سرنوشتمان را خودمان رقم نمیزنیم!عادت سالانه آرسنال

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرنوشتمان را خودمان رقم نمیزنیم!عادت سالانه آرسنال

شاید فردا بعد از ظهر همه چیز زیر و رو بشه!!! بله این امری است طبیعی!!! هر سال پایانی بد داریم!! عادت سالانه آرسنال!!نمیدونم چرا وقتی میتونیم با 7 امتیاز از 9 امتیاز سومی مان را قطعی کنیم ناگهان از این 9 امتیاز ... 6 امتیازش را 2 امتیاز میگیریم!!

ما باید از ونگر حمایت کنیم! اما این نتایج از کجاست؟؟؟؟ ضعف فنی؟؟ ضعف مدیریت؟؟ ضعف بازیکنان؟؟

برام جای سواله که استیو موریسون این فصل به زور شاید.. دقیقا نمیدونم اما فک نکنم حتی خیلی بازی کرده باشه!! میاد میزنه 3 جاف دروازمون!!!!!!!!!!!!! ورمالن ... کوشیلنی... شما اونجا چی کار میکنید؟؟؟

راستی چرا هرسال باید پایان بدی داشته باشیم؟؟؟
درسته شاید این حرف های من زود باشه اما ممکنه با برد فردا تاتنهام مقابل ویلا و شاید شاید برد نیوکاسل مقابل سیتی مارو به رتبه پنجم میرسونه و راحت میشینیم بازی بایرن و چلسی رو میبینیم!!!!!!!!!!!
 این حق ماهست؟؟ یک سال بیایم بریم آخر اینجوری بشه؟؟!!!!!!!!!!

امیدوارم فردا شب بیاید تو همین بلاگم بگید..... (دورهم بهم بگید سایلنت باش)

و ویلا ای که در خطر سقوطه بتونه هاتسپر رو متوقف کنه!!

راستی اگه پنجم بشیم میرسیم به حرف اول فصل ونگر: شاید چهارم هم نشیم!!!!!


فک کردید یونایتد قهرمان میشه میاد یک تیم که از مریخ اومده پایین رو میبره؟؟؟ نه بابا!!!!!!! اونا نورویچ رو میبرن!! سوانزی رو میبرن! کار شاخی نمیکنند!!! 5 تا به چلسی و 5 تا به تاتنهام نمیزنند!! درسته 8 تا به ما زدند اما اون شکست 8 گل لازم بود تا ونگر به فکر خرید بیوفته!!!!!!!!!!!

آهان اگه پنجم بشیم دیگه یکی مثل آرتتا هم نمیاد آرسنال!!!!!
اون گفت چون آرسنال تو چمپیونزلیگ هست اومدم آرسنال!!!
اما بازهم میگم آرسنال زرگ تر از این حرفاست!! خدا کنه اگه قراره سوم بشیم و همون آش و همون کاسه و خبری از خرید نباشه من ترجیه میدم که پنجم بشیم!!!

(بابت تعدادی غلط املائی عذر میخوام!!)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 17/2/1391 | 23:54 گفت:

is our promblem بیش از حد جوون گرایی و پول خرج نکرد

شایان در 17/2/1391 | 12:34 گفت:

خانوم پرتوی... دقیقا مشکل همینجاس... ونگر هم ضعف هایی داره وو مهم ترینش همینه... یک تیم اگه بتونه تثبیت جایگاه و رده خوش رو یاد بگیره همه چیز حله... یکی ا راه هایی که یونایتد قهرمان میشه همینه... اگه 20 هفته دوم بمونه میمونه تا یک لغزش از تیم اول ببینه و خودش رو به صدر برسونه

مهناز پرتوی در 17/2/1391 | 11:44 گفت:

آرسنال اگه زرنگ تر از این حرفا بود تثبیت موقعیت و یاد میگرفت...

روح الله نظری در 17/2/1391 | 11:30 گفت:

آفرین رضا دقیقا حرفای خودمو زدی دیگه دارم کلافه میشم یعنی شدم!!خدا کنه نتایج به صود آرسنال رقم بخوره.

روح الله نظری در 17/2/1391 | 11:30 گفت:

آفرین رضا دقیقا حرفای خودمو زدی دیگه دارم کلافه میشم یعنی شدم!!خدا کنه نتایج به صود آرسنال رقم بخوره.

روح الله نظری در 17/2/1391 | 11:30 گفت:

آفرین رضا دقیقا حرفای خودمو زدی دیگه دارم کلافه میشم یعنی شدم!!خدا کنه نتایج به سود آرسنال رقم بخوره.

شایان در 17/2/1391 | 01:56 گفت:

دلیل درخشش آرتتا هم خودش به شخصه نیست!بلکه،ترکیب شدنش باترکیب آرسنال سبب کیفیت وی میشه!‏‏درپایان بگم ایرج قادری دارفانی را وداع گفت!همه برای شادی روح وی یک صلوات ختم کنیم..شب بخیر

شایان در 17/2/1391 | 01:49 گفت:

آرسنال هم اکنون بعداز یونایتدبیشترین تماشاگر رومیاره استادیوم!‏ امابیاید ببینید چفدخرید های به ظاهر خوب اما درباطن بد داریم!ژروینیو!به نظر من شاید اگه کارلوس ولا رو قرض نمیدادیم و به جای ژروینیو از اون استفاده میکردیم بهتر بود!بدتون نیاد65%خریدهای ونگردرهرفصل چرت از آب درمیاد!این فصل بهترین خریدمون چمبرلین بود،وبدترین خریدهامون:پارک،و یک کم هم سانتوس و ژروینیو..روزگار به کامتو ن شب خوش

