به مناسبت پیوستن کازورلا به آرسنال!دنبال چی هستی؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 441,280 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

به مناسبت پیوستن کازورلا به آرسنال!دنبال چی هستی؟

بله بعداز ظهر امروز وب سایت آرسنال اعلام کرد سانتی کازورلا هافبک 27ساله مالاگا به آرسنال پیوسته است.بله...یک هافبک ریز نقش و خلاق و باتجربه به ترکیب اضافه شد! دوران طلایی او در ویارئال را هیچ وقت فراموش نمیکنم!زمانی که توانست با ویارئال تو لالیگا بالاتر از بارسلونا در رتبه دوم قرار گیرد! و البته سال قبل که به مالاگا پیوست توانست با این تیم به رتبه چهارم لالیگا دست پیدا کند

خب ما همیشه رنجوده خاطر و ناراحت تو بازی هایی که به بی تجربگی خود باختیم نالیدیم که چرا بازیکن با تجربه نداریم! اما باید بگم بعد از خرید لوکاس پودولسکی با تجربه خرید سانتی کازورلا بسیار بسیار با ارزش بود!

سابقه بازی و همراهی تیم ملی اسپانیا در یورو2008 و یورو2012 بسیار برای او مثبت بوده است!


اما حالا....

سانتی دنبال چی هستی اینجا؟

من حس زمان و دورانی که ریس هافبک اسپانیایی تو ترکیب آرسنال بود را با تو دارم! نمیدونم چرا اما حس میکنم با تو به موفقیت خواهیم رسید اما از سوالاتم  دور نشم!
اینجا دنبال چی هستی؟

تو با یک رقم چشمگیر به اینجا اومدی! 12 تا 15میلیون پوند رقم احتمالی است! پول کمی نیست! امیدوارم تو مثل فصل اولی که آرشاوین اینجا بود کولاک نکنی! البته این حرف را به این خاطر میزنم که دوست دارم تو عملکرد یکسانی داشته باشی و طی چند فصل تمام تلاشت را انجام بدهی!

راستی پستت کجاس؟ آرسن ونگر گفته بود که تو یک هافبک خلاق چند پسته هستی! هم توان هافبک تهاجمی را داری هم میتوانی عقب تر بازی کنی! بنابر این درباره پستت من نظر شخصیم اینه که جایی اطراف مهاجم نوک بازی کنی!البته یک خط عقب تر!....
به امید آن که مهاجم نوک تو کسی نباشد جز رابین ونپرسی!خط هافبک فصل بعد آرسنال اگه تو رو اوج باشی و اینهایی که میگم هم رو اوج باشند اینجور پیش بینی میشه:

                                      
                         
                                                     سانگ
        
               ویلشیر(پودولسکی)                        آرتتا
                         
                                                    کازورلا


ترافیک سنگینی تو پست هافبک آرسنال دیده میشه! جایی که غیر از تو و این چهار نفر:دیابی+چمبرلین+روسیچکی+والکات+فریمپانگ و...دیده میشوند!

امیدوارم با تو تمام عناوین را فتح کنیم!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/5/1391 | 11:51 گفت:

مطمئنم نسبت به ماتا یی که انقدر افسوسش رو خریدیم خیلی خیلی خریدِ بهتری هست
به عملکردش خیلی خیلی مطمئن و امیدوارم

مهدی افسرده در 17/5/1391 | 23:14 گفت:

کازورلا:دنبال جام هستم آقا رضا

رضا در 17/5/1391 | 21:50 گفت:

باید به خاطر این خرید ها از عثمانوف و ون پرسی تشکر کنیم بیانیه شرکت عثمانوف و اون بیانیه ون پرسی باعث شد که مدیران ارسنال به خود بیان و کمی هم به فکر تیم بیفتن

♥Arsenal♥ در 17/5/1391 | 21:43 گفت:

باید ببینیم توی لیگ انگلیس چیکاره هست......!!

ArSeNaL در 17/5/1391 | 21:18 گفت:

سانتی بازیکنه خلاقیه و از هر توپ یه چیزی میسازه {مسه ارتتا}
ممنون از پستت

ArSeNaL در 17/5/1391 | 21:18 گفت:

سانتی بازیکنه خلاقیه و از هر توپ یه چیزی میسازه {مسه ارتتا}
ممنون از پستت

مهرداد در 17/5/1391 | 21:14 گفت:

آدم فکر میکنه واقعآ داری با سانتی حرف میزنی
در ضمن مشکل فعلی آرسنال که تا به حال حل نشده خط حمله و هافبک نیست
بلکه ضعف فاحش در خط دفاع هست
آرسنال فصل پیش مشکل گل زدن نداشت بلکه مشکل مفت گل خوردن داشت
حتی اون بازی زشت روبه روی منچستر
خط حمله و هافبک تقویت شده ولی دفاع چی
در ضمن قیمت سانتی بالا نیست چون به گفته ی خودت

پارک:بین 6تا9 میلیون یورو
اسکیلاچی :بین 5 تا8 میلیون یورو

میتونیم با این دو تا تاخت بزنیمشون تازه بالانس مالی هم داشته باشیم
(ناراحت نشی هر از گاهی یه شوخی هایی میکنما میخوام جو رو عوض کنم )

شایان در 17/5/1391 | 20:32 گفت:

چمبو فعلا مرد بازی های سخت نیست....یعنی بازیکنی نیست که 90 دقیقه شاهکار باشه! فعلا18 سالشه! و باید صبر کرد!

شایان در 17/5/1391 | 20:31 گفت:

نه مصطفی 4 تا هافیک مرکزی نیست! 3 تا هافبکه! پودولسکی یا ویلشیر!

ببین اینجوری میشه:

چزنی

سانتوس+ورمائلن+کوشلنی+سانیا

ویلشیر سانگ آرتتا

کازورلا
ونپرسی والکات یا جیرو یا یک خط عقب تر چمبرلین

aso در 17/5/1391 | 20:26 گفت:

چمبرلینو چرا تو ذحیره گذاشتی؟!!
چمبو عشقه منه

از من میپرسی ، به جا آرتتا چمبو رو باید تو ترکیب گذاشت، خدایی حرکات انفجاری داره در حد مسی!

مصطفی کاظمی در 17/5/1391 | 20:20 گفت:

یا حسین!!!
یعنی ترکیب چیدی در حد تیم ملیا!
4 تا هافبک مرکزی؟!؟یا اینکه آرتتا هافبک راسته؟