برو...حق با توست ...رابین تو هم نتونستی...

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,999 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برو...حق با توست ...رابین تو هم نتونستی...

تمدید نمیکنم!!!!!بعد از ظهر امروز بود که اسکای اسپورتس سربسته درباره این بیانیه رابین مطلبی در کلوث واچ نوشته بود...

بله او معترض است! حق با رابینه! در مدت یورو2012 سکوت کرده و چیزی نگفته اما داره راست میگه! گازیدیس و ونگر از خر شیطون نمیان پایین!! بله درسته رابین میخواد که آرسنال برگرده به زمان قبل و جام کسب کنه! اما د این راه بازیکنانی باید جذب بشن که نمیشن!! بله رابین برو!

ماندم مات و مبهوت که این چه وضعه تیمه! 48 ساعت پیش پستی گذاشتم که سال بعد هم هیچ چیز نخواهیم بود! اما دیدید که رابین هم رفتنیه!

حداقل تا به حال بازیکنی بیانیه نداده بود... همون فرانسسک و نصری خائن هم چنین کاری نکردند! اما رابین عشق به هوادار رو نشون داد!

ونگر تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان تکیه میکنی به جیرو و پودولسکی؟ شاید در ظاهر خوب باشه اما در باطن خیر!!

رابین اگر بمانی یا بری عشق منی.... گازیدیس نمیدونم دنبال چی هستی .... آقا ونگر دنبال زیر بغل مار میگردی؟؟ یا خط چهارم آدیداس؟؟ هر فصل ستاره هاتو از دستی میدی دوباره از نو شروع میکنی!! دنبال موفقیت با یک سری بازیکن جوانی... رابین هم جوان بود...بزرگ شد حالا که به اوج تکامل رسید بره؟؟؟؟؟؟؟ خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 15/4/1391 | 10:02 گفت:


اینم طرز فکر من درباره این جریان :
هنوزم شک دارم رابین رفتنیه یا موندنی !!!دقیقا حرفاش بوی طعنه زدن به مسئولا و ونگر میده ..هیچ کدوم از بازیکنای قبلی این کار رو نکردن و فقط قید تیم رو زدن و رفتن پی کار خودشون اما به قول علی ، رابین شاید داره با این کارش خودش رو فدا میکنه ؟؟؟شایدم داره اینجوری به همه هوادارا نشون میده که دوست داشته به تیم وفادار بمونه اما هیچ امید و اطمینانی واسه قهرمانی بهش داده نشده و اونم مجبور شده بیخیال تیم شه !!!---------------نمیدونم چرا این سیاست های مسخره داره این بلا رو سر تیم ما میاره ؟؟چرا آخه ؟؟یه زمان شانچستر رو هیچ کس نمیشناخت ولی با گرفتن جام های پشت سر هم (که به جرات میگم خیلیاش با کمک دستای پشت پرده و همون سیاستاس) پرطرفدارترین تیم دنیا شد ، درحدی که شِوِرلِت واسه اینکه بَرَندِش تو دنیا بیشتر شناخته شه باهاشون قرارداد 2میلیاردی میبنده !!!آخه چرا ما نباید جای خودمون رو حفظ میکردیم تا شورلت این قرارداد رو با ما ببنده !!!یادمه چند سال پیش گفتن منچستر 700میلیون بدهی داره اما میبینین چقدر راحت میتونن با یه قرارداد اینجوری سروتهش رو هم بیارن ؟؟یه حس بدی دارم الان ، مثلا یه نیگا به لیورپول بکنین ، به صورت کاملا نامشخصی داره میره به فنا مثل خود ما!! اونا هم مثل ما هرسال باید غصه ی تمدید بهترین بازیکنای فصلشون رو بخورن !! اوون ، آلونسو ، ماسکرانو ، تورس ، مرلس ، ریسه و...و...و... الان همین شرایط واسه سوارز و اسکرتل وجود داره!!حالا نکته جالبش اینه که بعضیا اون بالا نشستن فقط دم از فرپلی مالی میزنن ولی به انجام میرسه !!!اگه این قانون رعایت میشد الان ما از چلسی ، من سیتی ، پاریس انژرمن و...و...و... ترسی نداشتیم !!!
-------------
فوتبال خیلی کثیفی داریم ما ... خیــــــــــــلی بیشتر از اون چیزی که ماها فکرش رو بکنیم !!!آرسنال با اون همه عظمتش به تیمی تبدیل شده که بازیکناش واسش شرطُ شروط میذارن !!یه زمان بود هرکسی آرزوش بود لباس آرسنال رو بکنه تنش اما الان!!!؟؟؟!!!
یاد جریان سفید امضا کردن بازیکنای پرسپولیس تو سالای دور میافتم ، ولی الان پول جای تعصبو غیرت رو گرفته !!!) ماهم با همین مشکل دستو پنجه نرم میکنیم = غیرت !!
----------
مشکل ما پول نیست ، ما سهام دار دوم باشگاهمون چندیدن برابر سهام داره اول باشگاه لیورپول(هنری) پول داره ، اما اون آشغالا (گایندیز و ... )نمیذارن که این پول خرج شه واسه تیم !!!آقا ما نمیگیم مثل منچسترسیتی گند بزنید به فوتبال و فقط ستاره های بقیه تیم ها رو بخرید ، اما لااقل یکم از این پول استفاده کنید و کمبودهای تیم رو برطرف کنید !!!یا لااقل نذارید بازیکنامون اینجوری تیم رو بذارن تو خماری و برن !!..داغون کردید مارو !! تا کی آخه ؟؟تا کی باید بشینیم تا یه بار دیگه تیمی درحدواندازه های اسم آرسنال رویایی ببینیم ؟؟ 50تا بازی بدون باخت کم نیستا ؟؟؟(من بازی با منچستر رو باخت حساب نمیکنم!!چون به داور باختیم!!)
یعنی ما همون آرسنالیم که ...که....که....؟؟

