افکارشانچستری+برنامه های تابستان+تبریک+چند چیز....

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

افکارشانچستری+برنامه های تابستان+تبریک+چند چیز....

پست امروزم نه انتقادیه و نه... فقط میخوام چند نکته براتون بگم و برم البت یکم اتقادیه اما سازندهبه  سلامتی تیم ملی فوتبال ایران تونست مقابل ازبکستان به کاپتانی احمدوف پیروز بشه!! اما خب چند چیز در تیم ملی خیلی ضد حال بود!! بی برنامگی! و این چیزیست که شاید تو بازی های بعد به ما لطمه بزنه اما با اینها کارندارم...

همه اینا رو گفتم که برسم به مصاحبه بعد بازی کیروش مربی پرتغالی ایران!
او در یک جمله بسیار بسیار قصار فرمود: وقتی تلاش کنید.. شانس هم یار و یاور شما خواهد بود!!
 خیلی ممنونم جناب کیروش... به هر حال دست پرورده فرگوسن هستی عزیزم! 80 دقیقه بزن زیرش و 10 دقیقه حمله!! کارلوس جان این فوتبال ایران نیست ا!!! ما از برزیل الگو میگیریم!! نه نه ببخشید برزیل از ما الگو میگیره!! (چقدر پر رو هستم)

اما به هر حال بنده خدا راست میگه!! فرگوسن تیمش هم اینجور نتیجه میگیره!! جلو ولوز پیرراسال همین طور بود!! بله جلو تیمی به کوچیکی ولوز!! اما این فقط نیست!! جلو چلسی... حتی بلکپول!! به قول فیروز کریمی بکش بکش بزن زیرش بازی کرد!!!
خب چند چیز بگم که شاید براتون جالبه باشه:


درپی مصدومیت کیهیل انگلیس تصمیم گرفت با فردیناند تماس بگیرند!


پل لمبرت موفق هم سرمربی استون ویلا شد!! به هر حال نورویچ با اون وضعش تونست 12 هم بشه و استون ویلا که دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس مثل دیوار پشتشه شانزدهم شد!!  به هر حال برای لمبرت جوان آرزوی موفقیت دارم!!

 DEAD LINE DAY!!!!! یادتون زمستون واستون DEAD LINE DAY آوردم؟؟ بله یکی از اصلی ترین برنامه هام برای ساعات پایانی نقل و انتقالات همینه!! (امیدوارم کسی به سرش نزنه که از من الگو برداره) چن این کار در انحصار خودمه و من به بهترین شکل انجامش میدم!!دومین مورد برنامه های تابستونیه! که البته فعلا 50-50 هست که انجامش بدم... درواقع DEAD LINE DAY حتما خواهیم داشت اما ممکن است برنامه های تابستونی نداشته باشیم! دعا کنید یه مشکل دارم البته مشکل نیست... اما دعا کنید....

راستی بازی احمدوف مقابل ایران رو دیدم... اون بد نیست!! خداییش خوبه از جورو بهتره!D: اما خب ما میشه بیاریمش حداقل رو نیمکت برای بازی های نسبتا آسون!!

در پایان روز پدر و مرد را به همه دوستان تبریک میگم!! امیدوارم مثل همیشه استوار و پایدار بمانیم!! ما مرد هستیم و میمانیم!!

فعلا...یاحق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 15/3/1391 | 21:56 گفت:

مورد ایران اصلا پستت فنی نیست و تماما احساسیه (ما کجا الگوی برزیلی داریم؟ تو زمان کدوم مربی؟ چند درصد بازی های منچستر اونجوریه؟ و ....)

