آرسنال نام یک نوع سیرک نیست!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,007 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال نام یک نوع سیرک نیست!

ما نباید رای به بد بودن یا خوب بودن بازیکن دهیم...ما هوادار آرسنال هستیم..گویا مدت هاست! شاید یا آن متولد شدیم...و با آن خواهیم مرد!

اما باید همیشه بدانیم که نباید از یک نفر که حتی در یک فصل بهترین بوده انتقاد کنیم...شخص مخاطب من کسی نیست جز کاپتان رابین ونپرسی! بله او دروازه خالی های زیادی نزد! و شاید از دید شما گوشت تلخ باشد! اما ببنید...گل ناگهانی او به تاتنهام سبب شد آرسنال نیمه دوم به بازی برگردد و 3 گل دیگر بزند! شاید اگر آن بازی در نیمه اول با گل رابین مساوی نمیشد هیچ گته ما 5-2 یا حتی پیروز نمیشدیم!!

یاد مثال زیبای ونگر افتادم!همیشه حس میکنیم چمن همسایه سبز تر است! بله...این حسی است که تو وجودهمه هواداران فوتبال هست! الان اگر رابین مهاجم منچستر یونایتد بود و هیچ گاه او در آرسنال نبود ما بعد از یک فصلی که او آقای لیگ و عنوان مردسال انگلیس را کسب کرد حسرت داشتن اورا داشتیم! راستی چرا؟
تازگی ها چند جا نوشته بود که رابین دوست داره بمونه...
الان بعضی دوستان هستند که رای به رفتن رابین میدهند! برای چی؟؟؟؟؟؟

وقتی او بسیار مثبت بوده..و اگر فصل قبل کنار ما نبود خیلی اتفاقات بدی رخ میداد! سعی کنید غیرت را در چشمان او ببینید هنگامی که دو سال قبل تو بازی با بارسا تو نوکمپ صدای سوت را نشنیده بود خیلی سفت و سخت به داور میگفت که من تو این صدای وحشتناک نوکمپ صدای سوت فسقلی شمارا نشنیدم!!او هم میتوانست مثل خیلی های دیگه سرش را پایین بیندازد و از زمین بیرون برود!

بله لپ کلام: آرسنال نام یک نوع سیرک نیست! ما هوادار این تیم هستیم و خواهیم ماند... و نباید بگوییم از نمایش پرش شیر در داخل حلقه آتشین خوشمان نمیاد! اینجا آرسنال هست...جایی که تو دهه سختی را گذرانده و دهه سختی پیش رو دارد! بنابر یک بازیکن مثل رابین هیچ گاه نباید بخاطر چهره اش یا چند گلی که نزده مورد انتقاد منفی منفی منفی(یاد حرف کربکندی افتادم:کثیفه کثیفه کثیفه...) بگذریم موورد انتقاد ما نباید قرار گیرد!

راستی این یادم رفت...وقتی مسی یا رونالدو بیشتر از40 گل میزنند...دقت کردید کم توپ خراب نمیکنند! همین توپ هایی که خراب میشه سبب میشه که گل های بعدی زده بشه!بنابر این از گلنزدن های رابین تو فصلی که اقای گل شد انتقاد نکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یاحق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 16/5/1391 | 21:35 گفت:

در این که رابین سهم زیادی در سوم شدن ارسنال تو این فصل داشت شکی نیست ولی من میگم یه نگاه به گذشته بندازیم

انری دو سال بعد از فینال لیگ قهرمانان رفت! در حالی که همه منتظر بودن سال بعد بره اون یکسال تو ارسنال موند ولی اصلا عملکرد خوبی نداش و بیشتره فصل رو مصدوم بود!!فابرگاس هم دقیقا همین عملکرد رو داشت و همه منتظر پیوستنش تو دو سال قبل بودن ولی اون یکسال موند ولی باز هم مصدومیت اون رو از اوج انداخت و سال بعد با قیمت کمتری اون رو فروختیم!!
من میگم اگه بازیکنی می خواد بره همون بهتر که زودتر بره! وقتی بازیکنی دلش با ارسنال نیست نمی شه اون رو به زور نگه داشت!! اگه رابین بمونه به دو دلیله : 1)یا هیچکی پوله خریدش رو نداره یا نمی خواد حداقل واسه رابین خرجش کنه و یه جورایی مجبوره که بمونه!! 2)واقعا هدفش عوض کردن جو ارسنال برای قهرمانی بود
تشخیص این مطلب اگر هم تو ارسنال بمونه وافعا سخته!!

moeinem در 16/5/1391 | 15:15 گفت:

اون موقعی داش تو خونش پوله مفت میگرف با تعصب بود؟!


