بهترین ترکیب برای فصل بعد!!(چندان دور از ذهن نیست)

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

بهترین ترکیب برای فصل بعد!!(چندان دور از ذهن نیست)

اومدن لوکاس پودولسکی از نظر من این نیست که ممکنه رابین ونپرسی از تیممون بره... اومدن پودولسکی زنگ خطری خواهد بود برای...زنگی خطری خواهد بود برای آرشاوین که  از زنیت باز خواهد گشت و جروینیو ای که چندان رو فرم نبوده!

اما امان از این رادار آرسنال!همه میان درون رادار آرسنال!!!!
کاری با شایعات ندارم اما الان یک ترکیب مناسب که برای فصل بعد مناسب میبینم را به شما خواهم گفت!!

اما ترکیبی که دور از ذهن نیست!!

گلر:                                                    چزنی

مدافعان:       سانتوس(گیبس)+کوشیلنی+ورمائلن(ورتونگن)+سانیا

هافبک ها:                                   سانگ(ام ویلا)
                            ویلشیر                                                 آرتتا


  پودولسکی                                 ونپرسی                           والکات(چمبرلین)


تو این ترکیب ای که میبینید دقیقا من با شایعات هم کار داشتم!!! ورتونگن یکی از اهداف آرسنال که تاتنهام هم بد روی اون دست گذاشته و خواهان وی است!

سانتوس که با مصدومیت  دست و پنجه نرم کرد و ممکن است گیبس جای اون رو بگیره

سانگ: مورینیو گفته بود یا او را میخواهیم یا ویلا رو! سانگ خوبه اما اگه 1% از تیم بره بهترین جایگزین ام ویلا خواهد بود
پودولسکی: به نظر من وی هافبک چپ بازی کنه خیلی خوبه تو کلن هم تقریبا تو این پست بازی میکرد اما اینجا هافبک چپ تهاجمی است!
والکات: بد نبوده در این فصل اما اگه به چمبرلین هم بازی برسه تو ترکیب خودمونه میتونه خیلی از والکات بهتر بشه! چون اون تکنیکی تره!!در کل امیدوارم اول از همه ترکیب رو نگه داریم و رابین و چند بازیکن موثر مون رو نگه داریم! و بتوانیم با پول حاصل فروش پارک و (چاماخ) و یکی دو نفر دیگه مثل اسکیلاچی 15 تا 20 میلیون دلار جمع کنیم و با این پول یک بازیکن برای ترکیب اصلی خریداری کنیم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 20/2/1391 | 15:16 گفت:

با فروش سانگ خودمون ضرر مي كنيم!تازه داره تو تركيب جا مي افته!!من بيشتر دوست داشتم ورتونگن بياد تا ام ويا ولي بازم ام ويا خوبه!!ورتونگن هم اگه حتي به تاتي فكر هم كرده باشه همون بهتر كه نياد!!!
ما هنوز يه هافبك بازي ساز نياز داريم خيلي هم به ويلشر نميشه اعتماد كرد!!(البته منظورم بعد از مصدوميته!!)

parsa در 20/2/1391 | 14:32 گفت:

مرته ساکر رو آدم حساب نکردید

MohamadAmin در 20/2/1391 | 13:41 گفت:

چمبرلین هافبک باز میکنه

محمودرضا معینی در 20/2/1391 | 12:53 گفت:

گویا ورتونگن به طور رسمی به تاتنهام پیوسته@!!!!!!!!!!!!!!!

reza در 20/2/1391 | 12:26 گفت:

سانگ از نظر من از ام ویلا بهتره..اون نباید جایی بره
نظر من هم مثل رضاست

شایان در 20/2/1391 | 11:44 گفت:

سانگ از نظر من از ام ویلا بهتره..اون نباید جایی بره.. ما درر طی فصل هی مصدوم میدیم..خوب اگه ام ویلا مصدوم بشه کوکلین رو به جاش بیاریم؟ اگه میخوایم تیمی برای قهرمانی ببندیم نیمکت قوی خیلی مهمه‏!‏مثلا فابیانسکی..مزتساکر..سانگ...روسیچکی...چمبو...و یک مهاجم خوب رو نیمکت داشته باشیم

شایان در 20/2/1391 | 11:44 گفت:

سانگ از نظر من از ام ویلا بهتره..اون نباید جایی بره.. ما درر طی فصل هی مصدوم میدیم..خوب اگه ام ویلا مصدوم بشه کوکلین رو به جاش بیاریم؟ اگه میخوایم تیمی برای قهرمانی ببندیم نیمکت قوی خیلی مهمه‏!‏مثلا فابیانسکی..مزتساکر..سانگ...روسیچکی...چمبو...و یک مهاجم خوب رو نیمکت داشته باشیم

محسن شعبانی در 20/2/1391 | 10:58 گفت:

یه پاسور خوب می خوایم

محمودرضا معینی در 20/2/1391 | 09:53 گفت:

ترکیب خوبی بود
اما به نظر من فروش سانگ با توجه به خرید ام ویلا و حضور فریمپونگ و کاکولین می تونه بهتر باشه باشه و میشه روی حضور زوج بلهندا و زیرود هم مانور داد که ترکیب خوبی این فصل برای مونتپلیه بودن

