IN ARSENE WE TRUST

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 422,678 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

IN ARSENE WE TRUST

مردی بزرگ و ارزشمند... ما به اون مدیونیم!

شاید ابن پست من بارها  قبلا تکرار شده باشه اما خب چند نکته جدید درونش هست
بزرگ ترین مشکل آرسنال نداشتن تجربه است جایی که به راحتی در لندن 3 گل از بایرن مونیخ دریافت میکنیم 3 گلی که اگر به 2 گل کاهش پیدا میکرد در  بازی برگشت جبران میشد.. اما نقطه ضعف ما اینجاست که متوجه میشیم بی  تجربه هستیم...
ما پارسال هم به همین شکل از چمپیونزلیگ کنار رفتیم جایی که 4 گل   از میلان خوردیم و 3 گل بازی برگشت کارساز نبود.. بله تنها ضعف ما بی تجربگی است..
ونگر بعد از هر بازی تقریبا هر 2 شکست یکباز این جمله که باید از  این شکست درس بگیریم را در کنفرانس میگوید اما؟؟؟ کجاست این  درس گرفتن...  نیومدم از ونگر انتقاد کنم انتقاد من به هسته تیم هست! تو این تیم ما 90% از این ترکیب تو 2 بازی پارسال مقابل میلان حضور داشتند... پس چرا درس نگرفتند؟؟ چرا در 2 سال پیاپی به یک شکل حذف شدیم؟؟!!

بله ممکن است شما انگشت اتهام را به سوی ونگر نشان دهید

اما این نظر من نیست! ما باید به داشتن چنین مربی بزرگی افتخار کنیم..
به قول مهران مدیری تو مرد 2هزار چهره: من از چوب لباسی بازیکن میسازم!
بله ونگر هم کاری مشابه این کار رو کرد... از رابین ونپرسی بازیکن جهانی ساخت که بسیار با ارزش است و به نظر میاد سال ها منچستر یونایتد را ساپورت کند(همیشه بعضی حرف هام برعکس میشه اگه شنیدید ونپرسی 1 سال از میادین باید دور باشه تعجب نکنید!!)

بله امسال هم تو کورس رسیدن به جمپیونزلیگ هستیم و این خوبه که بریم چمپیونزلیگ اما در بدترین حالت رتبه پنجم هم ایده آل خواهد بود.. یورو لیگ جای بدی نیست...
با تمام این صحبت ها ما باید حامی آرسن بزرگ باشیم... روزهای بهتر او با آرسنال چندان دور نیست...

DIRECTOR: REZA SHERAFATIAN
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 8/1/1392 | 18:58 گفت:

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Ryo+Nagai+League+Rd+15+Perth+v+Sydney+8zKXZuuFalax.jpg


یکی در مورد این اطلاعات بده بخدآ............!!!

داشتم بازیشو میدیدم هی به خودم میگفتم وای ببین نیمار چیکار میکنه چه پاس گل هایی میده مگه نیمار رفته یه باشگاه دیگه

داشتم هایلایت دو تا تیم نیوزلندی رو میدیدم

چیزی که خودم میدونم اسمش Ryo Nagai هست و به طور قرضی در تیم Perth Glory FC توپ میزنه........!!!

انصافا کپی نیمار بازی میکنه با قدرت بدنی بیشتر

جون من کسی میتونه یکی به ونگر خبر بده بخدا از سرو شکلش معلومه سنی هم نداره...!!!

farshad khadem در 8/1/1392 | 17:48 گفت:


