بسیار زیبا!فیفا13 و عرضه دمو از لباس دوم آرسنال!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,080 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بسیار زیبا!فیفا13 و عرضه دمو از لباس دوم آرسنال!!!

ثانیه ها و دقیقه ها و ساعت ها خیلی آرام میروند ما ما منتظر بازی بزرگ فیفا هستیممسئولان e.a sports قول دادند که امسال فیفا13 زودتر از همیشه عرضه بشه و قرار نیست هفته دوم مهر به بازار های ایران و جهان بیاد بلکه 15 روز زودتر عرضه خواهد شد تقریبا هفته سوم و اوایل چهارم شهریور!!!

اما تازگی تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده که یه جورایی جنبه بازرگانی داره برای هر دو طرف!! و در این تریلر لباس دوم آرسنال به نمایش در آمده است!! و اختصاصی آرسنال است!!!!

نکته جالب اینه که از لباس دوم تو ورزشگاه امارات استفاده شده! اما خب مهم نیست اصل کار نیت صحیح است و بس!!

زنده باد فیفا:

اینم تریلر ها با دو کیفیت:

HD: با کیفیت خوب و حجم بیشتر:

http://download.gamespotcdn.com/d8/gsc/2012/07/169_fifa13_arsenal_ot_multi_071212_2800.mp4

SD: کیفیت ضعیف تر و حجم کمتر:

http://download.gamespotcdn.com/d8/gsc/2012/07/169_fifa13_arsenal_ot_multi_071212.ipod.mp4


نظر یادتون نره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 3/5/1391 | 12:18 گفت:

لباساشون افتضاهه

پويان در 3/5/1391 | 03:02 گفت:

فقط فيفا

شایان در 3/5/1391 | 01:50 گفت:

آرمان جان! شما بیا لگندری فیفا رو بزن ببین چقد سخته!!!!!

شایان در 3/5/1391 | 01:49 گفت:

لباس هاش ناقصه نقل و انتقالاتش غلطه!!!! اه اه! pes هم شد بازی؟

شایان در 3/5/1391 | 01:47 گفت:

آقا مودنم چرا بی پروا و رو هوا میگید pes?????????????????????? اونایی که میگن این فوتبال کذایی خوبه هنوز فیفا بازی نکردند!!!!! بشین کرر مودشو بزن

شایان در 3/5/1391 | 01:45 گفت:

من 3 ساله حتی برای تست کردن هم pes رو نمیخرم!!!! عشق است فیفا

حامد نوری در 2/5/1391 | 17:35 گفت:

pes بازی حرفه ای فوتباله ولی فیفا اینطور نیست ، بازی کردن با pes سختر از فیفاست

Mustafa در 2/5/1391 | 15:48 گفت:

به نظرم pes گرافیک چشم نوازتری داره و گیم پلی مهیج اما کاملا غیر معقولی داره، اما فیفا فیزیک و گیم پلی نزدیک به واقعیت رو ترجیح می ده... حالا سلیقه هست که مشخص می کنه کدوم بهتره،به شخصه فیفا رو ترجیح می دم و به نظرم هر سال داره پیشرفت می کنه، در حالی که PES تو چند سال اخیر بیشتر قدم رو به عقب برداشته،PES 2012 که به نظرم یه شکست بیشتر نبود،گیم پلی خنده دار و واکنش های تکراری بازیکنا و... تنها چیزی که اضافه کردن motion blur بود که اونم واسه یه بازی ورزشی کاربردی نداره. ??-:

حمیدرضا در 2/5/1391 | 14:37 گفت:

بیشتر مردم میدونن که تو این 3سال فیفا از pes بهتر بوده. البته مث هر بازیه دیگه ای فیفا هم مشکلاتی داره ولی بسیار کمتر از pes . ولی باید بگم pes2009 به نظر من بهترین و هیجانی ترین بازی pes بود

soroosh در 2/5/1391 | 13:23 گفت:

والا من از PES12 بیشتر از PES11 خوشم اومد ولی بچه ها همه شون بر عکسه من هستن
من هم FIFA13 رو امتخان می کنم هم PES13 رو
با هر کدوم حال کردم اون رو بازی می کنم
زیاد در قید این چیزا نیستم

مجتبی عابدی در 2/5/1391 | 12:44 گفت:

فقط pes اصلا نباید pes رو با fifa مقایسه کرد . pes اعتیاد اوره !!!!!!!!! .

سعيد غلامي در 2/5/1391 | 10:49 گفت:

لذت بازيكردن pes رو فيفا هرگز نداره

آرمان امیراحمدی در 2/5/1391 | 10:13 گفت:

دوستانی که سختی PES رو نتونن تحمل کنن میرن فیفا بازی میکنن

sepehr najafian در 2/5/1391 | 02:15 گفت:

چند تا مشکل داره.
1-همونطور که خودت گفتي تو امارات از لباس دوم آرسنال استفاده شده
2-آرسنال کاپيتان نداره
3-آرسنال مهاجم نوک نداره
4-چرا موقع شوت آرتتا تري درو ديوارو نگاه ميکنه
5-کيهيل لوئيز تري.هر 3 تا تو بازين

sepehr najafian در 2/5/1391 | 02:07 گفت:

خوبه.ASO توبه کرد.

aso در 2/5/1391 | 01:55 گفت:

من به عنوان یه pesباز جرفه ای، میگم که خاک تو سرت pes!!!!
جدا که در مقابل فیفاا حرفی برا گفتن نداره، بدجوری رو اعصابه!!
امسال دیگه میرم رو فیفا، دیگه از pesواسه یه فوتبال خوب نا امید شدم

sepehr najafian در 2/5/1391 | 01:52 گفت:

فقط فيفا

محمد اصغری در 2/5/1391 | 01:12 گفت:

دمت گرم
عشق است فیفا