برد های در ظاهر شیرین.. اما در باطن تلخ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 405,650 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برد های در ظاهر شیرین.. اما در باطن تلخ

بردن تیم پر مهره و گران من سیتی بسیار دلچسب است اما از زاویه دیگر حصرت یک سال دیگر بی جام ماندن!!نمیدونم شاید این جملاتم حرف ها و انتقاداتی را به دنبال داشته باشه اما خب حرف دلمه و دنبال بالا بردن آمار بازدید بلاگ هم نیستم.


خب به نظر میرسه یک سال دیگه هم بی جام سپری کنیم! در واقع قطعی شده... اما خب درسته ما فرصت سوم شدن و حتی دوم شدن را هم داریم اما افسوس امتیازاتی که از کف دادیم را میخورم... باخت های الکی مقابل تیم های کوچیک.... خیلی وقت پیش ها شنیدم از یکی علت این که یونایتد قهرمان لیگ برتر میشه اینه که تیم های کوچیک رو خوب میبره... اون موقع این حرف رو دقیقا درک نمیکردم میگفتم خب تیم های کوچیک که تو کورس قهرمانی نیستند چطور با اونا بازی کنی و ببری قهرمان میشی!! اما... اما...  الان درک میکنم این حرف  رو... راست هم میگفت... نقطه ضعف اصلی آرسنال اینه که تیم های کوچیک رو مقابلشون ضعف داره ... درواقع دست کم گرفتن آنها کار دستش میده... نمونه اش کوئینزپارک رنجرز... ما مقابل آنها مقرور بودیم و باختیم.. اما در مقابل یونایتد که چند امتیاز از سیتی جلو بود  با نهایت کیفیت مقابل وزیران بازی کرد و پیروز شد
!! در واقع ما اول فصل امتیاز های بدی را از دست دادیم مقابل بلکبرن 4 گل دریافت کردیم و ... این هاست که سبب میشه یک تیم قهرمان نشه!! آرسنال در بازی با بزرگان بد نتیجه نگرفته: 5 گل زدن به چلسی 5 گل به تاتنهام برد لیورپول در آنفیلد.. برد من سیتی وو الیته مقابل یونایتد بد نتیجه گرفتیم!! اما ما خوب کار کردیم شروع و پایان خوب قهرمانی میاورد.. آرسنال هر فصل استارت خوبی داشته اما نقطه پایان را شل گرفت و قهرمانی از دست رفت!! امیدوار باید باشیم که فصل آینده با داشتن سرمایه های جوانمان از جمله ویلشیر و نگه داشتن ونپرسی و گرفتن چند بازیکن خوب استارت بزنیم برای قهرمانی!!


فراموش نکنید یونایتد بخاطر این قهرمان خواهد شد که سیتی امتیاز از دست داد و تیم نبود!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 22/1/1391 | 01:20 گفت:

سطح توقعات با این خط هافبک یکم بالاست لابد رمزی باید گل می زد با این بازیکن اینجا بودن الان یه معجزست اونوقت می خواین قهرمانم بشیم اگه ما الان سومیم به خاطر نفس فوتبالمونه نه کیفیت بازیکنا و جو استادیوم که تماشگرا تر کوندن

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:48 گفت:

نمیدونم.ولی اگه این بازیارو اول فصل ارائه میکردیم الآن قهرام شده بودیم.مرسی رضا جان

حسین ملازینل در 21/1/1391 | 19:51 گفت:

من قبول دارم که این فصل امتیاز به تیمای پایین جدولی زیاد دادیم،ولی بچه ها اینم در نظر بگیرید لیگ جزیره مثل لیگ اسپانیا نیست که فقط دو سه تا تیم قدرتمند داشته باشه...خداییش بردن تیم آخر جدول لیگ انگلیس به سختیه بردن تیم چهارم پنجم لیگ اسپانیاس به نظر من...البته اینم در نظر بگیرید که آرسنال بیشتر امتیازاتش رو اول فصل،اون موقعی که توی بحران بود از دست داد...

Hossein Y در 21/1/1391 | 18:55 گفت:

این روند کاملا عادی شده...

