هیچ کس(بازیکن یا مربی) بزرگ تر از آرسنال نیست!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,575 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هیچ کس(بازیکن یا مربی) بزرگ تر از آرسنال نیست!

حال که در اوج هستیم برای امتحان های خرداد ..دلمان خواست برای یک تنوع یک بلاگ جنجال برانگیز بنویسیم...باشد که برای افرادی تلخ یا شیرین باشداین روزها همه پیشا پیش خبر از خروج ونپرسی رابین ونپرسی میدهند....
هرچند زود است اما بعد از جلسه چهارشنبه گذشته که خبری به بیرون نیامد لازم است کمی نگران باشیم زیرا معلوم است که توافقات صورت نگرفت!!

دیشب چلسی قهرمان چمپیوزلیگ شد و من به تیمی که 5 گل از ما تو زمین خودش خورد تبریک میگم!! اما این قهرمان برای ما هم کمی شیرین است زیرا تیم رقیب تاتنهام هاتسپر سهمیه چمپیونزلیگ نگرفت! و نمیدونم حالا وورتونگنحاضر است به تیمی که سهمیه لیگ قهرمانان ندارد برود یا خیر!!!!

یک مقدار از حرف اصلی ام دور شدم! داشتم میگفتم که رابین تمدید نکرد و باید نگران باشیم!!!
اما...

اما....

درست است که رابین بسیار بسیار بسیار برای ما در فصل گذشته خوب بود اما لازم به ذکر است که هیچکس دقت کنید... هیچکس... بزرگ تر از آرسنال نیست!! او اگر بره.. فصل شروع میشه!! و ما دوباره با ویگان و یونایتد و چلسی و... بازی خواهیم کرد! درواقع زندگی در جریان خواهد بود!! مگر برگکمپ فوتبالش به پایان رسید در آرسنال فرداش در باشگاه تخته شد؟؟؟؟
مگه با 45 میلیون پاند که پول زیادی است تیری هانری به بارسلونا رفت همه چیز به پایان رسید!! حتی اون نصری و سسک خائن که رفتند مگه ما بحران داشتیم تو خط هافبک؟؟ ... ما همچنان خوب بودیم و هستیم!

درسته ما برای قهرمانی تیم نمیبندیم!!اما بازهم خوب هستیم...

حتی...

حتی....

آرسن ونگر!!

او خیلی سن داشته باشد 70 سال که بی شک 70 ساله نیست اما آرسنال 126 سال سن دارد!! پس بدانید که آرسنال بزرگ تر از او هم است!!
ونگر خوب... اما نمیخوام دوباره بحث سیاست های ونگر در نقل وانتقالات رو پیش بکشم اما خیلی دیگه داره این ماجرا لوس میشه!! ما که الان 19 سالمونه..  اگه خدا بهمون عمر بده میشسنیم میبینیم ته  ته ته این داستان علمی اقتصادی تخیلی ونگر به کجا میرسه!!


درکل صبر کنید تا بعد از یورو 2012 ببینیم شرایط چطور پیش میره شاید یک بازیکن خوب .. نه شایئ چند بازیکن خوب هم تو یورو پیدا کردیم!! خدا رو چه دیدی؟؟ پس به نظر من این داستان رفتن یا نرفتن ونپرسی باید پرونده اش فعلا بسته بشه تا حدودا 4.5 هفته دیگه!!

یادتون نره:هیچ کس بزرگ تر از آرسنال نیست حتی آرسن ونگر!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 1/3/1391 | 18:11 گفت:

رفیق فکر کنم تیری هانری مبلغ قرار دادش خیلی کمتر از اینها بود

فکر کنم 32 میلیون یورو بود

هه هه خواستی دعوا و حنگ راه بندازی اما نشد ...!!!!!!!!!!

سالار لاری در 1/3/1391 | 14:31 گفت:

شاید ونگر بزرگ تر از آرسنال نباشه ولی کوچکتر نیست
آرسنال مثل بازیکن فوتبال هست و ونگر مثل پا و البته مغز اون بازیکنه....
در مجموع بلاگ خوبی بود

سید سجاد حسینی در 1/3/1391 | 11:49 گفت:

دمت گرم. به حرفای ابول ونگر پرست توجه نکن

شایان در 1/3/1391 | 10:43 گفت:

ابولفضل منو میگی؟

abolfazl در 1/3/1391 | 10:16 گفت:

ونگر سه تا سن این رضاچلسی رو داره بعد بش حرف زیادی میزنه.......رضا من حسابی دارم برات

parsa در 1/3/1391 | 09:25 گفت:

موافق حرفات هستم.