unlike unlike

Keivan در 15/4/1391 | 02:46 گفت:

وای وای وای

چی دارم میبنم اصلا باورم نمیشه چرا ما نباید یه بازیکن متعهد داشته باشیم من که اشکم داره در میاد

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

parsa در 15/4/1391 | 02:06 گفت:

عادیه...
من هیج حقی به رابین نمیدم
اگه بره نامردی بدی در حق آرسنال کرده
خوبه یک ساله خوب بوده برا ما

Farhad Rahbari در 15/4/1391 | 01:59 گفت:

رابین میمونه درست مثل وضعیت برباتوف
جام میگیریم تمدید میکنه

فرهاد در 15/4/1391 | 01:21 گفت:

البته اون غیرته خودشو نشون داد و به همه فهموند که ونگر نمی خواد بازیکن بگیره و می خواد با این بازیکن ها ادامه بده آخه مگه میشه با این رمزی بی شعور جام اورد این تقصیر کیه که بهش بازی میده خوب معلوم ونگر بابا این و امثال این آدم بشو نیستن با چه زبونی باید گفت.به خداوندیه خدا قسم میخورم اگه رابین بره یه ذره ازش دلگیر نمیشم و ونگر رو هرگز به خاطر جنایت های بی اندازش نمی بخشم اون داره تیم رو نابود میکنه حرفاشو باور نکنین تو این سالها همش داشته گولمون میزده.
اگه راست میگفت با اون تیم افسانه ای یه لیگ قهرمانان میبرد

فرهاد در 15/4/1391 | 01:19 گفت:

البته اون غیرته خودشو نشون داد و به همه فهموند که ونگر نمی خواد بازیکن بگیره و می خواد با این بازیکن ها ادامه بده آخه مگه میشه با این رمزی بی شعور جام اورد این تقصیر کیه که بهش باتزی میده خوب معلوم ونگر بابا این و امثال این آدم بشو نیستن با چه زبونی باید گفت.بهخداوندیه خدا قسم میخورم اگه رابین بره یه ذره ازش دلگیر نمیشم و ونگر رو هرگز به خاطر جنایت های بی اندازش نمی بخشم اون داره تیم رو نابود میکنه حرفاشو باور نکنین تو این سالها همش داشته گولمون میزده.
اگه راست میگفت با اون تیم افسانه ای یه لیگ قهرمانان میبرد

♥Arsenal♥ در 15/4/1391 | 00:41 گفت:

من که کلی خوشحال شدم از رفتنش............

میلاد آرشام در 15/4/1391 | 00:13 گفت:

رضا شرافتیان@ وای نگو دیگه از خوشحالی پرواز میکنما(البته تنهایی آخه رابین داره میره)

arman omidian در 15/4/1391 | 00:09 گفت:

کاملا با نویسنده آقا رضا موافقم.
جای بحث نیست ولی حداقل هرچی بود مثل مرد اومد بیانیه رسمی داد.نه مثل بعضیا که...
هرجا بره براش آرزوی موفقیت دارم

شایان در 15/4/1391 | 00:04 گفت:

میلاد آرشام سوبله چوبله لایک!!!!!!!

