اختصاصی رضا:گپ وگفت رو در رو باهافبک اسبق بولتون!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,626 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اختصاصی رضا:گپ وگفت رو در رو باهافبک اسبق بولتون!!

او بسیار بسیار تند از ماشین پیاده شد و به سوی آرایشگاه دوید! اما من بسیار تیز هوش بودم و از استیل زیبای او فهمیدم او یک فوتبالیست میباشد!بله او کسی نبود جز جی لوید ساموئل هافبک اسبق بولتون و استون ویلا که سابقه زیادی در فوتبال انگلیس دارد! و هم اکنون هافبک استقلال تهران است.

او به داخل آرایشگاهی در ولیعصر تهران رفت... ابتدا که از ماشین پیاده شد و به داخل آرایشگاه رفت به سمت راننده ماشین که یک سمند بود رفتم و گفتم جناب این هافبک استقلاله؟؟؟ آقا راننده گفت: نمیدونم! من اونو از هتلی تو جردن سوار کردم!! من خودم استقلالی هستم اما اورا نمیشناسم!!

من هم از فرصت نهایت استفاده را بردم و به داخل آرایشگاه رفتم... در این هنگام با جی لوید ساموئل رودر رو شدم!! فقط با زبون بی زبونی گفتم: های.. جی لوید ساموئل؟؟؟ بنده خدا گفت یه یه (بله بله) من هم به وی گفتم: در واقع نگفتم و گوشیم رو بهش نشان دادم گفتم میتونم عکس بگیرم؟ گفت بله!

بعد از عکس های یادگاری ای که گرفتم به اون گفتم من یکی از هواداران ایرانی آرسنال هستم! تعجب کرده بود بنده خدا نمیدونم چرا! بهش گفتم امسال با قلعه نوئی برنده 3 جام میشیم؟ گفت: البته حتما!

حالا یک سوال برام پیش اومده ساموئل قصد داشت موهاشو چی کار کنه!! یا ریش هاشو... ریش هم داشت! تو بازی جمعه متوجه اون خواهیم شد!البته شاید هم یه قراری داشته با یکی از دوستانش! نمیدانم


اینم عکس هایی از ملاقات امروز من با ساموئل هافبک قد بلند و خوش استیل استقلال و اسبق بولتون و استون ویلا!

آهان یک نکته: چند روز پیش ساموئل با روزنامه سان انگلیس مصاحبه کرده بود که در ایران کار های عجیبی انجام میدهند! بعد از باخت یک گوسفند را سر بریدند و گفتند از روی خون آن راه برو!! و این ترسناکه! این کار را کردند ککه بازی بعد را ببریم! اتفاقا بازی بعد را هم بردیم!!

اینم عکس ها:

حجم عکس ها خیلی بالا بود و نتوانستم مستقیم بذارم اینجا!

برید از این دو لینک که آپلود کردم ببینید:

http://up.vatandownload.com/images/5kbfl7dhtt3jat4p2lt1.jpg

http://up.vatandownload.com/images/49hy172skkc3d7lr9.jpg

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان الهیاری در 29/4/1391 | 00:10 گفت:

رضا یعنی اینقد جوگیر شدی که عرق کردی؟
شانس من... همه ش داور دیدم
مسعود مرادی
مظفری زاده
فغانی

ناصر در 28/4/1391 | 17:46 گفت:

من جدی گفتم محمد-برای زمانی که رفته بودم جاپن

محمد حسینی در 28/4/1391 | 17:00 گفت:

ناصر دهنت سرویس منم می خواستم عکسمو با سوباسا بذارم
فقط شاهین!!!

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:30 گفت:

ساموئل رو دیدی این همه ذوق کردی رضا اگه رابین رو ببینی چه میکنی!!!!!!!!!!!!!!

میلاد آرشام در 28/4/1391 | 14:55 گفت:

نیستن!

ما راستگو هستیم

هیچ وقت نمیتونم چیزیی که غیر از حقیقته بگیم

همه ش حقیقت بود

moeinem در 28/4/1391 | 14:34 گفت:

داش میلاد بعد بگو آبادانیا لاف زن نیستن!

زنده باد استقلال و استقلالی!!!!!!!!!

sadegh در 28/4/1391 | 12:22 گفت:

منم با تارو کنار تابلویی که پدرش کشیده بود عکس دارم.

شایان در 28/4/1391 | 11:29 گفت:

میلاد آرشام خوب لاف میای ها!

ناصر در 28/4/1391 | 09:35 گفت:

این که چیزی نیست-من با واکاشی زوما هم عکس دارم!!!!