درود به فرشاد دوست بسیار عزیزم .اول یک تشکر جانانه بخاطر دل جویی از محمد مهدی به خاطر سوتفاهمی که پیش امد ارت بکنم با شناختی که ازت دارم غیر از بودی عجیب بود. واما بحث خودمون
ببین دوست من راجب خصوصیات وشخصیت وتوانایی ارسن ونگر هیچ شکی نیست اینو در مقدمه کامنت اول نوشتم .تمامی کارشناسان فوتبال.ونگر را یک پرفسور میدونن من کی باشم که بیام ازش خرده بگیرم.در مورد مدیریت ونگروداستان فراز ونشیب فصل پیش پار سال درست همین موقها یک پست گذاشتم .تحت عنوان نظز سنجی .لینکش پایین هست بخون بمطلب پی می بری .ولی راجب مدیرییت کمی موافقت نیستم مدیریت این نیست که حتما بحرانی اتفاق بیفته وستاد بحران درست بشه نه اصلا اینطور نیست .اشکال اینجاست چون من وهوادارن ارسنال رو بامربیگری ونگر با عضمت وپر افتخار دیدیم وبه ارزشهای اون واقفیم چرا به این روز گرفتار شدیم که با سوم شدن تیم ذوق کنیم از خودت می پرسم سقف ارزوی تو فقط همینه؟ دکتر صدر در شبی که بایرن را دوهیچ بردیم حرف خوبی زد : ارسنال ونگر همینه 4تا از میلان میخوره بعد میاد 3تا میزنه .3تا از بایرن میخوره میاد 2تا میزده در پایان فصل هم با یه مقام سومی کارشو تموم میکنه .همین .واقعا کافیه فرشاد جون نظر من اینه که نه کافی نیست . ارسنال این ظرفیتو داره که به عصر طلایش برگرده .فقط رویکردشو ببره به سالهای 2003 .همان ونگر بال معروف که امروز بارسایی ها دارن پزشو میدن .وما حسرت میخوریم که اول بار ارسنال ونگر معرف وخالق این نوع فوتبال بود .بحث زیاده از فرشاد ودوستان عزیز بخاطر زیاده گویی عذر می خوام . درضمن این لینک هم ببینید

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=3522&BlogId=271

Enrique در 8/1/1392 | 15:58 گفت:

محمد مهدی ، داداش گلم ، به جان خودم اون روز اصلا قصد مسخره یه بی احترامی به تورو نداشتم من !!! بخدا فقط داشتم باهات شوخی میکردم. برو رو دیوارت اونجا یه معذرت خواهی مفصل ازت کردم.
ولی من فقط دوست داشتم یه موضوعی خدمت آقا فرشاد خادم بگم : اینکه اصلا بحث مدیریت کی پیش میاد ؟؟؟؟
مهم ترین زمانی که بحث مدیریت پیش میاد ، بعد از بحرانه ! قبل از بحران ، شما میخوای چی رو مدیریت کنی؟ وقتی که بحران نباشه یعنی همه چی آرومه ، غصه ها خوابیدن و ...... بعد از بحرانه که بحث مدیریت پیش میاد !!! من یه سوال دارم : اینکه اگه رئیس مدیریت نداشت نتیجه بازی تو آلیانز چندچند میشد ؟؟؟ اصلا جان من شما انتظار باخت کمتر از 4 گل رو داشتین یا نه ؟ (بی تعارف و بدون تعصب بگید!!!) یا فصل قبل که 8 تا از منچستر خوردیم و بعدشم تو امارات به لیورپول باختیم ، انتظار داشتید تیم سوم بشه (نه ، جان من راستشو بگید )
الان باز میگید که چرا اصلا ما باید 8 تا از من یو بخوریم که بعدش بخوایم خودمونو جمع کنیم ؟؟؟ حرفتونو 1000 درصد قبول دارم ، اینکه نباید به من یو ببازیم و اونجوری هم ببازیم اصلا و ابدا توجیهی نداره ، ولی این سوال شما اصلا ربطی به مدیریت نداره !!! بحث دیریت از الان به بعدش پیش میاد که تیم روحیه خودشو حفظ کنه ، نره تو حاشیه ، اشکالاتشو رفع کنه ، روندشو رو به رشد کنه و .... آندرستند ؟
VIVA ARSENAL............VIVA ARSENE

حمید pires در 8/1/1392 | 02:00 گفت:

آرسنال بدون ونگر مثل آسمون بون خورشیده همینطور منچستر بدون فرگی مثل قرمه سبزی بدون لوبیاست.

حسن ویلشر در 7/1/1392 | 23:32 گفت:

توجه توجه...ونگر بزرگه ن تا حدی که 9سال بش فرصت بدی...ارسنالو چندبار برده فینال چمپیونز ایا ونگر تو کارنامه مربیگریش جام بین المللی داره؟؟؟من اطمینان دارم اگه ونگر بره ریال یا بشه مربی فرانسه غوغا میکنه چون اونجا فقط مربیه اما تو ارسنال مربی نیس بلکه تو تمام ضمینه ها دخالت میکنه و کسی هم زیاد ازش ایراد نمیگیره یه جورایی دستشبا اون سران کثیف تو یه کاسه ست...ونگر تاکتیکی ترین مربی تاریخه اما تفکراتش دیگه اصلا به درد ارسنال نمیخوره...مدرک و دلیل از این اشکار تر{9سال بدبختی و ابرو ریزی}

siamak در 7/1/1392 | 22:16 گفت:

IN ARSENE WE TRUST

فقط ونگر

siamak در 7/1/1392 | 22:16 گفت:

IN ARSENE WE TRUST

فقط ونگر

محمد مهدی در 7/1/1392 | 21:10 گفت:

جدا از این که اقای خادم جواب شما رو داد منم اضافه میکنم با شمایی که با گذاشتن شکلک خنده قصده تمسخر و متشنج کردنجو رو داری هیچ بحثی ندارم و فقط این جواب رو میدم.
جناب اقای دوراندیش این مدیریت فنی منظوره من نبوده که شما میگی بازی برگشت تو زمین بایرن فلا و به امان...برات متاسفم...من تو سایت پیدام نشد؟؟؟؟ برو نگا به اون پستی که بعد از بازی گذاشتم نگاه کن. ببین چی نوشتم. برات متاسفم و ترجیه میدم توپچی هایی مثه شما که دوست رو از دشمن تشخیص نمیدن بحث نکنم. بلاگ ها و کامنت هاتونم ندیده میگیرم.
تو این سایت به همه بحث کردم با همه هم خوبم ولی کسی رو مسخره نکردم....چه برسه به اینکه اشتباه هم بکنم.

farshad khadem در 7/1/1392 | 20:48 گفت:

فرشاد عزیز(Enrique )اتفاقا محمد مهدی به نکته ظریفی اشاره کرد مدیریت یا تاثیر ونگر روی تیم بحث اینحاست که اصلا چرا بایرن باید در امارت 3 گل بزنه دوسه روز قبل بازی توی همین سایت اکثر دوستان نظرشون به گل نحوردن ارسنال در زمین خودشون بود .یعنی تنها شانس عبور از بایرن گل نخوردن بود .حالا سوال اینه درک این موضوع برای ونگر سخت بود ؟ اینکه اشتباه دفاع ودروازه بان رو علت باخت در امارت بدونیم ساده نگریست مسئولیت هر باخت فقط به مربی برمیگرده ولاغیر .یکبار رو دیوار نظرمو راجع به ونگر پرسیده بودی .درجوابت نوشتم یکی از مهمترین عاملی که ارسنالی هستم شخص ونگره ولی با حمایت بی چون وچرا اولا ازونگر بت ساختیم که اگر واقعا این پیرمردو دوست داریم این جفا به شخص ارسن هست . ثانیا باید بپذیریم دیگه رسوندن تیمی مثل ارسنال به مقام سوم وچهارم وتلاش برای کسب سهمیه افتخاری حتی برای ونگر محسوب نمیشه چه برسه به هواداران دلیلشم واضحه هوادارن در کارنامه ونگر افتخارات ریادی دیدن که تو مسلما از من بهترمیدونی .بیاییم به وبگر سالهای 2003-2004 رویاداوری کنیم .

