ترکیب احتمالی دو تیم+دیدگاه شخصی

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 422,682 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب احتمالی دو تیم+دیدگاه شخصی

جدال شاگردان پرفوسور(ونگر) و شاگردان روباه پیر(هاجسون)


دو تیم ساعت 18:30 شنبه به مصاف هم میروند جدال حساس دو تیم برای تصاحب رتبه های بالاتر!!
ترکیب احتمالی دو تیم:

آرسنال:
دروازه بان:چزسنی

مدافعان:مرتساکر+جورو+ورمائلن+سانتوس

هافبک تدافعی:سانگ

هافبک تهاجمی:رمسی+آرتتا

مهاجمان:والکات+ونپرسی+جروینیو


وستبرومویچ آلبیون:
دروازه بان:فاستر

مدافعان:جونز+مک الوی+اولسون

هافبک های تدافعی:توماس+مولومبو

هافبک های تهاجمی:دورانس+برونت+ریئد

مهاجمان:تی چویی+اودموینگی


دیدگاه شخصی:
امیدوار سرنوشت پارسال که 3-2 باختیم در امارات را دچار نشویم!! جدال مهم برای آرسنال!!!برد حیاتی!!! البته بازی بازی آسانی نیست!!درصورتی که مراقب نباشیم و ونپرسی مرد همیشگی نباشه شاید 3 امتیاز را از دست بدهیم!!!!اما نکات مثبت بیشتر از منفی خواهد بود!!!!پاشنه آشیل وستبروم 3 مدافع بودن ترکیب آنهاست!! اما با این وجود آنها یک خط جلو تر مولومبو خوش استیل را در خدمت دارند!!!!امیدوارم بازهم حریف گرفتار تیکی تاکا آرسنالی بشه!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/8/1390 | 16:01 گفت:

آقا رضا بیا جواب ملتو بده این بچه کیه بغل آرشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Saeed Milani در 14/8/1390 | 15:05 گفت:

بچه س ولی سرو تهش کجاست نمیدونم معلوم نیست ! واینکه مادر پدرش کیه؟! احتمالا دادن دست آرشاوین در رفتن ! چون داره گریش میگیره ، شایدم نا خواستس برا همینه که اینجوری بهت زده شده شایدم ..............

علی ارشدی در 14/8/1390 | 12:19 گفت:

راستی رضا نگفتی اون کیه بغل آرشا

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 04:42 گفت:

فقط میبریم همین خلاصه ساده ومفید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 14/8/1390 | 01:45 گفت:

تیکی تاکای آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا دیکه هیچ وقت اینو نگو !!!!

سید امین هاشمی در 14/8/1390 | 00:28 گفت:

من تو بلاگ 20روز پیشم به این تیما پرداختم و گفتم که وست بروم جلو هر تیمی که امتیاز از دس بده، جلو آرسنال خوب امتیاز میگیره! امیدوارم ببریم و انتقام پارسال رو بگیریم و به روند بردهامون ادامه بدیم انشا الله

سید امین هاشمی در 14/8/1390 | 00:27 گفت:

من تو بلاگ 20روز پیشم به این تیما پرداختم و گفتم که وست بروم جلو هر تیمی که امتیاز از دس بده، جلو آرسنال خوب امتیاز میگیره! امیدوارم ببریم و انتقام پارسال رو بگیریم و به روند بردهامون ادامه بدیم انشا الله

سید امین هاشمی در 14/8/1390 | 00:26 گفت:

من تو بلاگ 20روز پیشم به این تیما پرداختم و گفتم که وست بروم جلو هر تیمی که امتیاز از دس بده، جلو آرسنال خوب امتیاز میگیره! امیدوارم ببریم و انتقام پارسال رو بگیریم و به روند بردهامون ادامه بدیم انشا الله

mohammad-sadegh در 13/8/1390 | 23:17 گفت:

آقا تو قسمت درباره من ،من میخوام متنمو عوض کنم،وقتی عوض میکنم مینویسه تغییر داده شد اما تغییر نمیکنه،،یکی کمکم کنهههههه

mahdi rajaei در 13/8/1390 | 23:17 گفت:

اگه خوب بازیکنیم.بخصوص تو هافبک(هر 2تیم تو این پست قویند)میتونیم زمین گیرشون کنیم به علاوه ما هم سه مهاجمداریم اونا سه تا مدافع یعنی ضد حمله و پاسهای سریع و فرار از کناره ها میتونه بشون زیاد لطمه بزنه.به نظر من اگه رمسی روزش باشه ما خیلی راحت میبریم.