میلاد آرشام در 28/4/1391 | 02:08 گفت:

حالا کیو

میلاد آرشام در 28/4/1391 | 02:08 گفت:

دادا یطور گفتی عکس گرفتمو اینا گفتم حال اکیو دیدی

ما هم اینجا توو آبادان خیلیا رو میبینیم ولی برامون عادیه و عکس نمیگیریم

نمونش : دنیس... یوهان... تی تی... دلپیرو... توتی و ......

رضاشاماخ چوک بندر در 28/4/1391 | 02:05 گفت:

منم ترنس هیل (پاگنده)روازنزدیک دیدم

رضاشاماخ چوک بندر در 28/4/1391 | 02:04 گفت:

منم ترنس هیل (پاگنده)روازنزدیک دیدم

شایان در 28/4/1391 | 01:47 گفت:

در ضمن علی .. کریس رونالدو گفته بود ترسناک ترین تکل هارو تو بازی با بولتون تجربه میکردم!!! هنگامی که جی لوید بجای توپ پای مرا میدید!!!!!!!!!!! همینو میگه ها

شایان در 28/4/1391 | 01:44 گفت:

علی 7...8 ماهه تو اس اسه!! پارسال 600 هزار دلار گرفت برای 6 ماه امسال برای 1 فصل 950 هزار تا گرفت و با اس اس بست... خدایی پارسال حرف نداشت...عشقمه شاید اگه یه ایرانی رو میدیدم خوشم نمیومد.. اما این گلادیاتور یه چی دیگس

شایان در 28/4/1391 | 01:40 گفت:

بچه ها لوک دیانگ هم به گلادباخ پیوست!!!!!!! همان که گفتید مثل رابین میتونه باشه

علی ارشدی در 28/4/1391 | 01:37 گفت:

اولا که عزرائیل درسته نه ازرائیل

دوما عزرائیل ندیدم فقط از حرکت استقلال تعجب کردم این کیه دیگه؟ چند خریدنش؟

شایان در 28/4/1391 | 01:32 گفت:

خدا وکیلی قبول دارید از اسکیلاچی و جورو بازیش بهتره؟ تازه ارزون تر هم هست!

شایان در 28/4/1391 | 01:29 گفت:

نمیدونید با چه تلاشی باهاش عکس گرفتم.. به قول احسان سر بزنگاه مچشو گرفتم

سید محمد رضا در 28/4/1391 | 01:11 گفت:

جالب بود..
من فوتبالی ها رو ندیدم ولی امیر غفور قبل از معروف شدنش باهام دوست بود که الان هم مجبوره باشه!!!!!!

ehs در 28/4/1391 | 00:27 گفت:

دمت گرم رضا جون سر بزنگا مچش رو گرفتی ها!!!خوب شناختیش!!(چه عرقی کردی ها!!!)
بابا انقدر ها هم بد نیست بنده خدا!
منم هادی طباطبایی رو یه بار تو ارامگاه تو ساری دیدم!!!!!! کلی هم با هم حرف زدیم دمش گرم خیلی با معرفت بوداون موقع خیلی رو اوج بود منم یه نوجون بودم!!یادش بخیر!

سالار لاری در 28/4/1391 | 00:24 گفت:

اون موقع که علی پروین سرمربی پرسپولیس بود خواهر زادش همسایمون بود(اگه می پرسید کدوم محل:نارمک) رفتم هتل با باشگاه نهار خوردیم بعد رفتیم استادیوم
بازی پرسپولیس شموشک بود
هنوزم میبینمش شاید حالا که پرسپولیس پر ستارست بازم رفتم باهاش

شایان در 28/4/1391 | 00:21 گفت:

مرسی داش رضا توپچی

رضا توپچی در 28/4/1391 | 00:13 گفت:

بابا خوشتیپ...
بیشتر از اینکه دیدن ساموئل واسم جذابیت داشته باشه دیدن چهره ی دوست آرسنالیم واسم جالب بود...

مجتبی هانری در 28/4/1391 | 00:10 گفت:

بابا ول کنید ایران را خوب باشه!
عشق است جادوگر آسیا
عشق است بهروز رهبری فر تعصبیو میگم که پای فرهادتون شکست.

Morteza Bauer در 28/4/1391 | 00:07 گفت:

ایولا رضا.انشالله هر3جامو میگیریم.

Keivan در 28/4/1391 | 00:01 گفت:

ایول ساموئل...عشق است استقلال و استقلالیو...

حسین در 27/4/1391 | 23:51 گفت:

ولی من انصافا آرش برهانی خیلی خوش اخلاق بود و با حوصله حرف زد.کسی نمی شناختش.با تی شرت آبی داشت میرفت سمت بی ام و سفیدش.من شناختمش رفتم سراغش گفتم آقای برهانی!بعد چند دقیقه ای حرف زدیم ولی عکس نگرفتم.

