آلابا

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,978 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آلابا

بازیکن جوانی که شاید به کار ما بیایدیکی از اصلی ترین ارکان فینالیست شدن بایرن کسی نبود جز آلابا هافبک چپ بایرن.... اون میتونه تو پست دفاع چپ هم بسیار موفق باشه....
تیم های زیادی مثل یونایتد و سیتی و بارسلونا هم به دنبال  این دفاع چپ هستند!

حالا یک سوال:

با توجه به نوسانات گیبس و سانتوس آیا خرید آلابا به سود آرسنال خواهد بود؟؟ و یک سوال دیگه آلابا اسپانیایی هست؟؟ خودم یکجا خوندم اما دقت نکردم.

نظر شخصی من اینه که سبک بازیش واقعا به کار آرسنال میاد! و میتونه یک خرید خوب برای ما باشه!!

شما چطور...؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 13/3/1391 | 10:44 گفت:

وقتی سیتی و بارسلونا دنبالش هستن فکر کردن بهش بی فایدست

محمد على(اباى) در 12/3/1391 | 22:03 گفت:

No No No.......wrong . wrong . wrong ........

M o o r I در 12/3/1391 | 20:12 گفت:

فعلا نیازی نیس

ehs در 12/3/1391 | 20:02 گفت:

واقعا بازيكن اينده داريه!ولي عمرا ارسنال در حواليش هم نيست چه برسه نزديكيش!!!

مهناز پرتوی در 12/3/1391 | 18:24 گفت:

بعید میدونم بخاد این کارو بکنه

مهناز پرتوی در 12/3/1391 | 18:23 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/3.gif

سید سجاد حسینی در 12/3/1391 | 17:43 گفت:

با وجود ونگر نمیاد

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 17:33 گفت:

رضا وقتی میدونیم تیم دنبالش نیس و عرضه ی رقابت با بارسا و شانچستر رو هم نداریم مگه بیکاریم دربارش حرف بزنیم ؟؟؟!!! هاااااااان ؟؟
عمرا نمی تونیم بخریمش ...
آمار پست هات رفته بالاهااااااااا !!!
unlike unlike

علی ارشدی در 12/3/1391 | 16:40 گفت:

تو بازی با رئال چشممو گرفت

شایان در 12/3/1391 | 15:32 گفت:

چقد dis likeدارم!!!!!!!!!!!

شایان در 12/3/1391 | 15:18 گفت:

محسن کاملا باهات موافقم

mohsen در 12/3/1391 | 15:16 گفت:

برادر من پارسال به خاطر ژورو دفاع نخرید !!!! . وای به حال الان که دو تا دفاع چپ داره

شایان در 12/3/1391 | 15:13 گفت:

دقت داشته باشید... بباید به اونایی فک کنیم که تو رادار آرسنال نیستند!! یکیش همین آلبا!! فصول قبل همیشه اونایی اومدن آرسنال که تو رادار ونگر نبودند!!

parsa در 12/3/1391 | 14:54 گفت:

عالیه ولی نمیاد

سينا در 12/3/1391 | 14:25 گفت:

اقا وقتي كيبزو سانتوس هستند به نظر من نياز نيست وارسن هم اونو نميخره يقين دارم

hosein-gunner در 12/3/1391 | 14:22 گفت:

آلابا آرسنالی هست قبلا تو تیم ب بایرن بود گفت من آرسنالو دوست دارم اما خوب ممکن بوده برای پیشرفتش این مصاحبه علاقه به آرسنال رو انجام داده ولی به هرحال آرسنال نمی یاد اگه خودشم بخواد قیمتش نمی ذاره بیاد

nima در 12/3/1391 | 13:18 گفت:

بازیکن خوبیه ولی:اولا که نمیاد آرسنال دوما من زیاد موافق نیستم که بخریمش!(سانتوس و گیبز خوبن دیگه) تو پستای دیگه بیشتر لازم داریم!

محمد جویبار در 12/3/1391 | 12:48 گفت:

رضا الابا اتریشیه ومطمئن باش نمیاد ارسنال چون همه تیم های بزرگ دنبالشن دوماما تو پست های ضروری تری بازیکن میخوایم دفاع چپ دوتا داریم سانتوز هم خیلی خوب بوده

محسن شعبانی در 12/3/1391 | 11:24 گفت:

خیلی خوبه

محمودرضا معینی در 12/3/1391 | 11:03 گفت:

برای این پست من خوردی آلبای اسپانیایی بازیکن والنسیا رو ترجیح می دم،هر چند که تیمشو به اجتمال زیاد انتخاب کرده!! این آلابا بازیکن خوبیه ولی یه مقدار تکروی و غرور توی حرکاتش وجود داشت

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 11:02 گفت:

فکر کنم برعکس گفتی پست اصلیش دفاع چپه ولی هافبکم میتونه بازی کنه.
.
مطمئنا خریدش خوبه ولی با توجه به بازیای امیدوارکننده ی سانتوس تو این فصل و جوون بودن گیبس ما هیچ احتیاجی به خرید تو این پست نداریم،پس بهتره پول رو جای دیگه خرج کنن،در ضمن چیزی که اصلا بچه ها توجه نکردن سواله دومت بود : نه اسپانیایی نیست فکر کنم اتریشی باشه یا سوئیسی،دقیق نمیدونم.

رضا توپچی در 12/3/1391 | 10:37 گفت:

نه اونا میفروشنش نه آرسنال قصد خرید توی این پست رو داره(ما یه باتجربه و یه جوان توی ای پست داریم)

soroosh در 12/3/1391 | 10:15 گفت:

نمیاد یعنی این جوری بگم بایرن نمی فروشتش

farhad bj در 12/3/1391 | 10:10 گفت:

injori ke pish miree dostan dost daran kole team tagir kone har rooz 211313taaaa bazikon moarefi mikonid...fogesh emsal 2ta dge bazikon bekharimmmm...dge ziad beshe 1done javone 18sale mesle harsal

سید محمد رضا در 12/3/1391 | 10:10 گفت:

این همه پیشنهاد رو بی خیال بشه بیاد آرسنال؟؟؟؟
تازه من سانتوس رو خیلی قبول دارم!

اميرحسين اباذري در 12/3/1391 | 10:03 گفت:

فكر نكنم بايرن بفروشه