نظر سنجی+چند دیدگاه از آینده و...+در خواست لینک

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,779 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی+چند دیدگاه از آینده و...+در خواست لینک

با سلام... کم تر سر میزنم تو این چند وقت... حقیقتا شروع فصل امتحاناته و...

بگذریم پریروز با چلسی مساوی کردیم...کارشناس شبکه 3 چه حرف های جالبی میزد در واقع مو را بر این تن سیخ مینمود!! دوست ندارم وارد جزئیات بشم! چون ضریب حذف این بلاگم میره بالا... وارد جزئیات بشم کلی نکته جالب درباره کارشناس بازی آرسنال-چلسی دارم....تو بازی با چلسی نبض  بازی دست ما بود اما تعویض های ونگر یک مقدار جریان رو تغییر داد!!! توماس روسیچکی داشت تقریبا خوب بازی میکرد که بیرون کشید اونو و دیابی رو آورد... حالا شاید شما بگید روسیچکی چندان خوب نبود... اما قبول کنید دیابی هم.... چندان تو چشم نبود! نکته دیگه 30 دقیقه اول بازی بود جایی که یکهو یک نما نزدیک از رمسی دیدم که تو زمینه!! اول فکر کردم نیست!!! تعجب کردن حتی محمدرضا احمدی یکبار هم از اون تو 30 دقیقه چیزی نگفت!! بگذریم... 1 امتیاز هم خوب بود و تقریبا با توجه به شکست مرغ ها تقریبا... البته اگه کلاغ ها اوج نگیرن سومی مون قطعی میشه!! البته الان 3 بازی نسبتا آسون داریم و سرنوشتمون دست خودمونه!!!

نظر سنجی: آیا دوست دارید نیوکاسل سهمیه چمپیونزلیگ را برای خود کند؟؟

نظرات رو بگید...

من خودم به شخص بر این باور میباشم که اگر چلسی و تاتنهام سهمیه چمپیونزلیگ نگیرند سال بعد با مسائل مالی دست و پنجه نرم خواهند کرد و کم کمش اینه که خرید های بزرگ زیاد نخواهند داشت


درخواست لینک: آقایونی که بازی هارو به طور آنلاین از اینترنت میببنن خواهشمندم اگه شرایطش رو دارند چند تا سایت بدهند که فیلتر نباشه و بشه بازی رو دید!! که البته بازی های زیادی پخش بشه.. مثلا با لینک مستقیم بری تو یک بازی. دوست دارم بازی احتمالی دو تیم:بلکپول و بیرمنگام رو ببینم در چهارچوب بازی های پلی آف... پس لطفا اگه سایتی میشناسید که فیلتر نباشه و سرعت بالایی نخواد بهم بگید... خیلی ممنونم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 4/2/1391 | 22:46 گفت:

بسته به این داره که فصل بعد بخوایم برای چه هدفی مبارزه کنیم. در هر صورت برای فهرمانی در لیگ رقبای اصلیمون یونایتد و سیتی هستن و نه تاتنهام و چلسی و نیوکاسل. وجود چلسی یا تاتنهام قدرتمند و آماده همونقدر برای ما بده که برای رقیبامون، و باعث از دست رفتن امتیازات اونا هم میشه. اما اگه بخوایم برای موندن در جمع چهار تیم و نهایتش جام اتحادیه و حذفی بجنگیم، موافقم که بهتره چلسی ضعیف شه. در ضمن فکر می کنم خطر نیوکاسل از تاتنهام توی فصل آینده بیشتر باشه.
کلا بهتره تیم خودمون رو تقویت کنیم، رقبا در هر صورت با تمام توانشون با ما مواجه میشن!

hamed در 4/2/1391 | 14:14 گفت:

من دوست دارم نیوکاسل چهارم بشه...

