به مناسبت پیوستن جیرو به آرسنال!دنبال چی هستی؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,733 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به مناسبت پیوستن جیرو به آرسنال!دنبال چی هستی؟

سلام اولیور!! امیدوارم الیور توئیست نباشی!!مروانه چاماخ... خوب بود در ابتدا.. در واقع میشد بگیم عالی بود اول فصل! یا... جیرو تو که مثل اون قرار نیست باشی؟؟!!!

راستی قبلا از پودولسکی پرسیده بودم تو آرسنال به دنبال چی هستی؟؟ جام؟؟شهرت؟؟ مقام؟؟

شک نکن اینجا همه اینا هست ( جز پول و دستمزد ها تخیلی) چون اینجا آقا ونگر رو داریم و  2 دستی جیباشو چسبیده!!

ژيرو نامی که عادل فردوسی پور اولین بار یاد داد که به تو بگوییم!!


بله منم بهت میگم جیرو چون دوست ندارم اسمت رو اون جور که عادل میگه صدا بزنم چن...ما یه مدافع کابوس داریم که در صورتی که اسم تورو مثل عادل بگیم یاد اون مدافع می افتیم!! بچه ها خودتون میدونید کی رو میگم!! همه میگی خاک تو سرت!!

حالا بیام از این حرف ها بیرون... اولیور جیرو... من اولین بار ساعت 3.40 شب یک کلیپ از تو دیدم!! بله 48 ساعت مونده به امتحان! تا صبح منتظر ماندم تا کلیپ تو دانلود بشه!! راستی اون گل دقیقه 90 که برگردون زدی به نظر من اصلا آفساید نبود و اون کمک داور شکر خورد آفساید گرفت!!

جیرو! امیدوارم خرید تو به منزله یک بالانس مالی با رابین ونپرسی نباشه!! و فصل بعد تو و رابین 2 نفری خط آتیش تیم رو تشکیل بدید!! نمیدونم چی بگم تی تی هانری فرانسوی بود و تو هم فرانسوی و دنیس برگکمپ هلندی بود و ونپرسی هم هلندی!!!
منظورم اینه میشه به این شعر پر معنا توجه کنیم:

هرکسی دور ماند از اصل خویش...باز جوید روزگار وصل خویش!!؟؟

یعنی میشه یک خط آتیش قوی داشته باشیم مثل زمان برگکمپ و هانری؟؟

تهیه و تنظیم:
رضا شرافتیان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 7/4/1391 | 22:36 گفت:

مهران کاظمی حاضرم باهات یه کل کل شعری راه بندازم اگه به 10 بیت رسیدی جایزه داری×××!!!

علی آقاشاهی در 7/4/1391 | 17:28 گفت:

@ فرهاد و رضا شرافتیان:

اصلا رو تلفظ انگلیسی ها نمیشه حساب کرد چون با گویش خودشون می خونن همه چیزو باید یه گزارشگر فرانسوی اسمشو بگه
من فکر می کنم تلفظ درستش جیقود یا ژیقود باشه (تو گوگل ترنسلیت هم همین شکل تلفظ می کنه) چون اصلا فرانسوی ها "ر" نمی تونن تلفظ کنن و مثلا به ایران میگن ایقان و جالبه انگلیسی ها هم "ق" تقریبا نمیتونن تلفظ کنن و حتی اسم ها رو که ق دارن ( مثل فامیلی خود من که بهم میگن آگاشا ای (( "ه" شم نمیگن بی انصافا) :دی) "ق"ش رو به "گ" یا "ک" (Q) تبدیل می کنن.

جالبه بدونید تلفظ صحیح اسم ژورو "دیـــــــــوقـــو"(به اسکان "د" که تقریبا شنیده نمیشه و "ی" خیلی کشیده میشه) هست :دی

good luck

علی قاسمی در 7/4/1391 | 11:33 گفت:

مصطفی جون یادت رفت بگی مدیریت سایت !!!!!!!!

به نظر من این بازیکن25 درصد بالا تر از بندتنره
یعنی بندتنر 40 و این بازیکن 65 هستش

مصطفی کاظمی در 7/4/1391 | 02:25 گفت:

یعنی کلا یه چی پرت گفتی که یه چی گفته باشیا!
.
یعنی تو پست ندی میگن پستدونت خرابه؟!؟
.
شوخی کردما!!!!! (ازلکی )
.
ازین حرفا گذشته بگم که من فکر نکنم جیرود ثابت باشه،فکر کنم توماس ثابت باشه و رابین پست قبلیش بازی کنه مثل همین فصل دیگه.
.
راستی فرهنگ آرسنالیت چی شد؟ منتظریما.