میلاد آرشام در 14/4/1391 | 23:59 گفت:

رضا شرافتیان@ دست شما درد نکنه اما حقیقته(توو دلم : وای چقد خوشحالم یکی بهم لایک داد اونم دابل)

شایان در 14/4/1391 | 23:54 گفت:

میلاد آرشام ....دابل لایک فور یو!!

میثم در 14/4/1391 | 23:51 گفت:

سلام
چرا شروع به بد گوئی کردیم خودش گفته با این شرایط تمدید نمیکنه نگفته اصلا تمدید نمیکنه نکته دیگه اینه که کاملا منتظر مذاکره بیشتره نه فرصت جدایی و چیزی که وجود داره شک نکنید رئیس سر رابین هم شده ریسک خواهد کرد و نگه میدارتش حتی یک سال آخر که ما کم بازیکن نداشتیم که رایگان از تیم خارج شدن
و در آخر من مطمئن هستم رابین خواهد ماند و ما تابستان شلوغی داریم خواهید دید
در ضمن گمانه زنی ها در مورد ام ویلا و یونس بلهندان دوباره شروع شده

شایان در 14/4/1391 | 23:51 گفت:

میثم رابین میره...این خط ایننشون

شایان در 14/4/1391 | 23:51 گفت:

میثم رابین میره...این خط ایننشون

sepehr najafian در 14/4/1391 | 23:51 گفت:

البته يه سال ديگه با ما قرارداد داره ببينيم چي ميشه

sepehr najafian در 14/4/1391 | 23:51 گفت:

البته يه سال ديگه با ما قرارداد داره ببينيم چي ميشه

میلاد آرشام در 14/4/1391 | 23:50 گفت:

برا من دیگه عادیه
خیلی هایی که کنارم بودن رفتن این یکی هم روش
اصلا به درک اگه بره...همونطور که اینو ساختیم بازم بهترشو میسازیم
به دیگران پر و بال دادیم بجای اینکه بامون پرواز کنن برامون دم در میارن

میثم در 14/4/1391 | 23:46 گفت:

سلام
چرا شروع به بد گوئی کردیم خودش گفته با این شرایط تمدید نمیکنه نگفته اصلا تمدید نمیکنه نکته دیگه اینه که کاملا منتظر مذاکره بیشتره نه فرصت جدایی و چیزی که وجود داره شک نکنید رئیس سر رابین هم شده ریسک خواهد کرد و نگه میدارتش حتی یک سال آخر که ما کم بازیکن نداشتیم که رایگان از تیم خارج شدن
و در آخر من مطمئن هستم رابین خواهد ماند و ما تابستان شلوغی داریم خواهید دید
در ضمن گمانه زنی ها در مورد ام ویلا دوباره شروع شده

شایان در 14/4/1391 | 23:46 گفت:

آخه فابرگاس و نصری رفت دلمون خوش بود رابین هست... اما........ الان چی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ داریمم اما بی تجربه.....

nima در 14/4/1391 | 23:39 گفت:

مردک تو الان هر چی داره از آرسناله!
-----------------
علی منم همینطور که تو دیوار گفتم کاملا باهات موافقم!!!
@آخه یکی نیست بگه بی شعور تو 7 ساله فلج افتادی رو دست ونگر حالا این یه ساله برا ما آدم شدی؟!؟من کاری ندارم خیلی هم ممنون اگه نبود شاید 15 میشدیم ولی این رسمش نبود!!!

علی ارشدی در 14/4/1391 | 23:34 گفت:

احتمالات مختلف:

1. رابین قصد داره به باشگاه فشار بیاره

2. دلیل رفتنش فقط پول و جامه

در هیچ حالتی من به رابین حق نمی دم!

حالت اول:
آرسنال دو تا بازیکن خریده اونم قبل از باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات و پنجره هم تازه باز شده! معلوم نیست دیگه خرید نکنیم ضمن اینکه هنوز کلی بازیکن فروشی داریم تابستون شلوغ تری پیش رومون به نظر میرسه و این حرفای رابین که باشگاه جاه طلب نیست و اینا خیلی منطقی نیست

حالت دوم:
حیف از دنیس کبیر که الگوی تو باشه!


