اگه ببریم

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,936 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اگه ببریم

اگه ببریم


امشب 2بازی ازجام اتحاده برگزارمیشه که آرسنال.سیتی-وچلسی لیورپول درصورت بردامشمبون بایدبابرنده چلسی لیورپول بازی کنیم.امیدوارم اگه ببریم چلسی هم ببره اگه باختیم لیورپول ببره ولی انشاالله که میبریم.فردا2بازی هم انجام میشه.منچستریونایتدباکریستال پالاس وبلکبرن باکاردیف.من برای آرسنال زندم زندم تاوقتی که توپ توپچی قلبم رابشکافد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 8/9/1390 | 19:15 گفت:

اگه من سیتی رو ببریم، چلسی یا لیورپول که سهله مگه اینکه مثل بازی با فولهام بچه ها بخان شاهکار کنن.

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 16:46 گفت:

خواهش میکنم علی جون

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:56 گفت:

دمت گرم شهرام همیشه روحیه میدی خیلی باهات حال میکنم

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 14:50 گفت:

فرق نمیکنه با چه تیمی بازی میکنید یا در اینده بازی خواهید کرد مهم بردنه که ارسنال این کار رو به خوبی انجام خواهد داد!!!!!!!!!

حمید فرازی در 8/9/1390 | 14:41 گفت:

شما بذار ببریم بعد هرکی میخواد بیا جلو.ولی بهتره با لیورپول بازی کنیم تا انتقام اول فصلو بگیریم.

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 14:38 گفت:

علی جون کاملا باهات موافقم

sam baygan در 8/9/1390 | 14:36 گفت:

آخه منچستر-کریستال پالاس!این چه قرعه ایه؟
من به جای فرگوسن بودم موقع اعلام قرعه از روی شرمساری مربیگری رو میبوسیدم میذاشتم کنار!

علی ارشدی در 8/9/1390 | 12:41 گفت:

برعکس رضا جان من دوست دارم به بندر نشینا بخوریم تا حالشونو جا بیاریم