مانچینی ترسیده

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,705 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مانچینی ترسیده

مانچینی ترسیده


مانچینی ازنحوه برگزاری لیگ شاکیه وگفته همین برنامه ریزی هاباعت ناکامی تیم ملی انگلیسه گفته مافشارسختی تولیگ قهرمانان متحمل شدیم ویکشنبه بالیورپول بازی کردیم وصبح دوشنبه به لندن اومدیم تاباآرسنال بازی کنیم.گفته ماباتیم جوانمون بازی میکنیم.این باباتازه فهمیده برنامه لیگ توژانویه فشرده میشه والان20ساله همینجوریه این گاوتازه فهمیده.بچه هاحالاداره کم کم میفهمه که تیمش توان بازی توشرایط سخت نداره وبحرانش نزدیکه.واین درصورتیه که آرسن ونگر15ساله تواین شرایط سخت بازی میکنه ومیدونه چطورفشارروکنترل کنه.حالابه حرف من رسیدین؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 8/9/1390 | 19:23 گفت:

آقا رضا ما چقدر شبیه همیم ، منم طرفدار فرانسم. ببینم استقلالی که نیستس؟

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 19:04 گفت:

خدا نکنه....

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 19:02 گفت:

الان از خوشحالي .... بند شدم!!!! وااااااااااااي. دوستاي خوبم از اينكه اينقد به من قبل بازي انرژي ميدين ممنون

میلاد حسینی در 8/9/1390 | 18:48 گفت:

آخه چرا به گاو توهین میکنی!!!!!!!
گاو که مفیده تازه به ما شیر هم میده هی هی هی هی

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:48 گفت:

خوشبحالت حامد

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 18:44 گفت:

بچه ها حامد زوق زده شده واز شوق پیراهن جورو نمیتونه حرف بزنه!!!

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 18:34 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:24 گفت:

باشه قبول اگه گل نزد باید لباس دوم آرسنال رو واسم بگیریا روسیچکی باشه از همه بهتره اگر هم گل زد من لباس فرانسه رو واست می فرستم.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:22 گفت:

پیراهن تیم فرانسه چون عاشق فرانسم

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:21 گفت:

پیراهن تیم فرانسه چون عاشق فرانسم

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:15 گفت:

خوب اگه گل زد از من چی می خوای داداش؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:03 گفت:

آره قبول محسن جان.اگه شرطوباختی دیگه نری به دستی که زکی خان رفت

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 17:41 گفت:

ببین اقا رضا من مرده آرسنالم از خدامه آرسنال ببره شاماخ هم گل بزنه اما شرط می بندم نمی زنه حاضری سر یه پیراهن با من شرط ببندی.

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 17:41 گفت:

ببین اقا رضا من مرده آرسنالم از خدامه آرسنال ببره شاماخ هم گل بزنه اما شرط می بندم نمی زنه حاضری سر یه پیراهن با من شرط ببندی.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 17:23 گفت:

شرط میبندم گل میزنه آقامحسن.من 50تامیگیرم میفرستم.پیراهنش جنس پریماباشورت9تومان پولشم خودم میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 17:22 گفت:

شرط میبندم گل میزنه آقامحسن.من 50تامیگیرم میفرستم.پیراهنش جنس پریماباشورت9تومان پولشم خودم میدم

Saeed Milani در 8/9/1390 | 17:03 گفت:

حامد توپچی خودش نیست اما به من گفت به رضا شاماخ بگو پیراهن جورو رو برام بفرست!

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 16:50 گفت:

به به اینجا اوضاع گرمه حالا که اینجوره واسه من و حامد توپچی هم پیراهن ژرو کبیر رو بفرس!!!!!!!!!!!(((:

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 16:30 گفت:

اگه شاماخ گل نزد چی ؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 15:14 گفت:

توقشم پیراهن همه گیرمیادحتی ژسنی من خودم پیراهن دوم آرسنال همون سرمه ای وآبی روخریدم به اس شاماخ.حتی پیراهن ولورهمپتون هم هست.اگه شاماخ گل زدآدرستونوبدین قول میدم پست کنم

sam baygan در 8/9/1390 | 14:51 گفت:

من پیراهن ویلشرو میخوام..!

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:51 گفت:

در ضمن این بابا هنوز نفهمیده لیگ انگلیس یعنی چی کم کم دستش میاد :دی

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 14:50 گفت:

منم میخوام منم میخوام پیرهن RVPرو

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:43 گفت:

رضا واسه کی پست میکنی پیرهنو؟ یک پیرهن RVP هم واسه من بفرست :))

حمید فرازی در 8/9/1390 | 14:39 گفت:

آرمان راست میگه زیاد شبیه گاو نیست.بیشتر شبیه مامولکه

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:53 گفت:

آره حمیدجان بگو

hamidtopchi در 8/9/1390 | 13:30 گفت:

چه علاقه ی داری به شاماخا!!!
یه آماری بخوام مبتونی واسم بگیری آقا رضا؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:17 گفت:

اگه امشب شاماخ بازی کردوگل زدمن ازقشم پیراهن آرسنال میخرم وپست میکنم قول میدم

آرمان امیراحمدی در 8/9/1390 | 13:13 گفت:

گاو ! ؟ :D به مردم دری وری نگو مردم مومن

sepehr najafian در 8/9/1390 | 13:11 گفت:

راستی رضا شاماخ امروز روز خوش شانسیته احتمالا شاماخ تو ترکیب اصلی بازی میکنه

BEHNAM در 8/9/1390 | 13:08 گفت:

این مانچینی هنوز فکر میکنه اینجام ایتالیاست که هر 2 هفته یه بازی داشته باشه، بابا یکی این بابارو از خواب بیدار کنه

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 12:57 گفت:

مانچینی که در مقابل رئیس ما طفل نو پایی بیش نیست رضا جان