به مناسبت پیوستن کازورلا به آرسنال!دنبال چی هستی؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 401,766 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به مناسبت پیوستن کازورلا به آرسنال!دنبال چی هستی؟

بله بعداز ظهر امروز وب سایت آرسنال اعلام کرد سانتی کازورلا هافبک 27ساله مالاگا به آرسنال پیوسته است.بله...یک هافبک ریز نقش و خلاق و باتجربه به ترکیب اضافه شد! دوران طلایی او در ویارئال را هیچ وقت فراموش نمیکنم!زمانی که توانست با ویارئال تو لالیگا بالاتر از بارسلونا در رتبه دوم قرار گیرد! و البته سال قبل که به مالاگا پیوست توانست با این تیم به رتبه چهارم لالیگا دست پیدا کند

خب ما همیشه رنجوده خاطر و ناراحت تو بازی هایی که به بی تجربگی خود باختیم نالیدیم که چرا بازیکن با تجربه نداریم! اما باید بگم بعد از خرید لوکاس پودولسکی با تجربه خرید سانتی کازورلا بسیار بسیار با ارزش بود!

سابقه بازی و همراهی تیم ملی اسپانیا در یورو2008 و یورو2012 بسیار برای او مثبت بوده است!


اما حالا....

سانتی دنبال چی هستی اینجا؟

من حس زمان و دورانی که ریس هافبک اسپانیایی تو ترکیب آرسنال بود را با تو دارم! نمیدونم چرا اما حس میکنم با تو به موفقیت خواهیم رسید اما از سوالاتم  دور نشم!
اینجا دنبال چی هستی؟

تو با یک رقم چشمگیر به اینجا اومدی! 12 تا 15میلیون پوند رقم احتمالی است! پول کمی نیست! امیدوارم تو مثل فصل اولی که آرشاوین اینجا بود کولاک نکنی! البته این حرف را به این خاطر میزنم که دوست دارم تو عملکرد یکسانی داشته باشی و طی چند فصل تمام تلاشت را انجام بدهی!

راستی پستت کجاس؟ آرسن ونگر گفته بود که تو یک هافبک خلاق چند پسته هستی! هم توان هافبک تهاجمی را داری هم میتوانی عقب تر بازی کنی! بنابر این درباره پستت من نظر شخصیم اینه که جایی اطراف مهاجم نوک بازی کنی!البته یک خط عقب تر!....
به امید آن که مهاجم نوک تو کسی نباشد جز رابین ونپرسی!خط هافبک فصل بعد آرسنال اگه تو رو اوج باشی و اینهایی که میگم هم رو اوج باشند اینجور پیش بینی میشه:

                                      
                         
                                                     سانگ
        
               ویلشیر(پودولسکی)                        آرتتا
                         
                                                    کازورلا


ترافیک سنگینی تو پست هافبک آرسنال دیده میشه! جایی که غیر از تو و این چهار نفر:دیابی+چمبرلین+روسیچکی+والکات+فریمپانگ و...دیده میشوند!

امیدوارم با تو تمام عناوین را فتح کنیم!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/5/1391 | 11:51 گفت:

مطمئنم نسبت به ماتا یی که انقدر افسوسش رو خریدیم خیلی خیلی خریدِ بهتری هست
به عملکردش خیلی خیلی مطمئن و امیدوارم

مهدی افسرده در 17/5/1391 | 23:14 گفت:

کازورلا:دنبال جام هستم آقا رضا

رضا در 17/5/1391 | 21:50 گفت:

باید به خاطر این خرید ها از عثمانوف و ون پرسی تشکر کنیم بیانیه شرکت عثمانوف و اون بیانیه ون پرسی باعث شد که مدیران ارسنال به خود بیان و کمی هم به فکر تیم بیفتن

♥Arsenal♥ در 17/5/1391 | 21:43 گفت:

باید ببینیم توی لیگ انگلیس چیکاره هست......!!

ArSeNaL در 17/5/1391 | 21:18 گفت:

سانتی بازیکنه خلاقیه و از هر توپ یه چیزی میسازه {مسه ارتتا}
ممنون از پستت

ArSeNaL در 17/5/1391 | 21:18 گفت:

سانتی بازیکنه خلاقیه و از هر توپ یه چیزی میسازه {مسه ارتتا}
ممنون از پستت

مهرداد در 17/5/1391 | 21:14 گفت:

آدم فکر میکنه واقعآ داری با سانتی حرف میزنی
در ضمن مشکل فعلی آرسنال که تا به حال حل نشده خط حمله و هافبک نیست
بلکه ضعف فاحش در خط دفاع هست
آرسنال فصل پیش مشکل گل زدن نداشت بلکه مشکل مفت گل خوردن داشت
حتی اون بازی زشت روبه روی منچستر
خط حمله و هافبک تقویت شده ولی دفاع چی
در ضمن قیمت سانتی بالا نیست چون به گفته ی خودت

پارک:بین 6تا9 میلیون یورو
اسکیلاچی :بین 5 تا8 میلیون یورو

میتونیم با این دو تا تاخت بزنیمشون تازه بالانس مالی هم داشته باشیم
(ناراحت نشی هر از گاهی یه شوخی هایی میکنما میخوام جو رو عوض کنم )

شایان در 17/5/1391 | 20:32 گفت:

چمبو فعلا مرد بازی های سخت نیست....یعنی بازیکنی نیست که 90 دقیقه شاهکار باشه! فعلا18 سالشه! و باید صبر کرد!

شایان در 17/5/1391 | 20:31 گفت:

نه مصطفی 4 تا هافیک مرکزی نیست! 3 تا هافبکه! پودولسکی یا ویلشیر!

ببین اینجوری میشه:

چزنی

سانتوس+ورمائلن+کوشلنی+سانیا

ویلشیر سانگ آرتتا

کازورلا
ونپرسی والکات یا جیرو یا یک خط عقب تر چمبرلین

aso در 17/5/1391 | 20:26 گفت:

چمبرلینو چرا تو ذحیره گذاشتی؟!!
چمبو عشقه منه

از من میپرسی ، به جا آرتتا چمبو رو باید تو ترکیب گذاشت، خدایی حرکات انفجاری داره در حد مسی!

مصطفی کاظمی در 17/5/1391 | 20:20 گفت:

یا حسین!!!
یعنی ترکیب چیدی در حد تیم ملیا!
4 تا هافبک مرکزی؟!؟یا اینکه آرتتا هافبک راسته؟