بابا از اون 30 تا گلی ک زد منم جاش بودم حداقل 20 تا زده بودم!کاره مهاجم گل زدنه من مطمئنم ک روبین تعصبش ب آرسنال زیاده ب هر حال از بچگی آرسنالی بوده ولی ک30 ک میاد باشگاه رو ب چالش کشید و وارده حاشیه میکنه رو نمیشه دوس داشت!آدم هر چی باشه نباید بگه ک من میخوام برم ب تیمه رقیب(هاوارد یونایتد)!!!!


مصطفی کاظمی در 16/5/1391 | 00:36 گفت:

مهران : سوارز؟!؟!؟
.
مثل مقایسه کاسیاس با الحبسیه!

مهران کاظمی در 15/5/1391 | 19:58 گفت:

الان دیگه احتمال موندنش زیاد شده، همه این حرفا درست ولی به نظر من ون پرسی نقص زیاد داره، مثلاً با اینکه شوت های دقیقی داره اما کنترلش روی توپ واقعاً در حد مهاجمان سطح اولی مثل رونی یا لوییز سوارز نیست، خیلی از موقع ها من می گم الانه که پاش بره رو توپ کلِ پا بشه، ولی با این حال همون قدرت شوت زنی عجیب و غریبش اکثر نقص هاشو پوشونده

Farhad Rahbari در 15/5/1391 | 19:08 گفت:

زنده باد کاپیتان

شایان در 15/5/1391 | 18:54 گفت:

رضا توپچی حرفهای منو به شیوه دیگری بازگو کردی...

رضا توپچی در 15/5/1391 | 16:14 گفت:

تشکر...
این چند مورد نظر شخصیه منه:
1-برخلاف اون اشخاصی که رضا گفت که "فکرمیکنن چمن همسایه سبزتره"برای من بازیکنان آرسنال در پست خودشون بهترین هستن به این صورت که یا مثل رابین تونستن خودشونو به همه اثبات کنن یا مثل استاد ژورو در آینده اثبات خواهند کرد
2-رابین به عنوان مهاجم وظیفه ی خودشو انجام داده که گل زده چون پول میگیره که گل بزنه نه نقش گونی سیب زمینی رو اجرا کنه (حالا گیریم گل هاش خیلی حساس و نجات بخش بوده)
3-ولی من رابین و دوست دارم چون بازیکن آرسناله و شاگرد رئیسه و از این مهمتر کاپیتان با تعصب تیمه و همونطور که مشخصه درصورت ترک باشگاه(که بعیدمیدونم)بدلیل اینکه دیگه جز موارد بالا نیست حس خاصی نسبت بهش ندارم
4-درضمن هواداران به خاطر بیانیه ی رابینه که از دستش ناراحت هستن نه موقعیت هایی که گل نکرده(که به نظرمن همه ی اون موقعیت ها فدای سر شما و رئیس)و مطمئن باشین در صورت ماندن در تیم اولین کاری که میکنه به هرنحوی که بتونه دل هواداران و بدست میاره

ArSeNaL در 15/5/1391 | 16:01 گفت:

هم ازش بدم میاد به خاطر حرفاش هم ازش خوشم میاد به خاطره زحمتاش

? در 15/5/1391 | 16:00 گفت:

درود.کاملن بات موافقم رضا.
زنده باد رابین........

nima در 15/5/1391 | 15:53 گفت:

من واقعا دوسش دارم و بهش هیچ توهینی نمیکنم(البته اون اولاش که بیانیه داده بود یکم از دستش ناراحت شدم ولی در کل دوسش دارم)!با تمدیدش کاملا موافقم و میدونم که اگه بمونه با تمام وجود بازی میکنه!ولی با این همه علاقه ای که دارم اگه بره یونایتد...

محمدرضا در 15/5/1391 | 15:43 گفت:

منم عاشق رابین چون اگه سال پیش نبود ما سوم نمیشدیم !! کلا من رابین از وقتی که اومد آرسنال ( 2004 ) عاشقش شدم .

Keivan در 15/5/1391 | 15:05 گفت:

من همه کسایی که برای تیم زحمت کشیدن رو دوست دارم مگر اینکه به تیم از نطر اخلاقی پشت کنن...
شخصا عاشقشم حتی اگه بره چون خیلی زحمت کشید...

mohammad ali در 15/5/1391 | 14:55 گفت:

یه نظر سنجی بذاریم کیا میخوان بمونه کیا میخوان بره خوبه.
شخصا متنفرم ازش

HOSSEIN در 15/5/1391 | 14:55 گفت:

آره منم شنیدم ون در ویل نظر مثبت ونگر جونو جلب کرده.درود بر رزمندگان اشبرتون.مرگ بر السیتی

sepehr najafian در 15/5/1391 | 14:43 گفت:

خوب بود.
يه شايعاتي شده که رابين موندني شده آرسنال پيشنهاد 7 ميليوني به آژاکس براي ون در ويل داده