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 17:52 گفت:

آره رضا جان دقیقا ما همیشه تیم های کوچیک رو دست کم میگیریم و مفت امتیاز از دست میدیم و در اخر ضربه بزرگی میخوریم و فقط حسرتش میمونه
ولی منچستر تیم های کوچیک رو خوب میبره اما اکثرا به کمک داور و این شانس لعنتی که هیچ وقت به سراغ ما نمیاد............
ایشالله فصل بعد این موضوع تکرار نمیشه و قهرمان میشیم........

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 17:24 گفت:

اره البته ما در مقابل تیم های کوچک بیشتر کم اوردیم

ali jamshidi در 21/1/1391 | 17:07 گفت:

من این بی جامی رو به بردن جام به هر قیمتی ترجیح میدم.
در مورد قهرمانی واقعاً ما لیاقت قهرمانی رو نداشتیم. از اول فصل معلوم بود. خدا رو شکر امسال فن پرسی رو داشتیم. به نظر من ما رو نبوغ ونگر و فن پرسی امسال داریم سوم میشیم.
روی دیگر این داستان هم اینه که روی نبوغ و نحو مدیریت باشگاه هست که سوم شدن برامون اینقدر لذت بخش شده.
ولی واقعاً با برد من سیتی حال کردم. انگار خودم گل زده باشم هم جوری رو کف خونه سر خوردم. واقعاً شیرین ترین لحظه زندگیم بود که باعث شدیم من سیتی از قهرمانی دورتر شه

شایان در 21/1/1391 | 16:54 گفت:

اقا محسن منظورم اینه که میبریم اما حیف که قهرمان نمیشیم حقیقت اینه

hamed در 21/1/1391 | 16:38 گفت:

فصل بعد جام هم می گیریم ولی با این حرفت که ما به تیم های ضعیف امتیازهای الکی دادیم موافقم...

hamed در 21/1/1391 | 16:37 گفت:

آرسنال برای فصل بعد تیم قدرتمندیه...

علی ارشدی در 21/1/1391 | 16:26 گفت:

مسلما اگر جلوی تیمایی مثل وولوز سوانسی بلکبرن و فولام امتیاز از دست نمی دادیم الان تو کورس بودیم حیف شد واقعا

محسن آزاده در 21/1/1391 | 16:23 گفت:

در مورد غلط املایی هم بهت توصیه میکنم که حالا که از فکر نوشتن متن اومدی بیرون ، حداقل از امکان ویرایش متن استفاده کن و درستشون کن !
کلا این یه توصیه دوستانست ، این جوری مقبولیت مطلبت بیشتر میشه

محسن آزاده در 21/1/1391 | 16:19 گفت:

اول از همه دستت درد نکنه که این همه پستای مفید میذاری !
بعدش هم باید بگم که من شخصا ارتباط تیتر رو بامتن متوجه نشدم؟! از تیترت این طور برمیاد که بردهامون تلخ بودن ! اما تو متن اصلا همچین چیزی مطرح نیست ، و در حقیقت حرفت این بوده که باخت های غیر منتظره ای داشتیم !!! برد همیشه شیرین هست و باخت همیشه تلخ و ظاهر و باطن هم نداره ! اگه میشه بیشتر شفاف سازی کن که منظورت از این تیتر چیه ؟!

شایان در 21/1/1391 | 16:06 گفت:

من موقع نوشتن مطلب چون از جایی کپی نمیکنم فقط مینویسم!! آره غلط زیاد دارم!! چون فقط به مطلبم فک میکنم تا این که بخوام به ظاهرش نگاه کنم

حسین در 21/1/1391 | 16:03 گفت:

ایول رضا جمله آخرت دقیقا عین واقعیت و بیانگر دید فنیت بود.من یو بیشتر قهرمانی هاش رو مدیون همین ضعف رقیباش هست.نه فقط این یکی رو.

سید سجاد حسینی در 21/1/1391 | 16:02 گفت:

جالبه! فصل پیش تیمای ضعیف رو میبردیم ولی جلو تیمای قوی کم میاوردیم. امسال همه چی برعکس شده!

milad foadiyan در 21/1/1391 | 15:58 گفت:

Maghruro eshteba neveshti(bayad ghazi shi ta mottaham ba in ghalat emlaiat sujat kone:-)

parsa در 21/1/1391 | 15:55 گفت:

ممنون رضا جان
با حرفات کاملا موافقم