رفتن کاپتان رابین شکست بزرگ برای ونگر

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,297 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رفتن کاپتان رابین شکست بزرگ برای ونگر

رفتن ستاره ها در یک فصل با عنوان جوان گرایی!!گیلبرتو سیلوا...تیری هانری...الکس هلب...مت فلامینی... و . و. و...

همه به یک باره آرسنال را ترک کردند!!

چه خبر بود؟؟ شنیده بودم  که ونگر دم از جوان گرایی میزند!! درسته فلامینی بازیکن آزاد رفت!اما خب میشد نگه اش داشت!!!
در ابتدا همه چیز خوب پیش رفت!! سمیر نصری از مارسی اومد!!به فابرگاس بازی رسید!! شنیده بودم پیراهن های نصری تو فرانسه پرفروش ترین بود تو تیم!! کارری ندارم با این حرف ها!! نصری هم یکی مث همه!!

اما نکته اصلی این بود که ونگر دم از پرورش یک تیم با عناصر جوان میزد!!! بله نصری+فابرگاس عالی بودند!! جدا از همه درگیری ها این دو بهترین بودند!!

یک لحظه فکر کنید!!
ترکیب آرسنال این بود:
                                                                چزنی
                 کلیشی..................ورمائلن.............کوشلنی..............سانیا
                                                               سانگ
                                  نصری...........................................فابرگاس
            پودولسکی..............................................................................والکات
                                                             ونپرسی

قسم میخورم با این ترکیب قهرمان لیگ برتر میشدیم!! مخصوصا با این رابین رو اوج!!

آخ خدا!!!!!!!!!!

ونگر عشق منی اما چرا؟؟؟
من نمیدونم به چه دلیل ما هواداران باید اینجور در کف قهرمانی بمانیم؟؟؟
چقد دلچسب بود قهرمانی سیتی!! حتی من یک لحظه به آرسنال فکر کردم به جای سیتی باشه!! چی میشه!!!!!!!!!

ادامه این روند مارا دلسرد خواهد کرد!! ونپرسی باید هفتگی 250 هزار پاند پاداش بگیرد!! چون آقای گل است!! خوده رونی هم همین قدر میگیره اما آقای گل نشد!! اگه میگید که باعث میشه دیگر بازیکنان اعتراض کنند .. خب اگه آقاای گل بشن یا حتی تو پست خود بهترین باشند آنها هم همین قدر میگیرند!! و بلعکس اگه رابین یک مقدار افت داشت باید با کاهش دستمزد روبرو بشه!!!


راستی تو جلسه دیروز چی گذشت؟؟؟ سکوت سکوت سکوت!!! این نشونه خوبی نیست!!!

درمقابل پیشنهاد های چرب ونرم سیتی و...!!

ونگر بهت میگم... اگه رابین بره تو یک دوئل بزرگ رو باختی!!!
امیدوارم جایی نره و تمدید کنه! ونگر جون ما نمتونیم بیشتر از این صبر کنیم!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 29/2/1391 | 18:00 گفت:

پسر خوب تیمی قهرمان میشه که نیمکت خوبی داشته باشه،نه تیم اول خوب-اکثر تیما تیم اول خوبی دارن

Vishka در 29/2/1391 | 16:39 گفت:

رابین تو آرسنال موندنیه چون تازه این فصل گل کاشته رسم جوانردی نیست بره

ترکیبتم عالی بود.
امیدوارم همه امتحاناتو خوب بدی

hosein-gunner در 29/2/1391 | 14:32 گفت:

رابین گفت بعد یورو نظرمو میگم پس اون موقع درمورد رفتنش حرف بزنید نه حالا

hamed در 29/2/1391 | 14:12 گفت:

رابین میمونه...

شک نکنید...

شایان در 29/2/1391 | 13:50 گفت:

اصلا فابرگاس هیچی!رفت که رفت!آرتتابه جاش بازی میکرد،حداقل نصری میماند!حال اوهم رفت!حداقل رابین بماند،وجک ومصدوم هامون برگردند،إمویلاهم نیامدنیامد!‏ مثلث پودولسکی،رابین،والکات تو حمله، ومثلث ویلشیر،سانگ،آرتتاتو هافبک فصل بعدمون غوغا!میکنه!‏ شک نکن!همینابمانند قهرمانی دورنیست!‏

توپچی جنوب در 29/2/1391 | 12:43 گفت:

ونپرسی که بعد از یورو میگه که میمونم و تمدید میکنه....

