لباس اول فصل بعد مرغ ها(تاتنهام) جذاب یا...شما بگو

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,562 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لباس اول فصل بعد مرغ ها(تاتنهام) جذاب یا...شما بگو

لباس های بعد تاتنهام رونمایی شدیک مرغ بزرگ پشت آن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زیباست!!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 30/3/1391 | 16:37 گفت:

محمد علی.. من تاتنهامی ای تو ایران نمیبینم!! اگر هم تاتنهامی شده باشند به خاطر اینه که 1 فصل رفتند چمپیونزلیگ!! در کل نمیدونم اگه هوادار تاتنهام باشی دلت باید به چی خوش باشه!!

محمد على(اباى) در 30/3/1391 | 11:26 گفت:

حالم ار هرچی تاتنهامُ تاتنهامیه بهم می خوره

علیرضا ( هری ) در 30/3/1391 | 03:00 گفت:

شایسته خودشونه..همین

رضاشاماخ چوک بندر در 30/3/1391 | 00:27 گفت:

بابااین لباس جدیدتاتنهام نیست تاتنهام باشرکت پوماقراردادداره ولی این پومانیست

علی ارشدی در 29/3/1391 | 23:13 گفت:

سوال دوم! کجا عکس گرفتن؟ این عکس رسمی باشگاهشونه؟ اگه باشه که وضعشون خیلی داغونه

sepehr najafian در 29/3/1391 | 23:12 گفت:

اميدوارم تاتي فصل خوبي رو سپري کنه.تيم خوبيه.و زيباتر از چلسي بازي ميکنه

ehs در 29/3/1391 | 23:08 گفت:

طرحش واقعا داغونه!! جلوي لباس واقعا بيريخته مخصوصا يارو هم يه فيگور غوز كرده!!
اسپانسرشون كيه!!؟

سالار لاری در 29/3/1391 | 22:53 گفت:

پس چرا پوما نیست؟؟؟

شایان در 29/3/1391 | 22:33 گفت:

اوه اوه کشف کردم!!!!! به عکس آخری نگاه کنید!! دست های این که لباس رو پوشیده کجاست؟؟ فک کنم داره از تی شرت تاتنهام نهایت استفاده رو میبره×× خیلی عذر میخوام!!

شایان در 29/3/1391 | 22:31 گفت:

محمد جویبار میخوام بریم با 190 هزار تا بازدید بریم با آرسنال جامجهانی!!!(توجه داشته باش حرف زدم به سبک جواد خیابانی!!)

مصطفی موافقم!!! سوزن دوزی کردند در حد چمپیونشیپ!!

علی ارشدی دقیقا!!! یونایتد که دستمال سفره درست کرده!! حالا تاتنهام با این شیار های ریزی که درست کرده خیلی شبیه کرده به دستمال توالت!!چند تاشو بزارید برای فروش تو سایتمون!!!! خیلی حال میده!! برای همین کار داش علی پپسی!(پپسی یعنی همون نوشابه پپسی هایی که آرمان فرت و فرت صدا دار واست باز میکنه!!!راستشو بگو چی کار کردی علی؟؟ ما که یه عمره اینجاییم آقا آرمان هیچ عنایتی به ما ندارند.. حالا شوما...

حمید پیرنیا در 29/3/1391 | 21:03 گفت:

سایتو نجس نکنین

nima در 29/3/1391 | 21:02 گفت:

یه جوری شده!چطور بگم،فک کنم با علی موافق باشم!

♥Arsenal♥ در 29/3/1391 | 20:49 گفت:

ابتکار جدیدی بود

ولی کیفیت نداره

علی ارشدی در 29/3/1391 | 20:26 گفت:

رضا جان تو ذوقت نخوره ولی بدرد دستمال توالت می خوره

توپچی جنوب در 29/3/1391 | 20:26 گفت:

لباس زیباییه ساخنه واسه دبل شدن هم رفت میخورن و هم برگشت

parsa در 29/3/1391 | 20:16 گفت:

مثل لباس دوم خودمون ترکیده

amir در 29/3/1391 | 20:03 گفت:

ببخشید اینطور میگما
اما من با این لباس دستشویی هم نمیرم
((=

soroosh در 29/3/1391 | 19:08 گفت:


وای خیلی خنده بود

مصطفی کاظمی در 29/3/1391 | 19:06 گفت:

این طرف کیه؟!؟ داره گریه میکنه که !؟!
.
این چیه پشتش؟؟سوزندوزی کردن؟!؟ یعنی لشترین لباس آرسنال در طول تاریخ ازین شیک تره.

محمد جویبار در 29/3/1391 | 18:53 گفت:

همیشه طرح های لباس ارسنال معمولی وبعضی وقت های ضایع هم هست مثل امسال.
اون سالی که با استین وحاشیه سفید تا پایین بود جالب بود.

ای رضا ناقلا هی پست میزاری آمار بازدیدت بره بالا؟دیگه بالاتر از 70000 میخوای کجا بری؟

شایان در 29/3/1391 | 18:41 گفت:

طرح بدی نیست!!!!!! فک کنم ما هم مثلا عکس یا تصویر یک توپ جنگی که لوگو تیممونه رو بندازیم جالب میشه!!!