چند خبر درباره هفته پایانی رقابت های چمپیونشیپ!!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,562 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر درباره هفته پایانی رقابت های چمپیونشیپ!!!!

هفته آخر رقابت های چمپیونشیپ با برگذاری چند دیدار به پایان رسید!!

وستهام-کاردیف

بلکپول-بیرمنگام

بازی های پلی آفتیم با سابقه پورت موث سقوط کرد!
تیم ریدینگ و ساوتهمتون به طور مستقیم به ترتیب با 89 و 88 امتیاز راهی لیگ برتر شدند!!ریدینگ با تمام توان بازی های خود را انجام داد و مستقیما به لیگ برتر آمد!

اما مهم ترین دلیلی که این پست را دادم این بود که به تیم های راه یافته به پلی آف بپردازم!

جایی که وستهام سوم شد و باید به مصاف کاردیف ای برود که بازی 1-0 باخت رو مقابل کریستال پالاس 2-1 برد!! و توانست ششمی خود را قطعی کند! و و این سهمیه را به میدلزبورو ندهد!! میدلزبورو پارسال در سایت خود اسلاید های نمایشی ای گذاشته بود که ما دیدگاهی داریم که در فصل 2011-2012 به لیگ برتر بازگردیم!! اما نتوانستد!!!
بیرمنگام هم توانست چهارمی را برای خود کند و رتبه چهارمی باعث میشود بازی برگشت مقابل بلکپول در پلی آف را در زمین خودش برگزار کند!! و این امتیاز بزرگی خواهد بود برای بیرمنگام!
بلکپول هم که دوسال پیش در ثانیه های آخر توانست به پلی آف صعود کند و در عین ناباوری ها به کاپیتانی چارلی آدام به فینال پلی آف برود و دقیق یادم نیست اما فک میکنم که ناتینگهام فارست را پشت سر گذاشتند و به لیگ برتر آمدند! امروز تیمشان نسبت به آن تیم خیی قوی نیست!! هرچند نباید دست کم گرفت این تیم را حضور تام اینس جوان و مت فیلیپس که در تیم منتخب فصل چمپیونشیپ انتخاب شد!!  و البته نکته بسیار بسیار بسیار مهم مصدویت زیگیچ مهاجم مهاجم بلند قد بیرمنگام در بازی امروز بود!! آنها باید امیدوار باشند که حداقل در بازی رفت پلی آف وی مصدوم باشد!


بازی رفت: کاردیف-وستهام

به دلیل این که وستهام تیم سوم است و کاردیف ششم... باید بازی رفت در زمین تیم ششم که کاردیف است برگزار شود! چند ساعتی از بازی های امروز نگذشته و تاریخ و ساعت دقیقی درباری 2 بازی پلی آف نیامده است اما احتمالا بازی رفت کاردیف-وستهام پنجشنبه شب و بازی برگشت سه شنبه شب هفته آینده برگزار شود!

بازی رفت:بلکپول-بیرمنگام

بازی خانگی برای شاگردان یان هالووی! مقابل شاگردن الن هاتون! یک بازی بسیار دشوار برای هر دو تیم... شخصا بسیار بسیبار از بیرمنگام متنفر هستم و همه جوره دوست داره بلکپول راهی مرحله فینال ومبلی شود!
در سایت بلکپول زمان این بازی را اعلام کرده است که بازی رفت جمعه این هفته به وقت ایران ساعت 23:15 برگزار خواهد شد و همچنین بازی برگشت چهارشنبه هفته آینده در  همین ساعت! هالووی اعلام کرد: همه ما متحد شدیم که برویم!!! بهن امید حذف تیم منفور و بی کلاس بیرمنگام!!
به امید صعود نارنگی ها!!


خیلی ممنونم که خوندید

از آنها ای که مارا خورد میکنند سپاس.....از آنهایی که مارا قبول دارند سپاس!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 11/2/1391 | 00:12 گفت:

بلکپول و آرسنال؟؟؟ فقط آرسنال.... اما بین تیم های کوچیک بلکپول عالی بوده!!

M o o r I در 11/2/1391 | 00:08 گفت:

والا من که بازی های بیرمنگام یادم نیس :)

hamed در 10/2/1391 | 20:42 گفت:

منم با نظر بچه ها موافقم این بیرمنگام احمق نیاد...

soroosh در 10/2/1391 | 20:19 گفت:

راست میگه علی
بیرمنگام وحشی نیاد فقط :((

ehs در 10/2/1391 | 18:28 گفت:

رضا اگه بلكپول وارسنال در يه حد باشند كدوم رو انتخاب مي كني؟(خداييش)!!!جدا چي تو اين بلكپول ديدي!!
ولي منم به خاطر تو دوست دارم بلكپول بياد بالا!!

حمید فرازی در 10/2/1391 | 15:48 گفت:

صعود ردینگ بدون شک به نفع آرسنال بود چون قراره آفوبه فصل آینده هم در این تیم بمونه و میتونه تجربه حضور در لیگ برترو کسب کنه و بعدش به آرسنال برگرده.

در مورد سومین تیم صعود کننده هم به شحصه ترجیح میدم وست هام صعود کنه چون هنری لنسبوری این اواخر شرایط خوبی رو در این تیم پیدا کرده و میشه در صورت صعود وست هام امیدوار بود لنسبوری هم فصل آینده با این تیم در لیگ برتر باشه تا بتونه یه تجربه خیلی خوب رو کسب کنه و پیشرفتش سریع تر انجام بگیره.

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 14:36 گفت:

ممنون
دوست دارم کاردیف از کشور افسانه ای ولر بیاد بالا

abolfazl در 10/2/1391 | 13:57 گفت:

tanx

علی ارشدی در 10/2/1391 | 13:07 گفت:

فقط بیرمنگام نیاد همین

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 10:42 گفت:

حالم از بیرمنگام خرشانس بهم میخوره...
مرسی...

like \\m// like

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 07:03 گفت:

من کلا ازاین تیم ها عاشق میدلذبورو زیاد هستم ،کاش دوباره بیاد

سينا در 10/2/1391 | 04:20 گفت:

كلا با وستهام حال ميكنم نميدونم جرا
راستي اقا رضا ممنون

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 01:05 گفت:

منظور دم بود! ; )

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 01:05 گفت:

دما شوما گرم

شایان در 10/2/1391 | 00:37 گفت:

وستهام و بلکپول تو فینال دیدنی خواهد بود اما حدس میزنم بیرمنگام و وستهام فینالیست بشن

آرمان الهیاری در 10/2/1391 | 00:33 گفت:

مغسی؛من دلم میخواد وستهم صعود کنه؛خیلی از وستهم خوشم میاد