عبدا... ویسی رو که اصلا هیچی...جلوی عابربانک دیدمش با گرمکن و لباس ورزشی.سلام علیک کردیم در مورد فوتبال و صبا باهاش حرف زدم انقدر جدی و با حوصله جواب میداد احساس کردم من مدیر عامل صبا هستم داره بهم جواب میده.خیلی با شخصیت بود خلاصه.دمش گرم.ایشا... این فصل هم تو پیکان موفق باشه.

soroosh در 27/4/1391 | 23:33 گفت:

رضا ازت بعید بود استقلالی باشی

سينا در 27/4/1391 | 23:29 گفت:

باحال بود ما كه يه بار عابدزاده رو ديديدم كلي خوشحال رفتيم طرفش مرتيكه ك...حسابمون نكرد

اقا راستي اين فصل سيستم استقلال 0_6_4 اسپانياست حساب كن نكونام وساموئل هافبك دفاعي جلوتر زندي جباري و

جانواريو به به مجيدي هم بياد بيرونه راستي توسي به به!!!!!!!

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 23:21 گفت:

دمت گرم رضا-کلا با ذوقی
پرچم استقلال تا ابد در ایران و آسیا بالاست
حسین حرف مفت نزن

میثم در 27/4/1391 | 23:17 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

میثم در 27/4/1391 | 23:17 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

میثم در 27/4/1391 | 23:16 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت

میثم در 27/4/1391 | 23:15 گفت:

چند سال پیشا که شاه غلام سرمربی فجر بود هر هفته قبل بازی بازیکن ها رو میاورد شاهچراغ و همه بازیکن ها رو میشد دید

میثم در 27/4/1391 | 23:12 گفت:

چه جالب
چه عرقیت زده رضا اگه با یه بازیکن درست درمون روبه رو بشی که خدای نکرده ....البته دور از جون
ولی هوش و بازیکن شناسیت قابل ستایشه:R:

مصطفی کاظمی در 27/4/1391 | 23:09 گفت:

اون که ساموئله همه میشناسیم،اون طرف کیه کنارش؟ شبیه آمار بازدید میمونه قیافش...

nima در 27/4/1391 | 23:06 گفت:

حسین@من همه ی بازیکنای پاس از نزدیک دیدم سلامم دادم بهشون!!!البته الان که پاس ترکیده و رفته دسته اول نه!همون سال اول که 5 شد و بازیکنای خوبی داشت!!!
حنیف عمران زاده،جواد شیرزاد،خسرو حیدری،محمد غلامی!!!

شایان در 27/4/1391 | 23:02 گفت:

خب گفت و گو نبود چندان .. اگه زبانم خوب بود مخشو میزدم بیاد آرسنال!! از اون اسکلاچی و جورو خیلی خیلی بهتره!!!!!

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 23:00 گفت:

عجب گفت و گویی داشتی

همجین گفتی گفت و گو رضا جان گفتم حالا زدیش رو صفحه The sun

حسین در 27/4/1391 | 22:59 گفت:

خالکوبی ها رو

با حال بود مرسی.ولی استقلووووووووول سوراخه

ازش در مورد آرسنال می پرسیدی هم خوب بود.بالاخره حتما چند باری جلوی آرسنال بازی کرده و اطلاعات خوبی ازش داره.

بچه ها هرکدومتون کامنتمو میخونید بگید از فوتبالی های معروف کیا رو دیدین.من خودم آرش برهانی و عبدا... ویسی رو جدیدا دیدم.امروزم یحیی گل محمدی رو دیدم نشد البته باهاش حرف بزنم داشت سوار ماشینش میشد.ولی با دوتای دیگه کلی گپ زدم.مهرداد اولادی رو هم چند وقت پیش سوار 206 سفید دیدم.علی دایی رو هم خیلی سال پیش تهرانپارس دیدم.بقیه رو هم یادم نمیاد.

شایان در 27/4/1391 | 22:54 گفت:

نیما دقیقا!! علی ..ساموئل رو ازرائیل دیده!!

شایان در 27/4/1391 | 22:52 گفت:

آقا میدونم چندان ربطی به آرسنال نداره... فقط برای جالبی گذاشتم!!

nima در 27/4/1391 | 22:49 گفت:

علی چی شد ازرائیلو دیدی؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 27/4/1391 | 22:48 گفت:یا امام!

nima در 27/4/1391 | 22:47 گفت:

مرسی رضا...
بابا این که اصلا مو تو سرش نیست میخواد چی کنه!؟

مهدی افسرده در 27/4/1391 | 22:45 گفت:

مبارکه