خبر فوری!ونپرسی درآستانه عقد قرار داد بایونایتد

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,030 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر فوری!ونپرسی درآستانه عقد قرار داد بایونایتد

صبح امروز!صبح امروز نشریه منچستر اونینگ نیوز اعلام کرد: تا ساعاتی دیگر مهاجم آرسنال و آقای گل فصل قبل لیگ برتر به منچستر یونایتد خواهد پیوست!!

همچنین این نشریه نوشت...بعد از بیانیه اعتراض آمیزی که یک ماه پیش ونپرسی داده بود..حالا خیلی چیزها مشخص است!

هی وایه من! راضی بودم رابین بیاد پرسپولیس! اما نره منچستر یونایتد!!!!!! اگه چنین انتقالی صورت بگیره منفور ترین بازیکن تاریخ باشگاه میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخر و عاقبت 8 گل خوردن از یونایتد همین میشه! از نظر روحی و روانی بازیکن خودش میبازه و فکرش میره سوی اون تیم!

2..3روز پیش منچینی گفته بود که فکر نکنم بتونیم رابین ونپرسی رو بخریم!!

در کل حس خوبی ندارم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/5/1391 | 13:28 گفت:

رضا بازدید رضا بازدید رضا بازدید

masoud mahmudpur در 19/5/1391 | 09:04 گفت:

اگه رابین بره یونایتد دیگه فوتبال نگاه نمیکنم

شایان در 19/5/1391 | 02:36 گفت:

علی پپسی...علی علی علی پپسی

شایان در 19/5/1391 | 02:34 گفت:

به به به آقا آرمان!!

♥Arsenal♥ در 19/5/1391 | 02:00 گفت:

رابین نمیره........!!

ولی این یارو میرر هم نوشت

این میرر هرچی میگه درسته.....!!!

♥Arsenal♥ در 19/5/1391 | 01:59 گفت:

محمدرضا: بچه ها این قدر رابین رو نفرین نکنین !! همین خریدهایی هم که کردیم به خاطر حرکت رابین بوده !! نمیره از آرسنال من بهتون قول میدم !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم حرکت رابین؟؟

اینکه گفت آرسنال مال قهرمانی نیست...؟؟

reza در 19/5/1391 | 01:31 گفت:

داش ارمان تغیر اقیده دادی

علی ارشدی در 18/5/1391 | 23:57 گفت:

اووووووووووف ایول آرمان

آرمان امیراحمدی در 18/5/1391 | 23:54 گفت:

نمیره ! من بگم نمیره ، یعنی نمیره

علی ارشدی در 18/5/1391 | 23:38 گفت:

نه آقا گفته برا مذاکرات

محمدرضا در 18/5/1391 | 23:20 گفت:

بچه ها این قدر رابین رو نفرین نکنین !! همین خریدهایی هم که کردیم به خاطر حرکت رابین بوده !! نمیره از آرسنال من بهتون قول میدم !

♥Arsenal♥ در 18/5/1391 | 22:53 گفت:

این که نشریه نیست وبلاهگه

نشریه از میرر و دیلی استار رسمی تر هم هست؟؟؟یا london24 اگه اینا گفته باشن درسته..!!

شایان در 18/5/1391 | 22:46 گفت:

داش علی ارشدی خب این نشریه گفته که ونپرسی برای عقد قرار داد میره منچستر!!!!!!

مجتبی عابدی در 18/5/1391 | 22:35 گفت:

!!!!!!!!!!!!!shit

مجتبی عابدی در 18/5/1391 | 22:34 گفت:

!!!!!!!!!!!!!shit

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 22:32 گفت:

نمیدونم والا آخر این قصه چی میشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط امیدوارم ختم بخیر بشه و رابین بمونه

علی ارشدی در 18/5/1391 | 22:28 گفت:

خبر چرته محضه! این خبر گفته رابین امشب میره منچستر!!!! برای مذاکرات

اصلا مدیر برنامه خر کیه؟؟؟؟ خود بازکنا مذاکره می کنن جدیدا

یادتون باشه بازیکن فقط برای تست پزشکی و امضای قرارداد میره شهر مورد نظر

مهرداد در 18/5/1391 | 21:48 گفت:

holy shit

آرمان الهیاری در 18/5/1391 | 21:40 گفت:

Son of a b . . .Tch

moeinem در 18/5/1391 | 21:34 گفت:

من ک با رفتنه روبین خوشحال میشم!1 ذره تعصبه نداره!قبلا چطور بود الان چطور شده!تو تمزیناته آلمان هم ک30 زیاد محلش نمیذاشت!فریمپونگ کجایی تو؟!

moeinem در 18/5/1391 | 21:34 گفت:

من ک با رفتنه روبین خوشحال میشم!1 ذره تعصبه نداره!قبلا چطور بود الان چطور شده!تو تمزیناته آلمان هم ک30 زیاد محلش نمیذاشت!فریمپونگ کجایی تو؟!

مهرداد در 18/5/1391 | 21:24 گفت:

شما الان عصبانی هستید
ولی از نظر من انپرسی بزرگترین لطف رو یه باشگاه کرد
چون هم یه پولی گیر باشگاه میاد برا خرید بازیکن جدید
و هم انپرسی تا نیم فصل مصدوم میشه و یه ضربه میزنه به انچستر
آخه بازیکن 69 ساله میخوایم چیکار اگه بازیکن سن بالا و باتجربه میخوایم
هانری با کمال میل می یاد تازه 900 ملیون برابر انپرسی ارزش داره حضورش حتی روی نیمکت

در ضمن نکران pes و fifa نباشید لوکاس شوتاش خداست در برابر انپرسی

soroosh در 18/5/1391 | 21:22 گفت:

شماره پودولسکی به احتماله زیاد 9 هست
یه عکس با این شماره تو اینترنت گذاشته شده

ali در 18/5/1391 | 21:14 گفت:

shaiad shayeh basheh chon saiteh arsenal elam nakardeh
va shaiad ham rst basheh chon shomareh podolski maloomnashodeh
omidvaram narehh

شایان در 18/5/1391 | 21:12 گفت:

امشب رابین از اردوی آلمان آرسنال بر خواهد گشت تا با یونایتد قرار داد ببندد!!قسمتی از خبر جا مانده از اونینگ!

nima در 18/5/1391 | 21:08 گفت:

نمیدونم گیج شدم الان نه میتونم بهش فحش بدم نه میتونم ازش تعریف کنم فقط میتونم بگم دوسش دارم!!!!بقیه ی حرفامو میذارم بعد تمدیدش یا رفتنش به منچستر!

soroosh در 18/5/1391 | 21:02 گفت:

هر گوری می خواد بره بره
آرزوی من مصرومیتِ همیشگی اش هست