واقعا مشتی گاو؟؟؟

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,996 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

واقعا مشتی گاو؟؟؟

واقعا مشتی گاو؟؟؟


مخاطبم اون کسانی هستن که بازیکنان تیم خودشونو گاو خطاب میکنن، واقعا فکر میکنید اگه طرفدار یه تیم دیگه بیاد این پست شمارو بخونه چی فکر میکنه؟؟اگه ارسنال تو دسته 3 هم بازی کنه من باز ذره ای از عشقم بهش کم نمیشه،ما واسه خود ارسناله که عاشقشیم نه به خاطر 2 3 تا برد و باخت، از تیمتون دفاع کنین ،سرتونو بالا بگیرین با افتخار بگین من طرفدار ارسنالم این حرفا چیه دیگه؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/10/1390 | 19:43 گفت:

الان طویله واقعا؟!

فرهاد در 7/10/1390 | 14:17 گفت:

مشکل فقط ونگره که 60سالشه و هنوز لجبازه

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:19 گفت:

من که نمیدونم چی بگم.اینجا هوادارا دو دسته هستن که متاسفانه نمیشه هردو رو راضی کرد ولی دوستای گلم سعی کنید خیلی آروم تر باهم صحبت کنید چون بازم کم کم جو سایت داره به هم میریزه.باور کنید این آرسنال تا چندسال دیگه همینجوره بعدش یه انقلاب بزرگ تو تیم رخ میده که نابودی و یا اوج گیری تیمو به همراه داره.حالا اگه واقعا تیمو دوست دارین این چندسالم صبر کنید اگه هم جام دوست دارین بارسا رئال منچستر و امثال اون هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:38 گفت:

علی جون گاورومن گفتم البته به چندتاازبازیکناچون عصبانی بودم الانم پشیمونم.ولی حق باعلی هستش ماجام میخوایم؟

ali در 7/10/1390 | 01:06 گفت:

بذار طرفدار تیمای دیگه بیان اینجا پست مارو بخونن و هرچی میخوان فکر کنن ، فکر کردی کسی میاد به سایت تیمی که وضعیتش از نیوکاسل بدتر هست نگاه میکنه ، اون طرف خیلی باید احمق باشه که بیاد اینجا و پیگیر اوضاع ارسنال باشه ، آخه ارسنال چی داره که بخواد بیاد ببینه ارسنال چه کار میکنه ، اما از یه جهت بهت حق میدم ممکن یارو بیاد اینجا و بخواد یکم به این اراجیف ونگر بخنده.
اقا اره من میخوام به ونگر توهین کنم.اصلا ونگر یه پیر خرفت و لجباز هست که هیچی از مربی گری سرش نمیشه
ایشون الان نزدیک به 8 سال که داره به شعور شما توهین میکنه کسی نمیاد یقش رو بگیره حالا یه دو نفر اومدن یه چی گفتن سری علیهشون موضع میگرید بنده اومدم که این روحیه رو اصلاح کنم.
بنده هیچ کس رو گاو به حساب نیاوردم و هیچ وقت در مقابل کسی که من رو گاو میپندار سکوت نخواهم کرد.
گاو اون کسی هست که ما هوادار ها رو گاو میپندار و فکر میکنه بازم میتونه با یه خرید ژانویه خرمون کنه.
فکر کرد بازهم میتونه با خرید امثال جنکیکسون هوادارها رو برای چند هفته ای سر جاشون بشون.
گاو اون شخص هست نه هیچ یک دیگر از مجموعه ارسنال ، حال اون شخص هر کی از نظر شما میخواد باشه.
واقعا این کلماتی که گفتم نه در شان خودم و نه در شان بعضی از آقایون و این سایت نیست اما مجبورم اینطور جواب بدم چون دیگه کارد رو به استخون رسوندن و الان از استخون هم دیگه داره رد میکنه

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 6/10/1390 | 23:50 گفت:

من نمیدونم که کی گفته مشتی گاو ولی بدونه که...........................................:(

BEHNAM در 6/10/1390 | 23:32 گفت:

فدات بشم علی اقا ،واسه من افتخار که تو جمع شما هستم

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:11 گفت:

بچه ها توهین خوب نیست ، اگه واقعا احساس می کنین از انسان چیزی کم دارن بگین انسان نما!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:52 گفت:

بهنام خیلی می خوامت معلوم میشه واقعا آرسنالی هستی

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 22:15 گفت:

باید باید باید میبردیم ولی نشد،فدا سر همگی

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:14 گفت:

آقاعلی به تیم خوب امتیازنمیدن ولورهمپتون افتضاح بودوامتیازگرفت

علی حسن آبادی در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

تیم امروز همه کار کرد بد شانس بودیم
داور بی پدر مادر اگه پنالتی رو میگرفت ....

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

داداش من من عصبانیم واین نشون میده که عاشقشم امروزجلوداداش کوچیکم گریه کردم بابام تعجب کرده بود

حبیب در 6/10/1390 | 21:45 گفت:

احسنت به تو طرفدار واقعی ..... طرفدار واقعی کم پیدا میشه .....منم عاشق آرسنالم .... چون 13 سال عاشقشم.....
ARSENAL 4 EVER ARSENAL 4EVER

آرمان امیراحمدی در 6/10/1390 | 21:43 گفت:

اجازه ندارن به تیم بی ادبی کنن ! پاک میشه