شایان در 4/2/1391 | 13:34 گفت:

کلا خواستم بعد از چند وقت یک مطلبی نوشته باشم... اینم که لینک میخواستم رو توش مطرح کردم.. مرسی فرهاد ولی فک کنم اینم فیلتر باشه

فرهاد در 4/2/1391 | 12:52 گفت:

hahasport.com

ehs در 4/2/1391 | 02:26 گفت:

مرسي رضا جان من فكر كنم روسيچكي رو واسه اين در اورد چون توماس بازيكن 90 دقيقه اي نيست وگرنه به نظرم بهترين هافبك بازي بود!
قطعا نيوكاسل رو به بقيه ترجيح مي دم!
كلا پست دادي لينك بگيري ديگه!(من كه ميدونم!!!!!!!!!!!) ايشالاه بلك پول هم مياد بالا!

علی ارشدی در 4/2/1391 | 02:22 گفت:

منم میگم اومدن نیوکاسل به CL خیلی جذاب و مفید خواهد بود

حمید فرازی در 4/2/1391 | 02:20 گفت:

در مورد تعویض ها دو موردش اجباری بود.روزیسکی یه کم از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود و برای جلوگیری از تشددیش مجبور به این کار شدیم و شاید نکته مثبت این تویضا این بود که اینار برخلاف بازیای قبل خیلی زودتر دست به تعویض زدیم.

در مورد گرفتن سهمیه اروپا هم به طور کلی نیوکاسل بهتره چون به این صورت چلسی کارش در نقل وانتقالات یه کم سخت میشه و این میتونه به نفع ما باشه و تاتنهام که قطعا در این صورت یکی دوتا از ستاره هاش جدا میشن و نیوکاسل هم تیمی نیست که اوقندرا خرج کنه.مصاحبه آبراموویچ هم که خوندم گفته بود در صورت نگرفتن سهمیه خرید آنچنانی نمیکنیم و بیشتر به جوان سازی تیم میپردازیم!

محمدرضا در 4/2/1391 | 01:09 گفت:

خواهش

محمدرضا در 4/2/1391 | 01:09 گفت:

هر لیگی رو بگی توش پخش میکنه از کره جنوبی گرفته تا شیلی و اکوادور و ... !!!

شایان در 4/2/1391 | 01:08 گفت:

بازهم اگر هست بگید

شایان در 4/2/1391 | 01:07 گفت:

دمت گرم.. خدا کنه اون بازی پخش بشه.. ممنونم

محمدرضا در 4/2/1391 | 01:03 گفت:

من هر وقت رفتم تو سایتش بازی ها در حال برگزاری بوده و میزنم میبینم !! تا حالا قبل از بازی ای نرفتم تو سایتش!! ولی قاعدتا باید نیم ساعت تا 1 ساعت قبل از شروع بازی لینک هاش بیاد !!! سرعتش هم من هر وقت رفتم بد نبوده البته باید لینک ها رو امتحان کنی چون بعضیاش خیلی خوب و بدون هیچ گیری میاد و بعضی هاش هم خیلی کنده !! لینک زیاد داره فکر کنم یه 7 یا 8 تا برای هر بازی داشته باشه !!

شایان در 4/2/1391 | 00:46 گفت:

آقا محمدرضا... چند ساعت مونده به بازی تو سایت میزنه که بازی پخش میشه؟؟
سرعت بالا میخواد؟؟

محمدرضا در 4/2/1391 | 00:44 گفت:

این سایت هرچی فوتبال باشه رو نشون میده : lshunter.tv

شایان در 4/2/1391 | 00:30 گفت:

لینک بدید؟؟ D: D:

شایان در 4/2/1391 | 00:29 گفت:

آقا لینک بدبد؟؟

شایان در 4/2/1391 | 00:23 گفت:

الانشم نیوکاسل ترکیب غولی اره!! کابایه+ پاپیسه سیسه+دمبا با+کرول+... مالک ثروتمندی دارند!!

Farhad Rahbari در 4/2/1391 | 00:18 گفت:

خیلی خیلی خیلی دوست دارم کلاغ ها با اون ورزشگاه جالب سنت جیمز پارک تو چمپیونز لیگ باشند