چند خبر درباره هفته پایانی رقابت های چمپیونشیپ!!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,995 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

چند خبر درباره هفته پایانی رقابت های چمپیونشیپ!!!!

هفته آخر رقابت های چمپیونشیپ با برگذاری چند دیدار به پایان رسید!!

وستهام-کاردیف

بلکپول-بیرمنگام

بازی های پلی آفتیم با سابقه پورت موث سقوط کرد!
تیم ریدینگ و ساوتهمتون به طور مستقیم به ترتیب با 89 و 88 امتیاز راهی لیگ برتر شدند!!ریدینگ با تمام توان بازی های خود را انجام داد و مستقیما به لیگ برتر آمد!

اما مهم ترین دلیلی که این پست را دادم این بود که به تیم های راه یافته به پلی آف بپردازم!

جایی که وستهام سوم شد و باید به مصاف کاردیف ای برود که بازی 1-0 باخت رو مقابل کریستال پالاس 2-1 برد!! و توانست ششمی خود را قطعی کند! و و این سهمیه را به میدلزبورو ندهد!! میدلزبورو پارسال در سایت خود اسلاید های نمایشی ای گذاشته بود که ما دیدگاهی داریم که در فصل 2011-2012 به لیگ برتر بازگردیم!! اما نتوانستد!!!
بیرمنگام هم توانست چهارمی را برای خود کند و رتبه چهارمی باعث میشود بازی برگشت مقابل بلکپول در پلی آف را در زمین خودش برگزار کند!! و این امتیاز بزرگی خواهد بود برای بیرمنگام!
بلکپول هم که دوسال پیش در ثانیه های آخر توانست به پلی آف صعود کند و در عین ناباوری ها به کاپیتانی چارلی آدام به فینال پلی آف برود و دقیق یادم نیست اما فک میکنم که ناتینگهام فارست را پشت سر گذاشتند و به لیگ برتر آمدند! امروز تیمشان نسبت به آن تیم خیی قوی نیست!! هرچند نباید دست کم گرفت این تیم را حضور تام اینس جوان و مت فیلیپس که در تیم منتخب فصل چمپیونشیپ انتخاب شد!!  و البته نکته بسیار بسیار بسیار مهم مصدویت زیگیچ مهاجم مهاجم بلند قد بیرمنگام در بازی امروز بود!! آنها باید امیدوار باشند که حداقل در بازی رفت پلی آف وی مصدوم باشد!


بازی رفت: کاردیف-وستهام

به دلیل این که وستهام تیم سوم است و کاردیف ششم... باید بازی رفت در زمین تیم ششم که کاردیف است برگزار شود! چند ساعتی از بازی های امروز نگذشته و تاریخ و ساعت دقیقی درباری 2 بازی پلی آف نیامده است اما احتمالا بازی رفت کاردیف-وستهام پنجشنبه شب و بازی برگشت سه شنبه شب هفته آینده برگزار شود!

بازی رفت:بلکپول-بیرمنگام

بازی خانگی برای شاگردان یان هالووی! مقابل شاگردن الن هاتون! یک بازی بسیار دشوار برای هر دو تیم... شخصا بسیار بسیبار از بیرمنگام متنفر هستم و همه جوره دوست داره بلکپول راهی مرحله فینال ومبلی شود!
در سایت بلکپول زمان این بازی را اعلام کرده است که بازی رفت جمعه این هفته به وقت ایران ساعت 23:15 برگزار خواهد شد و همچنین بازی برگشت چهارشنبه هفته آینده در  همین ساعت! هالووی اعلام کرد: همه ما متحد شدیم که برویم!!! بهن امید حذف تیم منفور و بی کلاس بیرمنگام!!
به امید صعود نارنگی ها!!


خیلی ممنونم که خوندید

از آنها ای که مارا خورد میکنند سپاس.....از آنهایی که مارا قبول دارند سپاس!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 11/2/1391 | 00:12 گفت:

بلکپول و آرسنال؟؟؟ فقط آرسنال.... اما بین تیم های کوچیک بلکپول عالی بوده!!

M o o r I در 11/2/1391 | 00:08 گفت:

والا من که بازی های بیرمنگام یادم نیس :)

hamed در 10/2/1391 | 20:42 گفت:

منم با نظر بچه ها موافقم این بیرمنگام احمق نیاد...

soroosh در 10/2/1391 | 20:19 گفت:

راست میگه علی
بیرمنگام وحشی نیاد فقط :((

ehs در 10/2/1391 | 18:28 گفت:

رضا اگه بلكپول وارسنال در يه حد باشند كدوم رو انتخاب مي كني؟(خداييش)!!!جدا چي تو اين بلكپول ديدي!!
ولي منم به خاطر تو دوست دارم بلكپول بياد بالا!!

حمید فرازی در 10/2/1391 | 15:48 گفت:

صعود ردینگ بدون شک به نفع آرسنال بود چون قراره آفوبه فصل آینده هم در این تیم بمونه و میتونه تجربه حضور در لیگ برترو کسب کنه و بعدش به آرسنال برگرده.

در مورد سومین تیم صعود کننده هم به شحصه ترجیح میدم وست هام صعود کنه چون هنری لنسبوری این اواخر شرایط خوبی رو در این تیم پیدا کرده و میشه در صورت صعود وست هام امیدوار بود لنسبوری هم فصل آینده با این تیم در لیگ برتر باشه تا بتونه یه تجربه خیلی خوب رو کسب کنه و پیشرفتش سریع تر انجام بگیره.

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 14:36 گفت:

ممنون
دوست دارم کاردیف از کشور افسانه ای ولر بیاد بالا

abolfazl در 10/2/1391 | 13:57 گفت:

tanx

علی ارشدی در 10/2/1391 | 13:07 گفت:

فقط بیرمنگام نیاد همین

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 10:42 گفت:

حالم از بیرمنگام خرشانس بهم میخوره...
مرسی...

like \\m// like

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 07:03 گفت:

من کلا ازاین تیم ها عاشق میدلذبورو زیاد هستم ،کاش دوباره بیاد

سينا در 10/2/1391 | 04:20 گفت:

كلا با وستهام حال ميكنم نميدونم جرا
راستي اقا رضا ممنون

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 01:05 گفت:

منظور دم بود! ; )

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 01:05 گفت:

دما شوما گرم

شایان در 10/2/1391 | 00:37 گفت:

وستهام و بلکپول تو فینال دیدنی خواهد بود اما حدس میزنم بیرمنگام و وستهام فینالیست بشن

آرمان الهیاری در 10/2/1391 | 00:33 گفت:

مغسی؛من دلم میخواد وستهم صعود کنه؛خیلی از وستهم خوشم میاد