شایان در 1/3/1391 | 02:08 گفت:

داش إحس، آره،وستهام اومد بالا ولی بانامردی!حق بلکپول بود!فقط کافی بود دقیقه45تا80بازی رو میدیدی

شایان در 1/3/1391 | 02:05 گفت:

بله همانطور که ویکیپدیا اعلام کرد:یان إمویلا بازیکن فصل بعد آرسناله!تجربه نشان داده پارسال هنگام نقل انتقالات هنوز سایت باشگاه ورود آرتتا رو اعلام نکرده بود که اینجا زده به آرسنال پیوسته!رسما اعلام میکنم رابین شکر میخوره از آرسنال بره!یکی بهم بگه چطوری ویلشیر وسانگ و إمویلا وآرتتا روتودلم جا بدم؟

شایان در 1/3/1391 | 02:05 گفت:

بله همانطور که ویکیپدیا اعلام کرد:یان إمویلا بازیکن فصل بعد آرسناله!تجربه نشان داده پارسال هنگام نقل انتقالات هنوز سایت باشگاه ورود آرتتا رو اعلام نکرده بود که اینجا زده به آرسنال پیوسته!رسما اعلام میکنم رابین شکر میخوره از آرسنال بره!یکی بهم بگه چطوری ویلشیر وسانگ و إمویلا وآرتتا روتودلم جا بدم؟

ehs در 1/3/1391 | 01:44 گفت:

بله هيج كس بزرگتر از تيم نيست ولي ببين چه طور نصري و فابرگاس با رفتنشون از تيم به ما لطمه زدند !!مشكل اينجاست كه تا دوباره بخواد باشگاه به روال قبل از فروش ستارهاش برگرده يه سال طول ميكشه و دوباره اخر سال با فروش ستاره ها ما ضرر مي كنيم!!بايد قبول كنيم بازيكنها تيم ما رو ميسازند و با رفتنشون به هر صورت اين باشگاه كه ضرر مي كنه!!
راستي رضا بلكپول حذف شد نه!!!

محمد حسینی در 1/3/1391 | 01:11 گفت:

رفتن رابین یعنی ضربه ای دیگه به تیم یعنی فرو ریختن ستون دیگری در تیم و ساختن چنین ستون هایی کار یه روز دو روز نیست خون دلها خوردیم و خورد رئیس تا به اینجا برسه
کسانی که به 125 سال می نازن پا شن فیلمای 125 سال پیش رو هم نه 20 سال پیش رو ببینن
کم از 10% بچه های سایت قبل از بازی های زیبای تیم ونگر طرفدار تیم شدن حالا خط کش شکسته گرفتن دستشون می گن کی بزرگترِ!اگه بازیای زیبای تیم آرسن نبود امروز طرفدارش نبودی که بخوای تاریخچش رو بدونی

Vishka در 31/2/1391 | 23:23 گفت:

تا حالا با این دید به ماجرا نگا نکرده بود
جالبناک بود
ولی یه چیزی میتونم تصور کنم هر بازیکنی از آرسنال جدا شه اما رئیس نه حتی مگه این که ...

فرهاد در 31/2/1391 | 22:55 گفت:

من فکر میکنم و البته خیلی هم امید دارم که اگه هلند قهرمان یورو بشه رابین میمونه

توپچی جنوب در 31/2/1391 | 22:54 گفت:

مرسی رضا خوب بود کاملا باهات موافقم هیچ کس بزرگ تر از آرسنال نیستحتی پرفسور ونگر

ونپرسی هم بعد یورو تمدید میکنه

این جمله ات خیلی با حال بود:

اگه خدا بهمون عمر بده میشسنیم میبینیم ته ته ته این داستان علمی اقتصادی تخیلی ونگر به کجا میرسه!!

علی اسحاقی گرجی در 31/2/1391 | 22:50 گفت:

آفرين!چه چيز جديدي!باريك!

مهدی افسرده در 31/2/1391 | 22:50 گفت:

راضیم ازت

farshad در 31/2/1391 | 22:48 گفت:

من هم موافق حرفات هستم.درسته که تو این سالها بزرگترین نقص ما دوری از یه جام معتبر بود,اما.... اما آرسنال هنوز اونقدر کوچک نشده که یه بازیکن بخواد با رفتنش از تیم آرسنال بخواد به روزهای اوجش برنگرده.اما یه چیزی که خیلی واضح هست اینه که رابین سخترین تصمیم زندگیش رو میخواد بگیره به غیر از ارسنال مسئله به اسم خانواده هم هستش که به جای خودش خیلی مهمه.

اما در آخر امیدوارم خدای منان هر چیزی رو که به نفع این تیم هستش رو برای ما بنویسه. معلوم نیست شاید رفتن رابین همون بهترین.........

farshad در 31/2/1391 | 22:48 گفت:

من هم موافق حرفات هستم.درسته که تو این سالها بزرگترین نقص ما دوری از یه جام معتبر بود,اما.... اما آرسنال هنوز اونقدر کوچک نشده که یه بازیکن بخواد با رفتنش از تیم آرسنال بخواد به روزهای اوجش برنگرده.اما یه چیزی که خیلی واضح هست اینه که رابین سخترین تصمیم زندگیش رو میخواد بگیره به غیر از ارسنال مسئله به اسم خانواده هم هستش که به جای خودش خیلی مهمه.

اما در آخر امیدوارم خدای منان هر چیزی رو که به نفع این تیم هستش رو برای ما بنویسه. معلوم نیست شاید رفتن رابین همون بهترین.........

شایان در 31/2/1391 | 22:29 گفت:

منظورم از بزرگی سن نبود ها!! منظورم شکوه و جلال بود!! مقام و مرتبه بود!! آرسنال بالاتر از آرسن و رابین و...