در مورد خبر هات ممنون

@ همه: بچه ها از اونجا که سند بلاگ نویسی به اسم رضا شرافتیان خورده لطفا قبل از نوشتن هر بلاگی اول هماهنگ کنید با صاب بلاگ ممنون

احمدوف خوبه خیلی وقت پیش باید می آوردیمش

روز تو هم مبارک ممنون

@ سروش: کروش انقدری تو رئال نبود که بشه در موردش نظر داد بعدشم تیم دلبوسکه رو دلبسکه زد زمین برادر من

good luck

شایان در 15/3/1391 | 17:56 گفت:

هورا!!!!!!! چقد دیس لایک!!!!!!

soroosh در 15/3/1391 | 16:53 گفت:

اون موقع که تو رئال بود رو کسی یادشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رئال دل بوسکه رو یه جوری زد زمین که هنوز داره گیج گیجی میره

soroosh در 15/3/1391 | 16:52 گفت:

آره با گل آفساید حذف شد ولی بگید با چه معجزاتی جواز جام جهانی رو گرفت تیمش

parsa در 15/3/1391 | 13:54 گفت:

ببخشید ازبکستان زاپن رو رفت وبرگشت برد
حتما میخواستین ازبکستان گل بارون کنند
کیروش عالی کار کرده تا الان ...
اولا تو جام جهانی اسپانیا با گل آفساید ویا پرتغالو حذف کرد
مرسی فرهاد

Farhad Rahbari در 15/3/1391 | 13:12 گفت:

اولا تو جام جهانی اسپانیا با گل آفساید ویا پرتغالو حذف کرد
دوما زحمت کشیدی!

HAMED toopchi در 15/3/1391 | 10:36 گفت:

اين چي بود دقيقا؟؟؟؟

reza در 15/3/1391 | 10:36 گفت:

الان موضوعت تیم ملی بود دیگه ؟؟؟؟

ادم وقتی بازی تیم ملی رو میبینه گریش میگیره . مثلا یه زمان قهرمان اسیا بودیم ((
رضا شاماخ @ بله توقع نداریم یه سره حمله کنه ولی توقع هم نداریم مقابل ازبک 80 دقیقه دفاع کنه و گل بخوره و داور نفهمه و .... بعدش ببریم

Vishka در 15/3/1391 | 10:05 گفت:

مشکل از کیروش نیست هر مربی مطرح دیگه ای هم بیاد همینه

soroosh در 15/3/1391 | 09:54 گفت:

کلا بازی خنده ای بود
یه نکته هم در مورد کی روش اضافه کنم که اون هیچ وقت مربی درس درمونی نیس
رفت رئال گند زد
رفت تیم ملی پرتغال زنگ رد=> اگه قبول ندارید برید ببینید چه جوری پرتغال رفت جام جهانی. ضمننا تو جام جهانی هم اصلا قشنگ بازی نمی کرد.

nima در 15/3/1391 | 09:03 گفت:

سید سجاد حسینی@تو ام با خاک قرار داد بستی ها،هر چی میشه زود میریزیش رو سر یکی!درسته کیروش بد ترکیب چیده بود ولی خب دیگه نه باید اینجوری بکنی که!البته کیروش بعد بازی یه حرف خیلی با مزه زد که گفت:ما برای این بازی برنامه داشتیم کاملا از بازیشن مشخص بود!!

آرمان الهیاری در 15/3/1391 | 05:03 گفت:

ایران 93 دقیقه دفاع
دقیقه 94 گل
با بابا م ترکیدیم از خنده

رضاشاماخ چوک بندر در 15/3/1391 | 01:23 گفت:

ای باباکیروش خیلی هم خوبه'ازبکستان تیم ضعیفی که نیست .توقع داری تیم بره ازبکستان ویه سره توپ بریزه رودربازه ازبک؟

mohsen abbasi در 15/3/1391 | 01:13 گفت:

واقعا حرکت کی روش خیانت به ایران بود یه ذره از ولاسکو یاد بگیره تیم والیبالمونو ترکونده

سید سجاد حسینی در 15/3/1391 | 00:50 گفت:

خاک بر سر کیروش

شایان در 15/3/1391 | 00:06 گفت:

خیلی عذر میخوام... اتقادی هست یک مقدار!!