ویوا فیفا13!!45روزتاعرضه این کهکشان..تازه های فیفا

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,335 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویوا فیفا13!!45روزتاعرضه این کهکشان..تازه های فیفا

چیزی نمانده!! تا عرضه فیفا13!!جدید ترین خبر ها درباره فیفا13:

دیوید رویتر تهیه کننده فیفا13 در همایش گیمز کام گفت:

اگر از career mode  بازی فیفا13 استفاده کنید در طول فصل اتفاقات شخصی بازیکنان در عملکرد آنها تاثیر خواهد داشت!!

قسمت ای از صحبت های دیوید رویتر:

وی گفت:


“اهمیت لحظه‌ها در فیفا ۱۳ بسیار است؛به طوری که می‌توان
گل‌های بسیاری مانند گل سرخیو آخرو در لحظات پایانی بازی منچستر سیتی که
باعث قهرمانی این تیم شد به ثمر رساند؛باید قدر تک تک لحظات را در فیفا ۱۳
دانست.”


هم‌چنین اتفاقات خانوادگی و شخصی بازیکنان در Career Mode می‌تواند تاثیر بد و یا خوب در عمل‌کردشان داشته باشد.

نمیدونم چی بگم!! باید اونایی که تو تیمشون جویی بارتون دارند مواظب باشند!! او حاشیه ساز است!! حتی ماریو بالوتلی! ....پس مراقب باشید بازیکنان پرحاشیه را از خود دور کنید!! چون در تیم شما تاثیر بد خواهد داشت!!

همچنین چند روز قبل دیوید رویتر گفت:

هیچ برنامه ای نداریم که فوتبال بانوان را به فیفا اضافه کنیم!! حتی تا چند سال آینده!!


خبر های دیگه این که تا چند وقت پیش اعلام شده بود که فیفا13 از کینکت پشتیبانی خواهد کرد... اما خبر خوش برای پلی استیشن 3 دارن! فیفا13 از موو (move)  هم پشتیبانی خواهد کرد!!


و حالا چند عکس ببینید از فیفا13:


تصاویر چندان اینجا نمای خوبی نداشت!

این لینک مستقیم عکس ها کافیست کپی کنید و عکس هارا ببینید:

این هم لینک:

http://up.vatandownload.com/images/ir7yy7o5q5tle4s0fj.jpg

http://up.vatandownload.com/images/cwonktu8s9jiz2xylh2k.jpg

شرمنده آتیشی نشید! این 2 تا عکس از شانسلوناست! عکس های بالا!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 25/5/1391 | 15:24 گفت:

گرافیک کلی فیفا از pes بیشتره

sepehr najafian در 25/5/1391 | 14:08 گفت:

آره شادی پس از گل فیفا تکراری و مسخره.امیدوارم این نقایص جبران شه

sepehr najafian در 25/5/1391 | 14:08 گفت:

آره شادی پس از گل فیفا تکراری و مسخره.امیدوارم این نقایص جبران شه

sepehr najafian در 25/5/1391 | 14:07 گفت:

آره شادی پس از گل فیفا تکراری و مسخره.امیدوارم این نقایص جبران شه

masoud mahmudpur در 25/5/1391 | 13:42 گفت:

بهتر از این نمیشه

mostafa در 25/5/1391 | 13:30 گفت:

من pes باز بودم و همیشه میگفتم از فیفا بهتره ولی اشتباه میکردم وقتی فیفا بازی کردم واقعا به امکاناتش پی بردم carer mode واقعا جذابه و نزدیک به واقعیت . و در کل فیفا خیلی سرتره .اونایی هم میگن قیافه pes بهتره دلیلش ابدیت نکردن فیفا هستش وگرنه pes هم همون اول بدون پچ قیافه ها زیاد جالب نی .بنظر من فیفا 12باید رو شادی بعد گل بیشتر کار کنه چون در اونجا واقعا از pes عقبه

vahid در 25/5/1391 | 13:04 گفت:

تو pes13 هم امکاناتی جدید رو گذاشتن که خیلی جالب مثلا میگن میتونی چهره مربی تو بسازی یا تو یک قسمت دیگش تو زندگی واقعی بازیکن میتونی بری لوازم ورزشی مثل دمبل و تردمیل و.. بخری

رضا اگه زحمتی نیست از pes13 هم یک چیزایی بزار منظورم امکانات و اپشنهای این بازی دمت گرم

vahid در 25/5/1391 | 12:59 گفت:

خدایی تو pes چهره ها خیلی طبیعی تر

nima در 25/5/1391 | 12:54 گفت:

فیفا خیلی فوق العاده و از پرو سرتره ولی یه بدی که داره اینه که نمیتونن چهره ی بازیکنارو مثل پرو دربیارن!!!

soroosh در 25/5/1391 | 11:58 گفت:

آسو PES12 که خیلی بهتر از PES11 بود که
PES11 عینه هولو پاس تو عمق مینداخت آدم ولی 12 خیلی بهتر شده بود

aso در 25/5/1391 | 07:48 گفت:

من خودم pesبازم، ولی تنها چیزی که میتونم بگم ، اینه که واقع دمه فیفا گرم، خیلی از pesسرتزه!
pesخوب بود ولی چند ساله فقط به یه فوتباله محض تبدیل شده همین، 2012ش که واقعا مزخرف بود، انگار داشتی99بازی میکردی!
تنها دلیلی که باعث میشه من فیفا بازی نکنم، گرافیک مسخرشه، چند بار خواستم برم رو فیفا، ولی گرافیکش خیلی مسخره بود، یه جورایی رو اعصابم بود!
حتی تو این عکسام نتونستن، مسیو درست حسابی بکشن، خیلی غیر طبیعیه!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 25/5/1391 | 04:07 گفت:

وقتی یک فصل بالوتلی وبارتون روگذاشتم رونیمکت اونوقت بگوحاشیه سازن

sepehr najafian در 25/5/1391 | 02:31 گفت:

من دارم میمیرم

sepehr najafian در 25/5/1391 | 02:31 گفت:

من دارم میمیرم

اميرحسين اباذري در 25/5/1391 | 01:46 گفت:

مربیا رو چرا نمیسازن. اگه بود خیلی جذاب بود

شاهين در 25/5/1391 | 01:26 گفت:

ممنون
خدا کنه یه دستی هم به سر و گوش Youth Academy کشیده باشند ...

Farhad Rahbari در 25/5/1391 | 01:19 گفت:

کاشکی تو پادگان ایکس باکس می داشتیم!Morteza Bauer در 25/5/1391 | 01:16 گفت:

مرسی عالی بود رضا جان
عشق است فیفا

mohammad ali در 25/5/1391 | 00:38 گفت: