیجه نگرفته: 5 گل زدن به چلسی 5 گل به تاتنهام برد لیورپول در آنفیلد.. برد من سیتی وو الیته مقابل یونایتد بد نتیجه گرفتیم!! اما ما خوب کار کردیم شروع و پایان خوب قهرمانی میاورد.. آرسنال هر فصل استارت خوبی داشته اما نقطه پایان را شل گرفت و قهرمانی از دست رفت!! امیدوار باید باشیم که فصل آینده با داشتن سرمایه های جوانمان از جمله ویلشیر و نگه داشتن ونپرسی و گرفتن چند بازیکن خوب استارت بزنیم برای قهرمانی!!


فراموش نکنید یونایتد بخاطر این قهرمان خواهد شد که سیتی امتیاز از دست داد و تیم نبود!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 22/1/1391 | 01:20 گفت:

سطح توقعات با این خط هافبک یکم بالاست لابد رمزی باید گل می زد با این بازیکن اینجا بودن الان یه معجزست اونوقت می خواین قهرمانم بشیم اگه ما الان سومیم به خاطر نفس فوتبالمونه نه کیفیت بازیکنا و جو استادیوم که تماشگرا تر کوندن

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:48 گفت:

نمیدونم.ولی اگه این بازیارو اول فصل ارائه میکردیم الآن قهرام شده بودیم.مرسی رضا جان

حسین ملازینل در 21/1/1391 | 19:51 گفت:

من قبول دارم که این فصل امتیاز به تیمای پایین جدولی زیاد دادیم،ولی بچه ها اینم در نظر بگیرید لیگ جزیره مثل لیگ اسپانیا نیست که فقط دو سه تا تیم قدرتمند داشته باشه...خداییش بردن تیم آخر جدول لیگ انگلیس به سختیه بردن تیم چهارم پنجم لیگ اسپانیاس به نظر من...البته اینم در نظر بگیرید که آرسنال بیشتر امتیازاتش رو اول فصل،اون موقعی که توی بحران بود از دست داد...

Hossein Y در 21/1/1391 | 18:55 گفت:

این روند کاملا عادی شده...

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 17:52 گفت:

آره رضا جان دقیقا ما همیشه تیم های کوچیک رو دست کم میگیریم و مفت امتیاز از دست میدیم و در اخر ضربه بزرگی میخوریم و فقط حسرتش میمونه
ولی منچستر تیم های کوچیک رو خوب میبره اما اکثرا به کمک داور و این شانس لعنتی که هیچ وقت به سراغ ما نمیاد............
ایشالله فصل بعد این موضوع تکرار نمیشه و قهرمان میشیم........

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 17:24 گفت:

اره البته ما در مقابل تیم های کوچک بیشتر کم اوردیم

ali jamshidi در 21/1/1391 | 17:07 گفت:

من این بی جامی رو به بردن جام به هر قیمتی ترجیح میدم.
در مورد قهرمانی واقعاً ما لیاقت قهرمانی رو نداشتیم. از اول فصل معلوم بود. خدا رو شکر امسال فن پرسی رو داشتیم. به نظر من ما رو نبوغ ونگر و فن پرسی امسال داریم سوم میشیم.
روی دیگر این داستان هم اینه که روی نبوغ و نحو مدیریت باشگاه هست که سوم شدن برامون اینقدر لذت بخش شده.
ولی واقعاً با برد من سیتی حال کردم. انگار خودم گل زده باشم هم جوری رو کف خونه سر خوردم. واقعاً شیرین ترین لحظه زندگیم بود که باعث شدیم من سیتی از قهرمانی دورتر شه

شایان در 21/1/1391 | 16:54 گفت:

اقا محسن منظورم اینه که میبریم اما حیف که قهرمان نمیشیم حقیقت اینه

hamed در 21/1/1391 | 16:38 گفت:

فصل بعد جام هم می گیریم ولی با این حرفت که ما به تیم های ضعیف امتیازهای الکی دادیم موافقم...

hamed در 21/1/1391 | 16:37 گفت:

آرسنال برای فصل بعد تیم قدرتمندیه...

علی ارشدی در 21/1/1391 | 16:26 گفت:

مسلما اگر جلوی تیمایی مثل وولوز سوانسی بلکبرن و فولام امتیاز از دست نمی دادیم الان تو کورس بودیم حیف شد واقعا

محسن آزاده در 21/1/1391 | 16:23 گفت:

در مورد غلط املایی هم بهت توصیه میکنم که حالا که از فکر نوشتن متن اومدی بیرون ، حداقل از امکان ویرایش متن استفاده کن و درستشون کن !
کلا این یه توصیه دوستانست ، این جوری مقبولیت مطلبت بیشتر میشه

محسن آزاده در 21/1/1391 | 16:19 گفت:

اول از همه دستت درد نکنه که این همه پستای مفید میذاری !
بعدش هم باید بگم که من شخصا ارتباط تیتر رو بامتن متوجه نشدم؟! از تیترت این طور برمیاد که بردهامون تلخ بودن ! اما تو متن اصلا همچین چیزی مطرح نیست ، و در حقیقت حرفت این بوده که باخت های غیر منتظره ای داشتیم !!! برد همیشه شیرین هست و باخت همیشه تلخ و ظاهر و باطن هم نداره ! اگه میشه بیشتر شفاف سازی کن که منظورت از این تیتر چیه ؟!

شایان در 21/1/1391 | 16:06 گفت:

من موقع نوشتن مطلب چون از جایی کپی نمیکنم فقط مینویسم!! آره غلط زیاد دارم!! چون فقط به مطلبم فک میکنم تا این که بخوام به ظاهرش نگاه کنم

حسین در 21/1/1391 | 16:03 گفت:

ایول رضا جمله آخرت دقیقا عین واقعیت و بیانگر دید فنیت بود.من یو بیشتر قهرمانی هاش رو مدیون همین ضعف رقیباش هست.نه فقط این یکی رو.

سید سجاد حسینی در 21/1/1391 | 16:02 گفت:

جالبه! فصل پیش تیمای ضعیف رو میبردیم ولی جلو تیمای قوی کم میاوردیم. امسال همه چی برعکس شده!

milad foadiyan در 21/1/1391 | 15:58 گفت:

Maghruro eshteba neveshti(bayad ghazi shi ta mottaham ba in ghalat emlaiat sujat kone:-)

parsa در 21/1/1391 | 15:55 گفت:

ممنون رضا جان
با حرفات کاملا موافقم