واقعا ترکیب خوبی بستی رضا اگه آرسنل این ترکیب رو داشت شک نکن الان جای چلسی فینال لیگ قهرمانان بود.

مرسی رضا این فصل داستان فرق میکنه و ونپرسی تمدید میکنه و چندتا بازیکن خوب تو پست های مورد نیازمون میگیریم.

تیم رو میخواد واسه قهرمانی ببنده رئیس فقط کافیه روبین تمدید کنه.....

مهناز پرتوی در 29/2/1391 | 12:43 گفت:

فابرگاسم قبل از اینکه بره همین و میگفتیم ولی دیدید که سوم شدیم...
البته اگه همشون با هم میموندن درسته قهرمانی از آن ما بود...مرسی

parsa در 29/2/1391 | 12:07 گفت:

مرسی رضا جان ترکیبت عالی بود

Ashkan در 29/2/1391 | 11:52 گفت:

vali ajab tarkibie

شایان در 29/2/1391 | 11:49 گفت:

سیدسجاد،باتمام احترامی که به ونگرمیذارم بایدبگم،ونگرواقعا جاه طلبی شواز دست داده!فرگوسن رونگاه!هنوز برای کارلینگ کاپ له له میزنه!چه برسه لیگ!ماهم جلو بیرمنگام وامیدیم!!بایک گل احمقانه کارلینگ رومیدیم به تیمی که سقوط کرده!‏

شایان در 29/2/1391 | 11:46 گفت:

سیدسجاد،باتمام احترامی که به ونگرمیذارم بایدبگم،ونگرواقعا جاه طلبی شواز دست داده!فرگوسن رونگاه!هنوز برای کارلینگ کاپ له له میزنه!چه برسه لیگ!ماهم جلو بیرمنگام وامیدیم!!بایک گل احمقانه کارلینگ رومیدیم به تیمی که سقوط کرده!‏

سید سجاد حسینی در 29/2/1391 | 11:11 گفت:

ونگر دیگه مثل قدیما جاه طلب نیست و به مقام سومی راضیه. چاره کار اینه که یه مربی جاه طلب بیاریم

رضا توپچی در 29/2/1391 | 09:49 گفت:

موفق باشی رضا جان...

مجتبی هانری در 29/2/1391 | 09:22 گفت:

حال جوان گرایی هم خوبه ولی یه اندازه هایی هم داره!!!
هر سال هماهنگ تر میشیم بعد میبینی دوتا از بازیکنان خوبمون میرند!!! بابا ما بازیکن با تجربه هم میخوایم!!!همش بازیکن از15سال تا20داریم مگه چه خبره؟

M o o r I در 29/2/1391 | 09:14 گفت:

دادا بالاخره اینا سیاستای باشگاس دیگه

سروش در 29/2/1391 | 08:13 گفت:

همیشه یجای تیم میلنگه.
توفصل قبل جای پودولسکی خالی بود.
اگه فصل قبل یکم بیشتر خرج میکرد نتیجه عالی میشد.

محمد حسینی در 29/2/1391 | 03:12 گفت:

Jack kheili sar az samire

شایان در 29/2/1391 | 02:46 گفت:

داش رضا،نظرموگفتم،اگه ناراحت شدی،عذرمیخوام

شایان در 29/2/1391 | 02:44 گفت:

بچه هاواسم دعا کنید،چندتاامتحان سخت دارم..دعاکنید،ممنون

شایان در 29/2/1391 | 02:42 گفت:

داش رضا،نظرموگفتم،اگه ناراحت شدی،عذرمیخوام

رضا توپچی در 29/2/1391 | 02:38 گفت:

ایشالله میمونه ولی حیف نیست فکرتو با آرزوی ماندن این دو تا بووووووووووق خراب کنی؟؟؟؟؟
فکرت مشغول ایناست که مارو اونور کتک میزنی!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 29/2/1391 | 01:53 گفت:

دیروز مذاکره کردن و قاعدتا نباید منتظر باشیم که به همین زودی جواب بدن.پیشهادات داده شده و رابین امروز به اردوی تیم ملی هلند پیوسته و جواب نهایی رو بعد از یورو اعلام میکنه.

در مورد دست مزد قطعا رابین با این موضوع مشکلی نداره.البته بارسا و یووه با دست مزد هفتگی 200 هزاپوند رابین موافقت نکردن و تنها سیتی هنوز مشتری رابین هست که پیشنهاد دست مزد هفتگی 130 هزارتا هم مناسبه و امیدوارم قبول کنه.