به آرسنال افتخار میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,980 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به آرسنال افتخار میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیاید دور هم باشیم و شیره سر هم بمالیم و الکی به آرسنال ببالیم!من تا ابد آرسنالی هستم! اما قصد دارم تو این پست چند مورد رو بررسی کنم!


رکورد ورودی هامون دست آرشاوینه با 15 میلیون پاند فک کنم! اما رکورد فروش هامون دست کیه؟؟ تو این چند سال خیلی بازیکن فروختیم و این آخری سانگ خواهد بود! آخ که چه روزگار نامدی شده! رو هوا میزنن میبرن! عشقتو...زندگیتو...بهترین های تیمتو!! عجب! واقعا نا امیدم! داشتم میگفتم خیل فروش داشتیم و پارسال سوم شدیم! تقریبا میشه گفت اگه لیگ 18 تیمی بود و یونایتد و سیتی که فرت و فرت خرج میکنن نبودند ما قهرمان بودیم!
جدی میگم ما جلو منچستری ها هیچی نیستیم! اما جلو استون ویلا و نیوکاسل و ولوز و نوریچ و سوانزی قهرمانیم!!

تو یک کلام با این سیاست ونگر بین خوب ها خوب نیستیم ...بین بد ها خوبیم!

آخ که چقد دوس دارم با مشت صورت رابین ونپرسی رو نوازش بدم!!

من میخواهم یونایتد را به دوران اوج برگردانم!!!!!!!!!!!!!!!
آخه مردک تو اگه  بیل زن بودی باغ خودتو بیل میزدی!  10 سال اینجا بودی تقریبا...1فصل خوب بودی! واقعا واست متاسفم!

ونگر من حامی تو بودم اما دیگه برای قهرمانی حامی تو نیستم! ... این فصل آخرین فرصت من به تو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 29/5/1391 | 15:58 گفت:

حداقل آواتارت رو عوض کن

خدایی بعضی بچه ها خوب آفتاب پرستایی هستن

ما بین بدها خوبیم؟؟؟؟ بس کنید این نوک بینی ، بینی ها رو

good luck

sadegh در 29/5/1391 | 12:58 گفت:

ونگر فقط منتظر این بود که تو بهش ی فرصت دیگه بدی.

آرمان امیراحمدی در 29/5/1391 | 12:24 گفت:

ونگر هیچ جا نمیره چون هیچ جا نمیذارنهرکاری دلش بخواد بکنه !

آرمان امیراحمدی در 29/5/1391 | 12:23 گفت:

ببین این حرفات دقیقا من رو یاد صدر اسلام میندازه ... که اونایی که پشت سه خلیفه بودند ارزش هاشون رو با رفتار اونا یکی میکردند ... و مثل تو میگفتم ما افتخار میکنیم

ارزش های باشگاه فوتبال به قهرمانی ها ريال پیروزی ها و برد هایش است !!!

همین رابین که در مورد اینطوری نوشتی پارسال اگه نبود ما دهم لیگ هم نمیشدیم !!!

ما میریم ولا میخریم ، یونایتد اندرسون و چیچاریتو میخره !!! هر 3 تا بچه بودند و هر 3 تا آماده واسه رشد !! ولا چی شد اون دو تا چی ؟!

Novin در 29/5/1391 | 10:41 گفت:

mesle hamishe shoare ma arsenaliha ine :IN ARSENE WE TRUST

hamed در 29/5/1391 | 09:34 گفت:

ونگر تا ابد با آرسنال میمونه اشکال از ونگر نیس مشکل از جای دیگس

jafar در 29/5/1391 | 08:57 گفت:

نمیدونم چرا بعضی ها به ونگر توهین میکنند (منظرم شما نیستید در پست های قبلی این اتفاق افتاد) ای کاش ونگر به رئال مادرید یا همین بارسا که امسال بهش پینهاد داد یا فرانسه میرفت تا یه سرمربی جدید می آوردیم بعد میفهمیدید که سومی برامون یه آرزو میشد وقتی به شما بودجه ندهند چطور بازیکن میخرید نه من و نه شما از اوضاع ونگر بی خبریم یکجا نشستیم فقط میگیمو مینویسم بدون اینکه از هیچی خبر داشته باشیم لطفا به ونگر توهین نکنید

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 07:06 گفت:

ببین هنوز تا منچستر شدم خیی راه داریم...!!

*نکته : منسچتر یونایتد 24سال پیاپی دستش با جام نرسیده

چلسی 55سال پیاپی

تاتی 51سال پیاپی

من سیتی 35سال پیاپی
لیورشوت 21 سال پیاپی....

ولی اینم نمیشه دلیل ناکامی های ما توی چند سال گذشته

علیرضا ( هری ) در 29/5/1391 | 03:26 گفت:

رضا جان امسال هم کمی باید صبر کرد و به ونگر اعتبار داد..

HOSSEIN در 29/5/1391 | 02:27 گفت:

شکل از ونگره.میگین چرا الآن براتون میگم:چرا دیگه بازیکنی مثل هانری یا برکمپ یا ویلتورد یا ویرا یا پیرس با تونی آدامز یا سیمن یا...دیگه تو آرسنال نیومد؟مگه مشکل پوله؟بایت این هانری و اینا مگه چقد هزینه شد؟شایدم بازیکنان بااین استعداد تموم شده اند؟!!!!این بازیکنا هنوزم هستن ولی دیگه تو آرسنال نیستن.مشکل از اون کرونکه خرصفته یا از ونگر؟خوب طبیعیه از ونگرچرا نمیاد برای چام بجنگه دیگه؟نکنه مغزش داره کوچیک میشه ما خبر نداریم.راستی نکنه نکنه ونگر مریضی عقلی داره میگیره؟
خدا شفاش بده تا تیم دوباره برسه به اقتدار.به زمانیکه از ما به عنوان قدرت اول جهان یاد میشد.حتی بالاتر از رئال و بارسا و یونی ها.خداااااااااااااااااااااایا کی میــــــــــــــــــــــــــــرسیم به اون دوران طلایی؟!!!!!!!!!!!

شایان در 29/5/1391 | 01:33 گفت:

حسین آقا امید هزار شاخه داره! اما این وضع واقعا نا امیدم میکنه! آخه تا کی؟ همش همینیم! الان سال دیگه تئو والکات رو میفروشیم! سال بعدش چمبرلین! سال بعد اون یکی که سال دیگه میادو..... بابا 11 تا رو جمع کن بسم الله را بگو برو برای قهرمانی!یه تیم ببند که تیم باشه!

HOSSEIN در 29/5/1391 | 01:11 گفت:

منظورم آخرین چیز بود نه تنها چیز

HOSSEIN در 29/5/1391 | 01:11 گفت:

امید تنها چیزیست که میشه از یه انسان گرفت.اما من کم کم دارم حتی امیدم رو هم به آرسنال از دست میدم.فقط به 3 سال آینده امید دارم بعدش....