مهران کاظمی در 7/4/1391 | 01:23 گفت:

ببخشید اما من اصلاً ربط این شعر رو به کل بلاگت نفهمیدم، این بیت کنایه میزنه به کسایی که هویت خودشونو گم کردن و اینکه بالاخره هر کسی به اون چیزی که هست بر می گرده، یه جورایی هم معنی انا الیه راجعون هم هست، حالا این چه ربطی به ژیرو و آنری و برکمپ و بلاگت داره نفهمیدم

توپچی جنوب در 7/4/1391 | 01:23 گفت:

اشتباه کردی رابین پشت ژیرو بازی میکنه و با این کار تیم دیگه نیاز به یه هافبک خلاق نداره

رابین میشه بازیکن 10 تیم و ژیرو هم بازیکن 9 تیم وینگر های چپ و راست هم پولدی و تئو چه شود


خیلی دوست دارم هرچه زود تر لیگ انگلیس شروع بشه این فصل همه بازی های آرسنال رو خواهم دید

شایان در 6/4/1391 | 23:57 گفت:

آقا جکی خوب الان بعد مصدومیت هندوانه دربسته هست!!! خدا میدونه بتونه خوب باشه یا نه!!!

منم بد جور از ناحیه زانو مصدومم!! دعا کنید شنبه بازی حساسی داریم!!

شایان در 6/4/1391 | 23:54 گفت:

farhad rahbari خوشحالم میشم!! رووووت کم شد!!؟؟

شایان در 6/4/1391 | 23:53 گفت:

والا درباره تلفظ صحیح اسم این بازیکن باید بگم: الان یه کلیپ خبری تو اسکای اسپورتس موبایل دیدم که گفت: اولیورر جیرو!!!!! حال کردم!! که حرف خودمو داره میزنه!! جیرو صحیحه دوستان!!

parsa در 6/4/1391 | 23:42 گفت:

مرسی...

سعيد توپچي در 6/4/1391 | 23:20 گفت:

مثل هميشه يه متن خوب و پراحساس
دمت گرم آقا رضا

محمد على(اباى) در 6/4/1391 | 22:55 گفت:

پیش به سوی قهرمانی

soroosh در 6/4/1391 | 22:48 گفت:

فرهاد عجب گیری دادیا

Farhad Rahbari در 6/4/1391 | 22:32 گفت:

همه این صفحرو 50 بار رفرش کنن تا خستگی رضا در بیاد

علی ارشدی در 6/4/1391 | 22:16 گفت:

ظاهرا تلفظ درستش همون ژیرو باشه

مهدی افسرده در 6/4/1391 | 21:51 گفت:

داش رضا پس جکی رو چی کار کردی

soroosh در 6/4/1391 | 21:48 گفت:

راستی رضا ویلشر چرا تو ترکیبت نیس :دی

soroosh در 6/4/1391 | 21:46 گفت:

بسیار قشنگ بود رضا جان
خدا کنه تاریخ تکرار بشه و جیرو بشه هانری و رابین از لحاظ غیرت بشه یکی مثه دنیس

فرهاد در 6/4/1391 | 21:38 گفت:

البته باید دید که گزارشگرهای انگلیسی چی میگن

فرهاد در 6/4/1391 | 21:37 گفت:

فکر کنم الیور جیرود درست باشه.

علی ارشدی در 6/4/1391 | 21:35 گفت:

همچین پستی رو برای پولدی هم گذاشتی یادمه

شایان در 6/4/1391 | 21:05 گفت:

جیرو و رابین مهاجم نوک و پودولسکی وینینگر چپ!! فوق العاده میشه!! من که اگه رابین بمونه این ترکیب رو تو فیفا 13 میچینم:

چزنی+سانیا+ورمائلن+مرتساکر+سانتوس+شاید امویلا نشد سانگ+آرتتا+پودولسکی+والکات+رابین+جیرو

Morteza Bauer در 6/4/1391 | 21:04 گفت:

انشالله که کنار رابین خط حمله آتشین رو تشکیل میدن و به چلملخ اصلا ابدا دچارنمیشه