Enrique در 7/1/1392 | 19:38 گفت:

محمد مهدی بخدا با این حرفات فقط داری خودتو کوچیک میکنی !!! میگی ونگر نمیتونه یه مدیریت درست روی تیم داشته باشه ؟؟؟ فصل قبلو یادت رفت ؟ وقتی که فصلو با بدترین شکل ممکن شروع کردیم (8 تا از منچستر خوردیم و بعدشم به لیورپول باختیم) اون موقع همه ی عالم و آدم میگفتن که این فصل آرسنال اگه تو لیگ بمونه شاهکار کرده ، ولی همه دیدید که ونگر چطور با "مدیریت" خودش تیمو جمع و جور کرد و آخر فصلم تیمو سوم کرد و سهمیه لیگ قهرمانانو گرفتیم. همون فصلی که چلسی شیشم شد واگه تو لیگ قهرمانان با دفاع اتوبوسی اول نمیشد ، سهمیه لیگ قهرمانان سال بعدو نمیگرفت. این اولیش! دومیشم که همین ماه پیش بود که وقتی تو زمین خودمون 3_1 با بایرن باختیم ، عااااااااااااااالم و آدم میگفتن که بازی برگشت بایرن تو زمین خودش بالای 4 گل به آرسنال میزنه ولی بازم رئیس "مدیریت" خودشو به همه نشون داد و بایرنو تو آلیانز بردیم و آلمانیای کثیف رو در سرتاسر دنیا ساکت کردیم....
راستی محمد مهدی بعد از بازی برگشت خیلی تو سایت نمی دیدمت !!!! یا بهتر بگم نمی دیدم که دیگه از اون انتقاداتت بکنی!!!
دفعه ای دیگه که میخوای یه حرفی رو بزنی یه کم روش فک کن و بعد بگو ....

محمد مهدی در 7/1/1392 | 18:51 گفت:

مرسی از زحمتت داداش.
ببین من هیچوقت نگفتم ونگر از نظر بار فنی برای تیم کوچیکه, ونگر نمیتونه یه مدیریت درست رو تیم داشته باشه و این کاملا مشخص شده تو این 10 سال. حوصله نبش قبر و پیش کشیدن بحث های قدیمی رو ندارم و میدونم همه میدونین تیم اینجوری به جایی نمیرسه. همونطوری که گفتم اگه ونگر یه خرید بزرگ کرد از تمامیه اتهامات تبرئه میشه. من یووتیچ رو صددرصد یک خرید خیلی بزرگ و هوشمندانه میدونم. اگه هنوز هم تیم هستیم باید حداقل یک بار جلو سیتی یا یونتوس در بیایم و کم نیاریم.
Enrique 1: من عمران چشام در بیاد
میلاد آرشام: توپچیه عزیز اگه رفتیم لیگ اروپا باشگاه ضربه مالی زیادی میخوره لطفا از این ارزو ها نکن.

farshad khadem در 7/1/1392 | 18:31 گفت:

برادفورد =برایتون

♥Arsenal♥ در 7/1/1392 | 18:16 گفت:

written by : REZA SHERAFATIAN


عالی بود ولی نظرت یادمه تا پارسال چیز دیگه ای بود نبود؟؟

farshad khadem در 7/1/1392 | 18:11 گفت:

اینکه ونگر جدا از خدمات ارزشمند ی که به باشگاه ارسنال کرده وبر هیچکس پوشیده نیست حتی شخصا اعتقاد دارم تاثیری که ریئس به ورزش فوتبال وچشم نوار کردن این رشته پر طرفدار داشته از ایشان چهره ای قابل احترام وصاحب سبک والگویی برای همه مربیان جوان ساخته ولی عواملی باعث شده همه از قبیل باشگاها ضاحبان خود ارسنال بازیکنان و..... از دانش وتجربه ونگر سود ببرند به غیر از هواداران . واین نکته اساسیه که چراحاصل دست رنج و خون دل ریس را باشگاهای دیگه که هدفی حر کسب مقام برای طرفدارن خود .جذب سرمایه از طریق اسپانسرهای قوی وشرکتهای تبلیقاتی نیست ببرن. درک این موصوع خیلی سخت نبود که رفتن فان پرسی به منچستر اصلا به نفع ونگر وارسنال نیست چنانچه رفتن خیلی از بازیکنان قبل از فان پرسی از باشگاه هم اشتباه بود ولی می بینیم هیچ تلاشی برای حفظ و راضی کردن بازیکنان انجام نشد اَقا رضا اعتقاد داره اگز در زمین خودمون 2گل از بایرن خورده بودیم حالا نو جمع 8تیم بودیم .با احترام به رصا اگر ارسنال قادره در زمین بایرن 2 گل بزنه چرا از برایتون در اتحادیه وبلکبرن در حذقی شکست خورد به این میگن عدم ثبات تیمی ونقطه ضعف بزرگ که مثل خوره اعتماد بنفس رو نابود میکنه اَحالا باختن به نوریچ وسوانسی و......تیمهایی از این دست در لیگ پیشکش وچون برای ما هواداران هم باختن دیگه عادی شده وظاهرا به ما نمی باد که یه جام بی ارزش اتحادیه را هم ببریم تا چه برسه به لیگ قهرمانان .باید تحول اساسی بشه واز همه مهمتر شخصیت قهرمانی وثبات در نتیجه گیری از الویتهاست