البته همه اینا برمیگرده به اون جلسه ی اولیه توش چی برای رابین تشریح کردن از برنامه ی باشگاه، یا واقعا دیگه همینه ته زور باشگاهمون برای جام بردن(که قطعا کافی نیست) که رابینم قبول نکرده
ولی همه ی این حرفا به کنار! دیگه دوره ی بازیکنایی که فقط تیم واسشون مهمه و به خاطر تیم هر جور از خود گذشتگی ای می کنن داره تموم میشه حالا اگه این بازیکنا هم بخوان زنده باشن تیمشونه که مثل یه زباله خیلی محترمانه میندازشون بیرون(پنتوریکو و رائول)

فقط دلم از این میسوزه که چقدر زحمت کشیدیم برای یه عده از بازیکنامون و اونا رو به جایی رسوندیم بعد چشمشونو می بندن و انگار نه انگار

همین رابین اگه تو هر باشگاه دیگه ای بود چقدر ممکن بود بشه اینی که الان هست؟ مردک تو الان هر چی داره از آرسناله! این تیم هر چی هم سرش بیاد تو نباید ولش کنی! البته که خودت از باشگاه مهم تری

یکی از دلایل عمده ی جام نگرفتن آرسنال تو این سالا وجود افرادی مثل کول نصری سسک فلامینی آده هلب و ... است

Vishka در 14/4/1391 | 23:22 گفت:

موضع من سکوتی تلخ

مهران کاظمی در 14/4/1391 | 23:18 گفت:

خیلی چیز عجیبی نیست، از 2 3 ماه قبل از اتمام فصل به فکر رفتن بود، سیتی و یوونتوس هم چون از این قضیه که فن پرسی نمیخواد تمدید کنه خبر داشتن اومدن پیشنهاد 15 میلیونی و 8 میلیونی دادن، اگه خبر نداشتن که حداقل 25 میلیون پیشنهاد میدادن

nima در 14/4/1391 | 23:12 گفت:

آیا رابین به ما ملحق خواهد شد؟ دوست دارم تا در کنار او بازی کنم" ماریو بالوتلی در توئیترش - پس از منتشر شدن بیانیه رابین ونپرسی مبنی بر تمدید نکردن قراردادش با آرسنال.
------------------------------------
این دیگه آتیشم زد!!!واقعا که از دست این بازیکنای نامرد چی باید کرد!؟؟خیلی خیلی دوسش داشتم ولی اگه از آرسنال بره به هیچ وجه نمیبخشمش و ازش حمایت نمیکنم!

nima در 14/4/1391 | 23:05 گفت:

من زودتر برم احساس کنونیمو که نوشته بودم به فصل بعد امیدوار شدم رو پاک کنم!!!
واقعا دیگه گندشو درآوردن اینا...
بازیکن بی غیرت نمیخوایم نمیخوایم!!!همهش بهونه اس!!!برو برو پیش همون نصری گور به گوری تو ام برو اونجا،اونجا حلوا بخش میکنن برو جا نمونی!!!
لعنت به این فصل نقل و انتقالات که اشک آدمو در میاره!!!

مهدی افسرده در 14/4/1391 | 23:02 گفت:

رفتن رابین یعنی ته نامردی

مهدی افسرده در 14/4/1391 | 22:58 گفت:

سخت در اشتباهی...سخت

مگه لیورپول تو این چند ساله خوب بوده یا بازیکنه خوب گرفته یا جام درست حسابی گرفته که جرارد پای لیورپول واستاده یا توتی

..هر دوشونم کلی پیشنهاد داشتن

خیلی چیزا مهمتر از پول و جام وجود داره پسر

Morteza Bauer در 14/4/1391 | 22:57 گفت:

حمید جان اگه اون سمیر بی غیرت حق داشت اون چرت و پرتارو به هواداران نمیگفت

Morteza Bauer در 14/4/1391 | 22:56 گفت:

چقد بازیکنا راحت روی حرف و دل هوادارن پا میزارن.این ریئس باشگاه و ونگر...........چه عرض کنم همیتون خودتون میدونید
حرف هر سال هواداران:
انشالله قهرمان میشیم.انشااا..نایب قهرمان.انشال...جام اتحادیه.انشالله جام حذفی.انشالله تو اروپا به بارسا نخوریم.انشالاه سهمیه اروپا بگیریم.
سهمیه اروپ که گرفتیم میگیم انشالله سال بعد.بخدا خسته شدیم.خسته

hamid saadi در 14/4/1391 | 22:54 گفت:

همون طور که قبلا هم گفتم چاره کار علیشیر عثمانوفه.
اگه اون بیاد.ستاره ها میان و ستاره های خودمون هم حفظ میشن.
کرونکه دنبال پول دراوردنه و عثمانوف دنبال پول نیست. براش یه جور تفریح و رقابته.
برای آرسنال متاسفم. باید یک فصل اعصاب خوردی رو تحمل کنیم و در آخر برای سوم شدن خوشحالی کنیم.
ولی برادر من همون طور که رابین حق داره سمیر هم حق داره