بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 199,592 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)

بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)


تاحالاتوجه کردین که چه بازیکنانی مسلمان هستن؟واین بازیکنان ستاره هرتیم هستن؟واین بازیکنان درماه رمضان باتمرین بدنسازی وفشاری که درتمرین داشتن ولی روزه های خودرومیگرفتن؟بیشتراین بازیکنان درلیگ انگلیس هستندوآرسنال4نفرمسلمان داره.....آرسنال(دیابی.سانیا.شاماخ.ارمان ترائوره)سیتی(نصری.کولوتوره.ژکو.یحیی توره)نیوکاسل(بن عارفا.توییته.)استون ویلا(حبیب بی بی)چلسی(آنلکا.میگل)اورتون(فلاینی)تاتنهام(یونس کابل)ویگان(علی الحبسی.محمددیام)وست برومویچ(یونس ملمبو)ساندرلند(احمدالمحمدی)پارک رنجرز(عادل ترابت)درضمن تولالیگاوسری آهم هستن.وتیری آنری وکاکاهم مسلمان شدن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 14/9/1390 | 15:09 گفت:

حبیب و یحی هم واقعا مسلمونن ، توی فرانسه مسجد میرن و نماز می خونن. TV5 نشون می داد.

ramin kazemi در 14/9/1390 | 03:13 گفت:

میدونی ریبری چرا دستگیر شد همین امسال؟چون با یه دختر زیر سن قانونی توی هتل با دوتا دیگه از بازیکنای مثلا مسلمون فرانسه گرفتنشون.که بعد خودشون زدن به اون راه که نمیدونستن دختر چند سالشه! اکثر کسایی که رضاشاماخ اسم برده به جز کانوته و مونتاری از این پرونده ها داشتن.خوبه یه سرجی بکنید توی اینترنت ببینی زن کانوته کیه و همچنین مونتاری

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:35 گفت:

زیبا بود داداش/ممنون

محمدرضاجاشي در 14/9/1390 | 01:56 گفت:

منم شنيدم كاكا مسلمونه ولي يادم نيست ازز كجا اما زيادم مهم نيست كه سرش دعوا كنيم اگر باشه ودش عاقبت بخير ميشه نباشه هم خودش عاقبت به شر
اما تيتي كه صف اول نماز جماعته با زيدان و ويرا

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:34 گفت:

سعید خوب میندازی ها

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:24 گفت:

مورینیو یه آدم بی ارزشه همین ، ریبری تو حج؟ نشنیده بودم ، ولی تو بایرن که گل میزنه صلیب می کشه! خونه که میره مسلمون میشه حتما!

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:17 گفت:

ولی سانیارونمیدونستم مسلمونه تازه فهمیدم

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:16 گفت:

یادمه وقتی مورینیومربی اینتربودمونتاری روبه خاطرروزه ازتمرین اخراج کردولی مونتاری روزشونخورد.ریبری هم پارسال توحج بوده.

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:03 گفت:

اینجوری آمار مسلمونا زیاد نمیشه ، الکی اینارو نچسبونید به اسلام لطفا

reza در 14/9/1390 | 00:58 گفت:

من تو 20:30شنیدم کاکا مسلمون هست راستو دروغش با خودتن

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 00:51 گفت:

ریبری بایرن مونیخ.آبیدال بارسا.موسی سولیل.مونتاری.بنزما رئال.نوری شاهین رئال.آلتینتاپ رئال.الزهرلیورپول.اوزیل رئال.آرداتوران اتلتیکو.کانوته ایناهم مسلمون هستن

Saeed Milani در 14/9/1390 | 00:50 گفت:

کاکا مسیحیه بابا همه می دونن ، I Love Jesus جمله معروف روی پیراهنش در جام جهانی هنوز یادمه!

علی ارشدی در 14/9/1390 | 00:40 گفت:

بابا این کاکا مسلمون نیستتتتتتتتتتتتتتتتت

ramin kazemi در 14/9/1390 | 00:24 گفت:

یادمه کاکا بعداز یکی از گلهاش روی زیر پیراهنش نوشته بود:"من پسر مسیحم".

محمد اصغری در 13/9/1390 | 23:28 گفت:

آنری و کاکا کی مسلمون شدن که به ما نگفتن؟

حمید فرازی در 13/9/1390 | 23:14 گفت:

کاکا مسلمونه.اگه یادتون باشه چندسال پیش یکی از مربیا برزیلی فولاد خوزستان مسلمون شد و گفت تو برزیل هم کاکا و چندستاره دیگه مسلمون هستن.آنری رو که شک دارم.این بن عافا بدجوری شیفتش شدم.واقعا سبک بازیش یه آرسنال میخوره.راستی نمیدونید کدوما دینشون زرتشت هست؟

behnoud در 13/9/1390 | 22:32 گفت:

ارمان ترایوره هنوز تو آرسنال بازی میکنی سال پیش قرضی رفته بد یووه؟؟؟

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:52 گفت:

این زن شاماخه؟! :-)

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:51 گفت:

چند وقت پیش تلویزیون فرانسه یه مستند از زندگی حبیب و یحیا نشون می داد ، از نماز خوندنشون ، خیلی جالب بود.

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:40 گفت:

کاکا؟ نه بابا ، مثلا چون اسم باتیستوتا عمر بود خیلی ها گفتن مسلمونه اما کاشف به عمل اومد بویی از اسلام نبرده :-)

mostafaa در 13/9/1390 | 21:36 گفت:

من خیلی دیابی و سانیا رو دوست دارم.مخصوصاً سانیا.خیلی خوب و منظم بازی می کنه

sepehr najafian در 13/9/1390 | 21:19 گفت:

خیلی ها این کارو میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 13/9/1390 | 21:15 گفت:

صرفا جهت اطلاع(سپهر): کاکا خیلی وقته مسلمونه چند سال پیش خبرش رو تو یکی از سایتای ورزشی انگلیسی خوندم....
اگه یه کوچولو دقت کنی می بینی همیشه وقتی گل می زنه دستاش رو میگیره سمته آسمون و ....

sepehr najafian در 13/9/1390 | 21:08 گفت:

نه بابا شایعه است.کاکا کی مسلمان شد ما نفهمیدیم.کلی سروصدا میکرد.ولی اوزیل بنزما و خدیرا مسلمانند.

رضا کاظمی در 13/9/1390 | 21:07 گفت:

راستی دستت هم درد نکنه

رضا کاظمی در 13/9/1390 | 21:06 گفت:

دیابی و سانیا واقعا مسلمونن؟؟

علی ارشدی در 13/9/1390 | 21:02 گفت:

آقا این کاکا بالاخره مسلمونه یا نه یکی میگه ست یکی میگه نیست اگر کسی سندی مدرکی داره رو کنه و ملتی را از نگرانی رها کنه