میلاد آرشام در 7/1/1392 | 15:08 گفت:

من دوست دارم بریم یورو لیگ

هم اینکه رئیس به فکر خرید میفته که چمپیونز لیگ رو از دست دادیم و هم اینکه مطمئنم میتونیم قهرمان یورو لیگ بشیم و اینطوری اون تشنگی واسه جام بیشتر میشه و هم بعد از قهرمانی بازیکنا دیگه واسه آرسنال ناز نمیکنن که ما جام میخوایم و اینا

javad در 7/1/1392 | 14:55 گفت:

ونگر جیگره

ehsan zoola در 7/1/1392 | 14:44 گفت:

بچه ها به عکس خوب دقت کنین

چرا ونگر اینقدر داره زور میزنه ؟

ehsan zoola در 7/1/1392 | 13:17 گفت:

مرسی از پستت .... تموم حرفات لایک داشت

ما باید از ونگر حمایت کنیم و در قبالش صبور باشیم تا به نتیجه برسیم

ایشالا تابستون 2013 سال خریدهای خوب و الی برامون بشه و ما هوادارا نتیجه صبرمونو ببینیم

توپچی جنوب در 7/1/1392 | 13:00 گفت:

رئیس آرسن ونگر در مورد كار های فوتبالی و روانشناسی و تسلط و برخورد صحیح با بازیكنانش بینظیره و من یكی خیلی قبولش دارم.
ولی یه مشكل كوچولو هست كه تو كل فصل بزرگ میشه اونم مربوط به فصل نقل و انتقالات میشه من نمیدونم چرا بازیكنانی كه ونگر انتخابشون میكنه سر از منچستر یونایتد یا چلسی یا من سیتی در میارن.
مشكل از كیه ونگر یا مدیر اجرائی باشگاه.
مثال هم زیاده: ماتا یا هازارد اینها خیلی به آرسنال نزدیك بودن ولی یه هو رفتن چلسی
یا همین زاها و یا داوید ویا كه تو جذبشون به مشكل برخوردیم.
بعضی ها میگن امور خرید و فروش بازیكنان هم دست ونگره كه اگه اینجوری باشه این یك ضعف بزرگ و اشتباه بزرگه.
ولی در كل من به نگرو كار هایی كه برای باشگاه انجام داده ایمان دارم و اومیدوارم این تابستان همه مشكلات برطرف و تیم رو برای قهرمانی در فصل بعد ببندیم.

میثم محمودی در 7/1/1392 | 12:44 گفت:

T.Vermaelen در 7/1/1392 | 12:19 گفت:

واقعا ونگر آرسنال رو با چنگ و دندون این 8 سال تو سطح اول لیگ نگه داشته... تازه 2009 اگه سوتی های آخر فصل کلیچی نبود لیگ رو برده بودیم...
الان که همه به خریدهای ونگر ایراد میگرن من میگم تو این بازار گرونی بازیکن ، ونگر با پول هایی و دستمزد هایی که به خرید های جدید میده بهترین خرید ها رو کرده....
مونرآل هم بازیکن بدی نیست هم تو حمله حوبه هم تو دفاع(برخلاف گیبس که تو کارهایی دفاعی جالب نیست)
واقعا ونگر بهترینه

Enrique در 7/1/1392 | 11:51 گفت:

زنده بااااااااااااااااااااااااااااااد رئیس ....
(تا چش حسن_ویلشر و محمد مهدی درآد !!! )