TODAY,S PAPER TALK!!!!!NEWSPAPER ROUND-UP

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,685 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

TODAY,S PAPER TALK!!!!!NEWSPAPER ROUND-UP

قصد دارم مروری کنیم بر نوشته های روزنامه های صبح انگلیس!-شوک بزرگ!!رئال مادرید قصد دارد با مبلغ 25 میلیون یورو کارلوس توز مهاجم جنجالی سیتی را خریداری کند!(THE SUN)

-گری نویل  مربی انگلیس بر این عقیده است که باید امشب یارانش ماریو بالوتلی را از جریان بازی محو کنند!
(SUNDY MIRROR)

-تیم شروود مربی تاتنهام اعلام کرد که بهترین گزینه برای هدایت تاتنهام هاتسپر آندره ویاس بواس سرمربی اخراجی فصل قبل چلسی است.
(SUNDY MIRROR)


-گرث بیل احتمالا یک فصل دیگر در وایت هارث لین تاتنهام خواهد ماند.
(SUNDY MIRROR)

-ادام جانسون وینینگر خلاق من سیتی احتمالا در تیم منتخب بریتانیا برای المپیک قرار خواهد گرفت!!(MAIL ON SUNDAY)

-لوکا مودریچ بسیار بسیار به رئال مادرید نزدیک است(SUNDAY TIMES)

-!!!باشگاه من سیتی پیشنهاد 52 میلیون یورو ای برای داوید سیلوا دریافت کرد!(DAILY STAR SUNDAY)

-برندان راجرز سرمربی جدید لیورپول قصد دارد با مبلغ 20 میلیون یورو مارتین اشکرتل مدافع کهنه کار تیمش را واگذار کند... درواقع او را در فهرست فروش تیمش قرار داده است!
کرد!(DAILY STAR SUNDAY)


خیلی عذر میخوام.. هیچ خبری از آرسنال نبود...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 5/4/1391 | 11:24 گفت:

خیلی نامردیه...
مودریچ و سیلوا با هم دیگه به سسک نمیرسن اونوقت ما اینقدر سسک رو ارزان دادیم
آرسنال عرضه بازیکن فروختن هم نداره.ما بایدرابین رو حداقل 50تا بفروشیم

علی آقاشاهی در 4/4/1391 | 23:28 گفت:

قبول دارم خیلی زیر قیمت رفت

اصلا وقت ندارم مصطفی هر وقت بتونم سر میزنم.
البته فعلا هم که باشگاه نعطیله

good luck

محمد على(اباى) در 4/4/1391 | 23:24 گفت:

مرسی داش

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 23:05 گفت:

درضمن علی جان کم پیدایی؟!؟

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 23:05 گفت:

علی : 35 تاش نقد نبود که : دقیق نمیدونم ولی فکر کنم 5 تاشو خودش دادو یه چند میلیونشم سال دوم قرار بود بدن،خلاصه اینکه زیر قیمت رفت.

علی آقاشاهی در 4/4/1391 | 22:50 گفت:

@Mostafa:
فابرگاس تا 2014 با آرسنال قرار داد داشت و 35 ملیون پوند فروش رفت.

good luck

علی ارشدی در 4/4/1391 | 22:04 گفت:

مرسی رضا می بینم که تو هم زدی تو کار پستای خبری

اینا خوب پر بازدید میشن تجربه میگه ها! ادامه بده

توپچی جنوب در 4/4/1391 | 20:49 گفت:

!!!باشگاه من سیتی پیشنهاد 52 میلیون یورو ای برای داوید سیلوا دریافت کرد!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

خیلی خبر چرتیه درسته داوید سیلوا بازیکن خوبیه ولی نه در این حد دیگه....

مرسی رضا تشکر.........

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 20:39 گفت:

asoo : فابرگاس یه سال از قراردادش مونده بود و طبیعی بود که با اون قیمت بره در ضمن سوسه اومدن بارساییا و تمایل خودش بی دلیل نبود وگرنه مطمئنا قیمتش بالای 50 تا بودش.

Farhad Rahbari در 4/4/1391 | 20:24 گفت:

گری شیرین عقل دوباره زر زد
اشکرتل پشگل 20 میلیون؟! چرته

soroosh در 4/4/1391 | 20:05 گفت:

بابا مودریچ انقد بازیکن شاخی هم نیسا

شایان در 4/4/1391 | 19:49 گفت:

agha ye tashih....city 52 milyooni real ro bara david silva daryaft karde

aso در 4/4/1391 | 17:59 گفت:

مسخرست بخدا!!!!
فابرگاس همش 35میلیون، بعد مودریچ 52میلیون!!!!!!!!!
من که باروم نمیشه، رئال انقد خر باشه که بخواد واسه بازیکنی، مثله مودریچ 52میلیون بده!!
هر چقدم، نفهم باشن، دیگه انقده نفهم نیست

حمید pires در 4/4/1391 | 16:30 گفت:

منم با شروود موافقم بهترین گزینه تاتنهام برای ما همین بواشه.

Morteza Bauer در 4/4/1391 | 15:51 گفت:

مرسی دادا...