مجتبی هانری در 20/2/1391 | 09:37 گفت:


سانگ یه کم باید بره جلوتر.......
مرسی ترکیب خوبی بود

شایان در 20/2/1391 | 09:25 گفت:

اگه خرید ام ویلا مثل پودولسکی قطعی بشه باید بگم دست خوش ونگر‏!‏ ما میتونیم تیمی برای قهرمانی ببندیم...پودولسکی شخصیت قهرمانی به تیم میده،و ام ویلا روحیه جنگندی تیم رودوچندان میکنه!‏ کاش ونگر میگشت یک دفاع چپ خوب و یک ذخیره خوب برارابین پیدا میکرد!‏ دفاع چپ ضروری تره!‏

شایان در 20/2/1391 | 09:16 گفت:

خوب نمیشه تو این ترکیب آرسنال از2هافبک دفاعی+ویلشیر+آرتتا استفاده کرد!دریک صورت میشه که مثلا ام ویلا و سانگ کنار هم باشند،یک خط جلو ترویلشیر و یک خط جلوتر که پشت مهاجمین هست آرتتا و مهاجمانمون هم ونپرسی وپودولسکی یک نکته بسیار بسیار مهم،ویلشیر ممکنه ویلشیر پارسال نباشه!‏ اون جور که الأن وحید شایعه میگه،به نقل از دیلی میل آرسنال بارقم17میلیون پاند یان ام ویلا رو خریده!‏

mohsen در 20/2/1391 | 08:48 گفت:

آقا سانگ باشه ام ویا هم باشه !! چرا نباید دو تا بازیکن خوب تو یه پست داشته باشیم؟ . در ضمن با این خریدا من میگم هنوزم یه چیزی کمه اونم یه ستارس !! باید یه بازیکن خیلی معروف تو تیم بیاد تا روحیه بده!!!!!!!!!!!1

arash sm در 20/2/1391 | 07:49 گفت:

این حرفای سایت ها دروغه در مورد جواب به سوالی که از رنگ لباس هازارد در فصل بعد پرسیده بودند یه جا نوشته بود حتما هازارد گفته حتماابیه یه جا دیگه گفته بود هم قرمز هم ابی به من میاد معلوم نیست

دانیال در 20/2/1391 | 02:06 گفت:

چمبو تو ترکیب نباشه را نداره .اصلا!

سال بعد می تونه با ویلشر بترکونه ( اگه ام ویلا هم بیاد عالی میشه)

hamid در 20/2/1391 | 01:51 گفت:

ورتونگن که انگار رفته تاتنهام (به درک اسفل السافلین ... گور باباش اصلا)
با یه چیز این ترکیب حال کردم اونم کنار گذاشته نشدن آرتتا (که به نظر من اینکه تو این فصل بهترین هافبکمون بود خیلی واضحه)

ولی والکات رو به هیچ وجه قبول ندارم

پودولسکی خیلی خوب سانتر می کنه
رابینم وقتی گهگاه به کناره ها میره خیلی خیلی عالی و دقیق سانتر می کنه
ولی خیلی حرص می خورم که این سانترها برای یکی مثل والکات و جروینیو ارسال میشه (که اگه بگم تو عمرشون با سر توپو لمس هم نکردن بی راه نگفتم)
یه بازیکنی مثل والنسیا هممیاد رو سر ورمیناتور ما هم هد می زنه !!!
اینارو گفتم که بگم دوس دارم یه بازیکن هد زن بگیریم تا از این راه بیشتر گل بزنیم

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 01:48 گفت:

مرسی...
خوب گفتی اما ورنگتون با حرفای که زده لیاقت لباس آرسنال رو نداره...
به نظر من بعد از دفاع باید به فکر یه خط حمله دیگه هم باشیم(واسه مصدومیت ها)...
like \\m// like

سید سجاد حسینی در 20/2/1391 | 01:04 گفت:

چلسی ترکید!

شایان در 20/2/1391 | 01:03 گفت:

یک تصحیح کنم،باموبایل اومدم چون الأن توجاده هستم،..حاشیه نروم..پول حاصل از فروش چاماخ،پارک،اسکیلاچی،و شاید ژورو و یکی دو نفر دیگه که الأن یادم نیست کمه کمش25میلیون پاند خواهد بود وبااین پول میشه یک مدافع یا یک ذخیره خوب برای رابین بخریم!

mohsen abbasi در 20/2/1391 | 00:58 گفت:

چتوری دلت اومد ورمالن بزاری کنار

farhad bj در 20/2/1391 | 00:53 گفت:

هازارد و توافق نهايي با منچسترسيتي

sepehr najafian در 20/2/1391 | 00:09 گفت:

ليورپول3-0چلسي
اينا قهرمان بشو نيستن

sepehr najafian در 20/2/1391 | 00:05 گفت:

پارک شاماخ اسکيلاچي ژورو روسيچکي رمزي{قرضي} فابيانسکي بايد برن