شایان در 17/2/1391 | 01:49 گفت:

آرسنال هم اکنون بعداز یونایتدبیشترین تماشاگر رومیاره استادیوم!‏ امابیاید ببینید چفدخرید های به ظاهر خوب اما درباطن بد داریم!ژروینیو!به نظر من شاید اگه کارلوس ولا رو قرض نمیدادیم و به جای ژروینیو از اون استفاده میکردیم بهتر بود!بدتون نیاد65%خریدهای ونگردرهرفصل چرت از آب درمیاد!این فصل بهترین خریدمون چمبرلین بود،وبدترین خریدهامون:پارک،و یک کم هم سانتوس و ژروینیو..روزگار به کامتو ن شب خوش

ehs در 17/2/1391 | 01:31 گفت:

بابا رضا خودت قضاوت كن
قبل از مصدوميت ارتتا تيم عالي بود ،كاملا رو اوج بود،حتي دومي هم در دسترس به نظر مي رسيد!!من خودم ناراحت بودم چرا چند هفته بيشتر وقت نداريم تا ارسنال مي تونست واسه قهرماني مبارزه كنه!!!اما حالا با نبود ارتتا و والكات چيزي از تيم درب و داغونمون نمونده كه بخواد بازي كنه!!
حالا من مشكلت رو نفهميدم والا!!! ما هر سال همين وعظ رو داشتيم 90% هم به خاطر نداشتن نيمكت قوي بوده(مثل امسال)تو كه بايد عادت كرده باشي!!
اما امسال واقعا اين اواخر تيم خوب بود فقط به خاطر ارتتا ما اين قدر ضعيف ظاهر ميشيم!!خودم هيچ وقت فكر نمي كردم وجودش اينقدر مفيد باشه ولي امار كاملا نشون ميده چه قنيمتي بود واسه ارسنال!!

سعيد توپچي در 17/2/1391 | 01:01 گفت:

منظورم برانکو بود

سعيد توپچي در 17/2/1391 | 01:00 گفت:

آقاي عموئي@ مگه با امدادهاي غيبي سوم شيم!
قانون دنيا همينه! وقتي خودت قدر فرصتهارو ندوني و از دستشون بدي، ديگه شانس و اقبال بهت رونمياره!
حالا بازم بگين ايشالا سوميم! بارنکوهم فقط همين ايشالا رو ازمون ياد گرفته بود ولي آخرش چي شد؟!!

سعيد توپچي در 17/2/1391 | 00:52 گفت:

آخه اين چه تيميه که وابسته به فقط 2تا بازيکنه؟؟!!!!
همين شزني که کلين شيت مي‌زد چرا اينجوري بود رابين چنتا خراب کرد تا 2 تا زد؟
اصلا بازيکنارو چيزخورشون کرده بودن!

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 00:45 گفت:

نه عزیزم امسال سوم میشیم و خیرید ها مون هم زود تر از فصل های قبل انجام میدیم من مطمئنم 3میشیم.........

کمیل رحیمی در 17/2/1391 | 00:42 گفت:

امروز عصر یه کاری داشتم، نتیجه بازی رو دنبال میکردم و هی خوشحال و ناراحت میشدم، آخر سر که مساوی تموم شد با یه حال خراب و روحیه داغون از خونه زدم بیرون و الان اومدم، آخه چرا ما در مقابل تیمهای ضعیف اینقدر بد نتیجه میگیریم؟ اونم تو زمین خودش، همین نوریچ 3 تا از لیورپول خورد، 6 تا از منچسترسیتی خورد اونوقت میاد از ما مساوی میگیره تو شرایطی که نیاز شدید به برد داشتیم، نمیدونم چی بگم، تقصیرو رو کی بندازم؟ دروازبان، دفاع، ونگر؟ چرا نباید یه فصل با خیال راحت تموم بشه؟ همش استرس، ناراحتی، نا امیدی، آرسنال تو این چند سال خیلی اذیتمون کرد، فصل بعد اگه جام قهرمانان رو از دست بدیم به چی دلخوش باشیم؟ فن پرسی که میره، بازیکن خوب که نمیاد، از لحاظ مالی هم که ضرر میکنیم، یه کلمه فقط فاجعه، فقط دعا میکنیم تاتنهام و نیوکاسل نبرن، امیدوارم پایان خوبی داشته باشه این فصل امیدوارم

♥Arsenal♥ در 17/2/1391 | 00:42 گفت:

حرفت حقه..

HOSSEIN در 17/2/1391 | 00:40 گفت:

همه چیز تقصیر جوون گرایی بیش از و میدون دادن به یه بازیکن بی همه جیزی بنام رمزیه.بابا تو رو قرآن بیرون کنید این آشغال بچه ها رو

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 00:37 گفت:

نتایج داشت خوب پیش میرفت ولی مصدومیت آرتتا و والکوت از قدرت تیم کم کرد.

دانیال در 17/2/1391 | 00:34 گفت:

من خیلی گفتم ما اگه مصدوم ندیم ( اگه بدیمم ویلشر و آرتتا و والکات نباشن) اصلا به بازیکن نیاز نداریم .

ولی حیف ....